Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) raziel01 válasza quailstorm (#8650) üzenetére


raziel01
veterán

Thx.
Sleep as Androidot használ valaki itt? Nem tudom mennyi értelme lehet. Bár most adok neki egy esélyt estére.

(#8652) mouzrr válasza raziel01 (#8651) üzenetére


mouzrr
őstag

Én használtam de aznap este semmit nem tudtam aludni mert pont elkaptam valami vírust és egész éjszaka rosszul voltam :DD :DD :DD Utána nem volt kedvem kipróbálni és töröltem, de szerintem van értelme használni..

(#8653) Gyapi95 válasza raziel01 (#8651) üzenetére


Gyapi95
csendes tag

Próbáltam a sleep as android-ot, hát mit is mondjak.Értelmetlen.Be tudsz állitani ilyen intelligens ébresztést regelre, és estére, mikorkell aludni menni.Reggel pedig a normál ébresztő előtt elkezd csirimpolni annyi idővel amennyivel te beállitottad.Kipróbáltam azt is, hogy felveszem az esti hangokat amiket én kiadok, de nem vesz fel csak egy kb negyed órát és kb annyi.Szerintem értelmetlen.Ja és még annyit hogy be tudsz állitani ilyen ébredés "figyelő" opciót ami abból áll, hogy ha jól emlékszem meg kell rázni a telefont elég aktivan kb fél percig, matek feladatot kell megoldani meg még valami volt, de arra már nem emlékszem.

(#8654) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Karácsonykor lesz első droidos telóm...
Androidos dolgokkal,programokkal foglalkozó hazai oldalt tudnátok ajánlani?
A napi droid-on nem sok minden van...
Vagy külföldi oldalakat ami jó a Google Play-en kivül és a kezdő kommentben említetteken kívül?

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8655) Gyapi95


Gyapi95
csendes tag

Amúgy valaki itt használ Go weather-t?Nekem arégebbi verzió van meg, mindig ajánlja a frissitést az értesitő sávban, leszedtem azt is, de nekem nem jött be, nem tetszik, a régi jobb.És még arra lennék kiváncsi, hogy hogyan lehet ezt kilőni?Az inditásnál is be adja hogy töltsem le de nem fogom.

(#8656) Gyapi95 válasza Orlin (#8654) üzenetére


Gyapi95
csendes tag

Hú.esetleg jutyubon nézzél androidos videókat a leendő telóddal kapcsolatban, vagy még Android Portál, de leginkább itt a keresőbe beirod, hogy Android.

(#8657) air válasza raziel01 (#8651) üzenetére


air
nagyúr

Az lenne az elve, hogy ne REM alvási fázisban ébresszen fel a telefon, amihez az alvás közbeni mozgásodat próbálja figyelni. De mivel ilyen érzékelő nincs a telefonban, (a gyroszkóp erre nem alkalmas) így a hatékonysága enyhén megkérdőjelezhető. Úgy is mondhatjuk, hogy áltudományos.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8658) bigrock válasza Orlin (#8654) üzenetére


bigrock
addikt

http://androidwiki.hu/doku.php
Itt is érdemes körülnézni.

(#8659) Orlin válasza bigrock (#8658) üzenetére


Orlin
addikt

Köszönöm!

Mondjuk magamat ismerve időjárás és egy-két hírekkel kapcsolatos dolog.
Ami jó lenne tv műsor alkalmazás.Azt nézem is,h a port.hu-nak van :R

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8660) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok. Hogy tudom kikerülni a telefonkészülék kompatibilitási hibát egy esetleges akciós játéknál? Tehát hogy esetleg későbbre megvegyem...
köszönöm

(#8661) air válasza Gyapi95 (#8656) üzenetére


air
nagyúr

Kedves Gyapi95 (újonc)!
Hozzászólás írásakor próbáld követni az alapelvek ezen pontját:
"ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat."
Köszi.

(#8660) Sterilzona:
Kérj meg valakit, hogy a telefonjába állítsa be a te Google fiókodat - amihez a Wallet-ban van kártya hozzárendelve - és arra vegye meg a kinézett alkalmazást. Így ha később a saját telefonodba beállítod a fiókodat, már ott lesz a kifizetett alkalmazás, csak letöltened kell. Ha kompatibilis azzal a készülékkel. :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8662) Gyapi95 válasza air (#8661) üzenetére


Gyapi95
csendes tag

air: Oké, értettem.
Hogyan lehet kilőni a google play szolgáltatást teljesen?Mindennap kb 2X újratelepszik, és csak foglalja a helyet, igy is cseppnyi van csak.

[ Szerkesztve ]

(#8663) air válasza Gyapi95 (#8662) üzenetére


air
nagyúr

Root-olt telefonon TB-vel lefagyaszthatod. Talán. (Csak tippeltem, még nem próbáltam. ;))

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8664) spiritex


spiritex
veterán

A SwiftKey 3 Keyboard-nál nem lehet kirakni a magyar ékezetes karaktereket, mint az AnySoftKeyboard-nál? És a felső sort, amiben találgatja a szavakat nem lehet kikapcsolni, eltüntetni? A nyilakat sem találom, amikkel könnyebben lehetne lépegetni a betűk, sorok között.. Egyelőre nagy csalódás.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8665) Braddock válasza Orlin (#8654) üzenetére


Braddock
őstag

Android kezdő lépések:

1

2

3

4

5

(#8666) raziel01 válasza spiritex (#8664) üzenetére


raziel01
veterán

Pedig jó nagyon.
Nyilakat belehet kapcsolni a beállításokban.

(#8667) batai15


batai15
félisten

Üdv,! nekem egy olyan billentyűzet kellene amivel ,gyorsan pontosan lehet gépelni.
Fekvő módban valami borzasztó sokszor félre gépelek, wpn(lumia 710) wiszont szinte soha. alap droidos billt használom.Köszi.

(#8668) raziel01 válasza batai15 (#8667) üzenetére


raziel01
veterán

SwiftKey 3 Keyboard

(#8669) spiritex válasza raziel01 (#8666) üzenetére


spiritex
veterán

De jól látom, hogy ennek éppen az a lényege, amit ki akarok kapcsolni? Tehát ez folyamatosan találgatja ki, hogy mit akarok gépelni? És hogy írsz ékezetes karaktereket? Minden alkalommal hosszan tartod a megfelelő a, e, i, stb. billentyűket?

"Nyilakat belehet kapcsolni a beállításokban."
Én tableten használom a tabletes verziót, eddig még nem találom a nyilakat a témák alatt, ahol a kisfilm mutatja. Neked is a tablet verzió van, amiben be tudod kapcsolni a nyilakat? Mert lehet, hogy erre még nem csinálták meg..

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8670) fatal` válasza batai15 (#8667) üzenetére


fatal`
titán

Smart Keyboard Pro

(#8671) dokee78


dokee78
félisten

Mi a különbség a Soundhound és a SoundHound ∞ között?
O.K. hogy a második az fizetős hiszen megvettem,de azon kívül?

Hogyan tudom beállítani,hogy az értékelésnél a nevem látszódjon és ne az "Egy google felhasználó" legyen kiírva?

(#8672) darvinya válasza dokee78 (#8671) üzenetére


darvinya
titán

Google+ account-nál kell ezt beállítani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8673) fatal` válasza dokee78 (#8671) üzenetére


fatal`
titán

"Mi a különbség a Soundhound és a SoundHound ∞ között?"

Elvileg a sima SoundHound korlátozott (vagy az volt / az lesz), havi x db-ra. Aztán a végtelenben ott a live lyrics, más különbségről nem tudok.

"Hogyan tudom beállítani,hogy az értékelésnél a nevem látszódjon és ne az "Egy google felhasználó" legyen kiírva?"

Így látszanak a régi értékelések. Google+ account kell, máshogy már értékelni sem tudsz.

(#8674) dokee78 válasza darvinya (#8672) üzenetére


dokee78
félisten

És mit kell beállítani?

(#8675) Foose válasza dokee78 (#8674) üzenetére


Foose
addikt

Aktiválni kell a Google+ fiókod. (mint pl a facebook fiókod.) De elvileg neked már volt anno egy,még fel is vettelek körbe...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#8676) tajati


tajati
aktív tag

Üdv!

jelly bean-en milyen megoldás van h a programokat a külsö sd-re tudjam telepiteni?

(#8677) batai15 válasza fatal` (#8670) üzenetére


batai15
félisten

Jó lenne a bill , mert jó is és kevés ramot eszik, de kitakarja a képernyő nagy részét, és nem egy kis szöveg dobozt hoz létre fekvő módban. Valahogy nem lehet ezt beállítani?
Vagy nincs ilyen billenytű esetleg ?(gyors, pontos, szöveg dobozt is tudja, nem eszik sok ramot) Köszi

(#8678) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy widget lockerhez hozzá lehet-e rendelni pin védelmet? Mert ha ezt az opciót beállítom a telefonon, akkor a widget locker aktiválása után jelenik csak meg a védelem...

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8679) spiritex


spiritex
veterán

Segítsetek legyetek szívesek, hogy hogy a SwiftKey3 billentyűzet 2 üzemmódja között, a tehát a Precise és a Rapid között mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8680) batai15 válasza batai15 (#8677) üzenetére


batai15
félisten

nem szóltam. :) csak pár alkalmazással van ez pl evernote, de a többi keyboard is ezt csinálja. marad ugy néz ki a smart keyboard , köszi :)

(#8682) batai15 válasza #40993792 (#8681) üzenetére


batai15
félisten

szerintem se :-D. most erről írok :-D. kevés ramot eszik.(swift key ha olyanja volt 50 megát is evett, ez meg max 10) meg pontos álló, fektetett módban is. irtam jegyzetnek jó hosszú szöveget ami eszembe jutott, relative kevés hiba volt benne. a hangerő gombokkal a kurzor vezérlés, meg a skinnek külön hab a tortán
:-)

[ Szerkesztve ]

(#8683) spiritex


spiritex
veterán

Dolphinban hogy lehet keresni egy oldalon belül? Nem találok sehol Find gombot.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8684) petymeg


petymeg
addikt

szerintetek xperia tablet s-re miert nem lehet telepiteni a modern combat 4 jatekot? nem is talalja egyik reszt se a marketen ha beirom a keresobe. lehet, hogy a 1280/800 felbontas nem tamogatott?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8685) raziel01 válasza spiritex (#8669) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem nem a tablet verzió van. De igen úgy írok ékezetes karaktereket, hogy hosszan nyomva tartom.
--------
Na Sleep as Android-nak tényleg semmi értelme. Hisz ha egész éjszaka figyeli a mozgást akkor nagyon meríti a telót, ráadásul a fej mellett kell lennie és amúgy is én döntöm el, hogy mikor kell felkelnem.
Hétvégén nem is kell ébresztő, hétköznap meg ébresszen fixen 4-kor és kész. Erre meg jó a beépített ébresztő is az Androidban.

(#8686) air válasza raziel01 (#8685) üzenetére


air
nagyúr

:K

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8687) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
A ICS telefonkönyvébe lévő képeket hogyen lehet híváskor normál méretűre tenni, Mert kinagyítja és pixelháború lesz belőle. Vagy milyen telefonkönyvet érdemes használni, ami jobb mint a gyári?

(#8688) Degeczi válasza csongi (#8687) üzenetére


Degeczi
nagyúr

ICS feature a 96x96 pixeles képszinkronizálás gmail-el, csak az Jelly Bean javítja... :W
ezért vmilyen segédprogram kell az áthágására: pár napja linkeltem pl. a HD Contacts-t

(#8689) darvinya válasza csongi (#8687) üzenetére


darvinya
titán

Vágd újra a képet egy nagyobb képből.
Google fiók 96x96-ra leméretezi a képet.

(#8688) Degeczi

Nem kell semmilyen külön Caller.
Csak annyi, hogy a telon lévő galériából újravágni a képet.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8690) attiati


attiati
veterán

tudnátok ajánlani valami ébresztőórát?

GB-n tetszett, hogy nem lehetett olyan egyszerűen kikapcsolni az ébresztőt, mert el kellett hozzá húzni a sávot. ICS-n viszont egy érintésre kikapcsol. Nincs ennél valami szofisztikáltabb ébresztő?
(mondjuk matekpéldákat se akarok reggel oldani a kikapcsoláshoz, de azért ne lehessen véletlenül kinyomni)

(#8691) twine válasza attiati (#8690) üzenetére


twine
addikt


;]

Bocs, de ezt nem lehetett kihagyni... :B
Sajnos hasznos segítséget ebben nem tudok adni,,,Én "semmire" nem tudok felkelni,,,
Asszony az egyetlen aki fel tud kelteni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8692) mttssz válasza attiati (#8690) üzenetére


mttssz
senior tag

Én Alarm Klock-t használok, megbízható, "húzogatós" ébresztés. Ha nem az a fontos hogy csilivili legyen az ébresztőórád, akkor ajánlom.

(#8693) Syd69 válasza attiati (#8690) üzenetére


Syd69
aktív tag

Be tudsz ICS-n kikapcsolótémát állítani - remekül elszórakoztat + kikapcsolható a lefordítomszundibamegy funkció is.

Alma

(#8694) Tejes Pite


Tejes Pite
aktív tag

Vélemények az online tv-ről:

májnefotó! :D

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8695) spiritex válasza attiati (#8690) üzenetére


spiritex
veterán

Nagyon ajánlom az AlarmClockXtremeFree-t!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8696) DS39 válasza Tejes Pite (#8694) üzenetére


DS39
nagyúr

Az első kommenttelő etnikumát tudom. :D
Mentalista vagyok-é? :D

(#8697) petipetya válasza attiati (#8690) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gyári ICS, de nálam el kell húzni a csúszkát az ébresztés kikapcsolásához.

"nincs rá lezsóidő"

(#8698) mttssz válasza Tejes Pite (#8694) üzenetére


mttssz
senior tag

Ezért is nem vagyok hajlandó a magyar Play-t használni.

(#8699) razorka777 válasza petipetya (#8697) üzenetére


razorka777
veterán

Az alarm clock extreme free-t ajánlom én is.Be lehet állítani,hogy a telefon megrázására kapcsolja le az ébresztőt.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#8700) Balinov


Balinov
félisten

sziasztok, milyen alkalmazassal lehet megenzi, hogy a korabban feltelepitett, de torolt alkalmazasok milyen szemetet hagynak fenn a telefon tarhelyen?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.