Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91901) malphitee


malphitee
senior tag

Hogy tudom megcsinalni hogy a G3 telefonomon gyari android kinezet legyen azaz material design?

(#91902) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Androidra tudok letölteni Magyarország turistatérképeket? Ami navigálni is tud?

Huawei Mate 9

(#91904) mazsi70 válasza AMD Power (#91900) üzenetére


mazsi70
senior tag

Megnéztem a Dropboxot : azt is a Samu miatt kaptam ,de csak két évre...

Nézd meg ezt

[ Szerkesztve ]

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#91905) AMD Power válasza #20749568 (#91903) üzenetére


AMD Power
titán

:R :R

Amúgy marad a Google Photo. Ez a legszimpatikusabb nekem. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#91906) Mikemend válasza maestro87 (#91878) üzenetére


Mikemend
senior tag

Passzolom, nem szoktam ott zenét tárolni.. :U

(#91879) Narxis: Akkor erre figyelek legközelebb, mert a gugli oldalán olvastam a leírást, hogyan kell címet váltani, másrészt meg most először volt így. Bár tény: nem próbáltam területváltás nélkül az akciót, hogy ment volna-e úgyis... Ja: a "finanszírozási forrás" teljesítés után is a magyar bankkártya, magyar adatokkal...

[ Szerkesztve ]

(#91908) H.Istvan25 válasza Dottore (#91907) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Nagyon szépen köszönöm :R

Huawei Mate 9

(#91909) Dottore válasza H.Istvan25 (#91908) üzenetére


Dottore
addikt

Nincs mit.

Navigálni csak akkor fog ha van magyar szövegfelolvasó a telefonodon. Régen a vocalizert használtam, mára viszont a legfrissebb (6.0.1) android verzió már tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#91910) H.Istvan25 válasza Dottore (#91909) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Annyira nem fontos, a képernyőn mutassa az utat az a lényeg. De megnézem ezt is :)

Huawei Mate 9

(#91911) Bozek válasza Dottore (#91909) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem a 6.0.1 tartalmazza, hanem a Google Szövegfelolvasó kapott frissítést, amiben már van magyar nyelv.

(#91912) Dottore válasza Bozek (#91911) üzenetére


Dottore
addikt

Jogos.

(#91913) defygaben77


defygaben77
tag

Sziasztok! LeTv 1S telefonomon hiába állítok be a két SIM-hez két különböző szint, nem működik. Pl.1-es sim zöld, 2-es sim sárga, mégis minden bejövő hívás kéken világít! Próbáltam play-ről letöltött alkalmazással, úgy sem működött a dolog. Próbáltam alkalmazást a külön csengőhang beállításra, az sem működött! Mind a két SIM T-Mobile-s, nem tudom, ez jelenthet-e problémát! Fontos lenne, hogy meg tudjam különböztetni a privát és a céges kártyára érkező hívásaimat, hiszen ezért vettem dual simes telefont! Ha esetleg valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a gond vagy tudna ajánlani működő alkalmazást, azt megköszönném!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#91914) #79335424 válasza defygaben77 (#91913) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pontosan minek a színét szeretnéd megváltoztatni?

(#91915) Narxis válasza defygaben77 (#91913) üzenetére


Narxis
nagyúr

Android 5.1-től a Sim card menüben állítható színek vannak de nem sok infó van erről. Link

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#91916) sbwolf válasza Narxis (#91915) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Dual Simnél már a 4.2-ben is benne volt a simhez rendelhető szin.
defygaben77: Esetleg próbáld ki a "pixelphone"-t. A playen van kipróbálható verzió is. De az alap tárcsázónak is megkellene különbeztetnie.

(#91917) fdisk válasza AMD Power (#91905) üzenetére


fdisk
őstag

Vagy még nézd meg a Mega-t. (mega.nz)
Ott 50 giga tárhelyet kapsz reg. után, és 1:1-ben fel lehet tölteni a képeket. (meg minden más dolgot is)

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#91919) AMD Power válasza fdisk (#91917) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi már nézem is. Bár ami érdekes ,hogy amiket készítek képeket nem tölti fel a Mega a felhőbe.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#91920) mazsi70 válasza AMD Power (#91919) üzenetére


mazsi70
senior tag

Be van állítva a fotók feltöltés engedélyezése ?

#91904 hsz

[ Szerkesztve ]

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#91921) ollie válasza mazsi70 (#91896) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem egészen így van. A Google Photos a Drive-on tárolja a képeket, vagy eredeti méretben (foglalja a helyet), vagy lekicsinyítve ("végtelen" mennyiségben). Ugyanarról a Google szolgáltatásról van szó. A Google Photosban kell beállítani, hogy leméretezze-e a képeket, vagy ne, de lehet hogy a Drive alkalamzásban is be lehet állítani, de attól még egy szolgáltatás marad.

(#91898) mazsi70: csak egy promo miatt van 50 gigád, ami valszeg 2 évig tart (Samsung mobilok/tabletek szoktak ilyet adni)

[ Szerkesztve ]

***

(#91922) AMD Power válasza mazsi70 (#91920) üzenetére


AMD Power
titán

Megvan minden. Tökéletesen működik! Köszönöm a tippet! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#91923) Dzsana


Dzsana
senior tag

Sziasztok, a sajá telómban egy céges SIM kártya van, de mivel ez az egy telefonom van, így ez a maszek telefonom is. Viszont most munkahelyet váltok, és az új helyen is kapok telót, illetve SIM-et is hozzá. Amíg nem kezdek el az új helyen dolgozni, addig nem is tudom az új számom, legalább egy napig telefon nélkül leszek. A lényeg, hogy majd tudatnom kellene az ismerőseimmel az új számom, és ha beteszem a telóba az új SIM-et, és újra rakom a vibert, akkor az új számomat hozzà fogja rendelni? Akinek van vibere, akkor az tudni fogja az új számomat? Vagy mivel az ő telefonjaikban nincs benne az új számom, így nem is kapnak értesítést? Kicsit sokba kerülne, ha mindenkit egyesével kiértesítenék sms-ben, vagy telefonon. Vagy mi a legegyszerűbb módja ennek, hogy az is értesüljön, hogy akinek nincs is vibere? Köszönöm előre is.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#91924) air válasza Dzsana (#91923) üzenetére


air
nagyúr

Hát pedig számcserénél nem nagyon van más módja, hogy mindenkivel tudasd az új számod.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91925) tybsen válasza Dzsana (#91923) üzenetére


tybsen
addikt

"Mivel az ő telefonjaikban nincs benne az új számom, így nem is kapnak értesítést" - pontosan így van.

Mindenkit csak ott tudsz elérni ahol éppen regisztrálva van Facebook, Viber, WhatsApp, Kakaotalk, Email, stb. Vagy SMS/hívás ugye. Nekem így hirtelen nem jut eszembe más dolog.

(#91926) Dzsana válasza tybsen (#91925) üzenetére


Dzsana
senior tag

Sejtettem. Akkor akinek van vibere, azoknak ingyen el tudom ott küldeni, meg esetleg az arckönyv messangere, akinek meg csak a száma van meg, marad a telefonhívás.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#91927) LordRajZoL válasza AMD Power (#91905) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Ha nagy tárhely kell akkor ez se rossz

https://www.surdoc.com/

zZz

(#91928) Bozek válasza ollie (#91921) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem Box van, még a régi Xperia promóval. Kb. 4 éve volt az akció és azóta se változott semmi, továbbra is 50 GB-os a tárhelyem.

(#91929) AMD Power válasza LordRajZoL (#91927) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi tippet de nekem ez a MEGA nagyon jó lesz. :R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#91930) atillaahun


atillaahun
veterán

Sziasztok,
én egy költségkövető alkalmazást keresek, a MoneyWiz2-őt most próbáltam ki, de elsőre ez nem igazán úgy működik ahogy én szeretném.
Valamiféle csoportosított nézetet szeretnék ilyen faszerkezet szerűen, ahová tudom pakolni a cuccokat havi bontásban, azon belül létrehoznék pl. rezsi, élelmiszer, szabadidő, egyéb, stb... fő bejegyzéseket és azokba is kellene még valami részletező, ahol lebontva lehetne vezetni a költségeket, de legalább valami megjegyzés mező, ahol egy felsorolás elfér.
Ha tudna egy bevétel-kiadás kivonást végezni és mutatni, hogy épp mennyinél járok a hónapban az sem volna rossz. Amit szeretnék még bele az egy időzítő, hogy melyik költség rendezése mikor esedékes és akkor dobna valami figyelmeztetést, meg valami jelölő, hogy az adott tétel fizetve vagy sem.
Illetve egy GDrive szinkron is jó volna még bele, hogy valahol azért tárolva legyenek az adatok.
Remélem nem kérek túl sokat, lehet nyugodtan fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#91931) VeryByte válasza atillaahun (#91930) üzenetére


VeryByte
őstag

Én MoneyManagerEx-et használok, mivel van Windows-os kliense. Én ott írogatom a dolgokat.
Amit nem tud és jó lenne - vagy én nem jöttem rá - , az pont amit szeretnél, vagyis, hogy előre lehessen tervezni ÉS értesítsen.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#91932) Just_Reboot válasza malphitee (#91901) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Felraksz XDA-ról valami AOSP, vagy CM romot. De ezt inkabb a telefon topikjában kérdezd.

(#91933) tybsen válasza atillaahun (#91930) üzenetére


tybsen
addikt

Én az anmoney-t használom egy éve, itt a topikban volt már róla szó. Ugyan nem frissül az alkalmazás, de nincs is szükség rá mert megbízhatóan, jól működik. Azokat amiket szeretnél, mind tudja. Naponta létrehoz (ha úgy állítod be) egy backup filet, én azt szinkronizálnom a gdrive-ba egy mappába foldersync-kel (korábban manuálisan töltöttem fel).

Van fő- és mellék kategória, azokhoz is lehet bejegyzést írni. Illetve a lekérdezés később is elég jó, a jelentéseket is részletesen testre lehet szabni például hogy melyik kategóriákat vagy melyik alkategóriákat mutassa egy jelentésben, beállítható hogy melyik számlákról fizetett kiadásokat mutassa, stb stb. szóval elég részletesen beállítható.

(Bár most elég érdekes dolog történt, rákerestem a play store-ban az alkalmazásra és felajánlja hogy installáljam, ugyanakkor már installálva van.. :F lehet, hogy vacakol a play store?)

[ Szerkesztve ]

(#91934) air válasza atillaahun (#91930) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem amiket leírtál, azokat a MoneyWiz2 mind tudja.
Felhőbe is ment, igaz nem a GDrive-ra, hanem sajátra.
A faszerkezetet nem értem, hogy mire gondolsz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91935) DS39


DS39
nagyúr

Használ vki spotify-t ingyenes account-tel?

Eddig teljesen jó volt nekem a kliens (elfogadtam, hogy csak shuffle mód van, és van reklám), de a legutóbbi frissítés óta nem lehet tracket váltani semelyik playlisten. :Y
tehát nem tudok random egy következő számot kérni, meg kell várjam hogy leteljen az adott szám. (amibe természetesen beletekerni sem lehet) :(((
Így már elég "használhatatlanná" kezd válni számomra a kliens, miközben pc-n böngészőben ugyanezzel az ingyenes fiókkal a reklámokat leszámítva nincsenek ilyen korlátozások.

(#91936) tybsen válasza air (#91934) üzenetére


tybsen
addikt

Ezalatt szerintem azt érti hogy a kiadás főcsoportok még külön alcsoportokra bonthatók.

Kérés: megtenné valaki légyszi, hogy megnézi a play store ban hogy nála megtalálható az anmoney pro? Nagyon furcsa mert ha én rákeresek akkor nálam nincs, csak egy "anmoney", ez viszont telepíthető állapotban van tehát nincs a telefonomra telepítve . Régen volt free és pro, én megvettem a pro verziót valami 7 € körül, jelenleg is a telefonomon van mint "anmoney" és használom ugye.. érdekes módon ha megnézem a play store előzményeket a vásárlásaimnál sem szerepel ez. :F lehet, hogy a fejlesztő esetleg megszüntette magát a free és pro verziót és egybe van gyúrva? bár érdekes módon az új verzióban nem látok alkalmazáson belüli vásárlásokat. Elég rejtélyes. Ráadásul tavaly november körül vettem új telefont akkor letöltöttem (és nem visszaállítottam) az appokat, tehát akkor elvileg ott kellett lennie a play store ban a pro verziónak is.. :F ilyenkor mi van? Vagy az is lehet hogy ingyenes lett az alkalmazás és kivette a fejlesztő a pro verziót, viszont akkor is látszódnia kellene az eddig megvásárolt alkalmazásaim között, nem?

[ Szerkesztve ]

(#91938) tybsen válasza tybsen (#91936) üzenetére


tybsen
addikt

Na megnéztem egy másik telefonommal, letöltöttem a play store-van lévő verziót eg másik accounttal. Kiír egy üzenetet (mint a régi free verziónál), hogy ha el akarom távolítani a korlátozásokat akkor vásároljam meg a pro verziót . Ez viszont nem található meg a play store ban.

Amazonon még megtalálható a pro verzió 7,99 € áron.

Különös.. :F lehet hogy csak egy időre lekerült a play store ból a pro verzió?

[ Szerkesztve ]

(#91940) DS39 válasza #20749568 (#91937) üzenetére


DS39
nagyúr

köszi. akkor legalább nem a frissítés okozta.
(nemrég tértem át ismét androidra, korábban meg nem használtam a klienst)

(#91941) lehella


lehella
senior tag

Sziasztok! Van egy Tomatos Asus routerre kötött USB nyomtatóm, amit a hálózat mindkét PC-jéről tudok használni, azonban Androidos tabletről nem tudok nyomtatni. Felraktam egy HP-s nyomtatószolgáltatás plugint a tabletre, de az nem látja az IP címen megadott nyomtatót, van valakinek tapasztalata etéren?

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#91942) F.E.K.. válasza lehella (#91941) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Próbáld ezt, nálam egy öreg hp nyomtató egy printserverrel működik vele.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#91943) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Nem tud valaki esetleg olyan vonalkód/QR-kód olvasó alkalmazást ami együttműködik az OfficeSuit-al?
Gondolok itt arra, hogy a telefon mint egy vonalkódolvasó működik és ugyanúgy beírja a leolvasott kódot a suit-os excelbe mint egy asztali gépen egy rádiós vagy akármilyen vonalkódolvasó?

köszönöm

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#91944) Viktor0610 válasza cikasz (#91943) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem max. automatizálókkal menne ez.

Ezeket találtam (Google barátommal ;] ):
LoMag Barcode Scanner to Excel
QR Droid Zapper

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#91945) cikasz válasza Viktor0610 (#91944) üzenetére


cikasz
őstag

köszönöm! :R

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#91946) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Tudnátok ajánlani olyan programot amivel teljeskörű (hívások, sms-ek, email-ek, alkalmazások és azok beállításai, hangbeállítások, ikonok elrendezése) biztonsági mentést lehet csinálni pc-re?

(#91947) beg válasza ssgt1981 (#91946) üzenetére


beg
veterán

Titanium backup, helium, super backup sms & contact.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91948) defygaben77 válasza Narxis (#91915) üzenetére


defygaben77
tag

Igen, de ez nem működik! :((

sbwolf: éppen ez dühít, hogy a gyári dual sim megoldás sem működik, pedig kéne neki! Ami érdekes, hogy az egyetlen gyári tárcsázót sem tudom beállítani alapértelmezett tárcsázónak... :Y Lehet, az megoldaná a gondot!

[ Szerkesztve ]

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#91949) sbwolf válasza defygaben77 (#91948) üzenetére


sbwolf
aktív tag

A PixelPhone-t kipróbáltad? Abban a tárcsázóban belehet állítani a színeket.
Esetleg a tárcsázóban nincs ehhez kapcsolódó beállítás. Nekem 4.4-es androidom van. 5-öst nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#91950) defygaben77 válasza sbwolf (#91949) üzenetére


defygaben77
tag

Igen, nálam az sem működött! :(( Nem tudom, mi lehet a hiba. Másnál működnek ezek, nálam nem!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.