Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) Jacak válasza spiritex (#9846) üzenetére


Jacak
senior tag

Root-jog nélkül nem tudod törölni a batterystats.bin-fájlt,sztem max. annyit tudx tenni,h. párszor full lemeríted egyenletesen,és full feltöltöd,de ez se biztos,h. segít... :(

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#9852) darvinya válasza spiritex (#9846) üzenetére


darvinya
titán

Ezt már olvastad? #9829

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9853) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Van olyan app, amivel lassított videót lehet csinálni? Köszi!

(#9854) alexander12 válasza Jacak (#9845) üzenetére


alexander12
aktív tag

uc browser for android vs, uc browser mini. ;-)

kíváncsi, OP8T

(#9855) thomeef


thomeef
őstag

Hali, tudtok ajánlani olyan alkalmazást, amellyel meg lehet változtatni a főképernyőn, a felső állapotsor színét?

(Android ICS)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#9856) dokee78


dokee78
félisten

Wifi Direct-es Ascend G300-ra tudok DLNA- keresztül pl filmet streamelni?

(#9857) basaja válasza Jacak (#9830) üzenetére


basaja
senior tag

hali:-)nagyon jó az UC browser,sebességben veri a dolphin mini-maxthon párost:-)köszi az ötletet:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#9858) rizso válasza Oldman2 (#9824) üzenetére


rizso
addikt

Köszi a tippet, de egyik sem megy. Itt a rommal lesz valami gebasz - sajnos...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9859) Jacak válasza alexander12 (#9854) üzenetére


Jacak
senior tag

Ja,értem,nem tudom,én csak az előbbit ismerem... :)
(#9857) basaja:
-Szívesen neked is,én már anno,symbin is szerettem... :)
(#9860) Remiel:
-Semmi olyan opció nincs,h. "wrap to screen","fit to screen",v. "only text",v. ilyesmi?
Ha a másikat be tudja tördelni,elvileg a tiedet is be kéne tudnia sztem...

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#9860) Remiel


Remiel
őstag

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni. A telefonomon szeretnék e bookot olvasni és ami van az pdf-ben van meg. Leszedtem egy alkalmazást Aldiko reader és ugyan megnyitja, de nem tördeli úgy be, mint azt a könyvet, ami ajándékban van hozzá, valami angol nyelvű Jack London könyv. Az teljesen jól olvasható, míg az én pdf könyvemet nagyítani kell ezerrel és akkor ide oda kéne mozognom már egy lapon is ami több mint fárasztó.
A kérdés az, hogy valamivel konvertálnom kéne a pdf et (olvastam a progi hozzászólásai között valami Calibre nevű dologról, de semmit nem írtak róla, csak hogy jó ha van), hogy betördelje mint az alap könyvet?

A segítséget előre is köszönöm.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9861) royalka


royalka
őstag

Üdv all ismét. :D Van egy Medion BT billzetem, external keyboard-ot használok. Aza baj hogy az "í" helyett "0" ír. Lehet ez valahol orvosolni? :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#9862) spiritex válasza darvinya (#9852) üzenetére


spiritex
veterán

Hoppszi! Most látom csak, ez kimaradt! Oké, akkor türelmesen megvárom, hogy helyreálljon magától. Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#9863) napocska2 válasza Remiel (#9860) üzenetére


napocska2
senior tag

Próbáld ki ezt az oldalt, ezzel a legegyszerűbb konvertálni szerintem.
Ha pl. doc, txt, rtf vagy epub formátumra alakítod, a Cool Readerrel remekül lehet olvasni, tud magyarul és rengeteg beállítási lehetősége van, hogy mindezt kényelmesen tehesd.

(#9864) mondomén válasza Remiel (#9860) üzenetére


mondomén
őstag

Calibre kell ahhoz, hogy epub-ot csinálj a pdf-ből. Konvertáld át és jó lesz.
Aldiko is teljesen jó lesz, csak a lényeg, hogy át kell konvertálnod a pdf-et.

Egyébként Calibre azért hasznos még, mert tudod tagelni a könyveket, illetve rendszerezni őket...

[ Szerkesztve ]

(#9865) Jacak válasza basaja (#9857) üzenetére


Jacak
senior tag

...Egyébként,nekem az az,ami a legjobban bejön benne,h. ugyan van eleve fit to screen,de ha lejjebb meg nem a mobile,hanem a desktop-ot választod ki,akkor az oldalak asztali böngetőre írt változatát adja be tördelve,merth. Chrome-ként azonosítja a kérdéses weboldal... :)

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#9866) Remiel válasza mondomén (#9864) üzenetére


Remiel
őstag

Calibre - ez fenn van a playen?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9867) dokee78 válasza Remiel (#9860) üzenetére


dokee78
félisten

EBookDroid - PDF & DJVU Reader Ezt használom próbáld ki.

A Calibre azt PC-re kell telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#9868) Canonfan válasza dokee78 (#9832) üzenetére


Canonfan
senior tag

Köszi! :)

Feltettem, nem is tűnt rossznak, de sajnos FC-zik nálam, úgyhogy le kellett szednem. :(

(#9869) torogyuri


torogyuri
aktív tag

szerintetek melyik a legjobb iphone-hoz hasonlító billentyűzet ami esetleg ingyenes is?

(#9870) mttssz válasza torogyuri (#9869) üzenetére


mttssz
senior tag

Smart Keyboard Pro, nem ingyenes de van benn iPhone skin.

(#9871) dokee78 válasza torogyuri (#9869) üzenetére


dokee78
félisten

Ebben is van.

(#9872) Remiel válasza napocska2 (#9863) üzenetére


Remiel
őstag

Köszönöm működött az oldal...

És köszi mindenkinek a tanácsokat.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9873) thomeef


thomeef
őstag

Erre valaki?

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#9874) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Tudtok ajánlani egy jó appot, ami síeléshez megfelelő?
Loggolni szeretném, a sebességet, megtett távolságot, tengerszint feletti magasság alakulását, stb.
Esetleg számítógépre feltötését, grafikonon megjelenítését.
Ötlet?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#9875) Oldman2 válasza Remiel (#9860) üzenetére


Oldman2
veterán

Mivel a PDF nem egy konkrét formátum, hanem csak egy "konténer" és abban bele lehet hányni mindenféle szemetet, önmagában az, hogy PDF-ben van meg valami nullához közelítő információtartalommal bír.

"Konvertálni" normálisan, csak azt a PDF-et lehet, amiben szöveg (esetleg +kép) van.

A neten elérhető PDF-ek 90%-as beszkennelt oldalakat tartalmaz (magyarul képeket), ezek konvertálása "építsünk szarból várat" nagyságrendű feladat.

Vagy be kell szerezni normális, konvertálható formában, vagy neki kell állni a képeket megfelelő programokkal átalakítani valódi "ebook" formába (ami valójában szöveges, nagyrészt html oldalakból áll).

(#9876) mttssz válasza Ferdzsoo (#9874) üzenetére


mttssz
senior tag

Ezt találtam most, sebességet, távolságot biztosan tud, a többiben nem vagyok biztos.

(#9877) VD válasza Ferdzsoo (#9874) üzenetére


VD
őstag

Ugyan nem kifejezetten sieléshez van, de nézd meg a Runtastic-ot.

(#9878) dokee78 válasza Ferdzsoo (#9874) üzenetére


dokee78
félisten

Tessék,ingyenes és sielés is van benne.
Sports Tracker

(#9879) Remiel válasza Oldman2 (#9875) üzenetére


Remiel
őstag

Teljesen jó pdf amim van, az az oldal amit ajánlottak simán konvertálta és tökéletesen működik is... azt ugyan nem tudom a borítót hogyan lehet betenni, hogy megjelenítse, de ez annyira nem is lényeges

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9880) mondomén válasza Remiel (#9879) üzenetére


mondomén
őstag

calibre :)

(#9881) pepe091 válasza Ferdzsoo (#9874) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

MyTracks Ez a legjobb ilyen téren. Grafikonon mutatja a sebességet, és a tengerszint feletti magasság változását, és táblázatban a jelenlegi sebességet, az átlagsebességet, és a legmagasabb mért sebességet, a megtett távot, eltelt időt. :)

(#9882) torogyuri válasza dokee78 (#9871) üzenetére


torogyuri
aktív tag

és esetleg magyar nyelv is van benne (ékezetes betűk)?

[ Szerkesztve ]

(#9883) TeeJay


TeeJay
félisten

újonc Android user vagyok

az lenne a kérdésem hogy lehet erre tenni valami olyan app-ot amivel gmail videó vagy hang beszélgetést esetleg facebook videóbeszélgetést lehet kezdeményezni wifi hálózatot használva?

nem lenne rossz mert wifi van szinte mindenhol és így én laptopon tudnék csevegni barátnővel akinek androidos telefonja van.
szétböngésztem már mindent de csak ilyen skype és társai vannak mivel a gmail/facebook pedig adott így jó lenne azt megjátszani valahogy

tud már erre valaki megoldást?
köszönöm :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#9884) stickermajom válasza Ferdzsoo (#9874) üzenetére


stickermajom
addikt

Akkor ha még nem lett volna elég a tanácsokból: [Endomondo]
Nekem ez vált be. Pontosság terén szerintem ez a legjobb.

(#9885) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

M.o.-ról PC-n böngészve a playt, van rá lehetőség, h egy-egy app-nál megnézzem más országbeli userek értékeléseit? (főleg, ha nincs magyar értékelő)

(#9886) xSide válasza Sanyi.mTs (#9885) üzenetére


xSide
őstag

Alul válassz nyelvet... Telón is megnézheted böngészőben ugyanígy.

(#9887) vizslakutya válasza TeeJay (#9883) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Valami mozgolódik az ügyben.[link]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#9888) Ferdzsoo válasza stickermajom (#9884) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek, kipróbálom az összeset... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#9889) Sofian válasza TeeJay (#9883) üzenetére


Sofian
őstag

Gmail videó illetve hang beszélgetést tudsz indítani a Google Talk-ból.. ennek csevegő a neve sztem magyar nyelvre állítva. Illetve Google+ letöltésével tudsz csoportos videochat-et Google Hangouts-szal.

(#9890) Sanyi.mTs válasza xSide (#9886) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

köszi.

még1: pc-n böngészve az app-okat, el tudom menteni őket a kívánságlistámba, vagy azt csak mobilon keresztül lehet?

(#9891) kariad


kariad
senior tag

Olyan progit keresek, ami ha telefonálok jelzi az eltelt perceket csipanással vagy rezgéssel.A legjobb lenne ha 0:50 másodpecnél szólna (vagy én állítanám be az időközöket mikor jelezzen) :K

(#9892) Mr X válasza kariad (#9891) üzenetére


Mr X
veterán

Go Contacts-ban és a hozzá tartozó Dialerben van ilyen funkció, ha jól rémlik.

(#9893) dokee78 válasza torogyuri (#9882) üzenetére


dokee78
félisten

Próbáld ki és megtudod,én nem használom,csak a Play keresője dobta ki az "iphone keyboard" szavakra.

(#9894) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok. Itt kérdezem meg mert ez a topic pörög a játék topic nem igazán. Van két játék ami nagyon tetszik a Farm Frenzy és a Train Crisis. Tudja valaki mi a különbség a fizetős és az ingyen verzió között? Vagy úgy egyáltalán a játékoknál nagy a különbség az ingyen és a fizetős verzió között?

(#9895) pepe091 válasza Petreszku (#9894) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha ilyen kisebb játékokról van szó, akkor általában a fizetős reklámmentességet jelent csak, de az is leeht hogy ad még plusz pályákat, vagy hasonló.

(#9897) #84221696


#84221696
törölt tag

Sziasztok srácok!
Tudtok olyan naptárat, amelyiknél be lehet állítani pl. a 24/48-as munkarendet?

(#9898) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresek, ami értesít a nem fogadott hívásról megy ilyenekről. Olyan kellene ami tud rezegtetni, a beállított időközönként. Tudom van ilyen kijelzős, Noled és társai, de ezek sok áramot esznek, mivel ritkán tudok ránézni a telefonra, így addig folyamatosan zabálja az áramot. Mikor meg lehalkított állapotba van, akkor meg diszkrét értesítést szeretnék. ezért gondoltam a egy rezegtetős verzióra.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#9899) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!

Tud valaki egy jó win emuláló progit?
Nézegettem többet is, de nem jutottam sokra...

Néztem a VMware-ét, de ott csak úgy lehetne, hogy a PC-n fut a szerver és kvázi mint egy távoli asztal azt elérné. De a szerver telepítése sem jött már össze a PC-re! :F

Találtam még másik két ígéretesnek kinéző app-ot a play-en, de egyikkel sem mentem semmire...
(Limbo PC emulator, a másik meg valami qemu-s valami.)

Ha valakinek volna egy jó tippje, vagy tanácsa azt nagyon szépen megköszönném!

Eladó cuccaim: -

(#9900) kariad válasza Mr X (#9892) üzenetére


kariad
senior tag

Köszi, megnéztem, de nem találok ilyen beállítást! :( Vagy hol keressem? :U

Egyéb ötlet más progi is jöhet, ha van ilyen! Ha valaki tud!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.