Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) quailstorm válasza -PLevi- (#9398) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Linpack elég speciális. Nenamark, Neocore meg inkább 3D-re haj. Rondák és lassúak, sok köze nincs a játékok grafikáihoz. Ezekkel lehet mérni...
Komolyabb 3D: [link]
Meg van ez: [link]
Leginkább Linpack+antutut használok, bár az se tökéletes...
Esetleg RGBenchMM, de csak ARMv7-re jó.

(#9402) -juc- válasza Meghivott (#9390) üzenetére


-juc-
aktív tag

Ha még mindig nem került elő az új fiók, esetleg próbáld újraindítani a telefont, hátha...

(#9403) wolf64


wolf64
tag

Az lenne a kérdésem ,hogyan lehet visszatenni a kijelzőre azt a hosszúkás feladatkezelőt ami12 futó alkalmazást mutat.Sehol sem találom pedig az elixir 2 látja .

[ Szerkesztve ]

(#9404) -PLevi- válasza quailstorm (#9401) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Köszönöm szépen, kipróbálom őket!

(#9405) yozsee11 válasza wolf64 (#9403) üzenetére


yozsee11
aktív tag

A widgetek közt található meg.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#9406) joskajozska


joskajozska
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném, ha valaki tudna segíteni....!!! Otthon az asztali gépen dolgozom a win access adatbázis kezelő programmal. Átmentem a táblagépemre, 1: biztonsági mentés, 2: szeretnék hozzáférni, pdl utazás közben bizonyos információkhoz az adatbázisból! A tabon android 4.0.14 van. Napok óta keresek androidra használható progit, ami megnyitja az MDB fájlokat, de még nem találtam használhatót. Nem fontos, hogy szerkeszteni lehessen vele, elég volna, ha a kereső funkció működne használhatóan! Létezik ilyen és tud valaki róla??? :)) :)) :O

(#9407) whiskeys válasza tomy86 (#9396) üzenetére


whiskeys
őstag

ilyen sok minden kell hozzá hogy mutassa ha jön egy email? hát ezt a gyári is tudja alapból...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#9408) LonGleY válasza whiskeys (#9407) üzenetére


LonGleY
veterán

Véleményem szerint semmi értelme lecserélni a gyári appot, hacsak nem valami funkcióhiány miatt. Aztán ki tudja, hogy egy 3rd party cuccnál melyik részegység leállása miatt nem kapod majd meg az üzeneteket. A gyáriban legalább működik a push, ahogyan kell. Ugyanez vonakozik a Gtalk-ra is, a hulladék IM+ Pro-t utólagos megbánásomra vásároltam meg.

---

Tényleg, nincs valami pénzvisszatérítés, ha mégsem jönne be egy app?

[ Szerkesztve ]

(#9409) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!
A letöltött alkalmazások hogyan frissülnek?
Be kell kapcsolni a telefonon is valami update-et?
Vagy elég ha az áruházban be van pipálva az "automatikus frissités" ?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9410) LonGleY válasza LonGleY (#9408) üzenetére


LonGleY
veterán

Közben megtaláltam a választ a kérdésemre: 15 percig lehetséges, utána hibajelentés formájában a play fióknál.

(#9411) Ablakos válasza Orlin (#9409) üzenetére


Ablakos
őstag

Igen, játékboltban a kiválasztott alkalmazásnál kell pipálni. Esetleg az "only wifi-update" opciót kell állítani.

[ Szerkesztve ]

(#9412) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy a különféle programok által beérkező felugró hirdetéseket lehet valahogy "kezelni"?
Ha van netkapcsolat, akkor jön minden.... Előre is köszönöm.

Up the Irons!

(#9413) Sanyi.mTs válasza whiskeys (#9407) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

mármint, h a gmail ikonon jelzi az olvasatlan mailek számát?

ha a gyári tudja, akkor hogyan kell beállítani?

(#9410) LonGleY
minap megvettem a GTA III-at. levonta az 1$-t +27% áfát. a kis progi meg lerántott még 480+MB-ot wifin. Indítanám, nem indul, csak fekete képernyő. Mondom, akkor újratelepítem. Alkalmazás kezelőből eltávolítom, erre írja, h a levont összeg visszatérítve. Újra meg kellett vennem, letölteni... De most meg már elindult. Így már megtartottam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9414) handrash válasza xSide (#9167) üzenetére


handrash
őstag

Kipróbáltam, AVG is kiszúrta.:-)

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#9415) Syd69 válasza Orlin (#9409) üzenetére


Syd69
aktív tag

A legeslegtöbb esetben még az állapotsorra (legfelülre) is kiírja.

Alma

(#9416) Syd69 válasza EmberXY (#9412) üzenetére


Syd69
aktív tag

1. lekapcsolod a net-et mielőtt futtatod a progit (nethasználó proginál nem túl szerencsés...)

2. Általában (!!!) a Pro (megvásárolható) verzió reklámmentes

3. Együtt élsz vele

Alma

(#9417) club1 válasza EmberXY (#9412) üzenetére


club1
veterán

4., Rootolod a telefonodat, és felteszel rá egy reklámblokkoló szoftvert.

(#9418) beers


beers
addikt

Szeretném a go-t leváltani, a novát már megvettem régebben!
Létezik valami teljes switch widget, mint a go-nak, amivel lehet kapcsolni a wifit, 3g-t, hangot, gps-t?
Köszi! :R

M&N

(#9419) air válasza beers (#9418) üzenetére


air
nagyúr

Power Toggles, Notification Toggle, Elixir Widgets

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9420) royalka


royalka
őstag

Valaki adna egy linket a legújjab Chrome-hoz? Sajna a készülékem nincs a támogatási listán :/

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#9421) EmberXY válasza Syd69 (#9416) üzenetére


EmberXY
addikt

Én a free progikat preferálom, így akkor inkább club1 fórumtárs ötlete a nyerő...
Alkalomadtán megnézem, hogy mi fán terem az a rootolás... :D
Mindenesetre köszönöm a gyors választ.

Up the Irons!

(#9422) lean


lean
aktív tag

Olyan kérdésem lenne, hogy az alábbi linken lévő leírást akartam megcsinálni, rootoltam a telefont meg minden , csak a leírásban szereplő gps.conf file-t nem tudom átnevezni, felülírni... Jól sejtem, hogy un-moutolni kell hozzá a fájlrendszert? A kérdéses fájl a system/etc mappában van egyéként. Szóval olyan mintha irásvédett lenne.Vagy a fájl jogosultságot kell módosítani?

[link]

no cross no crown

(#9423) air válasza royalka (#9420) üzenetére


air
nagyúr

Milyen rendszer van a telefonodon? Ha ICS előtti, akkor azért nincs a készülék a listán. A Chrome csak ICS és újabb rendszereken megy.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9424) air válasza lean (#9422) üzenetére


air
nagyúr

Én nem látok a leírásban semmi utalást arra, hogy le kellene választani a /system kötetet.
Szerintem nem root-képes a fájlkezelő amivel próbálkozol. Mit használsz? Milyen root-jogosultság kezelő alkalmazást használsz? Superuser, SuperSU?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9425) basaja válasza air (#9423) üzenetére


basaja
senior tag

Megy az szépen mindenen,csak sajna warez a beszerzése...:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#9426) punky10 válasza basaja (#9425) üzenetére


punky10
addikt

Nem olyan vészes ez...
A topic cimét igy kellene modositan:
Android alkalmazások kibeszélő topic(tabu az IGO és a függetlenités)
Ezenkivül igen sok mindent meg lehetett/lehet beszélni... :D

A Chrome ingyenes.Ha letöltöm egy ICS-s tabra,majd kimentem a telepitőt(biztonsági mentés,hogy meglegyen egy biztos jol működő app a későbbi elcseszett frissitések miatt...)majd tévedésből egy 2.3-as Rendszerre probálom felrakni,azzal semmi szabálytalanságot nem csinálok... :)

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#9427) petipetya válasza basaja (#9425) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azért ne essünk már át a ló túloldalára... A Chrome mióta warez? Mert nem az. :D

Ez egy teljesen ingyenes alkalmazás. Ha például nincs neted a telefonon, akkor én legálisan oda tudom neked adni az apk fájlt, amelyet aztán feltelepítesz a telefonodra.

"nincs rá lezsóidő"

(#9428) lean válasza air (#9424) üzenetére


lean
aktív tag

Superuser van felrakva, emellett Total Commander, + MI File Explorer, közben a fórumjában találtam egy egyszerűbb leírást, de ott is van egy bökkenő:

[link]

Felmásoltam a zipet a SD kártyára, de nem tudom hol található az "install zip from sdcard menüpont" ???

Recovery módban indítottam újra a tel: power + hangerő le , ott kellene boot menünek előjönnie? csak újraindult de menü nem jelent meg...?

[ Szerkesztve ]

no cross no crown

(#9429) stickermajom


stickermajom
addikt

Sziasztok!

Egy bizonyos alkalmazástól hogy lehet megvonni a gps használati jogot? Rootolt a telefon.

Kifejtem bővebben: adott az ICS 4.0.4. Tegnap túrázni voltam, ehhez használtam Endomondo Sports Tracker Prot. Érdekesen merült az akksi, ezért otthon megnéztem és kiderült, hogy a Facebook is ugyanannyit használta a gps-t és közel annyit merített a telefonon, mint maga az Endomondo. Facebookon helymegosztás ki van kapcsolva, Endomondo sem áll kapcsolatban vele, szóval egyáltalán nem értem. Mit kapcsoljak még ki?

Előre is kösz!

[ Szerkesztve ]

(#9430) punky10 válasza stickermajom (#9429) üzenetére


punky10
addikt

Magát a Facebook alkalmazást!De véglegesen...uninstal... :DD
Akármelyik böngészőböl el tudod érni(ha már muszály...)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#9431) mttssz válasza stickermajom (#9429) üzenetére


mttssz
senior tag

Elvileg ez tudja: [katt]

(#9432) Rimuru válasza mttssz (#9431) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem csak elvileg.

Más: Mivel lehet megcsinálni legegyszerűbben hogy hívás előtt legyen még 1 lépcső? Olyanra gondolok hogy mikor rámegyek a hívásra kérdezzen hogy biztos akarom vagy valami ilyesmi (mintha fent lenne skype vagy viber és rákérdez hogy mivel hívja).

Vigyázat, csalok!

(#9433) Orlin


Orlin
addikt

Ha felteszek egy alkalmazást és törölöm az alkalmazások menüben akkor eltüntet mindent?
Pl az ilyen Flipboard,Pulse,Currents mennyire szemeteli tele a telefont?
Köszi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#9434) spiritex


spiritex
veterán

Az aCalendar-t használóktól kérdezném, hogy hogy lehet elérni, hogy a beírt események ne csak akkor látszódjanak, ha direkt belépek a színes csíkba, hanem már a heti vagy napi nézeten is lássam, hogy bizonyos időpontokban mik a teendőim?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9435) petipetya válasza Rimuru (#9432) üzenetére


petipetya
nagyúr

A call confirm nevű alkalmazás(ok)ra keress rá a Play-en. Ha aktív, akkor a hívás előtt még ráérdez egy felbukkanó ablakban arra, hogy valóban fel akarod-e hívni az illetőt.

"nincs rá lezsóidő"

(#9436) punky10 válasza spiritex (#9434) üzenetére


punky10
addikt

Nem tudom,nekem alapbol igy müködik... :F

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#9437) Rimuru válasza petipetya (#9435) üzenetére


Rimuru
veterán

Köszönöm, tökéletes lesz.

Vigyázat, csalok!

(#9438) stickermajom válasza mttssz (#9431) üzenetére


stickermajom
addikt

Köszönöm! Teszek egy próbát.

@(#9430)punky10 : igen, lassan eljutok idáig, annyi idegesítő dolga van Facebooknak.. :D

[ Szerkesztve ]

(#9439) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Ha majd frissítik az első HSZ.-t javaslom ezek beletenni:

Hasznos appok:

MoboPlayer (média lejátszó)
ES File Explorer (Wifi fájlátvitelhez is jó kliens oldalon, Winen pedig Connectify)
TuneIn Radio (internetes zenei rádiózáshoz)
Brm BT (távirányító alkalmzás Winhez)
Ezeket nagyon melegen ajánlom:
Smart Keyboard Pro (én még álló módban is egész jól gépelek vele)
Home Button (virtuális gomb, legördülő menübe rakja, fizikai kímélésre használom)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#9440) spiritex válasza punky10 (#9436) üzenetére


spiritex
veterán

Akkor lehet, hogy már megint a tablet miatt van, mint a SwiftKey3-nál, amivel szintén gondjaim vannak.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9441) Sofian


Sofian
őstag

"F*ngós" app éjfélre... kutyakímélő.. ;]

[link]

(#9442) petipetya


petipetya
nagyúr

Nova Launcher 2.0 beta:

Éppen Nexus 4 videókat nézegettem, amikor véletlenül ráakadtam a youtube-on. Itt van az xda-s topic, melyben a "Release APK-nál található a letöltési link": [link]

Simán rátelepült az 1.x Novára és megmaradtak a főképernyők + a beállítások is (azért egy mentést csináltam előtte). Egyenlőre annyi különbséget látok, hogy az app drawer-ben be lehet állítani a listanézetet is, illetve a dokkon lévő ikonok méretét kisebbre lehet állítani. Persze a topicban ennek bővebben utána lehet olvasni, plusz a fizetős verzió is jóval több funkciót tartalmaz.

"nincs rá lezsóidő"

(#9443) EmberXY válasza zoltanz (#9439) üzenetére


EmberXY
addikt

A virtuális gombról jut eszembe, olyan progi nincs véletlen, amivel lehet szabályozni azt, hogy a képernyőt lezárt állapotból ne csak a power gombbal lehessen visszahozni, hanem akár a többire is reagáljon (Samsung galaxy mini-nél pl.) ? Pont a fizikai kímélés kapcsán...

Up the Irons!

(#9444) air válasza EmberXY (#9443) üzenetére


air
nagyúr

Pl. WidgetLocker Lockscreen a hangerő gombra is tud feloldást rakni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9445) beers válasza air (#9419) üzenetére


beers
addikt

Köszi, az elixír lett a befutó! :R

M&N

(#9446) petipetya válasza beers (#9445) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elixir2-höz ajánlom a Metrodroid ikon csomagot (az Elixir2-ben ingyenesen letölthető), mivel elég igényesen néz ki.

"nincs rá lezsóidő"

(#9447) punky10 válasza beers (#9445) üzenetére


punky10
addikt

Jo választás...A legjobban testreszabhato widget-alkalmazás.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#9448) EmberXY válasza air (#9444) üzenetére


EmberXY
addikt

Próbálgatom, eddig még nem sikerült beállítani, ha a kijelző kikapcsol, megint ott vagyok ahol voltam... Összességében tetszik a progi, még eljátszom vele egy darabig, köszönöm.

Up the Irons!

(#9449) atillaahun válasza EmberXY (#9443) üzenetére


atillaahun
veterán

De.

(#9450) royalka válasza air (#9423) üzenetére


royalka
őstag

ICS van, csak frissíteni nem tudom. Egy régebbi verza van fent, ezért kértem hogy valaki adjon egy friss linket. :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.