Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8302) bigrock válasza dokee78 (#8299) üzenetére


bigrock
addikt

Ez nagyon faja: [link]
A stock player-hez képest lehet lejátszási sebességet változtatni, amivel pl. nyelvtanuláshoz is nagy segítség.

(#8303) RootRulez válasza #40993792 (#8301) üzenetére


RootRulez
félisten

Kíváncsi lennék egy x86-os okostelóra, vajon WinXP-t rá lehet tenni? ;]

═════════════════════════════════════════

(#8304) pepe091 válasza RootRulez (#8303) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Láttam olyan elvetemült embert, aki androidon dosbox alól futtatott Win98-at :DD :D

(#8306) RootRulez válasza #40993792 (#8305) üzenetére


RootRulez
félisten

:DDD

═════════════════════════════════════════

(#8307) chab7 válasza xSide (#8292) üzenetére


chab7
addikt

Eddig csak ezt az egy filmet néztem meg rajta amit a többi nem vitt. Ennek a feliratát korrektül kezelte.

(#8304) pepe091: uhhh, ez keményebb mint mikor én a winmo-s htc polarison az androidot futtattam :))

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#8308) Tejes Pite válasza chab7 (#8307) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Az semmi, Leo-n is fut a droid. :D

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8309) quailstorm válasza Tejes Pite (#8308) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem a polaris durvább... Az csak 400MHz ARMv6 meg 128MB SDRAM. A Leo meg egy erőgép.
[link] [link] Bár a HD2-re mást is lehet rakni... [link]
Ez lesz a következő játékszerem az tuti. Nokia N900 se semmi, de a windowsból is, meg a jó droid portból is kimaradt sajna.

(#8310) atillaahun válasza sumsang (#8288) üzenetére


atillaahun
veterán

A /system/build.prop wifi.supplicant_scan_interval=300 sora határozza meg a scan-elési gyakoriságot mp-ben.
Root kell az átírásához.

(#8311) sumsang válasza atillaahun (#8310) üzenetére


sumsang
aktív tag

rootolva van a teló, de a system/build.prop fájlba nem találtam semmit, ami a wifivel kapcsolatos lenne.

(#8312) Endless


Endless
aktív tag

svox mariskát szokták akciózni? volt már olcsóbb? :)

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#8313) Tejes Pite válasza Endless (#8312) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Aha.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#8314) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Bs Player Free felirat betöltési hiba. Ilyennel találkozott már valaki?
Mivel lehet orvosolni ezt a hibát?
Válaszokat előre köszönöm!

(#8315) LonGleY válasza darvinya (#8248) üzenetére


LonGleY
veterán

veszen?

-------------

Windows-on én a KeePass-t utáltam, a Password Safe sokkal normálisabb, Linuxon is van az adatbázisával kompatibilis szoftver, és immáron az Androidosra is ráleltem. :]

[ Szerkesztve ]

(#8316) dokee78 válasza bigrock (#8302) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi ez tényleg jó és a mérete is kicsi.

(#8317) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Valaki ismeri ezt a Vocre [link] fordító progit? Valaki próbálta már esetleg? Mik a tapasztalatok?

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#8318) Giovanny válasza sonaj0203 (#8317) üzenetére


Giovanny
őstag

Sziasztok,használ valaki app2sd nevű,vagy hasonló progit? Mert nekem nem megy....

Zero Defect.No Compromise !

(#8319) dokee78 válasza Giovanny (#8318) üzenetére


dokee78
félisten

Droidsailt használom,de ez miben jobb?

(#8320) Giovanny válasza dokee78 (#8319) üzenetére


Giovanny
őstag

Nem tudom miben más,mivel nálam ez sem megy .....pedig root is van 4.1.2 droid. Valami kevés helyre utal,és nem helyezi át az app-ot.

Zero Defect.No Compromise !

(#8321) dokee78 válasza Giovanny (#8318) üzenetére


dokee78
félisten

Ez az App2SD nekem nem jön be,mert ha appot akarok áthelyezni akkor nem ő helyezi át hanem bedob az alkalmazáshoz. :(((

(#8322) spiritex válasza Giovanny (#8320) üzenetére


spiritex
veterán

Én az Android Assistant 17-et (mikor mennyi, mert ahogy fejlesztik úgy nől ez a szám) használom, és nagyon jó! Nem csak erre...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8323) Giovanny válasza dokee78 (#8321) üzenetére


Giovanny
őstag

Nekem ez hibát dob," There is not enough spaceleft for moving." az mi is pontosan?

spiritex : ERRE gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Zero Defect.No Compromise !

(#8324) Keresztapper


Keresztapper
senior tag

(#8227) Kaminski

Akkor neked egy samba szervert kellene futtatnod a droidon

(#8015) Degeczi

Sajnos az a helyzet, hogy nálunk is tilos, illetve csak akkor legális, ha a másik fél beleegyezését adja a rögzítéshez. Ezt a szolgáltatók az ÁSZF-ben megadatják veled, illetve mivel a beszélgetés előtt! közlik veled, hogy rögzítik a hívást, neked bármikor lehetőséged van rá, hogy ezt megakadályozd azzal, hogy leteszed a telefont. :) Ekkor betipeghetsz mondjuk gy ügyfélszolgálatra és elmondhatod élő szóban a gondod, bajod. Na azt nem rögzíthetik minőségbiztosításilag. :D

(#7986) gigabank

Rakj fel egy új kernelt, amiben CWM van.

http://palscoffeetech.com/

(#8325) spiritex válasza Giovanny (#8323) üzenetére


spiritex
veterán

Igen, arra! Nagyon szépen teszi a dolgát, és olyat is tud, hogy minden telepítés után szól és 1 gombnyomással már át is tette SD-re.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#8326) Giovanny válasza spiritex (#8325) üzenetére


Giovanny
őstag

Köszi,akkor kipróbálom ez is,hátha :)

Zero Defect.No Compromise !

(#8327) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Pár perce rootoltam a telóm,szükségem lenne egy olyan listára,amit nem olyan régen írt itt valaki,ami azt tartalmazta,miket szabad törölni-eltávolítani a gyári appok közül gond nélkül. És ezt pontosan hogy is kell? :U Azt tudom hogy valahol data mappán belül vannak a cuccok,meg hogy asszem vendorban is. Help :)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#8328) vgyuri válasza Foose (#8327) üzenetére


vgyuri
őstag

System/app könyvtárból tudsz törölni, de Root Uninstaller program is megoldja. Olyat törölj csak, ami play-en is megtalálható, mert így vissza tudod telepíteni, ha mégis kellene: doc to go, facebook, google+, google talk, térkép, utcakép, youtube...

(#8329) Foose válasza vgyuri (#8328) üzenetére


Foose
addikt

Korábban még régebbi telómat rootoltam,akkor is a root uninstallert ajánlották,de nem engedett akármit törölni. (konkrétan már nem emlékszem) Én egy kicsit fontosabb dolgokat szeretnék pucolni,amik szerintem nincsenek fent play-en. Mint pl amit írtam is,kínai billentyűzet,esemánymotor,japán billentyűzet,playnow,google kereső stb. Szóval várom a további segítséget :)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#8330) nilrem


nilrem
tag

Erre valaki?
[link]

Az élet a legjobb játék próbáld ki!

(#8331) Keresztapper válasza nilrem (#7948) üzenetére


Keresztapper
senior tag

A WEBKey elvileg tud ilyet, igaz még nem próbáltam.

http://palscoffeetech.com/

(#8332) sumsang válasza Foose (#8329) üzenetére


sumsang
aktív tag

Itt egy lista, ami törölhető.

(#8333) atillaahun válasza sumsang (#8311) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor esetleg próbáld meg ezt a sort betenni a fájl végére.

(#8334) Foose válasza sumsang (#8332) üzenetére


Foose
addikt

Ezeket csak simán törlöm? system/app-ban vannak,ugye?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#8335) sumsang válasza atillaahun (#8333) üzenetére


sumsang
aktív tag

nem sikerült beírni, mert errort írtki.
Azonban van egy ilyen szöveg benne
wifi.interface=wlan0
ro.semc.wifi.hostapd=1

ezzel mi fenét kezdjek?

(#8336) atillaahun válasza sumsang (#8335) üzenetére


atillaahun
veterán

Valszeg nincs felcsatolva a system partíció a fájlkezelődben. Beállítások.

Azokkal semmit.

(#8337) sumsang válasza Foose (#8334) üzenetére


sumsang
aktív tag

rakd fel ezt , ezzel le tudod fagyasztani, vagy törölni, amelyekre nincs szükséged.
A sysApp-a vannak a gyáriak. Disablere klikk, akkor kivonod a forgalomból időlegesen, azonban a jobb alsó gomb megyomása után bármikor visszarakhatod, vagy véglegesen törölheted. A rendszerhez tartozókat (általában piros narancs szinű) nem törölheted.

(#8338) enginev3.0


enginev3.0
félisten

van olyan program ami kiírja hogy hány órát használtam a kijelzőt feltöltés óta?!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8339) atillaahun válasza enginev3.0 (#8338) üzenetére


atillaahun
veterán

Gyári akkustatisztika.

(#8340) sumsang válasza atillaahun (#8336) üzenetére


sumsang
aktív tag

Van egy wifi manager névre hallgató app, de az egy battery killer :W . Ott be lehet ugyan állítani a szkennelési intervallumot, de a leghosszabb idő az azt hiszem 3 perc körül van. Hát katasztrófális. még gyorsabban kajálta az aksim, mintha nem lett volna rajta.
Az a baj, hogy nincs olyan progi, amivel lehetne szabályozni/ tiltani bizonyos szkenneléseket a wifi működésében.
Lekapcsoltam a wifi-t és máris sokkal barátságosabb lett az aksi merülése. 1,5 óra kb. -1%

(#8341) sumsang válasza enginev3.0 (#8338) üzenetére


sumsang
aktív tag

van rengeteg app, de azokkal is mind csak az aksid szivatod:)

(#8342) dokee78 válasza Foose (#8329) üzenetére


dokee78
félisten

Titánium Backup is tud uninstallálni.

(#8343) siofok válasza dokee78 (#8342) üzenetére


siofok
őstag

én a rootuninstallert használom,és azzal is csak fagyasztok.Igaz attól még a fagyasztott app foglalja a helyet,de azmeg ugyis van bőven. :K

OnePlus nord 2t

(#8344) Degeczi válasza enginev3.0 (#8338) üzenetére


Degeczi
nagyúr

így mutatja az ICS gyári statisztikája (Beállítások, Ki/bekapcsolás, Akkuhasználat alatt)

(#8345) Suffocation


Suffocation
csendes tag

Üdv all!! Olyan kérdésem lenne hogy 3 hetes telóm van ami Sony Xperia P tipus, és 1 hete frissitettem rajta az Android verziót 4.0.4-re ,előtte nem tom melyik volt, és azóta nem veszi be usb-n a gép, felismeri ,csak belelépek egy mappába, akkor tölt meg lefagy, meg a kikapcsolás gombot hosszan nyomva volt egy olyan lehetőség hogy képernyőfelvétel készítése, ami most eltünt, ugye más lett pár dolog meg menü a frissités miatt, miért lehet ez? előtte jó volt az usb dolog, egyből sajátgépbe ikon és kész, azt a pc vmi progit se raktam fel, most meg több óra alatt se ismeri fel a telefont....

(#8346) v.attis


v.attis
őstag

Van valami egyszerű, kis méretű emlékeztető, mint a Noled?
Ami sípol-rezeg egyet, ha valami nem fogadott hívásom/sms-em van. A noled is jó lenne, de elég nehéz beállítani ICS alatt, mert a négy irányú feloldóképernyő viszont tetszik. A noled meg külön tapizást, meg gombnyomást kér és még ezután jön a gyári feloldó menü. Ez már sok. Ráadásul van a telefonomon egy visszajelző led, ami villog, szóval a nolednek a 80%-át ki sem használom.

Valami olyan kellene, ami semmibe nem szól bele, egyszerüen csak sípol és rezeg 5 percenként egyet a telefon, ha nem vettem észre a bejövő ...valamit. Semmi csicsa, semmi extra.
(Huawei G300 asra kellene)

(#8347) pepe091 válasza Suffocation (#8345) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez itt nagyon off, menj a P topikjába, de segítek.

Azért lett más mivel Android verziót frissítettél, azelőtt GB volt, msot ICS-t rkatál rá. A képernyőfelvételt úgy tudod megoldani ha egyszerre nyomod hosszan a kikapcs és a hangerő fel gombot (de tényleg egyszerre, mert különben nem sikerül!)
A gépről meg nem ártana tudni milyen OS fut rajta, a PCC-t meg tedd fel. (PC Companion)

(#8348) Suffocation válasza pepe091 (#8347) üzenetére


Suffocation
csendes tag

Köszi! A képernyő felvétel sikerült, bár a lefele gombal, de honnat tudjam az ilyen bill parancsokat? Am a gépemen Win7 ultimate 64 bit van, és már fent van a pc vmi program, de minden usb csatlakozáskor ki irja h telepitsem,
lehet hogy már csak a telefon vissza állitása segit gyári állapotra? Fontos hogy jól felismerje a gép...

(#8349) Foose válasza sumsang (#8337) üzenetére


Foose
addikt

Köszi,megnézem! :C Bár én inkább lepucolnám ami nem kell.
(#8342) dokee78 Tudom.Csak az elsődleges célom az eltávolítás lenne. Root uninstaller is átvágott régen :D De mivel nem tudom mit szabad törölni galiba nélkül,addig nem merek csak úgy törölgetni... TB-t meg már nem merek külső forrásból felrakni,ami meg a play-en van ha jól tudom fizetős. És most biza egy fillér sincs már a kártyámon. Ja,van free verziója is :B

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#8350) sumsang válasza Foose (#8349) üzenetére


sumsang
aktív tag

Első lépésben bepakolod a "fridzsiderbe" mélyfagyasztásra a cuccokat, azt is amiben biztos vagy és azt is amiben bizonytalan. Oszt, ha nem keletkezik káosz a rendszerbe, akkor kivághatod a lefagyasztottakat a kukába. Problem esetén pedig kilolvasztod/visszarakod :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.