Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91251) tybsen válasza Gedeon31 (#91250) üzenetére


tybsen
addikt

Google fotók is tud ilyet.

(#91252) Gedeon31 válasza tybsen (#91251) üzenetére


Gedeon31
addikt

Tényleg ezt nem tudtam nem használom. Meglesem köszönöm :)

(#91253) Dávid78


Dávid78
tag

Sziasztok!

A telefonon az AppLock alkalmazást használom több app lezárására, ha esetleg elhagyom a telefont ,de az SD kártya védelmére mi a legjobb módszer van arra is valami alkalmazás?
Köszönöm

(#91254) oszkarfincs válasza #79335424 (#90355) üzenetére


oszkarfincs
aktív tag

Mit ajánlanátok a hamarosan megszűnő Google Saját útvonalak helyett? A lényeg, hogy ne fogyasszon sokat és lehessen exportálni az útvonalat valamelyik ismert formátumba. Nem kell Google szinkronizáció, elég ha SD kártyára tudja. Ennyi. Nem akarom, hogy számolja az elégetett kalóriát és hogy életvezetési tanácsokat adjon és azt sem hogy navigáljon.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#91255) #79335424 válasza oszkarfincs (#91254) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jó kérdés. Engem is érdekelne egy ilyen tracking program.

(#91256) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Sziasztok!

Tudok olyan android app-ról, amivel Bluetooth-on keresztül használhatjuk a telefont, mint touchpad és billentyűzet és irányítani lehet vele egy (windows) tabletet? :F
A lényeg, hogy bluetooth legyen és ne kelljen semmit telepíteni az irányítani kívánt eszközre, hanem szabvány bluetooth legyen.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#91257) #79335424 válasza jaffa 2843 (#91256) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt úgy érted, hogy a teló BT HID profilos perifériaként jelentkezzen fel? Hááát... Én nem tudok ilyen lehetőségről. Ennek hiányában viszont valami kliensszoftverre mindenképpen szükség lesz.

(#91258) tomy86 válasza oszkarfincs (#91254) üzenetére


tomy86
addikt

GeoTracker. Nemrég próbáltam ki és jónak tűnt (autóval).

(#91259) Viktor0610 válasza #79335424 (#91257) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy programot találtam: BlueputDroid, de rootot kér, illetve nem mindegy neki a készüléken lévő ROM és a gép Bluetooth csatlakozója sem.

Samsung Galaxy A54

(#91260) #79335424 válasza Viktor0610 (#91259) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ráadásul 2012 szeptemberi az utolsó frissítés. Mi is volt akkor? ICS?

Tomy86:
Leírás alapján jónak tűnik, de nem látok egyértelmű utalást Gmaps integrációra. Pedig, az nem ártana egy Androidos telón.

[ Szerkesztve ]

(#91261) Viktor0610 válasza #79335424 (#91260) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt nem is néztem. :D

Samsung Galaxy A54

(#91262) Zs0lt válasza #79335424 (#91240) üzenetére


Zs0lt
csendes tag

Igen.

(#91263) oszkarfincs válasza tomy86 (#91258) üzenetére


oszkarfincs
aktív tag

Közben utánaolvastam, az alábbiakat ajánlják: Google Fit, Strava, Endomondo, MapMyRun, MapMyHike, GPS Logger for Android, and GPX Viewer.

Viszont ez kábé a Play első találati oldala a megfelelő kulcsszavakra. Nem ártana, ha gpx-be mentene. A MyTracks sajnos kmz formátumot támogat, abból pedig csak 2 lépésben tudok gpxet csinálni. Szóval ha már váltok, akkor ilyen lenne jó.

Amúgy ahhoz kell nekem, hogy a DSLR-rel készült fotóimat utólag geotaggeljem.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#91264) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Tudnátok valami alkalmazást ajánlani ami olyan mint ios-re az MSQRD?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#91265) Viktor0610 válasza madmike (#91264) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Türelem. ;)

Samsung Galaxy A54

(#91266) #79335424 válasza oszkarfincs (#91263) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahhoz miért kell bármilyen formátum? Közvetlenül az EXIF -be kell bevinni a koordinátákat.

(#91267) harry3


harry3
őstag

A MyFitnessPal használóktól kérdezném, hogy ugye tud szinkronizálni Google Fitnesz-szel. Ha csak simán használom és idővel úgy döntenék, hogy át akarom vinni a tevékenységeket Google Fitneszbe, tehát a Fitneszben ezt engedélyezem, akkor minden korábbi tevékenységet/adatot szinkronizál vagy csak az újakat?

(#91268) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Sziasztok
A messengerrel vannak problémáim mostanában. Ha használat után leteszem a telefont, és nem nyúlok hozzá
egy ideig, legalább 15-20 perc, akkor utána mikor unlockolom a telefont, és belépek a messengerbe, nem lehet frissiteni. Ha lehúzom, a végtelenségig pörög, és nem frissít. Ezt csak úgy tudom megoldani, ha teljesen kilövöm a programok közül, majd újrainditom, és akkor jó. Továbbá feltünt, hogy ha 4G-n vagyok akkor ez sosem fordul elő, csak WIFI-n. Épp most cseréltem telefont, és a régivel is ugyan ez volt, de ott nem foglalkoztam vele, mert annak sok baja volt, de ezek szerint nem a telefontól függ. Be van kapcsolva a wifi ébrentartása is, és minden más jól működik egyből ébresztés után, sőt általában a messengeren az üzeneteket is egyből megkapom, ha írnak nekem. De ha én lépek be az appba akkor nincs kapcsolat.
Valakinek ötlete, hogy miért van ez?
Köszi!

(#91269) tomy86 válasza oszkarfincs (#91263) üzenetére


tomy86
addikt

Gpx és kml formátumban tud menteni.
Eddig csak egyszer használtam, akkor is csak a háttérben útvonalrögzítésre, úgyhogy részletesebb beszámolót ne várj tőlem :)

[ Szerkesztve ]

(#91270) holozis_HUN válasza T.Peterka (#91268) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Bugos a messenger :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#91271) Ferenc.


Ferenc.
tag

Sziasztok! Köszönöm a google szolgáltatásokra a válaszokat.

Most olyan kérdésem lenne ,hogy ugye van a Chrome böngésző a mobilon, de arra nem lehet rátenni az Adblock -ot, mint a számítógépen? Mert így akkor semmit nem ér reklámblokkoló nélkül a Chrome a mobilon. Akkor már inkább adblock browser. De a Chrome-ban tetszik hogy van Adatforgalom-csökkentő lehetőség, meg jó böngésző, csak kéne az adblock rá mint a PC-n is. Köszönöm!

(#91272) holozis_HUN válasza Ferenc. (#91271) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ahhoz meg kell rootolni a telót. És akkor raksz rá egy AdAway appot és kiegészítés ként egy MinMinGuard appot is. Így lesz reklámblokkolás. De adatforgalom-csökkentővel nem megy a reklámblokkolás!

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#91273) Ferenc. válasza holozis_HUN (#91272) üzenetére


Ferenc.
tag

Köszi a választ, ez hihetetlen, hogy egy ilyen hasznos appot mint az adblock, nem lehet feltenni ilyen root-olás buherálás nélkül. Na akkor ennyit a Chrome mobilos böngészőről, akkor inkább Adblock Browser -t használok innentől, ez úgy működik mint a chrome adblock-al, és még kinézetre is hasonló.

(#91274) unravel válasza Ferenc. (#91273) üzenetére


unravel
őstag

Firefox és ublock?

¯\_(ツ)_/¯

(#91276) aprokaroka87 válasza Ferenc. (#91273) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

root azért kell sok blokkolohoz mert a system/etc mappában levő hosts fájl írja át

amit root jog nélkül nem lehet

(#91277) air válasza aprokaroka87 (#91276) üzenetére


air
nagyúr

Vagy még mélyebben nyúlnak a rendszerbe, mint például a MinMin, mert a hirdetés helyét is eltünteti, és hasznos területként visszaállítja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91278) aprokaroka87 válasza air (#91277) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én a luckypatchert használom+minminguard
szinte 95%-os a blokkolás...adatforgalmon rengeteget lehet sporolni+üzemidőre is jól hat sacc/kb 20-25%-ot szerintem

(#91279) air válasza aprokaroka87 (#91278) üzenetére


air
nagyúr

És azt honnan tudod, hogy a LuckyPatcher-ben melyik alkalmazásra melyik eljárást kell alkalmazni?
Eddigi tapasztalataim szerint nincs általános eljárás, mert nem mindegyik működik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91280) Narxis válasza air (#91279) üzenetére


Narxis
nagyúr

Van benne olyan opció, hogy Turn off Google Ads service, nem tom mennyit ér.

Thanos was right.

(#91281) aprokaroka87 válasza Narxis (#91280) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

meg a toolbox-ban van egy olyan hogy reklámblokkolás az eszközön
illetve az alkalmazásoknál külön van olyan hogy reklámtevékenység tiltása,illetve van lehetőség nullára redukálni a reklámokat.
De a reklámtevékenység tiltása nállam már megoldja a feladat kb 85%-át

(#91282) vadorzó válasza aprokaroka87 (#91278) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Play-es kommentekből sok jót nem szűrtem le a lucky patcher-ről. :)

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#91283) kagzer válasza T.Peterka (#91268) üzenetére


kagzer
aktív tag

Én pont ezek miatt kerestem egy régebbi verziót.
Eddig ez a legmüködőképesebb:
[link]

(#91284) raziel01 válasza vadorzó (#91282) üzenetére


raziel01
veterán

Mivel fent sincs a play-en ugy nehéz róla ott olvasni.

(#91285) aprokaroka87 válasza vadorzó (#91282) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

mert szerintem az nem az a luckypatcher :)

az az app elég komolyan sértheti a google elveket szerintem

(#91286) tlala válasza tlala (#91140) üzenetére


tlala
addikt

Erre valaki? :F

#91140

Ismertek olyan hívásszűrő appot, ahol opció a hívásátirányítás is?
Tehát család hívhat, a többieket átirányítja egy másik megadott számra.
Köszi.

(#91287) vadorzó válasza aprokaroka87 (#91285) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Ez a tied?

You can't see California without Marlon Brando's eyes

(#91288) aprokaroka87 válasza vadorzó (#91287) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

mármint micsoda az enyém?
ja vágom...elvileg igen

[ Szerkesztve ]

(#91289) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Nem igazán app kérdés de kéne egy kis help. Android 4.4.4

Mikor töltőre vagy USB-re dugom a telefont, bejön egy másik lock screen, amin rajta van az idő, dátum, töltöttség, és hogy mikor fogja maxra tölteni a telefont. Ha rámegyek hogy feloldás, bejön a sima lock screen, és még egyszer fel kell oldani a telefont, csak akkor landolok a kezdőképernyőn.

Ez magától jött be nemrég, hogy lehet kikapcsolni? Turkáltam a beállításokban de nem találtam semmit.

(#91290) Makifeju


Makifeju
tag

Sziasztok!

Van egy érdekes problémám pár napja,kíváncsi vagyok ti tapasztaltatok e hasonlót.
A lényeg ha google play fiókot csinálok a telón,az első apk letöltésnél hibát ír ki (bejelentkezési hiba,bejelentkezési kérelem) és kéri a jelszót. Beírom,de nem fogadja el. Aztán telszámra akar visszaigazoló kódot küldeni. Wifin csinálom a fiókot,és tuti nem a teló rossz mert 3 különböző készüléken is teszteltem a dolgot.
Vélemény? Tapasztalat? Javaslat?

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#91291) unravel válasza HollyBoni (#91289) üzenetére


unravel
őstag

ez az?

¯\_(ツ)_/¯

(#91292) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Olyan programot keresnék, ami meg tudja mondani pontosan, hogy mi használja a netet, és mennyi adatforgalmat generál. Valami zabálja a mobilnetemet, ezt kellene kideríteni.

(#91293) Oldman2 válasza Makifeju (#91290) üzenetére


Oldman2
veterán

Mert nem az aktuális készülékre küldi, hanem arra a számra, ami "be van jelentve" az adott fiókhoz.

Különben mi értelme lenne, ennek az ún. többlépcsős azonosításnak?

(#91294) Makifeju válasza Oldman2 (#91293) üzenetére


Makifeju
tag

Ez rendben is van. Viszont eddig is így csináltam a fiókokat,és sosem volt hasonló jelenség,egyszer sem. Ez mióta van így akkor?

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#91295) Viktor0610 válasza Hauptmann (#91292) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pszt! Az Android ezt magától is tudja. :P
A Beállítások - Mobil adat részen.
Amennyiben a ciklust a sajátodéval szinkronba hozod, teljesen pontosan közli, melyik program mennyi adatot fogyasztott. :)

Samsung Galaxy A54

(#91296) HollyBoni válasza unravel (#91291) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nálam máshogy néz ki, de nagyjából ezeket a dolgokat mutatja.

(#91297) Hauptmann válasza Viktor0610 (#91295) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ezt ismerem természetesen, de ennél pontosabb program nincs?

(#91298) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Van valami (elsősorban) ingyenes alkalmazás, ami a ppt(x)-ket lejátssza teljes körűen? Amiket kipróbáltam (Microsoft Powerpoint, WPS office, Kingsoft office, Google diák) mind elvérzett a beágyazott videóknál.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#91299) ollie válasza nyikszi (#91298) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem ma frissült a Powerpoint, és mintha a médialejátszást is javították volna. Egyébként ha ebben nem működik, akkor szerintem semmiben sem fog.

***

(#91300) zhata


zhata
senior tag

Sziasztok! Tudtok ajánlani olyan kamera appot (lehet fizetős is) amelynél fényképezéskor a kép beállítása közben tudok digitálisan zoomolni? (Pl. csak az eredetileg látott kép közepét vegye fel.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.