Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) club1 válasza #99546112 (#9748) üzenetére


club1
veterán

Alapból Google Maps térkép van minden androidos készüléken. A Google Maps működéséhez kell mobilnet előfizetés, mert a térképrészleteket menet közben tölti le (bár előre is letölthetők, de minimum a navigációhoz kell mobilnet/wlan).
Nem kell vírusírtó, ha olyan szoftvereket telepítesz a Google áruházból, amiket már több 10000-ren feltettek előtted.
Fizetés bankkártyával, a Google Wallet őrzi meg az adatait (tehát egyszer kell megadni őket).

(#9752) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszönöm a válaszokat! :) Teház akkor maps van rajta amit a navi használ. Ehhez hozzáfűzve még annyit, hogy mennyi adatforgalmat eszik a GPS kb? 500MB-os netem lesz előreláthatólag.
Igen csak a kugli áruházból tötlenék, akkor nem teszek fel vírusírtót, csak láttam 1-2 ehlyen pánikszerűen írják az emberek, hogy van ilyesmi telóra is és hogy kell, azért is kérdeztem. :)

A GPS-es dolgot pedig azért kérdeztem, mert egyik haveromnak (sony e Ray) 3k-t vont le amikor bekapcsolta a gps-t, de sztem ott neki nem volt netcsomagja és azért vont le annyit neki, ha meg nincs netcsomag, akor piszok drága. Emiatt ijedtem meg kicsit, hogy akkor hoppá, túl szép hogy igaz legyen, de így az adatforgalmazás még belefér, csak nemtudom, h mennyit is tölt majd le, nyílván képeket, amik nem kis méretűek, hát majd meglátom mennyit eszik.

[ Szerkesztve ]

(#9753) DS39 válasza #99546112 (#9752) üzenetére


DS39
nagyúr

offline navi is elérhető androidon.

(#9754) LonGleY


LonGleY
veterán

Melyik Facebook kliens használható rendesen? Flipster, Friendcaster...? Az üzenetküldést letojom (arra ott a remekbeszabott imo messenger), ellenben a saját oldalaim nem látom a mobilos webformátumban. A hivatalost bottal sem piszkálnám többé, letiltottam a retekbe.

Speeedfire: oldalt kezel? értem ezalatt a friss likeolók és üzenetet küldők követhetőségét

[ Szerkesztve ]

(#9755) Speeedfire válasza LonGleY (#9754) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Friendcastert használok, nekem nagyon bejött. :K

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#9756) #40351744 válasza LonGleY (#9754) üzenetére


#40351744
törölt tag

+1 a Friendcaster-nek :))

(#9757) gyerok


gyerok
csendes tag

Sziasztok!
Keresek valami ProfileManager programot. Tudtok ajánlani valamit, ami megbízható és egyszerűen kezelhető? Sosem használtam még ilyet csak a régi nokiás default rendszert, de szeretném, ha annál azért egy picit automatikusabban mennének a dolgok.
Nincsenek túlzott elvárások, csak hogy éjjszaka ne ébredjen fel a család, ha kapok egy mailt, és ha már látja az otthoni vagy a munkahelyi wifit, akkor váltson át ilyen meg olyan hangerőre, csörgésre, stb.

(#9758) #99546112 válasza DS39 (#9753) üzenetére


#99546112
törölt tag

Az ingyenes?

(#9759) Giovanny


Giovanny
őstag

Sziasztok,tegnap gondoltam kipróbálom a SD Maid tisztító appot,erre a root-olt Note2 azt közölte velem hogy kevés a hely a telepítéshez,de ~9Gb hely van szabadon :F Utána kipróbáltam EZT simát felment,meg minden más is tudtam telepíteni,csak a fent említett appon nem,mi lehet a gond?

Zero Defect.No Compromise !

(#9760) Speeedfire válasza LonGleY (#9754) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Igen, kezel oldalt. Van egy pages lap, ahol ott vannak a managed oldalak is.
Ahol a saját oldalaidat is tudod kezelni. Viszont a friss like-olókat szerintem nem látod.
Esetleg a facebook app nem tudja ezt?


Noá: Ingyenes offline navi nincs.
Esetleg a gyárival lehet elmenteni előre útvonalakat.

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#9761) LonGleY válasza #40351744 (#9756) üzenetére


LonGleY
veterán

Nah, van benne managed pages, szóval remek. 1-2 kérdés:

Mennyivel tud többet a pro? Csak reklám eltűnés?

Abszolut nem szeretném, ha a háttérben baszkódna a push-al (ami ugye úgyis befagy, ha észrevétlenül kilövi a rendszer az appot), ki lehet valahogy kapcsolni ezt teljesen? Látom, hogy van notifications checkbox, de az vajon tényleg inaktívvá teszi a cuccot?

Speeedfire: pontosan "A" Facebook app, amihez nem akarok többet nyúlni, akkor inkább nem is olyan fontos. Szerencsére, így első blikkre tetszik ez a Friendcaster.

[ Szerkesztve ]

(#9762) DS39 válasza #99546112 (#9758) üzenetére


DS39
nagyúr

legálisan nem.

(#9763) Ablakos válasza gyerok (#9757) üzenetére


Ablakos
őstag

MyProfiles. Cellaid alapján is tud profilt váltani. Időzíthető, szabályokat priorizál.

(#9764) darvinya válasza air (#9745) üzenetére


darvinya
titán

A magas fogyasztás nem bug. :F :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9765) kois21


kois21
tag

Androidos tabletet szeretnék venni, de eddig mindnél kínai karakterek jöttek fel a magyar ékezetes betűk helyett a filmfeliratokban. Ezt mivel lehet orvosolni? Gépfüggő, lejátszóprogram függő vagy beállításfüggő?

(#9766) sharkybacsi válasza #99546112 (#9758) üzenetére


sharkybacsi
tag

Többen írták, hogy nincs ingyenes offline navi, pedig van:

Amelyek leginkább használhatók:
Osmand - tud navigációt, most már köztespontokkal is, csak 2d, open street maps-et használ
Mapfactor Navigator - ha az elején az open street maps-et választod, akkor ingyenes, 3d is van
Copilot GPS (nem live) - kereskedelmi termék butított változata, csak egy országban (régióban?) lehet használni, ez szabadon választható.

(#9767) spiritex válasza kois21 (#9765) üzenetére


spiritex
veterán

Ezt csak a gyári lejátszó csinálja. Használj MX Playert az nem csak ebben, de sok minden másban is jobb a gyárinál.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9768) handrash


handrash
őstag

Office alkalmazást keresek barátom munkájához, droidra. Excel táblát kellene kezelnie elég speciálisat. Eddig ez az egy kezeli le azt a funkciót amihez kellene, viszont baromi lassú. Ilyen táblázathoz kellene legördülő menüvel.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#9769) Melack válasza handrash (#9768) üzenetére


Melack
veterán

Ha tudsz egy minta excelt elküldeni, akkor meg tudom nézni neked, hogy az enyém kezeli e.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9770) petipetya válasza kois21 (#9765) üzenetére


petipetya
nagyúr

Erre van egy trükk:
- Az xy.srt fájlt átnevezed xy.txt-re
- Megnyitod és elmented utf-8 kódolással
- Visszanevezed xy.srt-re

Ezután már nem lesz gondod az ékezetekkel a feliratban.

"nincs rá lezsóidő"

(#9771) handrash válasza Melack (#9769) üzenetére


handrash
őstag

Köszönöm a felajánlást, de egyelőre nem adhatom ki a táblát. (Már én se kaphattam volna meg :) )
Rendes tőled!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#9772) Melack válasza handrash (#9771) üzenetére


Melack
veterán

Akkor egy részét másold ki, ami ilyen részt tartalmaz. Jobb ötletem nincs.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9773) handrash válasza Melack (#9772) üzenetére


handrash
őstag

Azt próbáltam, de a legördülő menübe, valahonnan máshonnan szedi az adatokat, és az olyankor üres.
De lehet, hogy támpontnak elég. Hova küldjem?

Privátban a link.

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#9774) petipetya válasza handrash (#9768) üzenetére


petipetya
nagyúr

A fizetős Smartoffice 2 és Officesuite Pro is kudarcot vallott.

"nincs rá lezsóidő"

(#9775) spiritex válasza handrash (#9773) üzenetére


spiritex
veterán

Ha küldesz egy linket, én is megnézem neked a fizetős Documents to Go-val.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9776) sharkybacsi válasza handrash (#9773) üzenetére


sharkybacsi
tag

Esetleg ez? Ingyenes.

https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.wps.moffice_eng

(#9777) spiritex válasza spiritex (#9775) üzenetére


spiritex
veterán

Ha az lenne a cél, hogy megjelenjen a legördülő menü, akkor elvérzett a Documents to Go is...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9778) darvinya válasza handrash (#9768) üzenetére


darvinya
titán

Szia

Nekem is van olyan Excel-em amit csak ez kezeli le jól.[link]
Csak full verzió tudja, mint a legtöbb esetben, de azért függ is a telotól a sebessége.
De egy 12 munkalapost lazán kezelt.
Egy probléma lépet csak fel, multi select nem megy 4.0.4 alatt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9779) handrash válasza darvinya (#9778) üzenetére


handrash
őstag

Szerintem Spiritex is ezzel próbálta, nem?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#9780) Probert75


Probert75
addikt

Sziasztok! Tudna nekem valaki mondani olyan app-ot, ami meg tudja mondani, hogy mekkora teljesítményű az akksim? Utángyártott van benne(kínai), és olyan adat van rajta(2350mAh), amit biztosan nem tud. Kíváncsi vagyok a valósra.

(#9781) spiritex válasza handrash (#9779) üzenetére


spiritex
veterán

De igen, a fizetős 3.004 (1292)-vel.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9782) elfelejt


elfelejt
aktív tag

Van valami teamviewerhez hasonló program? Esetleg amivel telefont tudnék irányítani?

(#9783) atike válasza elfelejt (#9782) üzenetére


atike
nagyúr

Jump Desktop?

(#9784) club1 válasza #99546112 (#9752) üzenetére


club1
veterán

A GPS maga nem használ mobilnetet. Viszont alapból be van hozzá egy funkció kapcsolva, az úgyn. A-GPS, ami viszont használja a mobilnetet, hogy segítse a GPS munkáját. Enélkül ui. a GPS hosszú percekig (akár 5-10 percig) is keresheti azt a mennyiségű múholdat, ami az aktuális helyzetének meghatározásához kell. Bekapcsolt A-GPS-el rögtön kap egy viszonylag pontos pozíciót, és innentől kezdve a GPS csak az adott helyszín közelében lévő műholdakat kezdi el keresgélni (és kb. 10-15 s alatt meg is találja a minimálisan szükséges mennyiségűt).
Az A-GPS (ha be van kapcsolva) 10-15 kB adatforgalmat generál a GPS indulásakor. Tehát nem ennek az adatforgalma jelentős, inkább a Google Maps-é, mivel mint azt korábbi válaszomban említettem, online tölti le az aktuális térképnézetet (hacsak te azokat előre le nem töltötted).
500 MB havi forgalom egy okostelefonnak elég szokott lenni, ha nem használod a mobilnetet videónézésre (pl. youtube) és rádióhallgatásra. Arra kell ügyelni, hogy lehetőleg túlforgalmazási díj mentes mobilnet csomagot kell választani, ott nem érhetnek meglepetések, max. annyi, hogy belassítja a szolgáltató amikor elérted a havi keretedet.
Amúgy a kérdésed ebben a topicban teljesen off.

(#9785) Piwi


Piwi
addikt

Sziasztok.

Szótár programot keresnék ami esetleg rövidebb mondatokkal is elbánik. Ingyenes és fizetős is érdekelne. Ami fontos lenne hogy használat közben ne kelljen a programnak internet elérés.

Köszönöm

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9786) LonGleY válasza club1 (#9784) üzenetére


LonGleY
veterán

Nekem úgy, hogy mobilnetem sincs, az Endomondo a bekapcs után 5 mp alatt jelet talál, szóval én nem hiszek az A-GPS adatforgalmának kiszámlázhatóságában, avagy szükségességében, avagy szar a telefonotok.

(#9787) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!

Milyen ébresztőórát ajánlotok, ami megbízható és rendesen működik JB alatt? Az Alarm Klock most már második reggel elkezd ébreszteni, de az ébresztőképernyő nem ugrik fel, nem tudom kinyomni, de a hang megy folyamatosan. Az alkalmazást megnyitva nem történik semmi, újraindítással tudom csak kikapcsolni.

Előre is köszönöm:

MaTMaN

(#9788) spiritex válasza mttssz (#9787) üzenetére


spiritex
veterán

Az Alarm Clock Xtreme Free-nél megbízhatóbbat még nem találtam! Szerintem hibátlan.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9789) club1 válasza LonGleY (#9786) üzenetére


club1
veterán

...vagy nincsen rajta engedélyezve a helyszolgáltatás. Nekem elég ha én tudom hol vagyok, és nem kell tudnia senkinek sem az általam használt ap-k koordinátáit sem...

(#9790) mttssz válasza spiritex (#9788) üzenetére


mttssz
senior tag

Köszönöm, kipróbáltam, működik rendesen. :)

(#9791) handrash válasza LonGleY (#9786) üzenetére


handrash
őstag

Valóban egy Jó GPS nem tököl sokat a jel kereséssel, kivéve ha mozogsz közben, illetve ha más földrajzi helyen kapcsolod be mint ahol legutóbb kikapcsoltad.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#9792) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszi a segítséget, tudom hogy off volt, bocsi. :U

(#9793) LonGleY válasza handrash (#9791) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez az utsó kikapcsolási hely gyanús volt.. :] De akkor úgy is értendő a dolog, hogy nincs is A-GPS kisegítés, ha egyáltalán nincs mobilnet? Nem pont a cellainfók a lényeges, amit forgalom nélkül is kihasználhat a telefon? Tudtommal az E52-ben is csak A-GPS volt, mégis jól működött mindenféle mobilcsomag nélkül. Mindegy igazából, csak meglepett ez a mobilforgalmas-kiszámlázós dolog.

[ Szerkesztve ]

(#9794) tomy86 válasza LonGleY (#9793) üzenetére


tomy86
addikt

(#9795) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Valakinek van egy Google Earth apk-ja?
Ingyenes szoftver lévén nem warez. Csak mi a francért nem érhető el itthon?

(#9796) batai15


batai15
félisten

Üdv! ha meg akarom venni a power amp-t
akkor ez kell igaz? [link]
Illetve ha lejár a trial idő, akkor is tudom után aktiválni?

(#9797) Melack válasza pepe091 (#9795) üzenetére


Melack
veterán

Tessék

(#9796) batai15: igen, azzal veszed meg a teljes verziót. A lejárati idő után is meg lehet venni persze.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9798) Oldman2 válasza batai15 (#9796) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen, ez kell neked.

Emlékeim szerint utána is tudod aktiválni, de használni a Trial lejárta után aktiválásig nem tudod.

(#9799) Ablakos válasza pepe091 (#9795) üzenetére


Ablakos
őstag

Miért nem jó a letölthető?[link] Ugysem fogod használni ha régió szűrés van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#9800) pmatthew


pmatthew
tag

Hi.

Nem tud valaki olyan MP3 lejátszó progit, ami tud statisztikát csinálni? Mit hallgattál legtöbbször, mi az amit sose hallgatsz meg, meg ilyenek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.