Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91101) Krill77 válasza Bozek (#91100) üzenetére


Krill77
őstag

Hogy tudom frissíteni?

(#91102) beg válasza Krill77 (#91101) üzenetére


beg
veterán

Automatikusan feldobja a play, vagy ha nem automatikus, akkor nézd meg az áruházon belül a saját alkalmazásokat.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91103) Mikemend válasza dlaj (#91085) üzenetére


Mikemend
senior tag

Ha az XDA-ra gondolsz, közben rátaláltam náluk. Köszi! :)
Bár az Open Cameránál még tényleg nem értem, miért nem engedi a nagyobb bitrátát: 1 Mbitnél szinte képtelenség FHD-ben rögzíteni rendes minőségben

[ Szerkesztve ]

(#91104) Krill77 válasza beg (#91102) üzenetére


Krill77
őstag

Nem volt fent alapbol nekem az zavart meg egy pillanatra.
Most feltettem, hogy kell vele felolvastatni?

(#91105) mcload21


mcload21
tag

Meg lehet azt valahogy oldani, hogy a telepített alkalmazásokat APK fájllá alakítsuk vissza? Amikor a Play-ről telepítek, onnan is először letölt, utána telepít ...
Ha megoldható, akkor abból nem lesz gond, hogy közben az adott program módosult? - frissítve lett, mentések, beállítások kerültek bele stb ...

(#91106) Krill77 válasza mcload21 (#91105) üzenetére


Krill77
őstag

MyPhoneExplorer tud ilyet. Le is mentheted pcre.

(#91107) tomy86 válasza mcload21 (#91105) üzenetére


tomy86
addikt

Ha csak a programot akarod menteni és az adatait nem, akkor sok fájlkezelő is tudja (pl. ES File Explorer) vagy célprogramok közül például a Super Backup Pro (root nélkül ez is csak az apk-t menti, adatok nélkül), stb.

[ Szerkesztve ]

(#91108) air válasza #61600768 (#91091) üzenetére


air
nagyúr

Érvelésed alapján minden hívő ember ostoba, mert semmilyen kutatás nem bizonyította Isten létezését.
Nem csak az lehet igaz, amiről kutatás van, sőt ellenkezőleg. Lásd az idióta "brit tudósok kutatása szerint" kezdetű f@szságokat.
Sokkal inkább hiszek több száz, ezer ember tapasztalatának, mint valami neve nincs szervezet kutatásának.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91109) Tesztelo.hu válasza air (#91075) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Szerintem nem a kernel vezérli, hanem az aksi töltőáramköre. A telefon nem csinál semmit, azon kívül, hogy ráengedi a töltőáramot, és persze méri a töltöttséget (a kijelzéshez).

(#91110) #79335424 válasza Tesztelo.hu (#91109) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erről olvasgass még!

(#91111) air válasza Tesztelo.hu (#91109) üzenetére


air
nagyúr

Akkor miért kapcsol be minden telefon töltés közben? Mert a kernelt betölti, UI nélkül. Ez látszik a kijelzőn is.
Ugyanis a kernel ismeri fel hogy fali aljzatból vagy USB-ről töltöd. Legalábbis én ezt olvastam több helyen is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91112) Krill77 válasza air (#91108) üzenetére


Krill77
őstag

Senki nem mondta, h a hívők ostobak. Azt vagy alapu gondolkodásnak hivjak. Irracionális dolog amit beamit maganak, viszont fel sem merül benne, h a tudasnak híján nem érthet dolgokat. Nincs benne kétely mert nem tud semmit.

(#91113) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, nem ismerem az akkuk lelkivilágát, de gyakorlati tapasztalattal tudok szolgálni.:
Több, mint 2 éves a telóm, túl van már legalább 700 töltésen, és az akku szubjektív megítélésem szerint nem gyengült számottevően.

Általában teljesen feltöltöm, és, szinte mindig rajtamarad a töltőn még valameddig, van, hogy órákat is. Néha 0% ra (kikapcsolásig) merítem, de általában 30-60% között merül, mire töltőre rakom.

Ha megtalálom az újkori teszt értékét, akkor futtatok egy antutu battery test-et, hogy lehessen viszonyítani, így két év után.

-

(#91114) air válasza 7Sony7 (#91113) üzenetére


air
nagyúr

Pusztába kiáltott szó.
Támaszd alá kutatással! :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91115) 7Sony7 válasza air (#91114) üzenetére


7Sony7
addikt

Azóta folyamatosan kutatok. Keresem a régi képernyőmentésemet. :D

-

(#91116) #79335424 válasza 7Sony7 (#91113) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem is van egy saját akkuelméletem. Ha töltőt látok, akkor rádugom, akármennyi van benne. Szerintem a töltés fizikai méretváltozással is jár, amit nem viselnek jól az akkuk. Szvsz. ezeknél a modern akkuknál minél kisebb a merülés a teljes a töltöttséghez képest, annál jobb az akkunak, mivel annál a kisebb a deformálódás.

(#91117) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Én minden elmélet nélkül töltöm az akkukat ha kezd lemerülni. 100 százalékig. Aztán ha 10-15 százalék maradt akkor töltő. 3-4 évig mennek így az akkuk kapacitás csökkenés nélkül.
Csak sajnos nincs hozzá elmélet külön bizonyítással. Csak a tapasztalat. Az meg van akit nem érdekel.

valami

(#91118) 7Sony7 válasza #79335424 (#91116) üzenetére


7Sony7
addikt

:D Ez sem rossz hozzáállás. Épp most tesztelem egyébként az enyémet filmmel, (Mert persze a battery test bekrepált) , de eddig minden ok.

-

(#91119) zool1


zool1
őstag

Udv!

Keresnek olyan download manager programot ahol lehet megadni felhasznalonev/jelszo parost bizonyos oldalakhoz.(data.hu... stb) Letezik ilyen alkalmazas?!

(#91120) Morpheus012


Morpheus012
újonc

Sziasztok!
Egy fura kérdésem lenne.. Van egy adott Samsung Galaxy Core (SM-G386f) telefonom, és egy olyan problémám lenne hogy nincs legördülő panel.. vagyis az a felső menü nincs.. nem jön le. ahol a Wifit bluetooth ot tudnám ki be kapcsolni.. egy szoftverfrissítés segítene rajta? vagy valami hardveres gondja van? Ha szoftveres tudok valami tippet vagy helyet ahonnan letölthweték hozzá szoftvert? most 4.2.2 Android van rajta.. próbáltam frissíteni de azt írja nincs rá szükség mert a legfrissebb van rajta.. Köszi a válaszokat..

(#91121) Fejvadi válasza 7Sony7 (#91118) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nálam 3-4 hónapig bírja egy aksi, mert mindig eladom a telefont. :)

(#91122) S e t h válasza Bozek (#91100) üzenetére


S e t h
nagyúr

Meglepően jó tényleg, nem vártam ilyen minőséget.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#91123) #79335424 válasza zool1 (#91119) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ponydroid
Ismeri a data.hu -t és nem kell egyenként megadni a ddl -es, közvetlen linkeket, hanem elég a data.hu -s, közvetett linkeket, akár többet kijelölve egyszerre. A datás prémiumot is kezeli.

(#91124) air válasza Morpheus012 (#91120) üzenetére


air
nagyúr

Ha fekvő módba teszed a készüléket és így próbálod lehúzni, akkor sincs?
Ha úgy van, akkor a kijelző a hibás, nem érzékeli a felső részt.
Volt ilyen hiba Xperia SP készülékekkel is.
Ha fekvő módban sincs, akkor factory reset talán megoldja.
De mondom őszintén, ilyen szoftveres hibáról még soha nem hallottam és a kérdés jobban illene a készülék saját topikjába, mint ide.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91125) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok. Tud valaki ajánlani olyan app-ot, amivel lehet processzor terhelést állítani ? Értem úgy h.mondjuk 1x beállítom max 85 %-ra és marad is azon, esetleg az app sem kell a továbbiakban....

Készülék melegedés miatt szerintem bőven elég volna ennyi....

választ :R

(#91126) air válasza #73959936 (#91125) üzenetére


air
nagyúr

:))

Ha nem poénnak szántad, akkor elnézést kérek.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91127) zeon.hu válasza air (#91124) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A lányom LG-je is csinált a múltkor ilyet, teljesen eltűnt az értesítési sáv.
Egy sima reboot megoldotta.

#?*@&!

(#91128) zool1 válasza #79335424 (#91123) üzenetére


zool1
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :R

(#91129) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Megvettem a Gravitybox premiumot, csináltam mentést a beállításokról és most ezt a mentést szeretném a telefonról a gépre másolni, mert új romot teszek fel, és ilyenkor a teljes memória törlődik.
Tudja valaki, hogy a Gravitybox hova menti a beállításokat?

(^)(>.<)(^)

(#91130) Füge007


Füge007
senior tag

Sziasztok!

Chrome androidos verzioban hogy állítok kezdőoldalt? Eredetileg ugye a saját keresővel nyitott,most meg Lmuch.com-ot hozza alapértelmezésben, ami kiakaszt.

Füge

(#91131) #79335424 válasza #73959936 (#91125) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hétvégén tudom megnézni, hogy mit használtam a miniPC -n egy gyári proci frekvencia bug megszüntetésére. Nem biztos, hogy minden készüléken működik, de nálam bevált. Még külön governoronként is tudtam hangolni a frekvenciaértékeken. Utána már csak governort kellett váltani, amit lehet automatizáltan is. De, lehet, hogy neked elég lenne csak egy másik gyári governor -ra váltani.

(#91132) #73959936 válasza #79335424 (#91131) üzenetére


#73959936
törölt tag

Rendben, akár privátban is szivesen fogadom :K

[ Szerkesztve ]

(#91133) 7Sony7 válasza Fejvadi (#91121) üzenetére


7Sony7
addikt

Há' mer te ilyen csalfa vagy :) én a tartós kapcsolatok híve vagyok. :)

-

(#91134) air válasza #79335424 (#91131) üzenetére


air
nagyúr

Mindez persze csak akkor tud működni, ha van root.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91135) galaxys80


galaxys80
veterán

Tudja valaki, hogy melyik az utolsó,olyan verzió az ES file-ból ami még nem ilyen szutyok, mint a mostani?

(#91136) tomy86 válasza galaxys80 (#91135) üzenetére


tomy86
addikt

(#91137) galaxys80 válasza tomy86 (#91136) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszi. És van màr rá valami megoldás, hogy ne akarja mindenáron frissíteni?

(#91138) air válasza galaxys80 (#91137) üzenetére


air
nagyúr

Igen.
Újra aláírod ZipSignerrel, és indítás után, amikor visít a frissítés miatt, azt választod, hogy ne figyelmeztessen újra.
Nálam is így működik.
Semmi hiányosságot nem érzek a 4-es verzió után. Abban csak az elcseszett "újítások" voltak.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#91139) nyisziati válasza Quasi_modo (#91117) üzenetére


nyisziati
veterán

Az én telójaim szinte folyamatosan töltőn vannak/voltak. 90 % alá ritkán kerültek.
Az első hárommal semmi gond nem volt, de a 4. aksija 6 hónap után felfúvódott. Gondolom a márka minősége sokat nyomott a latban. (THL)
A csereaksi már 8 hónapos, úgyhogy egyre gyakrabban nézegetem...

(#91140) tlala


tlala
addikt

Ismertek olyan hívásszűrő appot, ahol opció a hívásátirányítás is?
Tehát család hívhat, a többieket átirányítja egy másik megadott számra.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#91141) bendess7891 válasza nyisziati (#91139) üzenetére


bendess7891
csendes tag

Csak egy plusz tapasztalatként beírom én is:

Samsung teló. 60% alá szinte soha nem ment mert annyit merült reggeltől estig, éjszaka meg mindig töltőn volt. Aztán egyszer kellett volna tovább és 54%-nál szó nélkül kikapcsolt. Utána direkt próbáltam és mindig kikapcsolt a teló 50% fölött. Full lemerülve, vissza se kapcsolt míg töltőre nem dugtam.

Nem tudom, hogy ez amiatt volt, mert soha nem merült le, vagy aksi hiba, de nem volt egy kellemes felfedezés.

Sok a "hitvallás", hogy mi a legjobb az aksiknak, de amíg nem látunk bele a gyártók közötti minőségi eltérésekbe/technológiákba szerintem minden csak találgatás.

(#91142) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

üdv!
van olyan alkalmazás ami a puttó számokat leközli?
elég ha az tudja

(#91143) Alteran-IT


Alteran-IT
őstag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre írom-e a kérdésemet, de azért leírom, mert nem találok olyant témájú topikot.
Tehát a probléma az lenne, hogy rootolva van a telefonom és nem tudom normálisan unrootolni és az lenne a kérdésem, hogy hogyan kell, illetve ha nem lehet, csak szoftverfrissítéssel, akkor hol találom meg a telefonomhoz (V smart first 6) a gyári romot (lehetőleg magyart, illetve olyat, amiben a magyar nyelv is ott van)?
Egyébként pont a szoftverfrissítés miatt kellene normálisan unrootolni, mert kijött egy új szoftver, viszont letöltésnél kiírja egy felugró ablakban, hogy rootolva/módosítva van és ezért a frissítés nem lehetséges, viszont én már eltávolítottam a programot (kingroot) és utána újra is indítottam a telefont, sőt kapott reset-et is, de még mindig nem engedi ezzel az indokkal.

(#91144) Quasi_modo válasza nyisziati (#91139) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az én telójaim szinte folyamatosan töltőn vannak/voltak. 90 % alá ritkán kerültek.
Nem hiszem hogy ez jót tenne nekik.

valami

(#91145) Fejvadi válasza 7Sony7 (#91133) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ha megtalálom az igazit, én is az leszek. :)

(#91146) #79335424 válasza air (#91134) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze. Governor -t sem tudsz váltani root nélkül. De, az övé rootolt (ezt persze Te nem tudtad, mert priviben írta nekem korábban).

(#91147) Richter36 válasza Alteran-IT (#91143) üzenetére


Richter36
őstag


Kingroot beállításaiban van uninstall/unroot opció. Próbáld azt ki!

[ Szerkesztve ]

(#91148) nyisziati válasza Quasi_modo (#91144) üzenetére


nyisziati
veterán

Az első Huaweit másfél év után ajándékoztam el, és én is használtan kaptam fél évesen. Az új tulajnál kb. fél év után dobta be a törülközőt az aksi. Ez 2,5 év, szerintem nem rossz, főleg a THL-hez képest. Itt már inkább a gyártói minőség számít. Nem véletlenül kerül egy Huawei a vele egy kategóriájú THL-nél jóval többe (1,5-2-szeres ár).

(#91149) aprokaroka87 válasza #79335424 (#91146) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

most vagy én értem rosszul

de ő cpu terhelést ír,nem cpu orajelet.
ami nem ugyanaz

(#91150) vadorzó válasza bendess7891 (#91141) üzenetére


vadorzó
aktív tag

Anno mikor a telefonomat rendeltem, kaptam egy tippet szintén Zopo felhasználótól, - aki egy akksit a hibás töltéssel nyírt ki - miszerint ha pl. 20%-nál rakod töltőre akkor az akksi (v a készülék) azt fogja abszolút 0-nak venni, ezért előfordulhat, hogy ott kikapcsol.
Ezért legalább eleinte érdemes megvárni amíg jelez a kütyü, és csak utána töltőre tenni.
Nálam az első napokban nem bírta sokáig üzemidővel, néhány napba telt míg beállt, azóta is csak akkor töltöm, ha muszáj (próbálom megvárni a 15%-os szintet).

[ Szerkesztve ]

You can't see California without Marlon Brando's eyes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.