Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) darvinya válasza Walkmanfon (#7700) üzenetére


darvinya
titán

Kiírt egy azonosítot.
Azt megvárod míg a listában lesz és utána tudod letölteni.

UOT

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7702) kariad


kariad
senior tag

Nem jeleníti meg a böngészőm a java-s oldalakat Pedig be van jelölve a beállításokba! Boat Browser-t használom!Vagy Külön azt is telepíteni kell? Ha igen honnan szedjem le?

(#7703) darvinya válasza kariad (#7702) üzenetére


darvinya
titán

Küldj már egy linket ahol ilyen oldal van, mert kíváncsi vagyok én is, hogy megy-e.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7704) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.
Tudnátok ajánlani valami valóban működőkepés aksi kalibráló progit lehet fizetős is.
Köszi.

(#7705) kariad válasza darvinya (#7703) üzenetére


kariad
senior tag

Pl. ez olyan :R

(#7706) darvinya válasza kariad (#7705) üzenetére


darvinya
titán

Hát nálam is csak a reklámok mennek, így sajna ilyenek felejtősek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7707) kariad válasza darvinya (#7706) üzenetére


kariad
senior tag

Csak van megoldás?!! A Flash-t is letöltöttem külön az is szuper mindig! :K

(#7708) darvinya válasza kariad (#7707) üzenetére


darvinya
titán

Csak a Java-t kicsit mélyebben kell megoldani. ;)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7709) ftc002 válasza Keresztapper (#7486) üzenetére


ftc002
csendes tag

Gyanús a dolog. A telo nem kínál fel magától új szoftverfrissitest viszont programmal már felkínálta. Most frissítőket, hátha...

(#7710) pepe091 válasza ftc002 (#7709) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha "magától" nem kínálta fel, de a gépen meg jelzet, akkor az annyit tesz ,hogy OTA-n alapból nem lehet frissíteni, szóval ebben nincs hiba.

[ Szerkesztve ]

(#7711) fatal` válasza Walkmanfon (#7695) üzenetére


fatal`
titán

Bootanim: system/mediaban van
StatusBar: system/app/SystemUI.apk
Playerhez: letörlöd az eredeti player apk-t a system/appból és bemásolod a walkman cuccait
Appok: /data/app vagy /system/app

(#7702) kariad: Nincs java a böngészőkben mobilon (semmilyen platformon), nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7712) flash- válasza #40351744 (#7693) üzenetére


flash-
veterán

az okosok azt mondják hogy a battery calibrationnak az az értelme hogy romfrissités után ujra kell kalibrálni.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7714) buta29030 válasza DS39 (#7681) üzenetére


buta29030
tag

Kipróbáltam. Egyik módszer sem működött. Viszont a bétás után végre tegnap megjelent a végleges verziója a Firefoxnak. Erre vártam. Ugyanis ez lejátssza. Igaz, hogy ez is minden egyes alkalomkor keresi hozzá a kodeket (valahogy pedig biztos be lehetne állítani neki fixre), de utána semmi cicó, egyből elkezdi játszani.

:C :C :C

Még ki kell tapasztalni. Például nem tudom hol és hogyan kéne beállítani:

- a fix youtub-kodeket

- hogy mindig teljes verziós lapot nyisson meg

- hogy üres lappal induljon kezdésre

Ha tudja valaki, kérem írja meg nekem! Előre is köszönöm! :R

Egyébként még azért pár program kellene:

- jó lenne egy időjárás-ikon, a felhő-főfok adattal.

- jó lenne egy hangrögzítő, ami képes felvenni egy Skype-beszélgetést, vagy egy Voip-beszélgetést akkor is, a fejhallgatót használok.

- jó lenne egy olyan ingyenes doc-olvasó, ami helyesen mutatja meg a dokumentum képét. (Mert a Kingsoft-os sajnos például egy többhasábos telefon-jegyzék doc-fájlt csak hasábonként képes megmutatni.)

Egyébként már most nálam hepening van. Kezdem belakni ezt a kis jószágot. Azt hiszem nálam vége is ezzel a PC-s korszaknak. :K

[ Szerkesztve ]

(#7715) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Hogyan lehet a legbiztonságosabban 0.facebook.com-ozni? Hogy lehetőleg semennyit se veszítsünk az egyenlegből. Milyen tűzfal? Esetleg valami plusz program?
Samsung Galaxy Ace, CM 7.2 Xperion v4.1

(#7716) darvinya válasza -PLevi- (#7715) üzenetére


darvinya
titán

Tiltasz minden háttérfolyamatot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7717) zhata


zhata
senior tag

Megvettem és letöltöttem a Play Áruházból a Tiianium Backup Prót. A Telón rajta van, (a Total Commander mutatja), viszont se ikon, se widget. Hogy tudnám használatba venni? Sony Xperia Ray, rootolt. A tanácsokat nagyon köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#7719) -PLevi- válasza darvinya (#7716) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Hol? A beállításokban? Az nem működött régebben, 10-20Ft-ok mentek le a kártyáról majdnem minden oldalbetöltésnél. :(

(#7720) zhata válasza #40993792 (#7718) üzenetére


zhata
senior tag

Már újraindítottam, sehol sincs. :( Esetleg uninstall, és reinstall?

(#7721) darvinya válasza -PLevi- (#7719) üzenetére


darvinya
titán

ICS/JB alatt adathasználat menü pont, menü Háttéradatok korlátozása.
Ezt próbáltad?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7722) -PLevi- válasza darvinya (#7721) üzenetére


-PLevi-
senior tag

A ROM-om Gringerbread alapú. (2.3.7)
Esetleg valami tűzfallal?

[ Szerkesztve ]

(#7723) darvinya válasza -PLevi- (#7722) üzenetére


darvinya
titán

Avast?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7724) kariad válasza fatal` (#7711) üzenetére


kariad
senior tag

MI az oka, hogy nincs? És akkor ez mire való? Java J2ME Runner - Run Java Android

[ Szerkesztve ]

(#7725) -PLevi- válasza darvinya (#7723) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Köszi, kipróbálom!
Azt hogy lehet megoldani, hogy az alap böngésző ne nyitogassa meg a googlet indításkor?

(#7726) Rimuru válasza -PLevi- (#7725) üzenetére


Rimuru
veterán

Írd át a kezdőoldalt.

Vigyázat, csalok!

(#7727) zhata válasza zhata (#7720) üzenetére


zhata
senior tag

Eltávolítottam, ujraraktam, de semmi. sehol sem jelenik meg. :W

(#7728) -PLevi- válasza Rimuru (#7726) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Köszi!

(#7730) zhata válasza #40993792 (#7729) üzenetére


zhata
senior tag

Sőt mi tobb, a My PhoneExplorerrel a számítógépről a telón installált appokat el tudom indítani, ezt nem. De a mérete is gyanús. Mindössze 42K-t mutat.
A Playen kiírja, hogy az alkalmazás telepített, és eltávolíthatom. Megnyitás fül nincs. :W

[ Szerkesztve ]

(#7731) tomy86 válasza zhata (#7730) üzenetére


tomy86
addikt

Gondolom úgy csináltad, hogy előtte telepítetted a free verziót, mert ha jól értelmezem ez csak egy "kiegészítő", ami pro verzióra updateli a freet.
"No icon! Requires the Titanium Backup (free) app (see "More" section below). This key will turn it into PRO."

[ Szerkesztve ]

(#7732) #40351744 válasza zhata (#7730) üzenetére


#40351744
törölt tag

Akkor te csak a pro-t töltötted le...ahhoz, hogy rendesen működjön, az ingyenes verziót is le kell töltened. Azért mutat 42K-t, mivel neked csak az unlock része van meg, maga a program nem.

(#7733) zhata válasza tomy86 (#7731) üzenetére


zhata
senior tag

Előtte tényleg fel volt telepítve free verzió. Azt leszedtem, majd szabályosan megvettem és letöltöttem a prót, ami látszólag installálta magát. Rajta kellett volna hagyni az ingyenest mielőtt telepítem a prót? :F

(#7734) tomy86 válasza zhata (#7733) üzenetére


tomy86
addikt

Igen, úgyhogy előbb telepítsd a freet. Utána telepítsd újra a pro kulcsot, ha kell és utána elvileg mennie kell.

(#7735) zhata válasza tomy86 (#7734) üzenetére


zhata
senior tag

Közben megtettem, és működik! :))
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét! :R :R :R

(#7737) #40351744


#40351744
törölt tag

Már kezd eléggé idegesítő lenni ez az Opera Mini. 3 ROM-on is ugyanazt a jelentséget produkálja: amikor el szeretném indítani, kiírja, hogy sajnos leállt a böngésző. Amikor még egyszer el szeretném indítani, minden oké, de elfelejti az éppen nyitott oldalakat, és bedob egy kezdőlapra. Senki se tapasztalt még hasonlót? Akinek mégis, az kérem jelezzen, mert akkor legalább tudom, hogy nem én rontok el valamit :F Sajnos válogatni se nagyon tudok, mivel elvileg ez az egyetlen egy olyan böngésző, ami ilyen tömörítési eljárást használ...

(#7738) DS39 válasza #40351744 (#7737) üzenetére


DS39
nagyúr

próbálj ki másik verziót. a legújabb elég kaki.

(#7739) darvinya válasza #40351744 (#7737) üzenetére


darvinya
titán

Itt megtalálod OperaMini 7.0.2-est és a OperaMobil 12.0.4-est.[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7740) #40351744 válasza darvinya (#7739) üzenetére


#40351744
törölt tag

Köszi! Megpróbálom :R

(#7741) fdisk válasza darvinya (#7739) üzenetére


fdisk
őstag

Mi miatt ajánlod a régebbi verziót?
Vmi nem úgy műxik a legfrissebben mint a régebbiiben?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#7743) darvinya válasza fdisk (#7741) üzenetére


darvinya
titán

Hát elég sok minden.
De nem csak a Mini, hanem a Mobil is ilyen.

Amúgy nem csak én javaslom a régebbit. ;)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7744) fatal` válasza kariad (#7724) üzenetére


fatal`
titán

Ezek J2ME cuccok futtatásához vannak (a régi feature phoneok alkalmazásai pl.).

Az, hogy az oracle nem csinált. Silverlight sincs és flash hamarosan flash sem lesz. Biztonsági okokból nem is biztos, hogy baj.

(#7745) fdisk válasza #40993792 (#7742) üzenetére


fdisk
őstag

Ez elég gáz akkor. :D

darvinya: Nem kötözködni akartam,csak kíváncsi vok,h miben más egy korábbi verzió.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#7746) kariad válasza fatal` (#7744) üzenetére


kariad
senior tag

Akkor feleslegesen is keresgélnék.... :((

Épp itt olvastam valaki nagy hévvel írta vett android telót így a pc-t sutba is dobhatja :) Én inkább arra jövök rá, hogy ez nagyon messze van még! És lett még egy gondom rendszert-karbantartani ezen az eszközön is :(((

[ Szerkesztve ]

(#7747) DS39 válasza kariad (#7746) üzenetére


DS39
nagyúr

egy 10 colos tablet ami kiválthatja, a telefon a méretéből adódóan semmiképp. egyébként a java plugint olyan sok helyen azért nem kell használni. átlag felhasználásra szerintem most is simán kiváltja: net, játék, videó, zene, office.

[ Szerkesztve ]

(#7748) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

A Boat Browsernek létezik bookmars widgetje, vagy együtt tud működni más könyvjelző widgetekkel?

Én most a Dolphint használom, de a Dolphin bookmark widgetjének a tunny.browser folyamata elég gyanús hogy leeszi az aksimat, a GSam Battery Monitor szerint volt hogy 13%-ot vagy többet is evett, ez és az Android kernel a legtöbbet fogyasztó folyamat.
Ezért most letöröltem, (nem a Dolphint csak a widgetet) de ki szeretném próbálni a Boat Browsert, mert állítólag nagyon jó, és az aksival is takarékos, de nem tudom hogy ez a nagyon jó kényelmi opció elérhető ezzel a böngészővel is?
Sajnos eddig ami Bookmars Widgeteket próbáltam azok csak a stock böngészővel voltak kompatibilisek, kivéve a Dolphiné amit nagyon szeretek, de most ki akarom próbálni hogy valóban ez-e a hibás...

Válaszotokat előre is köszi!

(#7749) royalka válasza DS39 (#7747) üzenetére


royalka
őstag

Nekem egy 8 colos van melóba. Nem régóta van meg igaz, de maximálisan megfelel. Igaz vannak dolgok amik kicsit nyakatekerten mennek. Távoli asztal kezeléssel innen teszek rendet otthon a gépen. (bárcsak a szobámat is így lehetne... hmmmmm. :D

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#7750) Melack


Melack
veterán

Camera Zoom FX-nél valahol be lehet állítani, hogy milyen néven mentse el a jpg fájlokat? A mostani mentési mechanikáját nem értem, és csak kavarodnak a képeim. Előre is köszönöm a segítséget!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.