Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok olyan appt ajánlani, ami "HQ" minőségben leimportálja facebookról a profilképeket, hozzárendeli a kontaktjaimhoz és híváskor teljes képernyőben kirakja őket?
Eddig a Full Screen Caller X Pro v1.6 -ot próbáltam, de elég sok kontakthoz nem húzta le a profilképet. A Friendcaster pro minden képet letöltött, de nagyon gyenge minőségben és nem is vágta meg a képeket fullscreenbe.
Help me :)

(#9902) xSide válasza #84221696 (#9897) üzenetére


xSide
őstag

Gentle alarm, ZD Clock

R6man123, FBAO letöltöm a képet, Assync Contact Photo-val hozzáadom a névjegyhez. Ez az app root igényes és picasa albumba is menti a képeket.
Előnye többé nem veszlik el a kép és gyári visszállitás után visszatölti a jó minőségü képeket.

[ Szerkesztve ]

(#9903) sumsang válasza Sanyi.mTs (#9890) üzenetére


sumsang
aktív tag

Megoldható ebben a formában.
Letöltöd a Real APK Leecher-t a PC-re, kicsomagolod és elindítod, majd értelemszerüen kitöltöd a lapot. email, pw, ID, nyelv, mentés helye
Az ID-t, hogy megtudd a Device ID-t kell letölteni a play-ről, mely megmuntatja az ID azonosítód. Ezt mertudhatod úgy is, ha a telefonodba bepötyögöd a *#*#8255#*#* kódot.
Ha megvagy ezzel akkor beírod (jobb felül) a keresőbe amit menteni akarsz a PC-re és az enter után kilistázza. Kijelölöd (egér bal bill.-vel) a kívánt app-ot, majd klikk a jobb bill.-vel és download.
Ezt követően pedig bármikor usb-n átmásolhatod a telód memó karijára és bármikor telepítheted/törölheted az app-ot, nem kell a pay áruházból töltögetni :)

[ Szerkesztve ]

(#9904) ystuc válasza r6man123 (#9901) üzenetére


ystuc
tag

Contact sync. Nálam jól működik, annyi a dolgod, hogy miután megtörtént az első szinkronizálás, hozzá kell rendelni a a szinkronokat a névjegyzék elemeihez. Van, amit megcsinál automatikusan, de nem mindet. Be tudod állítani, hogy milyen sűrűn szinkronizáljon, és hogy mekkora legyen a letöltött kép. Én Galaxy S3-on használom, jól működik. Előtte HTC-m volt, ott ez automatikusan megtörtént, hiányzott ez a funkció. A FriendCaster tényleg gyenge minőségben oldja meg...

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#9905) thomeef


thomeef
őstag

Hali, tudtok ajánlani olyan alkalmazást, amellyel meg lehet változtatni a főképernyőn, a felső állapotsor színét?
(Android ICS)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#9906) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok. Van egy g-mail és egy plusz E-mail, posta fiókom amit használok. Ezeket az android kínálja fel ha jól tudom. Hogy lehet/tudok harmadik vagy akár negyedik posta fiókot csinálni?

(#9907) xSide válasza Petreszku (#9906) üzenetére


xSide
őstag

Fiókoknál nem a meglévőt választod, hanem új hozzáadását.

(#9908) goom


goom
senior tag

Nagyon egyszerű, két-három éves gyerek számára használható játékot keresek: tudtok ilyent ajánlani?

(#9909) pete_21 válasza pete_21 (#9818) üzenetére


pete_21
addikt

Arra jutottam, hogy ezt valószínűleg csak úgy lehet, hogyha felteszek másik lockscreen programot, pl. Widget Locker vagy Go Locker. Utóbbihoz még a Go Launcher is kell. És ezeket lehet témázni. A gyári képernyőzárra valószínűleg nem lehet kivarázsolni.
Valaki ezt meg tudja erősíteni/cáfolni?
Esetleg valaki tud a Widget Lockerhez olyan témát, ami megfelel az igényeimnek (egy olyan téma jó, mint a gyári JB locker, csak mutassa az elmulasztott hívást, smst, és emailt is!)? Esetleg infot róla, mennyire memóriaigényes?
Illetve ilyesmi infok a Go Lockerről is érdekelnek.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#9910) Dzsuditt


Dzsuditt
tag

Sziasztok,

letöltöttem egy fizetős app-ot tabletre, fel is telepítette, viszont indításnál ezt írja ki:
"this app will be copy to sd card and install; make sure: settings>apps>allow non market apps is enabled"

Mi lehet a gond? :F A beállításokban ki van pipálva, hogy ismeretlen forrású alkalmazásokat is lehessen telepíteni.
Előre is köszi!

(#9911) dokee78 válasza pete_21 (#9909) üzenetére


dokee78
félisten

A WidgetLockerben van gyárilag JB téma.
Viszont hogy eseményeket is jelezze kell hozzá TeslaUnread Plugin.

(#9912) Jacak válasza thomeef (#9905) üzenetére


Jacak
senior tag

Üdv. Ha cyanogenmod ROM-od van,akkor tudsz témát váltani,amivel együtt változik adott esetben az állapotsáv is,ha gyári,nem rootolt a telód,akkor nem fog menni.
#9906 - Petreszku:
-Csinálni,v. használni? Nem ugyanaz... :)
Másikat,adott esetben többet is tudsz kezelni pl. a K-9 mailklienssel,v. a Kaiten-nel,v. a K-10 -zel,Play-en azt hiszem,mindhárom fent van.

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#9913) Syd69 válasza Dzsuditt (#9910) üzenetére


Syd69
aktív tag

Engedélyezd a nem Market alkalmazások telepítését...(beállítások-Alkalmazások - azt hiszem)

Alma

(#9914) Dzsuditt válasza Syd69 (#9913) üzenetére


Dzsuditt
tag

A beállításokban ki van pipálva, hogy ismeretlen forrású alkalmazásokat is lehessen telepíteni. :/

(#9915) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Aki használja a BeautifulWidgets alkalmazást attól kérdezném, hogy a csak óra widgetekről nem lehet eltávolítani a dátumot? Nagyon zavaró, hogy mindig ott van.

(#9916) -juc- válasza Dzsuditt (#9910) üzenetére


-juc-
aktív tag

Van pár ötletem, hátha: A leírás szerintem azt akarja, hogy részben az SD-kártyára akar másolni és telepíteni dolgokat.
-van a tabletben SD vagy SD-ként értelmezett háttértár?
-van az SD-n/háttértáron elég hely? (Egyes játékok gigányi adatot is képesek letölteni telepítés után.)
-(és azt félve kérdezem meg, hogy biztos eredeti az app? A kétes eredetű programok nem mindig működnek. És mivel külső forrásból akarod telepíteni...)

(#9917) pete_21 válasza dokee78 (#9911) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ!
A Tesla Unread már most is fent van a Nova Launcher miatt. :)
Esetleg tudsz képet mutatni, hogy milyen formában jelzi az eseményeket?
Ikon formában, vagy szöveget is be lehet állítani? (pl. one new email, two missed calls)

Olyasmire gondoltam, mint ami a Missed It képeinél van. De jobb lenne a Missed It nélkül, ne kelljen annyi programot telepíteni, és futtatni a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#9918) Dzsuditt válasza -juc- (#9916) üzenetére


Dzsuditt
tag

Szia,
hát nem az enyém a tablet, hanem egy barátnőmé, szóval ez még nekem is új. :) De egy 8 GB-os Concorde Tab One-ról van szó. Hely meg bőven van még rajta.
Ráraktam egy App2SD nevő app-ot, és a nem mozgathatóak közé sorolja.
Ja és erről az alkalmazásról lenne szó.

(#9919) Dzsuditt


Dzsuditt
tag

Na, megoldódott szerencsére, köszi a segítségeket! :)

(#9920) joskajozska


joskajozska
csendes tag

Help...!! Help..!!!! Tudna valaki olyan APK-t ami a win access mdb filéket megnyitja androidon...? :R

(#9921) petya80


petya80
tag

Hi,
a problémám, hogy jó pár zeneszámom neve és/vagy előadója helytelenül jelenik meg az androidos zenelejátszókban, konkrétan kínai karakterek vannak az ékezetes betűk helyett. Gondolom valamilyen karakter kódolási dolog lehet az id3-ak körül mivel pár esetben pedig jól jelenik meg.Próbáltam vagy 5 lejátszót tehát tuti nem az a baj. Természetesen PC-n Linux és Win alatt is tökéletes.

Kösz előre is.

(#9922) LonGleY válasza Jacak (#9822) üzenetére


LonGleY
veterán

Facebook Stream for Android

Jó, hát ez már kinézetre is gyatra. Már nem kell egyéb, megtaláltam a tökéleteset a Doplhin Browser tárgyában. A közvetlen oldalelérésnél - normális felületen - pedig nem lehet jobb egy sokadrangú kliens.

(#9923) LonGleY válasza pepe091 (#9881) üzenetére


LonGleY
veterán

MyTracks, ok. De milyen pl. a Sports Tracker és az Endomondo viszonylatában? Én ez utóbbit használom bringázásaim során, ugyanúgy grafikonon és naptáron követhető minden adat, plusz a Facebook-al is valamelyest össze van dolgozva, ott jelzi opcionálisan a legutóbbi tevékenységeket, és könnyen megtalálható a többi Endo-user ismerős. De nem mondanám, hogy a legjobb, hacsak nem egy többivel való összehasonlítás eredményeképp. Amondó vagyok, próbáljátok objektívebben kifejteni, hogy mi miért (ez nálad kipipálva) vagy épp legjobb, mert ez így olyan, mint a Play-en, mikor valaki benyög egy "fasza, ajánlom" szöveget, csak mert anélkül nem tud csillagozni - és amúgy sem ismer mást.

[ Szerkesztve ]

(#9924) kymco válasza goom (#9908) üzenetére


kymco
veterán

Az én ötletem, hogy 2-3 éves gyerekkel inkább a szülő játszon mint az okostelefon vagy a tablet.

www.refujvaros.hu

(#9925) LonGleY válasza kymco (#9924) üzenetére


LonGleY
veterán

Ő legalább tanácsot kér, szóval nem a legretardáltabbak közül való, de majdnem.

(#9926) Kakumix válasza Kvazár (#9899) üzenetére


Kakumix
senior tag

De a szerver telepítése sem jött már össze a PC-re! - ez mit jelent? Ez így egyelőre user error-nak tűnik :)

Olyan win "emulátort" szerintem nem találsz, ami korrekten futna a telefonon csak olyan programot, ami a PC-n futó win képét jeleníti meg a telefonon.

VMWare, VirtualBox mindkettő jó virtuális gépet létrehozni és futtatni (win-en és linux-on is). Ha a gép kész, akkor annak az asztalát el lehet érni több programmal (különböző RDP-t támogató progival vagy TeamViewer-rel, VNC-vel, stb., az RDP-seket leszámítva ezekhez a PC-re is kell szerverprogramot telepíteni, de az RDP sem működik minden win verzión, ált. a home verziókon nincs - ha jól tudom). A VirtualBox-nak van beépített RDP szerver-szolgáltatása (VRDP), így azt nem kell külön támogatnia a virtuális windowsnak (home-ok).

ui.: Megnéztem a hivatkozott Limbo PC-t (QEMU az is) és akár működhetne is a telefonon, de azt biztosra veszem, hogy nagyon lassúak. Ha sok időm lesz majd kipróbálom, a QEMU-t már úgyis régen meg akartam nézni közelebbről. Egyébként neked nem ajánlom a QEMU-s cuccokat, csak ha nagyon elszánt és kitartó vagy (rengeteg angol szöveg olvasása, megértése, linux parancssor használata és egyéb tudás kell hozzá, amivel úgy sejtem még nem rendelkezel), a VMWare-es és Virtualbox-os megoldás egyszerűbb, bár ehhez kell egy működő PC és egy hálózati kapcsolat azzal. A hálózati elérésbe internet felől még a router is bezavarhat, azt is be kellhet állítani.

Legyen szép napod!

(#9927) goom válasza LonGleY (#9925) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm mindkettőtök válaszát.

Szívesen és sokat játszok a gyerekemmel, azt hiszem - de nem faodúban lakunk.
Nagyjából három lehetőséget látok a későbbiekre vonatkozólag:
1. teljesen eltiltom a telefonomtól, amit pedig nagyon szeret nyomkodni - vállalva az ezzel járó következményeket (mert mindennek ára van),
2. hagyom, hogy azt tegyen vele, amit csak akar, és újra meg újra helyreállítom, visszatelepítem, rendbe rakom a dolgokat rajta (mert mindennek ára van),
3. próbálok középutat találni: időnként és bizonyos dolgokat szabad, a többit nem. Ez a tévénél egészen jól működik - gondoltam, hátha itt is?...

Ezért tettem fel itt ezt a kérdést - és hát látom, hogy ennek is ára van.
Bocsánat mindenkitől az OFF-ért!

(#9928) LonGleY válasza goom (#9927) üzenetére


LonGleY
veterán

A mobiltelefonnak, TV-nek semmi keresnivalója egy gyerek környezetében 14-16 éves koráig, számítógép pedig erős kontrollal. Mobil majd azért, mert muszáj, hogy Ti elérjétek, TV meg soha addig, míg fel nem nő és ő maga el nem képes dönteni, hogy mit fogad be a szarból. Addig pedig általatok válogatott mesefilmek, természetfilmek. De hogy aranyközépút egy 2-3 éves gyereknek, hogy mobiltelefont nyomkodjon? Hát egy nagy büdös l...t! És nem azért, mert bigott lennék vagy baromi idős, de ez a fajta hozzáállás (még ha nem is a legrosszabb fajta), nagyon bosszant. "Nem faodúban élünk." Nem, de a szülői felelősségérzet hiánya / nyomorék modern-világban-élünk-ez-van hozzáállás igencsak kiérződik az ilyen kérdésekből. Ne a kérdés miatt kérj elnézést, hanem amiatt, mert magadat lejáratod.

[ Szerkesztve ]

(#9929) ux1 válasza LonGleY (#9928) üzenetére


ux1
addikt

+1

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9930) Petreszku válasza Jacak (#9912) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Van a kezelő felületen egy g-mail és egy e-mail ikon. A g-mail az gmail-é a e-mail a munkahelyi lett. Szeretnék egy harmadik ikont a freemail-nek, hogy ne böngészőn keresztül kelljen megnyitnom. Ez lett volna az eredeti kérdésem lényege.

(#9931) busman válasza LonGleY (#9928) üzenetére


busman
addikt

Valószínű neked sincs gyereked, ha van akkor elnézést.
De ilyen világban élünk, ha ezt nem látod, lehet akkor te laksz odúban..

[igen ,volt ilyen is..]
Bocs ah offért..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#9932) sumsang válasza LonGleY (#9928) üzenetére


sumsang
aktív tag

Ki vagy Te, hogy másokat kioktass a gyereknevelésről "bigott" jelzők kíséretében. Ha más a véleményed a gyereknevelésről, azt sajátodon gyakorold, ha egyáltalán van/lesz ..... Választ várt a kérdésére, nem kioktatást és kritikát.

[ Szerkesztve ]

(#9933) dokee78 válasza pete_21 (#9917) üzenetére


dokee78
félisten

Így néz ki nekem a Widgetlockernél.

(#9934) laci laci


laci laci
addikt

Majdnem ő a hibás,hogy a gyermeke 2013 évében él. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#9935) laci laci válasza dokee78 (#9933) üzenetére


laci laci
addikt

Cm rom?!

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#9936) busman válasza dokee78 (#9933) üzenetére


busman
addikt

Jó a kutyafej...azmiaz?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#9937) punky10 válasza LonGleY (#9928) üzenetére


punky10
addikt

Off
Az egész hozzászólásoddal csak egy baj van:van a Te világod,és szerinted csak az a tökéletes...
Miért baj,ha egy gyerek már fiatalon megtanulja HASZNÁLNI a telefont?(bocs,nem kiabálni akarok,csak kihangsulyozni ezt a szot...)Ne csak a saját környezeted nézd,vannak fiatalok,akik nem csak mérgesmadaraznak,meg sörivos appokkal hülyéskednek.A fiam bicajozik,turistatérkép,Edmondo van a teloján a számologép,az átválto ugyanolyan gyakran használt alkalmazás,mint a net(böngésző,FB).Mindez azért is lehet,mert már 7-es korában okostelot kapott(olcson,nagyon olcson szereztem egy Symbianos Nokiát)Iskolába még nem vitte(tilos volt)de ha délutáni programja volt,akkor igen.Megtanulta,hogy mire valo.Ez nem ott dől el,adsz-e a kezébe telefont,hanem ahogy odaadod...
Befejezem,nem akarok (valoszinűleg meddő)vitát generálni,csak engem meg az bosszant,hogy csak azért,mert valaki máshogy neveli a gyerekét,leszólod...
Nem csak ezen mulik,mi lesz a gyerkőcökből... :)

Ugy látszik másoknak is bántotta a szemét a HSz-ed modora...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#9938) laci laci válasza busman (#9936) üzenetére


laci laci
addikt

k9 mail.Így keress rá a play-en.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#9939) air válasza LonGleY (#9928) üzenetére


air
nagyúr

-1
Ez egy nagyon csúnya önjellemzés volt, amire ráadásul senki sem volt kíváncsi. :(((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#9940) gacsoi


gacsoi
senior tag

Szerintem lassan be kéne fejezni ezt a dolgot, mert kicsit eltér a topic lényegétől.
Mindenkinek magánügye, hogy mit gondol ezekről a dolgokról.

(#9941) Gyapi95


Gyapi95
csendes tag

Hali tudtok olyan appott androidram amivel tudom iranyitani a wint es egy masik androidot wifin keresztul?Tehat bill+tapipad meg meg jol jonne ha tudnam mikikent es hangszorokent hasznalni a telomat ha csatlakoztatva van.

(#9942) petipetya válasza goom (#9927) üzenetére


petipetya
nagyúr

vagy: 4. Egy családbarát táblagép beszerzése otthonra. :)

A 4.2-es rendszerben már létre lehet hozni több felhasználói fiókot is (Ilyen pl. a Nexus 7/10 tablet): "Táblagépen több felhasználói fiókot is létre lehet hozni" - mobilarénás link

De ugyanez elérhető a Sony Xperia Tablet S-en is: seria.hu teszt linkje

A lényege, hogy mindenkinek saját fiókja van. A gyerek ezáltal csak bizonyos alkalmazásokat és beállítási lehetőségeket érhet el az eszközön. Ár/érték arányban én a guglit vásárolnám meg.

"nincs rá lezsóidő"

(#9943) dokee78 válasza busman (#9936) üzenetére


dokee78
félisten

K-9 mail

Nem CM.

[ Szerkesztve ]

(#9945) DS39 válasza goom (#9927) üzenetére


DS39
nagyúr

én azon csodálkozom hogy ennyi idősen tudja kezelni az érintő képernyőt.

sztem ráérsz kijelzőkhöz szoktatni ha iskolába megy.

(#9946) DS39 válasza punky10 (#9937) üzenetére


DS39
nagyúr

lehet hogy bántó a hsz-e de igaza van előbb tanuljon meg könyvből olvasni a gyerek, aztán a kijelzőről.

(#9947) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Melyik a legjobb ingyenes zenelejátszó, ami nem trial? Tudom, hogy nincs olyan, hogy a legjobb, mert mindenkinek más jön be, de kíváncsi vagyok.
Köszi!

(#9948) atillaahun válasza joskajozska (#9920) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem nem lesz. :(
Legfeljebb annyival próbálkozhatsz meg, hogy átnevezed .xls-re, aztán úgy megnyitod valamelyik okosabb Office-al, mondjuk OfficeSuite.

(#9949) frisco válasza DS39 (#9946) üzenetére


frisco
aktív tag

Mindenkinek szuverén joga a gyereknevelés,senkinek nincs joga ebbe beleszólni. (ha nem közeli hozzátartozó)
Nincs egyetemes igazság, önjelölt prófétákkal már tele a padlás és a közélet.
A 9928. hsz pedig bicskanyitogató, a "semmi közöd hozzá" a helyes reakció erre.

(#9950) DS39 válasza -PLevi- (#9947) üzenetére


DS39
nagyúr

talán a MixZing.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.