Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) Jarod1


Jarod1
addikt

valamiért office suite kétszer van a telón,egyszer a free meg 1 szer a pro, hogy lehet eltüntetni a freet?

(#8452) Jarod1 válasza LonGleY (#8441) üzenetére


Jarod1
addikt

handcent, időzített smst is tud

(#8453) Melack válasza Jarod1 (#8451) üzenetére


Melack
veterán

Ha csak fent van, akkor le tudod törölni. Ha nincs ilyen gomb, akkor rootolni kell, hogy tudd törölni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8454) bogil99 válasza Epiph (#8277) üzenetére


bogil99
aktív tag

Én az AVAST-ot használom. Semmit nem kapcsol se ki, se be, előre beállított időpontban pedig végigcsekkolja a rendszert, nincs-e rajta valami fenevad.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#8455) bogil99 válasza [w] (#8382) üzenetére


bogil99
aktív tag

Ha gondolod, tudok küldeni egy 2.4.4 verziót.

Bocs. tovább olvastam, és Tomy86 kolléga már megelőzött.

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#8456) Degeczi válasza spiritex (#8442) üzenetére


Degeczi
nagyúr

ez jó tipp, tényleg egész jó lenne a Pansi SMS, köszi!

van hozzá "individual" plugin is, amivel végre külön segédlet nélkül is megoldható lenne, h egyedi hangja legyen annak az üzenetnek, amit a bank küld, és mondjuk annak, amit az asszony

viszont egy dologgal kínlódom mégis: ahol kiválaszthatnám ezeket az üzenetjelző hangokat, a "system" alatt tényleg csak a rendszerrel érkezetteket sorolja föl, az "MP3" alatt viszont az összes MP3-at a memkártyáról, konkrétan több ezret - így pedig használhatatlan kiválasztásra... :(

tehát vagy arra kellene korlátozni, h csak a "notifications" mappában talált MP3-akat listázza, vagy a rendszerhangokat kellene tudnom bővíteni (a telefon gyári hangkiválasztója van annyira okos, h az értesítési hangok alá beolvassa a belső memória "notifications" tartalmát, így ott kiválaszthatóak a saját hangok - de a Pansi sajnos más módszert használ)

(#8457) djadji


djadji
senior tag

Hello!

Nem vagyok nagy telefon guru, ezért csak most jöttem rá, hogy azokat a telefonszámokat, amiket úgy vittem be a telóba, hogy "telefonon" tárolja, nem menti fel a Gmail címtárba.
Lehet ezen valahogy változtatni, átpakolni őket, vagy írhatom be újra őket? egy ideje böngészegetem a telót, de nem találom, hol lehetne módosítani.
Esetleg valami app van erre?

http://djadji.fw.hu

(#8458) Melack válasza djadji (#8457) üzenetére


Melack
veterán

Ami a telón van, mentsd ki vcf-be, majd a Google címtárba mentsd fel. Aztán meglesz minden egy helyen.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8459) ramrit


ramrit
tag

Szevasztok. Valami olyan droidos progit keresek amivel meg tudom határozni pl. Családtagok helyzetét. Mi a legjobb ebben a témában?
Köszi

felecsd'el

(#8460) LonGleY válasza spiritex (#8442) üzenetére


LonGleY
veterán

Köszi, megnéztem: gyorsabb, mint a hivatalos, de cserébe nem is szép és nem kezel kisképeket (ha mégis valahol beállítható, akkor lehet kap még esélyt).

(#8461) Melack válasza ramrit (#8459) üzenetére


Melack
veterán

Google Latitude - annyi, hogy mindenkinek bent kell lennie.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8462) ramrit válasza Melack (#8461) üzenetére


ramrit
tag

Köszi, erre tippeltem volna, de most már tuti.

felecsd'el

(#8463) Keresztapper válasza Degeczi (#8456) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Hozz létre az SD kátyán egy media/audio/ mappát és azon belül notifications és ringtones mappákat. Amit ide pakolsz, azt a mediaserver beteszi a system hangok listájába.

http://palscoffeetech.com/

(#8464) djadji válasza Melack (#8458) üzenetére


djadji
senior tag

ÁÁÁ.. jó ötlet...
Köszi!

Most hogy megpróbáltam az a bajom, hogy hogyan mentem ki VCF-be a névjegyeket?
Nekem sima "mentés SD kártyára" paranccsal *.nng flie-t hozott létre.

[ Szerkesztve ]

http://djadji.fw.hu

(#8465) Melack válasza djadji (#8464) üzenetére


Melack
veterán

Fura, nekem alapból .vcf-et hozott létre. Próbáld meg így beimportálni, hátha.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8466) spiritex válasza LonGleY (#8460) üzenetére


spiritex
veterán

Nem szép? Csak azért nem értem, mert a Pansi teljesen testreszabható, olyanra színezed, amilyenre akarod. Olyan betűméretet, betűszínt, háttérszínt, elválasztó vonalakat állítasz, amilyet csak akarsz. A képeket most nem tudom, de majd ránézek.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8467) djadji válasza Melack (#8465) üzenetére


djadji
senior tag

Édes Istenem.... hogy mekkora majom vagyok...
Nekem is VCF-er hozott létre, csak én egy másik file-t másiltam ki...
És azt nem fogadta e névjegyzéknek.. a pofétlan... :-)
Szval: kösz.. működik (ha lenne eszem is..)
:W :W

http://djadji.fw.hu

(#8468) Melack válasza djadji (#8467) üzenetére


Melack
veterán

Van eszed, csak sok volt a kicsi fájl :) Ennyi!
Akkor ez is megoldva ezek szerint

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8469) Degeczi válasza Keresztapper (#8463) üzenetére


Degeczi
nagyúr

köszi, de sajnos ez a nyavalyás Pansi SMS magasról tesz rá: csak a /system/media/audio/notifications tartalmát (ami persze nem írható) mutatja a hangok kiválasztó listájában...
(maga a rendszer valóban szinte bárhol megtalálja az ilyen mappákat, és fölkínálja)

kár ilyen aprósággal elszúrni egy jó funkciót... :W

más: mivel már kínomban újraindítani is próbáltam, hátha csak akkor venné észre a file-okat, belefutottam még egy nyűgbe, már rendszerszinten (ICS 4.0.3)

újraindítás után a memkártya tartalmát úgy tűnik, csak később kezdi beolvasni, így az oda telepített programok is csak később jelennek meg az alkalmazások listájában - ami persze nem gond, ráér

viszont közben nekem ezek indítóikonjait is leszedte a képernyőről! :(

lehet valahogyan védetté tenni ezeket, vagy muszáj minden olyat a belső memóriába telepíteni, aminek kikerül az indítóikonja?

[ Szerkesztve ]

(#8470) spiritex válasza Degeczi (#8469) üzenetére


spiritex
veterán

A Pansi SMS hangkezelésének mindjárt utánanézek, de az ikon eltűnésnek nem lenne szabad történnie. Csak widgetek-et nem szabad SD-re rakni. Nálam ezt a problémát a Samu telefonomon a Launcher lecserélése oldotta meg, konkrétan a Go Launcher. Az alap gyárival ugyanaz volt, amit leírsz, és az 2.2-es Froyo még.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8471) Degeczi válasza spiritex (#8470) üzenetére


Degeczi
nagyúr

aha, ez még gyári HTC

mondjuk a fontos alkalmazásokat úgyis a belső memóriába telepítem, de pl. gyerekeknek a játékokat persze nem, és pont miattuk válogattam össze egy képernyőre pakolt mappába ezek ikonjait, h egy helyen legyenek - erre mindet eltávolította újraindítás után...

(#8472) sonaj0203 válasza bubi92 (#8449) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

Köszi

és neked is kymco :R

regisztráltam, beléptem a beta installerbe, letölt, telepít és most megy köszi mégegyszer.

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#8473) LonGleY válasza spiritex (#8466) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem szép. Attól mert a színeket megváltoztatom, egy szögletes, nehézkes felépítésű cucc marad. Kínai stuff, nincs mese. Az üzenetek küldői meg anonimban "ragyognak", kizárólag a Pansi köszöntő üzenethez fűzte hozzá a logóját. Nálam ez az app kuka.

[ Szerkesztve ]

(#8474) kymco válasza sonaj0203 (#8472) üzenetére


kymco
veterán

Célszerű aktiválni is, mert akkor a felhőbe menti a tanult dolgait és a beállításokat, és később újratelepítéskor magától szinkronizál.

www.refujvaros.hu

(#8475) LonGleY válasza LonGleY (#8473) üzenetére


LonGleY
veterán

A Handcent sem kezeli az avatarokat.. mi van ezekkel? Lehet az a bajuk, hogy nem használom a telefon névjegyeket? Ugyanis nálam csak a fő gmail accountom van bepipálva a telefonkönyvben, mert így nincsenek duplázások, ellenben van szinkronizálás anélkül, hogy összekeverné a cuccokat.

Ha az SMS programra vagy a telefonkönyvbeállításra van értelmes tanácsotok, akkor szívesen megfogadom. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#8476) Degeczi válasza LonGleY (#8475) üzenetére


Degeczi
nagyúr

nem: nekem is kizárólag Google kontaktok vannak, mégis mutatja a fényképeiket a Pansi SMS, de a Handcent is

(#8477) kymco válasza Degeczi (#8476) üzenetére


kymco
veterán

A Handcent nekem is mutatja...

www.refujvaros.hu

(#8478) LonGleY válasza Degeczi (#8476) üzenetére


LonGleY
veterán

Azoknál van gáz, akiknél be van linkelve a Facebookos profil (ebből van a legtöbb). Pedig ez elég basic...

[ Szerkesztve ]

(#8479) Degeczi válasza LonGleY (#8478) üzenetére


Degeczi
nagyúr

igen, voltak olyanok nálam is, de lecserélgettem saját képekre, ne az legyen már, amit ők raknak ki magukról :)

de amúgyis elég gáz az Andorid ICS kontaktkép kezelése: a Gmail-el szinkronizálás során 96x96-ra leméretezett képeket cserél :Y
röhej, h a Jelly Bean-ig kellett várni, mire ezt kiküszöbölték
(az pedig nekem nincs még egy darabig, így segédprogram kell az elfogadható fölbontású névjegyekhez - mondjuk a korábbi Nokián is kellett, így végülis mindegy, de azért mégiscsak gáz egy 2011-ben kiadott, ennyire elterjedt oprendszertől)

(#8480) LonGleY válasza Degeczi (#8479) üzenetére


LonGleY
veterán

Magában a telefonkönyvben cserélgetted le? Nálam ez pl. hatástalan, mindenhol a saját Facebook-os képet teszi alapértelmezetté (4.0.3). Nem sok emberrel sms-ezek, azoknál szívesen megtenném ezt a cserét. Btw.. mi lenne ez a segédprogram?

[ Szerkesztve ]

(#8481) sonaj0203 válasza kymco (#8474) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

Igen küldött is egy kódot az emailemre, de még nem tudtam aktiválni, mert a swype installer még mindig downloadingot ír nem tudom miért, mikor már rég telepítve van és használom az 1.3.-as verziót.
Mondjuk kicsit megkavarhatta, hogy elfelejtettem, hogy be van kapcsolva az app2sd app és rögtön az sd kártyára telepítette a az 1.3-as verziót, így kétszer is meg lett a swype egy sima beta és az 1.3. Végül töröltem a sima beta-t és az 1.3-at áthelyeztem a telóra. :B :B
A honlapjukon is tudom aktiválni?

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#8482) Degeczi válasza LonGleY (#8480) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valszeg az a különbség, h nálam ők megvoltak normál Google kontaktként is (csak miután megtalálta őket a Facebookon, lecserélte a fényképet ottanira), és így a névjegyüknél egyszerűen a képre kattintva választható egy másik, a saját galériámból

A HD Contacts-ot raktam föl jobb fölbontású képekhez

(#8483) kymco válasza sonaj0203 (#8481) üzenetére


kymco
veterán

Én a swype beállításában találtam egy menüpontot, ott tudtam. De előtte kellett kapnod egy mailt a kóddal, nos ezt kell a beállítások megfelelő menüpontja által kiadott mezőbe beírni.

www.refujvaros.hu

(#8484) S e t h válasza petipetya (#8445) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8485) Collos23


Collos23
tag

Hello!

Érdeklődnék, hogy valaki tud háttérben futó zenelejátszó programot ami tud online youtube-ról is játszani? :F
Előre is köszi. :R

(#8486) bubi92 válasza S e t h (#8484) üzenetére


bubi92
őstag

fhuu egész jo, swype-ról áttérve kicsit fura a vékonyka vonal, meg hogy mutatja, hogy épp milyen szóra gondol. viszont kicsit olajozottabban fut mint a swype.

(#8487) naksys


naksys
senior tag

Sziasztok!

4.1.1. rendszeren hol tudom beállítani a hívószám küldést?

(#8488) hr2 válasza naksys (#8487) üzenetére


hr2
őstag

Tárcsázó/Beállítások

(#8489) Mr X válasza naksys (#8487) üzenetére


Mr X
veterán

Telefon - Menü gomb - Beállítások - További beállítások

(#8490) S e t h válasza bubi92 (#8486) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudtam kilőni, hogy szó vagy betű törlésénél nem jelezzen vissza valamilyen rezgéssel, ami baromira zavart.Ha továbbra is szarakodik a swype a szótárral, akkor lehet gyakoribb vendég lesz nálam a flow, bár a végleges verzió fizetős lesz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#8491) bubi92 válasza S e t h (#8490) üzenetére


bubi92
őstag

engem az zavart a swype-ban legjobban, hogy ha törölni akartam, vagy nem húzgálva akartam írni, hanem pötyögve, akkor irtózatosan belassult.

(#8492) naksys


naksys
senior tag

Köszönöm!

(#8493) Balinov válasza vgyuri (#8435) üzenetére


Balinov
félisten

vgyuri: te hogy toltotted fel itt a freevoipdial-nal az egyenleged? kiprobalnam egy 1€ koruli uppal, de nem irjak sehol, sms elkuldesetol szamitva mennyi ido alatt irjak jova az egyenlegeden az osszeget

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8494) Joker88


Joker88
őstag

van valami program androidra ,ami álhívást tud létrehozni ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#8495) Mr X válasza Joker88 (#8494) üzenetére


Mr X
veterán

(#8496) club1 válasza Balinov (#8493) üzenetére


club1
veterán

A minimális feltöltés nettó 10€ (eu-s lakcímmel bruttó 12.3-12.4€).

(#8497) vgyuri válasza Balinov (#8493) üzenetére


vgyuri
őstag

Sms feltöltést nem találtam, 10 euró (10.70 euró kezelési költséggel = 3.000-3.100 forint) a legkisebb összeg amivel a honlapjukon fel lehet tölteni, elfogadnak bankkártyát, paypal-t, nemzetközi átutalást, de 10 eurónál kisebb összeget nem ajánl fel egyik sem. Megnéztem pár viszonteladót is, ott sincs kisebb töltés. :( Bankkártyával fizettem eddig mindig, azonnal rákerült a feltöltés.

(#8498) Balinov válasza vgyuri (#8497) üzenetére


Balinov
félisten

szoval PP/kartya = azonnali topup.

ha ramesz az oldalon az other amounts-ra, ott van egyeb lehetoseg is, 1.xx€ sms, 2€ valamennyi telefonos.

Azert akartam ilyen kis osszeggel kezdeni, mert ha nem jo, akkor nem akarok egy tizest bukni.

Koszonom, hogy megnezted :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8499) batai15


batai15
félisten

Üdv ! Keresek egy egyszerű, lehetőleg ingyenes jegyzettömb appot, ami tud olyat ha elmentem a jegyzetet, utána widget szerűen ki lehet tűzni a hsre hogy el ne felejtsem.Köszi.

(#8500) Melack válasza batai15 (#8499) üzenetére


Melack
veterán

Evernote - és ott lesz egy Evernote Note Shortcut.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.