Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) dokee78 válasza Foose (#8349) üzenetére


dokee78
félisten

(#8342) dokee78 Tudom.Csak az elsődleges célom az eltávolítás lenne.

Az uninstall nem egyenlő az eltávolítással? :F
A Mini első hozzászólásában is benne van,hogy mit szabad és mit nem eltávolítani.

[ Szerkesztve ]

(#8352) enginev3.0 válasza Degeczi (#8344) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen így de nekem most tört rom van, Vipers 1.5.0 (Sensation) és itt nincs ilyen :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8353) Foose válasza dokee78 (#8351) üzenetére


Foose
addikt

Bakker :D ennyire nem figyeltem oda? Mert én a fagyasztásra reagáltam így, csak nem ide kellett volna írnom :D Tb-nek csak fizetős verziója tud törölni? Mert azt már tudom hogy jegelni a free nem tud.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#8354) kymco válasza Foose (#8349) üzenetére


kymco
veterán

A free TB fagyasztani nem tud.

www.refujvaros.hu

(#8355) sumsang válasza enginev3.0 (#8352) üzenetére


sumsang
aktív tag

(#8356) enginev3.0 válasza sumsang (#8355) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ezt szedtem le, remélem nem zabál meg mindent a telefonból:) És azt is remélem hogy egy ota frissítéssel javítják ezt a hülye beállítást a rom-ban mert nagyon kivehetetlen hogy most mi mennyit használt az akksiból

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8357) mouzrr válasza vizslakutya (#8238) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem ez nem annyira jött be.. szóval még mindig keresek, valaki??

"Valami jó app ami méri melyik alkalmazás mennyi netet eszik? mobilnet/wifi lehetőleg különválasztva, vagy csak mobilnetmérő.. Lehetőleg jelenjen meg az értesítési sávban vagy legyen valami értelmes widget"

(#8358) air válasza mouzrr (#8357) üzenetére


air
nagyúr

My Data Manager

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8359) sumsang válasza enginev3.0 (#8356) üzenetére


sumsang
aktív tag

Ennél semmi csili-vili, de alacsony a fogyasztása, cserébe állandóan mutatja a felső sávban a töltöttségi szintet.

(#8360) sumsang válasza mouzrr (#8357) üzenetére


sumsang
aktív tag

Esetleg ezt is kipróbálhatod

(#8361) enginev3.0 válasza sumsang (#8359) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az előző linkelt is mutatja, de az nem is lényeg, a lényeg hogy kiírja mi mennyit használ, főleg kijelző

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8362) mouzrr válasza air (#8358) üzenetére


mouzrr
őstag

Ez tetszetős. köszönöm :R

(#8363) Arween


Arween
senior tag

swype bétát használtam eddig (S2) ,erre ma kiírja lejárt a próbaverzió.Ez mi?Milyen próbaverzió?? próbálom frissíteni de csak teker teker.hogy lehet működésre bírni?

(#8364) beers válasza Arween (#8363) üzenetére


beers
addikt

Tessék!

M&N

(#8365) HF77


HF77
senior tag

Sziasztok!
kezdő vagyok ezen a téren azt azért jelezném....!
Most vettem meg az első okostelómat(ZTE Grand X In)és azt szeretném kérdezni hogy milyen cuccokat érdemes leszedni hogy valóban ki is használjam a készüléket??
játékokat is szeretnék futtatni rajta,főleg ingyenes verziókat!

aki tud segíteni írjon :-)
köszi

Üdv

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#8366) Chris Kiki válasza HF77 (#8365) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Szerintem ezt mindenképpen: [link]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#8367) batai15


batai15
félisten

üdv :) egy jó féle gyors , music player kellene nekem. fontos a basszus meg a hangerő. eddig jet audiot használtam,de az még néha a haver s3 ját is meg tudja akasztani. player prot próbáltam,de az jóval elmarad a jet audiotól. power ampt lehet meg veszem, az nem lassitja a telót? de jőhet más player is. ha ingyenes aza legjobb.

(#8368) punky10 válasza batai15 (#8367) üzenetére


punky10
addikt

A PowerAmp nem lassitotta az Xperia X10 minit,sem az Xperia Active-ot.De ráleshetsz a TTPod-ra is,nem olyan No.1,mint a Symbianos verzio,de egy probát mindenképp megér.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#8369) Arween válasza beers (#8364) üzenetére


Arween
senior tag

és sikerült köszi :K

(#8371) spiritex


spiritex
veterán

Van egy olyan problémám, hogy egy ideje a tabletem az akkumulátor grafikonjának tanúsága szerint jópárszor felébred magától, emiatt jobban fogy az akksi is. Létezik olyan app, ami úgy elrakja alvó módba, hogy csak a bekapcsológomb ébreszthesse fel? A Deep Sleep Battery Saver-t próbáltam, de semmi hatás..
Illetve mi lehet ennek a jelenségnek az oka?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8372) air válasza spiritex (#8371) üzenetére


air
nagyúr

Ezt az enyém (P6210) is gyakran csinálja, és szépen le is teszi az akksit nullára. Van, hogy az éjszaka közepén, amikor a kutya nem nyúl hozzá. :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8373) [w]


[w]
őstag

a Youtube lejátszó eddig kiadott verzióiból van valahol egy gyűjtemény, ahonnan kedvére válogathat az ember melyiket teszi fel? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#8374) LonGleY válasza [w] (#8373) üzenetére


LonGleY
veterán

semmi értelme nem lenne...
már csak a flash player "fejlődése" miatt sem stb.

[ Szerkesztve ]

(#8375) DS39 válasza LonGleY (#8374) üzenetére


DS39
nagyúr

???

hogy jön ide a flash player, gondolom a youtube app-ra gondolt, az meg nagyon nem flash alapon játssza le videókat.

(#8376) LonGleY válasza DS39 (#8375) üzenetére


LonGleY
veterán

akkor nem flash player. :] attól még értelmet nem nyer

(#8377) [w] válasza LonGleY (#8376) üzenetére


[w]
őstag

félreérthetted a kérdést. sehol nem firtattam, hogy van-e értelme. :B

cmdr PETER W. VOLKOV

(#8378) DS39 válasza LonGleY (#8376) üzenetére


DS39
nagyúr

de miért ne lenne? nem értelek. pl nekem sem tetszik a legfrissebb app, és egy régebbit használok, de ha nem lenne meg az, akkor örülnék ha egy gyűjteményből kiválaszthatnám azt a kívánt verziót. (úgy ahogy számtalan app esetében igaz ez, hogy nem a legújabb a legjobb)

(#8379) Keresztapper válasza sumsang (#8335) üzenetére


Keresztapper
senior tag

(#8335) sumsang

Ahhoz, hogy build.prop-ot írni tudd, meg kell változtatnod a jogosultságait. Ezt megteheted például a total commanderrel. No meg a /system partíciót is írhatóként kell csatolni.

(#8371) spiritex

Nézd meg a dmesg kimenetét mondjuk ezzel, hátha rátalálsz, mi ébreszti fel.

Most adtam magamnak is egy ötletet, mert én meg azzal szenvedek, hogy valami a flight mode ellenére is úgy érzi, hogy bekapcsolhatja a wifi-t éjszakánként, ami meg nem csak a telefont, de engem is felébreszt a facebook üzenetek és e-mail jelzőhangok által. :D

http://palscoffeetech.com/

(#8380) LonGleY válasza [w] (#8377) üzenetére


LonGleY
veterán

Max nem frissítesz, de kétlem, hogy erre lenne gyűjtemény, hivatalos meg végképp (egyáltalán nem érdekük, hogy bizonyos userek benn rekedjenek egy idősíkban, lassítva ezzel a fejlődést). Idővel úgyis javítják a problémákat, nagyon sokáig úgysem tudnál elidőzni egy-egy verzión. Ergó értelmetlen és tök mindegy is..

[ Szerkesztve ]

(#8381) DS39 válasza LonGleY (#8380) üzenetére


DS39
nagyúr

fura egy gondolkodásod van, miért ne lehetne leragadni egy verziónál? ki mondta hogy hivatalos kell, sok fájlmegosztóra felkerülnek pl böngészőkből a különböző verziók (a Firefox-ból konkrétan hivatalosan a legelsőtől kezdve a legutolsó apró verziómorzsáig minden megtalálható).

nekem amúgy azért nem tetszik, az újabb youtube mert vakító fehér lett a 4-es akárhány verziótól kezdve, este kibaszott zavaró, és sokkal több helyet is foglal mint a régi, a videókat pedig a régi is kiválóan lejátszik, tehát miért váltanék? :D

(#8382) [w] válasza DS39 (#8381) üzenetére


[w]
őstag

jóvan hagyd, úgysem érti!

nekem sem jön be az új felület, ezért keresem a régebbi apk-kat, de eddig csak olyat találtam, ami nem működött (FC) vagy még mindig nem tetsző verzió volt.

jelenleg egy 2.3.6-os van fenn, az kb. megfelel az elvárásaimnak, de igazából a "videofal" kinézetűt keresem, hátha valahonnan letölthető.

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#8383) LonGleY válasza DS39 (#8381) üzenetére


LonGleY
veterán

Azért egy asztali böngésző kicsit nagyobb kaliber, mint egy hulladék mobilos lejátszóprogi. :] Nem vitatkozom egyébként, biztos nem sokba kerülne nekik, hogy a háttérszín megváltoztatható legyen. De kb. akkora probléma is, mint ahogy hangzik... :] Amúgy meg YAAB.

w: biztos igazad van, és nem tudom felfogni ezt a hatalmas horderejű problémát :Đ

[ Szerkesztve ]

(#8384) tomy86 válasza [w] (#8373) üzenetére


tomy86
addikt

(#8385) Narxis


Narxis
nagyúr

Most már mobilon is lehet gazdálkodni: link

:C

Thanos was right.

(#8386) DS39 válasza LonGleY (#8383) üzenetére


DS39
nagyúr

nem hatalmas horderejű, de akkor is. egyébként lejjebb tudom venni a fényerőt, nem az a para, de akkor meg a videó lesz kevésbé éles, részletgazdag, minimum fényerőn.

[w]: nem tudom milyen androidon akarod azt a nézetet, de amit én találtam róla intót, hogy android 3.0-tól elérhető ezen funkciós youtube app.

[ Szerkesztve ]

(#8387) [w] válasza tomy86 (#8384) üzenetére


[w]
őstag

köszönöm megnéztem őket és elvileg nincs köztük amit keresek.

DS39: 4.0.4-es droid alá kellene

cmdr PETER W. VOLKOV

(#8388) Melack


Melack
veterán

Valaki hiányolta a karácsonyi akciókat. Elkezdték :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8389) [w] válasza DS39 (#8386) üzenetére


[w]
őstag

és igen, igazad lett! az ominózus verzió a 3.5.5. megvan, felment, működik! :)

köszönöm a morális támogatásodat is! :R

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#8390) Giovanny


Giovanny
őstag

Lenne egy kérdésem,van-e valaki akinek Note 2 ( 4.1.2 ) rendesen működik app2sd és társai ? Mert én nem vágom mit csinálok rosszul,de eddig egyet sem tudtam működésre bírni...kipróbáltam egy párat de nem hiszem el hogy nem működik nekem.Szóval ha lenne valaki aki elmagyarázna hogy s mit kell csinálni,nagyon hálás lennék. Köszönöm.

Zero Defect.No Compromise !

(#8391) macilacus


macilacus
senior tag

Sziasztok!
Camera FV-5 appot ismeri valaki?
Vagy esetleg másik olyan appot tudtok-e ajánlani amin lehet iso-t állítani :U

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#8392) Keresztapper válasza [w] (#8382) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Mivel Google termék ez is, a gapps csomagokban benne van, itt lehet kutakodni, válogatni...

http://palscoffeetech.com/

(#8393) Melack válasza macilacus (#8391) üzenetére


Melack
veterán

lgCamera és Camera ZOOM FX az, amiben lehet ISOt állítani.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8394) macilacus válasza Melack (#8393) üzenetére


macilacus
senior tag

Mindkettőből megvan a pro legújabbra frissítve, de sajnos egyiknél sem állítható az ISO.
A telefon Xperia Go.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#8395) Jadro


Jadro
veterán

Keresem a kiszivárgott 4.1.2-es LEAK romban lévő naptár alkalmazást, de eddig nem találtam sehol. Nem tudtok hozzá egy linket mondani? Köszi!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8396) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,

DICE playerhez lehet-e playlistet kesziteni a videokhoz? Van egy oktato video cd-m, n+1 konyvtarstrukturaban, mappankent tobb mov videoval. A konyvtarak neveit szeretnem playlistnek megcsinalni, 1esevel, es beirni az adott videok path-jat.

Lehet ilyet csinalni?

Koszi
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8397) spiritex válasza Keresztapper (#8379) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi, ki fogom próbálni, de előtte ki kell root-olnom a tabletet.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8398) #40351744


#40351744
törölt tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy haverom iPod-ján láttam egy olyan alkalmazást, hogy egy emberről készített fotóban be kellett jelölni a szemeit, orrát, arcát, és az ajkát, majd ha ezeket " beanalizálta ", lehetett szórakozni a fejjel, különböző effektekkel lehetett szórakozni a fejjel ( kövéríteni, tudott pislogni is, vigyorogni )...ennek az Android-os megfelelőjét keresném, ha van ilyen! :)

(#8399) bubi92 válasza #40351744 (#8398) üzenetére


bubi92
őstag

[link] balra ott vannak a hasonló programok

Én meg olyan kamera app-ot keresek, amiben közvetlenül lehet állítani saturációt nem kell menükbe bemenni..

(#8400) blt.62


blt.62
őstag

Játszik valaki a slot mashine+ játékkal?

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.