Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) S e t h válasza VD (#7032) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy állat vagy.:-)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7052) Richee11


Richee11
senior tag

viber, kik vagy whatsapp a best? :D

(#7053) zhata válasza Richee11 (#7052) üzenetére


zhata
senior tag

A csajtól függ.
Melyiket volt képes megtanulni.

(#7054) mouzrr válasza zhata (#7053) üzenetére


mouzrr
őstag

ez mekkora igazság!!

(#7055) iguana válasza zhata (#7053) üzenetére


iguana
őstag

lol :DDD

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#7056) bubi92 válasza zhata (#7053) üzenetére


bubi92
őstag

mivan itt?:D minden második kérdés ilyen poénos választ kap?:D múltkor VD mondta meg a tutit ;]

[ Szerkesztve ]

(#7057) Az-X


Az-X
őstag

Tudna nekem valaki ingyenes megoldást arra, hogy az androidos telefonomról át tudjam menteni az sms-eimet egy iphone-ra? Találtam ilyen programot, de fizetés nélkül csak 20 sms-t ment át :(

:)

(#7058) savanyaw


savanyaw
csendes tag

Szeretném, ha telefonálás közben nem sötétülne el a képernyő, hogy tudom ezt beállítani?
Köszi!

Szebb Magyar Jövőt!

(#7059) NoysiBoy


NoysiBoy
csendes tag

Üdv. meg tudjátok mondani, hogy a frissült AnTuTu benchmark- ba hogyan tudom leolvasni a pontszámom?nem találtam meg

(#7060) club1 válasza savanyaw (#7058) üzenetére


club1
veterán

Azért érdekelne, hogy az miért jó ha az arcodat világítja a telefon telefonálás közben?
Hiszen amikor elveszed a fejedtől, akkor vissza kell kapcsolnia képernyőnek, ha pedig a fülednél tartod, akkor el kell sötétülnie a proximity szenzornak köszönhetően a képernyőnek, hogy az arcoddal-füleddel ne nyomkodj semmit se a képernyőn, meg hogy ne merüljön duplán a telefon...

(#7061) Narxis válasza savanyaw (#7058) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sehogy, azért sötétül el, hogy ne nyomj meg valamilyen gombot telefonálás közben.

Thanos was right.

(#7062) air válasza savanyaw (#7058) üzenetére


air
nagyúr

Ha headset-et használsz akkor nem sötétül el.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7063) yozsee11 válasza savanyaw (#7058) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Beállításoknál a Hívás beállításai között találod Közelítésérzékelő néven

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#7064) Ablakos


Ablakos
őstag

Nem @gmail.com mailcímmel lett valamikor a google fiókom regisztrálva. Sajnos amivel regeltem az a mail cím hamarosan megszűnik.Van gmailes címem is, amit most szeretnék elsődleges email címmé tenni. Azt mondja a profil szerkesztő, hogy ez nem megy. Akkor most most mit tudok tenni? Ehhez a fiókhoz kötődik rengeteg előfizetés meg...belakott a ház. :F

(#7065) Ryle


Ryle
tag

Sziasztok!

Szereztem egy Huwaei Ascend G300-ast, és ahogy elnézem 2.3.6-os android fut rajta jelenleg.

Itt olvastam [link] hogy elérhető már rá a 4.0 is.

Valamiért a készülék nem akar frissíteni.

A srácnak még garis volt a készülék, kvázi úgy vásároltam meg tőle...és mivel ha szervizelésről van szó, abban az esetben jön velem.

Tudom hogy a készülék topijába kellet volna írnom, de ez ilyen általános jellegű kérdés is...

Tanácsokat várnék!

Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#7066) #53667584 válasza Ryle (#7065) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ez nem általános kérdés, főleg nem android alkalmazásokhoz kapcsolódó.

(#7067) DS39 válasza Ryle (#7065) üzenetére


DS39
nagyúr

mivel nincs általános droid csak készülék specifikus, ezért ez a G300 topikba tartozik.

vagy a gari volt a kérdés ?

(#7068) ux1 válasza Az-X (#7057) üzenetére


ux1
addikt

Hááát az iphone-nál mindenért fizetni kell... :)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#7069) persil válasza ux1 (#7068) üzenetére


persil
nagyúr

Ha tudnád, hogy mekkora hülyeséget mondtál :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7070) darvinya válasza persil (#7069) üzenetére


darvinya
titán

Akkor miért akadt ki, hogy csak egy pár darab dolgot tudott ingyen megtenni.
És miért keres ingyenes megoldást?

Akkor te miért nem linkeled az ingyenes megoldást?
Ja dzsatagolni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7071) cintula187


cintula187
addikt

Ez kicsit OFF, de mókás. Tegnap utaztam a drágajó BKV -nk egyik buszán és rezgett, zörgött az egész rozsdatemető a szétesés határán volt. A mobilon ki volt kapcsolva a TuneIn rádió shake for related funkció mégis megkérdezte,hogy biztos nem akarom bekapcsolni? Mert annyira érzékeli a shake -et :))

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#7072) punky10 válasza cintula187 (#7071) üzenetére


punky10
addikt

Megbizhato forrásbol tudom,hogy a Vitézy szerződést kötött a Google-val,és majdnem minden járatra feltelepitették az összes Play áruházban megtalálhato shake remote appot...Cserében minden járat a müszak végén küld egy log-ot,amiből a Google elkésziti a főváros kátyutérképét.A Maps-ba lenne rétegként beleépitve.Már félig kész,csak egy baj van vele:igy 50%-osan is több memoriát igényel,mint az egész Europa térkép... :DDD

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#7073) persil válasza punky10 (#7072) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig kátyútérképnek pont elég lenne egy szimpla magyarországi vaktérképet feketére festeni... :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7074) Ryle válasza DS39 (#7067) üzenetére


Ryle
tag

Végül is igen , hogy frissítenek nekem szakavatott kezek, ha van rá még garancia...

[ Szerkesztve ]

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#7075) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Üdv!

Ha hívok valakit és az a valaki telefonál, nála is be van kapcsolva a hívásvárakoztatás, de nálam nem jelzi ki, hogy épp mással telefonál. Erre van valami orvosság/program?

(#7076) Jadro válasza Hajas Mao (#7075) üzenetére


Jadro
veterán

Nem hiszem, hogy kellene jeleznie számodra. A hívottnál úgy van beállítva hogy kicsörögjön a másik hívás mellett is, ugyanúgy mintha sima hívás lenne. Ő meg eldönti hogy hogyan kezeli ezt. Felveszi vagy elutasít. Neked mint hívónak nem nagyon van közöd ahhoz, hogy ő éppen beszél közben, Elég ha a hívott kap jelzést arról, hogy van egy újabb bejövő hívása.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7077) Hajas Mao válasza Jadro (#7076) üzenetére


Hajas Mao
tag

De ki kellene, hogy jelezze. Volt olyan rom ami kijelezte, csak nem tudom melyik volt az. Van a családban több telefon is, van amelyik droidos, van amelyik nem és mind kijelzi. Nekem még a régi Samsung S5230-am is kijelezte.

(#7078) rjg válasza Jadro (#7076) üzenetére


rjg
őstag

Nekem az eddigi Androidos készülékeimnél működött, működik ez a funkció. Ahhoz meg annyi közöm van, hogy a hívott fél vonalban van-e, vagy sem, hogyha látom, hogy mással beszél, nem fogok 15 csengést kivárni és nem fogom egy perc múlva újrahívni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#7079) darvinya válasza Hajas Mao (#7077) üzenetére


darvinya
titán

De te összekevered a bejövő hívást és kimenő hívást.
A bejövő hívás esetén van jelzés, kimenő hívás esetén hogyan lenne amikor kicsöng. :F

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7080) Foose válasza Jadro (#7076) üzenetére


Foose
addikt

Szerintem csak olyasmire gondol,hogy (mint asszem régi nokiáknál volt) kiírja egy pillára hogy a hívott beszél. (ettől függetlenü még csörög tovább a hívott félnél,meg mint hívónál is búg) És én mint hívó eldönthetem hogy csörgögjön még nála,vagy leteszem mert beszél. (ha jól emlékszem annyit írt ki ilyenkor a teló hogy "várakozik" de csörgött tovább,mivel a hívott félnél úgymond volt másik szabad vonal)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#7081) Hajas Mao válasza Foose (#7080) üzenetére


Hajas Mao
tag

Pontosan erre gondoltam.

(#7082) fatal` válasza darvinya (#7079) üzenetére


fatal`
titán

Pedig van jelzés, másképp pittyan, mielőtt csörög, lehet hallani.

A képernyőre szerintem is felesleges kiírni.

(#7083) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

Az miért lehet hogy van egy alkalmazás amit fel akarok tenni, de azt írja hogy a package installer leállt. Már több helyről beszereztem az apk-t, de ennél a proginál mindig ezt írja :F Más appal nincs gond

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7084) siofok válasza Foose (#7080) üzenetére


siofok
őstag

igen,ez valóban nagyon jó dolog volt,és énis ugy veszem észre,hogy nekem sem ad hangjelzést. Xperia S ICS.

OnePlus nord 2t

(#7085) Geza60


Geza60
tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan programot, ami képes mérni a különböző mobil hálózatokba induló és érkező hívásokat külön-külön?

Geza60

(#7086) fatal` válasza Geza60 (#7085) üzenetére


fatal`
titán

Azt hiszem a Call Meter 3G tudja.

(#7087) mttssz válasza enginev3.0 (#7083) üzenetére


mttssz
senior tag

Biztosan kompatibilis a telefonoddal?

(#7088) zoli62


zoli62
addikt

3G Watchdog-ban hogy lehet beállítani, hogy a kvótából elhasznált adatforgalom számlálóját minden hónap első napján automatikusan nulláza?

(#7089) mouzrr


mouzrr
őstag

Ha letorlom a gyari calendart attol meg a telefon kijelzi a datumot a zarkepernyon is? nem hasznalom szoval ezert kerdem

(#7090) G.Lucas


G.Lucas
csendes tag

Sziasztok,

HTC One S-re keresek olyan appot, amelyik a vakut villogtatja, ha bejövő hívás van és a "csengőhang" rezgő vagy néma.

Segítséget előre köszönöm.
(Lehet volt már itt ilyen kérdés, akkor elnézést. :R )

(#7091) atike válasza G.Lucas (#7090) üzenetére


atike
nagyúr

:Y

A vakut? :D

Az komoly... Na ez engem is érdekel, hogy létezik-e ilyen... :)

(#7092) pikszel válasza mouzrr (#7089) üzenetére


pikszel
őstag

Minden bizonnyal. A dátum nem hinném, hogy naptárfüggő.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#7093) G.Lucas válasza atike (#7091) üzenetére


G.Lucas
csendes tag

Van ilyen, a "Flaslight call pro" tudná, de a HTC-n nem tökéletes.
Ha bekapcsolom, a bejővő hívás közben csak akkor kezdi villogtatni a vakut, ha megfordítom a készüléket, ezzel le is némítom. Ha néma vagy rezgősre van állítva nem csinál semmit, pedig a leírásban ezt mondják.
Be lehet állítani, hogy bejövő SMS, MMS, vagy nem fogadott hívás után figyelmeztessen a villogással.

Iphonon láttam és bejött, ezért keresem.

[ Szerkesztve ]

(#7094) DS39 válasza Ryle (#7074) üzenetére


DS39
nagyúr

hát akkor azt kell mondjam igen, a szervizben biztos megcsinálják a frissítést, bár elvileg online frissítés opcióval is működnie kellene ha a szolgáltatói verzió már elérhető.

(#7095) vgyuri válasza zoli62 (#7088) üzenetére


vgyuri
őstag

Ma éjszaka vagy holnap reggel ezt csináld meg: Beállítások (2. ikon) -> per: "1" "months", ezután Menü gomb -> Set quota counters -> Reset to 0, és innentől havonta minden elsején indul a számlálód.

(#7096) zoli62 válasza vgyuri (#7095) üzenetére


zoli62
addikt

Köszi. Majd megnézem, mert elvileg hónap elején elvileg már lenulláztam, csak nem tudom, pontosan mikor.

(#7097) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Melyik megbízható, egyszerű Call blockert ajánlanátok, nem kívánatos telefonszám bejövő hívásainak tiltására?
Nem is akarom tudni, hogy volt-e az adott számról hívásom, rögtön küldje hangpostára, vagy azt érzékelje a hívó fél, mintha ki lennék kapcsolva.

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#7098) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
Pár napja egy android-os tabletet nyomogatok, de van egy gondom.
Tudtok olyan pdf olvasót ami invertálni tudja a színeket? Magyarán este fekete háttér és fehér betűket szeretnék látni.
Nincs kedvem ps-el az összes lapot invertálni. :-\
Van erre megoldás?

(#7099) siofok válasza Jim74 (#7097) üzenetére


siofok
őstag

én ezt használom!
Egyszerű,nagysszerű,egyből foglaltat jelez,a híváslistában semmi nyoma ha hívott a tiltott szám,hanem maga a progiban van eggy log menü,és ott jegyzi.

OnePlus nord 2t

(#7100) enginev3.0 válasza mttssz (#7087) üzenetére


enginev3.0
félisten

Annak kéne lenni, de leszedtem egy régebbi verzióját és ezzel megy

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.