Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) cintula187


cintula187
addikt

Baj van Srácok!

K-9 mail egyszercsak elfelejtett mindent. 3 fiók volt és most belépek, adjam meg az adatokat. Import settingsnél feljön a sd kártya tartalma, de nem találok ott backupot pedig tuti van.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8402) half333


half333
őstag

Help! A viber-t hogy kell használni 3g-n? Küldeni akarok,és kiír valamit h turn on wifi data...

(#8403) Melack válasza half333 (#8402) üzenetére


Melack
veterán

INdítsd újra a telefont, lehet a szolgáltatódnál épp nincs 3G - volt már rá példa.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8404) atike válasza Melack (#8403) üzenetére


atike
nagyúr

Tény. Főleg ha Telenor az a szolgáltató... :(((

(#8405) Melack válasza atike (#8404) üzenetére


Melack
veterán

Nekem ez csak Kecskemét környékén fordul elő egy 5km-es sávban, máshol sehol, pedig Telenoros a készülék.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8406) atike válasza Melack (#8405) üzenetére


atike
nagyúr

Debrecenben (sajnos) elég sokszor előfordul. És mivel a munkatársaimnak is értelemszerűen Telenoros az előfizu, így tudom, hogy nem a telómmal van a baj... :)

(#8407) half333 válasza Melack (#8403) üzenetére


half333
őstag

THX

(#8408) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Ha App Backup-al mentem a telefonom alkalmazásait, akkor az belementi az adott app beállításait is?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#8409) Foose


Foose
addikt

Ha esetleg Instagram felhasználó vagy,olvasd el ezt! Megint a Facebook...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#8410) timi_99


timi_99
csendes tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani valami appot, amivel tudnám nézni, hogy a havi előfizetésemből mennyit beszéltem le? Létezik ilyen egyáltalán?

(#8411) pepe091 válasza timi_99 (#8410) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Természetesen. Call meter 3G
Ha szerencséd van, még le is tudod tölteni az adatbázisukból a saját díjcsomagod beállításait.

Katt.

(#8412) kymco válasza Foose (#8409) üzenetére


kymco
veterán

Hát, ezen lepadlóztam... érdekesek a hozzászólások is.

www.refujvaros.hu

(#8413) timi_99 válasza pepe091 (#8411) üzenetére


timi_99
csendes tag

Köszönöm:)

(#8414) Foose válasza kymco (#8412) üzenetére


Foose
addikt

Sajnos :( Én nemrég kezdtem el használni az appot. (meg magát az Insta-t is) De Facebook-on azt írja egy magyar instagram közösség csoport,hogy érdemes várni a törléssel. Szerintem én nem hagyok meg semmit hogy felhasználják. közben már ez zajlik: "Olyan ütemben törlik magukat a felhasználók az Instagramról az online médiában elterjedt hírek miatt, hogy alig találni működő szolgáltatást, amely segítségével még idő előtt letölthetnénk minden fotónkat róla. Szinte kivétel nélkül mind elérhetetlen, vagy akadozik. Még a fizetős szolgáltatásoknál is érezni, hogy a szervereik túlterheltek amiatt, hogy ezrek próbálják meg most rajtuk keresztül lementeni és biztonságban tudni teljes Instagram galériájukat. Kíváncsiak leszünk, hogy nyilvánosságra hozzák-e az adatokat, hogy hányan hagyták itt ezt az egyébként remek közösséget a felhasználói feltételek várható, de még be nem következett változásai miatt. NE FELEDJÉTEK! Ezek a változások még nem léptek életbe és pont azért közölték őket idő előtt, hogy még lehetőség legyen a változtatásra! Mi azt javasoljuk mindenkinek, aki a törlésen gondolkozik, hogy várja ki, hogy mi is lesz ennek az egész hajcihőnek a vége! ;)"
És OFF vége :B

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#8415) buta29030 válasza Foose (#8414) üzenetére


buta29030
tag

Ez mekkora öngól az FB-nek! :(

(#8416) kymco válasza Foose (#8414) üzenetére


kymco
veterán

Szerintem tesztelték a nagyközönséget, de ezzel lehet, hogy túl nagy árat fizettek. Nem lesz már ugyanaz, ha visszakoznak is az elsöprő erejű felháborodás láttán.

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#8417) punky10 válasza buta29030 (#8415) üzenetére


punky10
addikt

Modern,digitális harakiri.
Bár ezek után meg is érdemlik...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#8418) Tejes Pite válasza punky10 (#8417) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Srácok, biztos hogy ezt a témát ebben a topikban kell megvitatni? :U

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8419) #40351744 válasza Tejes Pite (#8418) üzenetére


#40351744
törölt tag

Miért ne, ezért van az off topic lehetőség... :U

(#8420) punky10 válasza Tejes Pite (#8418) üzenetére


punky10
addikt

Ez egy androidos alkalmazást érintő,igen komoly változás...Mi a topic cime? :)

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#8421) Tejes Pite válasza punky10 (#8420) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

A kedvedért leírom: "Android alkalmazások - szoftver kibeszélő"

Kérdésem előtti kb. 4 hsz. tényleg szorosan az alkalmazáshoz kötődik... Ugye érzed a zavart az erődben?

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8422) siofok válasza Tejes Pite (#8421) üzenetére


siofok
őstag

teljesen idevaló téma,hisz android alkalmazásról beszélnek.Mi is a problem!? :F

OnePlus nord 2t

(#8423) flash-


flash-
veterán

A Vibert bezárom,mégis megkapom az üzeneteket,hívást,tehát magátol újraindul.Nektek is?
Hogy lehet kiköszöbülni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#8424) Tejes Pite válasza flash- (#8423) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Kikapcsolod az értesítéseket.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8425) atike válasza flash- (#8423) üzenetére


atike
nagyúr

Én ezért álltam át a Viberről. Hiába léptem ki (a Viberben található Exit vagy milyen gombbal) ugyanúgy megkaptam az üzeneteket - ergo akkor is futott.

És pont az a vicc, hogy amikor kilépsz figyelmeztet, hogy akkor nem fogod ám megkapni az üziket... Nem hát... :)

Kiküszöbölni? Kuka. Ez az egy tuti módszer van. Használtam, próbálkoztam én is, nekem ez jött be... :)

(#8426) Balinov válasza atike (#8425) üzenetére


Balinov
félisten

detto, HOS-on raadasul szivta az akksit, mint az 5-os fout mellett az ivaroslanyok...gyk fel nap alatt csontra lemerult, amugy meg ugy 10-12ora alatt esik 30-40%-ot max, hasznalattol fuggoen.

azota is keresek ra alternativat, valakinek valami jo tippje?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8427) punky10 válasza Tejes Pite (#8421) üzenetére


punky10
addikt

Érzem bizony...
Megvolt az android szoftver,utána pedig jött a "kibeszélés"... :)
A kibeszélés után pedig(feleslegesen...)jött a beszolás... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#8428) spiritex


spiritex
veterán

Meg tudja valaki mondani, hogy a Futó folyamatok között miért szerepel sokszor (nem mindig) a Google Play Store, és hogy miért indít el két folyamatot, a Pending Notification Service-t és a Content Sync Service-t? Ezek miért felelnek? Nem lehetne letiltani őket?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8429) zho-lee válasza Balinov (#8426) üzenetére


zho-lee
addikt

Én is keresem az alternatívát, bár a skype egész jó, nekem bevált skype partnerrel jót tudtunk dumálni.
(a viberhez is csak viberes partner jó végül is)

Kérdezném, hogy pl a google voice nem ilyesmi?
Épp most nincs androidom, mert szervíz alatt van, de kipróbálom, amint tudom.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#8430) Tejes Pite válasza spiritex (#8428) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Értesítések és szinkronizálás. Futó folyamatok miatt ne aggódj, ilyen az android.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8431) atike válasza Balinov (#8426) üzenetére


atike
nagyúr

Én "átszokattam" a környezetem a Google csevegőre. Csak írásban váltunk üzenetet ha muszáj, borzalmasan fapados, nem 100%-osan van rendben a szerver kapcsolat, de legalább semmi akksit nem eszik, ha kilépek kilép, és ráadásnak beépített - gyári program... :)

Állítólag az IM+ Messenger a király (Skype, MSN, mindent kezel) de én még nem raktam fel...

(#8432) DS39 válasza Balinov (#8426) üzenetére


DS39
nagyúr

Skype? Most már msn acc-kal is lehet használni.

(#8433) Balinov válasza DS39 (#8432) üzenetére


Balinov
félisten

skype jo, tobbszor huzott mar ki telefonnal a szarbol, de magyarorszagra 19.2 cent a mobilhivas, mig google voice-szal 13.5.

asszem adok egy eselyt a google voice-nak

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8434) róland válasza flash- (#8423) üzenetére


róland
veterán

Mert folyamtként és szolgáltatásként is fut. Mint a legtöbb alkalmazás.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8435) vgyuri válasza Balinov (#8433) üzenetére


vgyuri
őstag

freevoipdeal.com magyar mobil hívás 0.01 euró / perc (3 forint)

Im+ kezeli többek között a gtalk, msn, facebook, icq üzenetkezelőket, a fizetős a skype-ot is. Push-sal értesít, nem kell folyamatosan mennie, bár itt már írták hogy sok akksit fogyaszt.

(#8436) noxon


noxon
őstag

Na így se jártam még :( megvettem a modern combat 4-et, de nem tölti le valamilyen hiba miatt, a visszatérítés gombra nyomva meg semmi nem történik! Mégiscsak 1500 ft... az tuti többet nem várásolok, inkább megyszerzem máshogy :W

We live in a simulated world...

(#8437) noxon válasza noxon (#8436) üzenetére


noxon
őstag

Vissza térítette végre, nagy nehezen, háéz ezt nem értem, miért nem töltötte le... :(

We live in a simulated world...

(#8438) Balinov válasza vgyuri (#8435) üzenetére


Balinov
félisten

:R koszi, most fogom kiprobalni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8439) bok92 válasza noxon (#8437) üzenetére


bok92
addikt

Van,hogy néha meghülyül a store...Nekem is volt már ilyen, de másnap megpróbáltam megint és letöltötte. :K

(#8440) Jim74 válasza v.attis (#8346) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezt próbáltad már?

Missed Message Flasher

[ Szerkesztve ]

(#8441) LonGleY


LonGleY
veterán

Pár aktuál kérdés, ne kíméljetek, ha valamelyikre van tippetek!

1. Tudtok jó sms progit? És nem ilyen bloatware Go SMS-t, mert kiszaladok a világból. Arra kéne csak, hogy gyorsabban elérjem az üzeneteim, mert megőrülök, mire a hivatalos ..szás betöltődik. :]

2. A Go Keyboard-nál (mert ez a Go legalább jó) le lehet tiltani valahogy a felső sávot? Az ott fölöslegesen foglalja a helyet igazából..

3. A SwiftKey kompaktabbra vehető, mint a Go féle klaviatúra? Arra szeretnék váltani idővel, mert annyira azért nem jó a Go.. :Đ

[ Szerkesztve ]

(#8442) spiritex válasza LonGleY (#8441) üzenetére


spiritex
veterán

1. Pansi SMS - évek óta ezt használom, semmi gond vele.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8443) kymco válasza LonGleY (#8441) üzenetére


kymco
veterán

Handcent? Több, mint egy éve használom megelégedéssel...

www.refujvaros.hu

(#8444) DS39 válasza LonGleY (#8441) üzenetére


DS39
nagyúr

SwiftKey Flowra válts, nagyon gyorsan lehet vele írni.

(#8445) petipetya válasza DS39 (#8444) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ehhez kérhetek egy legális linket?

"nincs rá lezsóidő"

(#8446) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy ha a "swype beta" próba ideje lejárt akkor, hogyan és mennyiért lehetne határozatlan idejű felhasználási időt szerezni? :) Mert a program nem ajánlja fel csak szól, hogy le járt a próba idő és a diktálási lehetőséget már nem tudom használni.
Esetleg tudtok ajánlani olyan app-ot amiben szintén van jól használható magyarul is tudó diktálási lehetőség?
Valaki ismeri ezt a Vocre [link] fordító progit? Valaki próbálta már esetleg? Mik a tapasztalatok?

Köszi!

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#8447) bubi92 válasza sonaj0203 (#8446) üzenetére


bubi92
őstag

(#8448) sonaj0203 válasza bubi92 (#8447) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

Köszi :R

Azt nem tudod, hogy ez pénzbe kerül és ha igen mennyibe?
Más hasonló ingyenes app esetleg?

Nem akarok addig regisztrálni a swype oldalra amíg ezeket nem tudom. Köszi! :R

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#8449) bubi92 válasza sonaj0203 (#8448) üzenetére


bubi92
őstag

jaaaaaaaaaaaah hogy akkor eddig nekem ezért nem rinyált. tökre furcsáltam, hogy nekem miért nem írja ezt ki mint nektek. de akkor meg van a válasz. én regisztráltam. semmi pénzbe nem kerül.
hasonló app alatt mire gondolsz? húzogatós irkálós progi nincs elvileg.

(#8450) kymco


kymco
veterán

A swype installerrel most raktam fel újra a legfrissebb beta-t, az 1.3.5-t.
Nem rinyált, nem kért pénzt, felment.
Szvsz az lehet a beta verzió időkorlátos, és frissíteni kell. Nekem ha fenn volt a swype, nem nagyon ment a frissítés, de, ha leszedtem, és úgy tettem fel az installerrel, eddig is gond nélkül felment.

www.refujvaros.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.