Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) edward2 válasza air (#9550) üzenetére


edward2
addikt

Flasht biztos nem, mert nekem nincs fent, de mégis mennek az index videók.

(#9552) spiritex válasza LonGleY (#9546) üzenetére


spiritex
veterán

:DDD Hát ha csak erre lenne jó akkor tényleg egy marha lennék, hogy örülök neki. De nem így van. Ha nem lenne flash, akkor nem fűzné hozzá a flash-be ágyazott videókat a YT-hoz, és akkor egy csomó beágyazott tartalmat nem tudnék megnézni, az online sportközvetítéseket pl. amiket pc-n néztem eddig.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9553) air válasza edward2 (#9551) üzenetére


air
nagyúr

Biztosan nem?

Hát én nem tudom. Akkor miért Flash playert használ a videó lejátszásához?

HTML5-nél ezt látom:

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9554) spiritex válasza LonGleY (#9485) üzenetére


spiritex
veterán

#9488-ra?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9555) LonGleY válasza air (#9553) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem csak egy opció van, azért mert te épp az egyiket látod egy adott platformon. Az asztali Opera is tud flashel és nélküle is youtubeozni. Ugyanígy sok böngésző sok flash fost html5-ként tud kezelni, ez nyilván oldalfüggő is.

(#9556) air válasza LonGleY (#9555) üzenetére


air
nagyúr

Ez is csak félig igaz. Az Opera csak a WebM formátumú videókat játsza le HTML5-ben. És a Youtube-on is használni kell a "&webm=1" opciót a kereséshez, hogy ilyen videókat találj. Ezenkívül be is kell kapcsolni a HTML5 próbaverziót.

Szóval akkor az indán ezt hogyan kell aktiválni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9557) LonGleY válasza spiritex (#9488) üzenetére


LonGleY
veterán

Azért nem válaszoltam eddig, mert gondoltam, rászánod azt a fél percet és megnyitod a linket vagy a hivatalos oldalt, hogyha valóba érdekel. Nem kezel g cuccot, saját szinkron szolgáltatása van az online account és a droidos kliens között. Viszont a felülete remek, naponta használom. Ha nethez jut, egyből szinkronizál, kifogástalanul működik. Sajnos asztali kliense nincs. És reklámmentes! Csak a létrehozható csoportok számába van korlátozás az előfizetés nélküli verzióban (de azokon belül annyi jegyzetet hozol létre, amennyit csak szeretnél). Ja és van megosztott csoport, avagy kollaboráció. Number 1 brainstorming app, a jegyzetekhez való hozzászólási lehetőséggel. A jegyzetek típusa lehet kép, lista, normál, ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#9558) spiritex válasza LonGleY (#9557) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi!
A "valóban érdekel" pedig csak akkor jöhet szóba, ha már tudom mire jó egy app és megfelel-e nekem. Nem fogom átnézni az összes Notes progit, ezért kell kiszűrnöm, melyik érdekel "valóban"...
Az Evernote-al szemben van előnye?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9559) LonGleY válasza spiritex (#9558) üzenetére


LonGleY
veterán

Én már kipróbáltam egy rakást, köztük a borzasztó reklámos/bloatware Evernote-ot is, de ezek után a Catch Notes felüdülés volt funkcióban, letisztultságban és felületben. Az ízléses, animált külburka miatt szerintem az egyik példaértékű app a droidos világban, hacsak nem vagy ráfeszülve a natív holora. Szóval, én ezért ajánlom. Igaz, hogy nins Win kliense, de még mindig inkább nyitogatom ott böngészőben, mint hogy Evernote-tal szemeteljem a gépem. Na, majd a saját jegyzetelőnk, ha egyszer felnő a droidhoz.... (ClipCube)

[ Szerkesztve ]

(#9560) petipetya válasza dokee78 (#9530) üzenetére


petipetya
nagyúr

- 1.x Nova: mindig bent tartotta magát a memóriában és sosem kellett újrarajzolnia az ikonokat a főképernyőn
- 2.0 Nova: a memóriában tartás egy választható opció a Nova beállítások között, ha kiszedem a pipát akkor néha újrarajzolja az ikonokat a főképernyőn

"nincs rá lezsóidő"

(#9561) spiritex válasza LonGleY (#9559) üzenetére


spiritex
veterán

Feltettem és tényleg szép és letisztult. Szerinted mire való a fiók létrehozásos oldalon a Login with Gmail account opció? Tudom, próbáljam ki, de nem tudom mire akarja használni..

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9562) busman


busman
addikt

Gyors stabil böngésző Boat browser....ramot sem eszi..
Keresek még valami fasza időjárás widgetet..

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#9563) Melack válasza busman (#9562) üzenetére


Melack
veterán

Időkép alkalmazás? Nálam bevált.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9564) goom válasza Ablakos (#9532) üzenetére


goom
senior tag

Huh, jobb szemed van, mint nekem... Tényleg van ott ilyen is, köszönöm!

Megnéztem, és csakugyan a régebbi felületet adja. Néhány dologra igazán hasznos lehet (főként csoportos teendők elvégzésére).
Szóval: érdemes tudni, hogy van ez is, mint lehetőség. Köszönöm!

(#9565) DS39 válasza air (#9553) üzenetére


DS39
nagyúr

androidon flash nelkul is lathatod az inda videokat, a h264-es codec tamogatas miatt.

btw a flash nem reklamok miatt kell, hanem egyes oldalakon csak igy tud az ember megnezni videot, vagy egy live streames sport kozvetitest, netan egy-egy jatekot kiprobalni (pl miniclip)

[ Szerkesztve ]

(#9566) artiny


artiny
őstag

Létezik olyan wifi status bar ami jobban szemlélteti,hogy csatlakoztunk e már a wifi re?
Regi samsung Jetemnél szurke volt a wifi jel ha be volt kapcsolva es ha csatlakozv voltam akkor pedig zoldre valtott a satus barban.

(#9567) fdisk


fdisk
őstag

Vibernél honnan tudom azt,h aki a kapcsolataim között szerepel az online van,azaz hívható?
Mert a skypenál látom h online van-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#9568) DS39 válasza artiny (#9566) üzenetére


DS39
nagyúr

a status baron addig meg sem jelenik a wifi ikon amig nem csatlakozik. ennel jobb szemleltetes minek? egyebkent a szurke meg a zoldnek van jelentese, ha zold akkor a hatteradatok szink. megy.

(#9569) handrash


handrash
őstag

Pár oldallal feljebb kérdezte valaki,de nem jött válasz: Catch Notes-hez tudtok magyarítást?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#9570) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresek a Defymre amivel azt usb numerikus billentyűzetként használhatnám laptop mellé.

Létezhet ilyen? Köszönöm!

Let the Zone take me if I am.

(#9571) Melack válasza fdisk (#9567) üzenetére


Melack
veterán

Ott ilyen funkció nincsen. Max ha nem lesz delivered státuszú az üzenet, abból tudhatod, hogy nincs fenn.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9572) Des1gnR válasza kutga (#9570) üzenetére


Des1gnR
őstag

Esetleg wifin keresztül nem jó? [link]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#9573) fdisk válasza Melack (#9571) üzenetére


fdisk
őstag

Pont ez bosszant.
El kell küldenem ahhoz egy üzenetet h megtudjam,hívható-e az illetőt.
Ennek így nem sok értelme van. :(

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#9574) Melack válasza fdisk (#9573) üzenetére


Melack
veterán

Írj a fejlesztőknek. Ez gondolom már nem eszik pluszba annyi sávszélt, hogy gondot okozzon nekik. Bár fene sem tudja.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9575) artiny válasza DS39 (#9568) üzenetére


artiny
őstag

nekem kijon a wifi jel akkor is ha nem csatlakozott semmire sem

Zold azert kell mert nem nagyon latni sok kulombseget es anyumnak a mobiljaba akarom tenni,hogy ne kelljen attol felnie hogy leveszi a penzet ha lekapcsolodik a wifirol a telefon es atvaltana G3,ra

(#9576) kutga válasza Des1gnR (#9572) üzenetére


kutga
nagyúr

Ilyesmim van, Unified Remote a neve, majd meglesem tud-e ilyet.

USB jobb lenne, mert bár otthon van, de a munkahelyen már nincs wifi.

Let the Zone take me if I am.

(#9577) DS39 válasza artiny (#9575) üzenetére


DS39
nagyúr

az 3G, és milyen telóról ill. gyári androidról van szó?

amúgy a legegyszerűbb megoldás az adatkapcsolat tiltása ha megy a wifi, vagy olyan havidíjas mobilnet előfizetés, aminél nincs túlfizetés.

[ Szerkesztve ]

(#9578) stifi


stifi
senior tag

sziasztok,
K-9-es levelezőt használok, és a mailszolgáltatóm támogatja az IMAP-IDLE (push email) szolgáltatást.
A kérdésem: a K-9 tudja ezt? Nem nagyon találom a beállításaiban, van valakinek ezzel tapasztalata? Elvileg a leírásában olvastam valahol, de nyomkodás közben nem találkoztam vele... Lehet a fiók létrehozásánál van a POP3 és az IMAP után egy harmadik, IMAP IDLE fiók hozzáadási lehetőség?

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#9579) dokee78 válasza stifi (#9578) üzenetére


dokee78
félisten

Hosszan nyomsz a fiókon->fiók beállításai->utána Levelek letöltése.
Ha ott találsz a "Letöltendő mappák" alatt "Azonnali levélfogadás"-t akkor képes a Pushra az adott fiókkal.

(#9580) mode19 válasza kutga (#9570) üzenetére


mode19
csendes tag

ezt ajánlom, teljesen jó. alapból van benne touchpad, numeric pad, meg néhány egyéb kezelőfelület, de tölthető hozzá vlc control layout is és hasonlók. saját padot is lehet benne létrehozni, így akár játékokhoz használható kontrollerként is.

* kapcsolódáshoz wifi/usb/bt választható

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab 2 7.0 (P3110)

(#9581) Optika01


Optika01
tag

Sziasztok
Segítséget kérnék.
Van-e arra program (és ha van mi a neve), h ha a telefont (Atix2) TV-re rákötöm, akkor egy TAB-al (Galaxy Tab2) irányítsam. Arra gondolok, h a tab kijelzője tapipadként működjön, és/vagy a virtuális billentyű megjelenjen rajta.
Előre is köszönöm.
üdv:

Optika

(#9582) kutga válasza mode19 (#9580) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez jó, csak az istenért sem tudom rávenni hogy usbn csatlakozzon, pedig minden szükséges driver fent van a gépen.

Let the Zone take me if I am.

(#9583) stefi68 válasza handrash (#9569) üzenetére


stefi68
addikt

Én már gondolkodtam rajta, hogy magyarítom, de a 600 fordítandó sor mindig elriasztott, főleg azért, mert a kezelőfelületén alig van szöveg.
Igazából simán használható az angol is :K

A lefordítandó 600 sorból szerintem jó ha 50-el találkozik az átlag felhasználó.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#9584) handrash válasza stefi68 (#9583) üzenetére


handrash
őstag

Köszi!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#9585) viralmind válasza fdisk (#9573) üzenetére


viralmind
aktív tag

Ha hivod es azt irja hogy calling akkor nem elerheto ha pedig azt irja hogy ringing akkor kicsorog .
Arra hogy a hivas elott lasd ki online es ki nem sajnos nincs lehetoseg.

(#9586) stifi válasza dokee78 (#9579) üzenetére


stifi
senior tag

nem pont ott volt, de végül megtaláltam és nem tudom mi történt, de most működik :)
(újra is telepítettem és konfiguráltam mindent, erre külön odafigyeltem)

köszönöm! (a magyar menüvel is volt gond, nem pont úgy volt ahogy én angolul elképzeltem a magyar menü..)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#9587) ktamas55 válasza Gyapi95 (#9548) üzenetére


ktamas55
tag

Sajnos ilyet nem ismerek, én viszont olyat keresek amivel manuálisan beállíthatom a repülő mód éjszakára való bekapcsolását. Ilyen van?

(#9588) Des1gnR válasza ktamas55 (#9587) üzenetére


Des1gnR
őstag

Én nagy megelégedettséggel használom az AutomateIt programot.
Az ingyenes verzió is tud mindent ami kellhet, ha kicsit jobban belemerül az ember akkor meg úgy is megveszi, mert nélkülözhetetlen app. :)

Ízelítő az általam használt szabályokból:

Este hang ki: este 10-kor leveszi a hangot, majd egy másik szabály reggel 6-kor visszakapcsolja.
Éjszaka repülőmód be: Éjfélkor elmegy repülőbe, majd egy másik szabály 5-kor visszaállítja.
Újraindítás (root): Miután visszaáll repülőből, újraindítja a telefont.
Hívás vége: Hívás után a főképernyőre ugrik.
Maps: Ez egy manuálisan indítható szabály (widgetnek van kitéve), bekapcsolja a mobilnetet és a gps-t, majd elindítja a térképet. Egy másik szabály figyeli a Térkép alkalmazást és ha bezárom akkor kikapcsolja a gps-t.
Igo: Pont mint az előző.

Van még pár amivel cellinformáció alapján figyeltetem a helyzetem és aszerint állít dolgokat, de azokba nem megyek bele.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#9589) batai15


batai15
félisten

Sziasztok, nekem egy egyszerű widget alapú naptár app kellene, ami csk szimplán egyszerű naptár havi , esetleg heti nézetet tartalmaz.köszi

(#9590) atike válasza Gyapi95 (#9548) üzenetére


atike
nagyúr

Taskert nézd meg. Nem tudom, hogy konkrétan ezt tudja-e, de ódákat zengenek róla, hogy milyen sokrétűen konfigurálható meg hogy mennyi mindent meg lehet vele oldani...

(#9591) ktamas55 válasza Des1gnR (#9588) üzenetére


ktamas55
tag

Köszi a választ, letöltöm az alkalmazást.
A repülő módból való visszatéréskor ujra kell indítani a gépet?
Én korábban beállítottam azt, hogy este 22.00 kor kapcsoljon ki, reggel 06.00 kor kapcsoljon be.
Ez működött is, de ez a ki-be kapcsolás elvitt 10%-ot az akksiból azért vettem ki ezt a beállítást.
Azért keresnék egy repülő mód ki-be kapcsolást, hátha az nem meríti az akksit.

(#9592) Des1gnR válasza ktamas55 (#9591) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nem kell újraindítani, de jót tesz neki néha egy resi és úgy gondoltam, hogy az akkor már legyen olyankor, amikor nem használom. Érdekes amit írsz, 10%? Nálam semmit sem merül az akksi repülőben :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#9593) Pocee válasza dokee78 (#9540) üzenetére


Pocee
senior tag

Köszi!

Mr.Brightside

(#9594) iff válasza batai15 (#9589) üzenetére


iff
senior tag

Szia!

Pl.:
Calendar Widget! Wa!

..........""..........

(#9595) batai15 válasza iff (#9594) üzenetére


batai15
félisten

köszi!
tisztelettel.

(#9596) rjg válasza bubi92 (#9541) üzenetére


rjg
őstag

A logout-on nem tudok, de ezeket olvasd el.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#9597) Giovanny


Giovanny
őstag

Sziasztok,letöltöttem Angry Birds játékot,és szeretnék áthelyezni SD-re,de nem találom hogy hova telepítette a játékot? Android/data helyén nincs ilyen...

Zero Defect.No Compromise !

(#9598) gacsoi válasza Giovanny (#9597) üzenetére


gacsoi
senior tag

Konkrétan miért is akarod megkeresni a helyét???

(#9599) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Olyan progit keresnék, amivel a pénzügyi kiadásaimat-bevételeimet tudnám havi vagy heti szinten jegyezni. Tudom, hogy erre egy excel tábla jobb, de a mobil meg mindenhol ott van (boltban is).
Szinte bármilyen alternatív megoldás is szóba jöhet. Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9600) DS39 válasza Giovanny (#9597) üzenetére


DS39
nagyúr

alkalmazáskezelőben rányomsz hogy áthelyezés SD-re. oszt jónapot :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.