Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) #40351744 válasza Tejes Pite (#8849) üzenetére


#40351744
törölt tag

Amit én használok, az a 2.6.32.9-FXP. 2.6.32.9 csak egy egyszerű sorozatszám, az FXP pedig a FreeXPeria. Általában ennyi a Kernel " neve ", esetleg a kernel létrehozója által beleírt cím, vagy szöveg, de semmi értékes adat....ha pedig Stock-on vagy, akkor általában ( javítsatok ki ha tévedek, réges rég Custom Rom-on és Kernel-en vagyok ) csak egy számot kapsz, semmi egyebet. :)

(#8852) Rimuru válasza #40351744 (#8851) üzenetére


Rimuru
veterán

Tessék, kernelnevek. :P kernel.org

Vigyázat, csalok!

(#8853) raziel01 válasza Giovanny (#8845) üzenetére


raziel01
veterán

Root Explorer az isten.

(#8854) dbilas válasza Tejes Pite (#8849) üzenetére


dbilas
tag

Egy Istvánnak jobban örültem volna :D

De megoldódott a problémám köszönöm!!! :))

(#8855) razorka777 válasza raziel01 (#8853) üzenetére


razorka777
veterán

:K

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#8856) LonGleY válasza tomy86 (#8850) üzenetére


LonGleY
veterán

Vagy sima File Manager (Rhythm Software). Egyszerűségben, ingyenességben ott van.

(#8857) Giovanny


Giovanny
őstag

tomy86 raziel01 Köszönöm,kipróbálom mindegyiket,majd csak megtetszik valamelyik :)

Zero Defect.No Compromise !

(#8858) LonGleY


LonGleY
veterán

Kis tanácsot kérnék! Megvettem az IM+ Pro-t, így minden online üzenetem az kézbesíti, de néha a Facebook (és a Messenger) is belepofázik a dolgokba (előmászik hol az egyik, hol a másik). Na, ezekről leszedtem minden adatot, eltávolítottam a Messenger-t, még a Facebook appról is legyaktam a frissítéseket és letiltottam magát az appot. Eddig tiszta sor, így viszont a szinkronizációnál sincs jelen a Facebook, és a névjegyekből is eltávolította a Facebook összekapcsolást.

A kérdés tehát, hogy miképp lenne beállítható úgy a Facebook, hogy a névjegyeim infóit ugyan gazdagítsa, de ne akarjon a pofámba mászni, ha üzenetet küldenek nekem (hisz erre ott a 3rd party app)? Egyszerűen (Messenger mentesen) tűrjem el a gyári Facebook klienst?

Ja, és találtam pl. ilyet a Playen: Contact Sync for Facebook, de fene se tudja, hogy megfelel-e az elvárásaimnak. A lényeg ugyanis, hogy nem akarom az összes FB ismerősöm a telefonkönyvembe zsugorítani, csak a meglévő kontaktok képeit, infóit egészíthetné ki (ahogy eddig is volt nálam). És még egy mellékes infó: nem minden ismerősöm neve egyezik meg a telefonon és a FB-on, így eddig is manuálisan kellett azokat összeegyeztetni, akiket automatikusan nem ismert fel. Ezt kell még tudnia - ha 3rd party cuccról van szó - lekezelnie még.

[ Szerkesztve ]

(#8859) mouzrr


mouzrr
őstag

Valaki tud valami jobb csevegőprogit a Vibernél? hanghívás nem annyira fontos, csak jelezzen egyből, ne egye az akkut és gyors legyen, ne fél óráig küldjön 1 üzenetet! Köszi :C Többet is mondjatok :R

(#8860) LonGleY válasza mouzrr (#8859) üzenetére


LonGleY
veterán

Bármelyik fb vagy gmail csatorna kliense: IM+ (Pro), Trillian, vagy a beépített Google Talk (önmagában teljesen korrekt), de a Viber-t még a WhatsApp Messenger pótolhatja, ebben szintén van hanghívás és saját csatornás üzenetküldés. A Skype is ilyen, de azt inkább nem ajánlom, mert gigantikus csiga. A Skype csak arra jó, hogy fent legyen a telón, és ha az IM+-ból hívást indítok, akkor lekezelje. Máskülönben a chat-et szerencsére elintézi önmagában is az IM+. Csak chatre a leggyorsabb és legnormálisabb mindenképp valami XMPP alapú cucc, mint amilyen a Google Talk is (beépített úgyis van, fiókod úgyis van, és szerverekben - tehát adatátviteli sebességben - sincs hiány). Lassan tán lesz normális hang- és képátvitel is rajta.

[ Szerkesztve ]

(#8861) mouzrr válasza LonGleY (#8860) üzenetére


mouzrr
őstag

Ezekből egyik sem tetszett sajnos :( A google talk-ot letöröltem, hogy tudom visszatenni? Egy apk filet már próbáltam, de nem engedte telepíteni.

(#8862) LonGleY válasza mouzrr (#8861) üzenetére


LonGleY
veterán

Grat! Root? [ link ] és egyéb google találatok.

Egyébként pedig az IM+ban nem hiszem, hogy sok kivetnivaló akadhat. Tud push-t, gyors, azt csinálja, amit kell, jól beállítható, ha meg kevés lenne, akkor a Pro 216 HUF most akciósan.

A Trillian akkor perfekt, ha a gépeden is az csücsül, és előfizettél, hogy ne nyomja magából a reklámot (rendszeresen nem utalnék, de most van valami lifetime akció..). Én asztalin vagy 10 éve használom, de az 50 dolcsit sokallom, így esett a választásom az IM+-ra droidon. Az alábbi problémáimon meg amúgy sem segít senki, úgyhogy próbálkozom egyedül. :]

[ Szerkesztve ]

(#8863) mouzrr válasza mouzrr (#8861) üzenetére


mouzrr
őstag

Már sikerült, a fálj volt szar, nem a rootolt teló ;)

(#8864) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Üdv az Uraknak.

Lenne egy kérdésem. Pár éve volt egy program amivel egy kattintással lehetett rootolni telefonokat. (pl Galaxy Spica)

Ez a program létezik még? És működik? :R

Live-Die-Respawn

(#8865) raziel01 válasza oriic (#8864) üzenetére


raziel01
veterán

Nem.

(#8866) Tejes Pite válasza oriic (#8864) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

(#8865) raziel01 :C :U

SuperOneClick? Nem tudom milyen mobilokkal működik.

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8867) darvinya válasza Tejes Pite (#8866) üzenetére


darvinya
titán

Hát nagyon sokan nem, ICS/JB rendszeren.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8868) Tejes Pite válasza darvinya (#8867) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

sokan? Úgy érted ICS/JB-n nem működik, sokon? ;]

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8869) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Az exDialerben be lehet valahogyan állítani, hogy örökre tartsa meg a híváslistákat? Ha haxolni kell az is jó.

(#8870) draco31


draco31
veterán

Hello!

Nekem olyan alkalmazás kellene, amivel a megjegyzett wifi jelszavakat lehet megjeleníteni. Van ilyen?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8871) Tejes Pite válasza draco31 (#8870) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

egy megoldás

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8872) draco31 válasza Tejes Pite (#8871) üzenetére


draco31
veterán

Nincs rootolva a készülék.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8873) gacsoi válasza draco31 (#8870) üzenetére


gacsoi
senior tag

ahhoz nem kell alkalmazás :))
Ha rootolva van a telefonod akkor a data/misc/wifi mappába találsz egy wpa_supplicant.conf nevű file-t. ami tartalmazza az összes addíg használt wi-fi ssid-jét, és jelszavát

Úgy látom, lassú voltam :))

[ Szerkesztve ]

(#8874) BubuRoland


BubuRoland
tag

Sziasztok! Kérdésem lenne! Ha törlöm az alkalmazások közül a Whats upp alkalmazást akkor törlődök a listákról másoknál hogy volt ilyenem vagy azon rajta maradok és látnak?

(#8875) oriic válasza Tejes Pite (#8866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi ez volt az.Elvileg Spica-val működik.

(#8865) raziel01

:P

Live-Die-Respawn

(#8876) #40351744 válasza BubuRoland (#8874) üzenetére


#40351744
törölt tag

Ameddig a Whatsapp felhasználódat nem törlöd, addig igen, rajta maradsz. Amikor az alkalmazást eltávolítod, addig ott leszel másoknál a listán,ha törlöd a felhasználót is a menüben, akkor eltűnsz.

(#8877) BubuRoland válasza #40351744 (#8876) üzenetére


BubuRoland
tag

köszi!

(#8878) wattafaka


wattafaka
senior tag

Hi,
Szerintetek melyik a legjobb és legkönnyebben használható Wi-Fin keresztül működő PC Remote app? (Lehetőleg legyen benne alapértelmezettként KMPlayer felület IS)

(#8879) mouzrr


mouzrr
őstag

Van rá valami alkalmazás, vagy hogyan tudnám megcsinálni hogy az összes névjegyemet lementsem a gmail accomra?

[ Szerkesztve ]

(#8880) draco31 válasza gacsoi (#8873) üzenetére


draco31
veterán

Nincs rootolva, és nem is akarja rootolni a telóját akinek ez kellene, mert még garis. Ezért kellene alkalmazás.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8881) Syd69 válasza mouzrr (#8879) üzenetére


Syd69
aktív tag

Mindegyik Google címtárban van, automatán felszinkronizálja

Alma

(#8882) bubi92 válasza Syd69 (#8881) üzenetére


bubi92
őstag

már ha úgy mented... lehet csak a telóra is.

(#8883) mouzrr válasza Syd69 (#8881) üzenetére


mouzrr
őstag

Belépek Gmail-be a böngészőből és csak 1 kontakt van a címtárban. Nos akkor? :(

(#8884) Tejes Pite válasza mouzrr (#8879) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Van rá megoldás: névjegyeknél menüt előhozod - importálás/export. - n.jegyek megosztása - gmail - elküld. magadnak - melléklet megnyit - google account-ba mentés. A kérdésed miatt kezdtem rajta gondolkozni, hogyan lehetne, erre jutottam. :)

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8885) mouzrr válasza Tejes Pite (#8884) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem itt csak ennyi van

(#8886) Tejes Pite válasza mouzrr (#8885) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Akkor rakj föl pár névjegy appot Play-ről, vmelyikben biztos lesz... ;) Lehet hogy más menüpontban van nálad? Nekem GB van... (CM7)

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8887) tomy86 válasza mouzrr (#8885) üzenetére


tomy86
addikt

Miután kijelölöd az összes névjegyet, kiválasztod a másolás SD-re opciót, így lesz egy vcf fájlod, amit a gmailbe tudsz importálni (gmailben: névjegyek importálása - csv vagy vcard betallózása).

(#8888) mouzrr válasza tomy86 (#8887) üzenetére


mouzrr
őstag

Ezzel előre léptem, köszi! De a facebook-os névjegyeket meg sem jeleníti, csak ami SD-n, sim-en vagy gmail-en van! Sync be van kapcsolva

(#8889) tomy86 válasza mouzrr (#8888) üzenetére


tomy86
addikt

Fb-s névjegyekhez nem tudok hozzászólni, mert nem használom a facebookot.

(#8890) csongi válasza darvinya (#8689) üzenetére


csongi
veterán

Átméretezte, de ettől még híváskor,csak egy pixelhalmaz marad.
Degeczi:
Megpróbálom.

(#8891) HPAA


HPAA
őstag

üdv mindenkinek
karácsonyra szert tettem egy asus tf101 16 os ,dokkolós verzióra
nagy általánosságban tökéletesnek mondanám
egy gondom lenne viszont
313-as dlink nas az otthoni médiaszerverem
kiszolgálja a tv-m dlna megosztásból megy rajta minden ,a notim is tudja játszani a filmeket róla , a tab viszont csak egy bizonyos sorozat epizódjait hajlandó lejátszani mynet -en látszik minden , de a többi video állománynál
a nem sikerült üzenet jön elő
képek ,zenék gond nélkül megy minden ,csak a videók nem ...

elképzelhető hogy szoftveres lenne a gond? , kodek , vagy valami hasonló hiányozna ?

mx player van alapon beállítva most

************* censored

(#8892) vgyuri válasza HPAA (#8891) üzenetére


vgyuri
őstag

Próbáld meg másik lejátszóval, volt olyan filmem amit csak a bsplayer vitt, valami fura kodekkel volt tömörítve.

[ Szerkesztve ]

(#8893) darvinya válasza csongi (#8890) üzenetére


darvinya
titán

De mit méretezet át. :F

Én azt mondtam, hogy a telon lévő min.2Mp-es képből(azért ne egy pont legyen a képen) a kapcsolat kezelő app-al vágja újra a képet.

Én 3Mp-es portréból vágom újra és nincs pixel háború.
Azaz 3Mp-ből 2Mp hasznos adat.

BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN FÓRUMTÁRSNAK!

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8894) razorka777 válasza vgyuri (#8892) üzenetére


razorka777
veterán

+1

nekem a BS player eddig minden videót hibátlanul lejátszott kodek nélkül

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#8895) HPAA válasza razorka777 (#8894) üzenetére


HPAA
őstag

dlna-n keresztül is próbáltad ,vagy csak tárhelyről ?

************* censored

(#8896) gacsoi válasza wattafaka (#8878) üzenetére


gacsoi
senior tag

Ezt a KM player felületet nem nagyon értem :))
Ha úgy gondoltad, hogy tudjál filmet is nézni a pc-n keresztűl, akkor ez a te programod.
[link]

(#8897) csongi válasza darvinya (#8893) üzenetére


csongi
veterán

Tehát, gmail fiók. kiválasztok egy 4Mp-es képet a gépemen, feltöltöm névjegyhez méretre vágja. szinkronizálok. Bejövő híváskor vagy kimenő híváskor ezt fotót kiteszi nagyba. Tulajdonképen a kijelző 1/2-ét a kép teszi ki. Nah ez a kép lesz pixelháború. A telefonkönyvben, megjelenő kép a nevek mellett, tökéletes.

(#8898) Kakumix válasza wattafaka (#8878) üzenetére


Kakumix
senior tag

KMPlayer miatt én a Goldworm Remote Control-t használom. Szuper.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#8899) handrash válasza LonGleY (#8860) üzenetére


handrash
őstag

Szerintem nincs hanghívás a Whatsup-ban.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#8900) darvinya válasza csongi (#8897) üzenetére


darvinya
titán

Nem.

A gmail fiók 96x96-osra redukál.

A telon lévő kapcsolat/névjegy app-ban kell. Magát a névjegyet kell módosítani a telon.

Leírom:
Telefon-Névjegy-Módosítás-Kép-Album-Kép vágása-Mentés

Kész és nincs pixel háború, ha nem egy 96x96-os képet vág be.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.