Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) air


air
nagyúr

Aki használja a Call Meter 3G-t, és jól be van állítva a tarifacsomagjára, és a napokban frissült a program, kérem nézze meg, hogy a Naplók fülön, a részletes infóknál látszanak-e a kimenő hívások költségei! Nekem tegnap délután frissült a program, azóta egyik hívásnál sincs díj sor. :O

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7852) flash- válasza mttssz (#7839) üzenetére


flash-
veterán

24mb szabad helyre akkor is fel kellene férnie 6 mb-nak nem?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7853) spiritex válasza flash- (#7852) üzenetére


spiritex
veterán

Kijött a piros ikon a Status Bar-on, hogy kevés a hely a telón? Mert amíg az ott van, lehet addig nem telepít. Törölj Cache-t, az sokat fel tud szabadítani, és lehet, hogy 25 MB szabad helynél már eltűnik a figyelmeztetés, és megengedi telepíteni a 6 megás cuccot.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7854) kariad válasza air (#7851) üzenetére


kariad
senior tag

Én használom. Épp tegnap vettem észre a hívás időtartalmát kiírta, de nem vonta le az összeget és nem írta ki a ktg-t :U

(#7855) air válasza kariad (#7854) üzenetére


air
nagyúr

Köszi. Sejtettem, hogy bug. Lehet visszatenni a korábbi verziót. :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7856) alex devil


alex devil
senior tag

Drága Fórumtársaim! :DDD
Samsung Galaxy Advancedem van, nincs rajta led, letöltöttem a noled nevű alkalmazást ennek a hiánynak a pótlására. Telepítve van a widget locker nevű remek alkalmazás is. Elképzelhető, hogy a kettő üti egymást? Működési anomáliákat tapasztalok a Noled működésében. (hol működik, hol nem) Kipróbáltam az iledet és az is rapszodikus volt működésileg. A widget lockert szeretném megtartani, mert a home gombot kétszer megnyomva a képernyőzárat feloldja és ez nekem nagyon kényelmes megoldás, a többi funkciójáról nem is beszélve.

S23

(#7857) meridaharcos válasza air (#7855) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Érdekes, nekem működik.

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#7858) petipetya válasza flash- (#7852) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem, mert 24-6=18 és 20MB alatt nem lehet a szabad belső memória. Persze némelyik telefon engedi az alá menni, és aztán nem működik az sms küldés/fogadás. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#7859) petipetya válasza S e t h (#7821) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megint frissült. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#7860) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

A két zenelejátszó közül melyik a jobb? Apollo, vagy Poweramp?

Előre is köszönöm a véleményeket :R

(#7861) air válasza meridaharcos (#7857) üzenetére


air
nagyúr

Milyen verziót használsz?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7862) blt.62


blt.62
őstag

Létezik olyan komoly grafikájú időjárás program mint ami a HTC - ben van és menne az SGS3 - on is? Vagy csak a HTC - nek van ilyen?

MegtorloXp

(#7863) meridaharcos válasza air (#7861) üzenetére


meridaharcos
senior tag

3.7

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#7864) fffeco


fffeco
tag

Hello! Nem tudtok valami módszert, hogy androidos firefoxban a html5 videókat hogy lehetne lejátszani teljes képernyőn?

(#7865) air válasza meridaharcos (#7863) üzenetére


air
nagyúr

Érdekes. Nekem azzal nem ment. Visszaraktam a 3.4-est, és azonnal jó lett.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7866) petipetya válasza petipetya (#7859) üzenetére


petipetya
nagyúr

Még mindig Cool Reader. Most éppen az éjszakai mód ragadt be, amit hiába állítok vissza nappalira, mert a következő indítás során megint az esti mód fogad.

"nincs rá lezsóidő"

(#7867) Jim-Y


Jim-Y
veterán

sziasztok

Van valami olyan app, ami ha feloldom a telot elkezd szinkronizálni, majd ha lezárom akkor lekapcsolja? Vagy hogy tudnám úgy szinkronizálni a leveleimet, hogy ne egye nagyon az aksit?:S üdv

(#7868) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Olyan billentyűzetet keresek, ami tud magyarul (ékezet van), és portré módban numerikus, fektetve meg qwerty. Kb olyan mint LG GT540-en a gyári billentyű 2.1-es droidon.

(#7869) ystuc


ystuc
tag

Sziasztok! Munkaidő nyilvántartó programot keresek, ami kezeli a szabadságokat is. Valakinek van ötlete? Köszi!

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#7870) ystuc válasza blt.62 (#7862) üzenetére


ystuc
tag

Fancy widget. Nekem bevált.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#7871) VD válasza blt.62 (#7862) üzenetére


VD
őstag

Pont ugyanolyan nincs, hasonlóak vannak, de mindegyikből hiányzik valami.
A jobbak:
Beautiful Widgets (ez tudja a feloldás utáni teljes képernyős időjárás animációt)
Fancy Widgets,
HD Widgets
illetve ott van még az UCCW is amihez van kismillió "Sense Clock" skin.

[ Szerkesztve ]

(#7872) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok. 4.0-s rendszernél egyaránt ugyanakkorára lehet csak beállítani a hívás és az sms csengőhangját. Nincs erre valami program, ahol külön is lehet? Láttam a Volume Controlt, de pl. ott is Notification volume, Ringer volume, Media volume van... Valaki fel tudna világosítani, hogy akkor most melyik melyik? :D :R

iPhone 5S

(#7873) Pikkolo^^ válasza Pikkolo^^ (#7842) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Tudtok egy jó hívás kezelőt amivel csak az engedélyezetteket fogadja (white list) a többit pedig egy másik számra irányítja (céges iroda)? Aminek a Play-en találtam azok közül az engedélyezést mid tudja, de az átirányítást sajnos nem.

Erre valaki?

(#7874) bubi92


bubi92
őstag

handcent-ből hogy lehet kimenteni az sms-eket? titanium backup kilőve. vagy esetleg olyan is jó volna, hogy dropbox-ba szinkronizálná őket.

(#7875) Melack válasza bubi92 (#7874) üzenetére


Melack
veterán

GMailbe? Mert arra ott az SMS backup +. Nekem bevált, sokat használom.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7876) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

Valaki el tudja magyarázni hogy működik a Gamecih nevű program ? (olyasmi mint a cheat engine pcre)

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#7877) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok!

Letezik olyan lehetoseg, hogy egy mozgo kepet allitsunk be a telefon hatterkepenek?Nem is gifre gondolok, hanem tobb kepet kijelolve azok valtakozzanak a kepernyon

Elore is koszonom,

(#7878) bubi92 válasza Melack (#7875) üzenetére


bubi92
őstag

sms backup and restore maradt.(mondjuk a te linkedről találtam rá:D) betudom állítani, hogy melyik mappába mentsen, és be rakom a dropbox mappába és voila, ööeboddottá :K

(#7879) Keresztapper válasza SziberTomi (#7872) üzenetére


Keresztapper
senior tag

(#7872) SziberTomi

Szerintem összekevered őket:

ICS-től kezdve a csengetés és a rendszerhangok vannak0 összekapcsolva, mondjuk nem tudom, miért volt ez jó, de a jelzőhangokat (notification) és csengőhangot (ring) külön-külön lehet állítani.

(#7877) Jumbozorz

Ez pl.[link]

[ Szerkesztve ]

http://palscoffeetech.com/

(#7880) Oldman2 válasza SziberTomi (#7872) üzenetére


Oldman2
veterán

Hi,

Éppen ezzel küzdök most én is...

Az Androidban az "alapértelmezett" hangokat tudod beállítani, minden alkalmazásban ezt testre tudod szabni, és az Android alapértelmezése az egyik választható hang csak a listában.

Én a Taskerrel kapcsolgatom helyfüggően a hangokat, de eddig sajnos nem találtam arra megoldást, hogy ezek alkalmazásfüggően beállíthatóak legyenek (magyarul csak az alapértelmezett hangokat tudom átállítani).

Az egyes alkalmazásokban itt férsz hozzá az értesítések testreszabásához:

SMS - Beállítások / Értesítések / Válasszon csengőhangot
Tárcsázó - Beállítások / Cengőhang / Telefon csengőhangja (ez megegyezik a fő Beállításokban elérhető csengőhang beállítással, mivel ez a Ringer audiostream -et állítja be)
Talk - Beállítások / Fiók kiválasztása / Csevegési értesítések / Értesítési csengőhang
Gmail - Beállítások / Fiók kiválasztása / Hang és rezgés / Hang

Én ezeket használom és elismerem hogy elég hülye az alapértelmezett hangok testre szabhatósága.

(#7881) tomy86 válasza Jumbozorz (#7877) üzenetére


tomy86
addikt

Mozgóképre van rengeteg live wallpaper. De amire te gondolsz arra jó pl. a Wallpaper Changer.

szerk: közben megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#7882) zho-lee válasza Jumbozorz (#7877) üzenetére


zho-lee
addikt

Ilyesmire én a Multipicture Live Wallpapert használtam, de van még hasonló a play-en.
De tudsz animált gif-et is betenni ezzel pl.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#7883) Oldman2


Oldman2
veterán

Keresnék olyan WidgetLocker "szerű" alkalmazást, ami a következőket lehetőleg ingyenes formában biztosítja:

* Háttér testre szabhatóság,
* Színek, betűtípusok testre szabhatóság,
* Olvasatlan SMS-ek, nem fogadott hívások száma

Ha "csak ennyit" biztosítana egy app, már elégedett lennék... vagy Free-ben ne is álmodjak ilyenről, inkább vegyem meg a WidgetLocker -t?

(#7884) Jumbozorz válasza zho-lee (#7882) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Koszonom szepen a gyors es kimerito valaszokat. Az altalatok linkelt programok tokeletesek!

Tovabbi szep napot!

(#7885) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok!
Tudnátok nekem egy olyan energiagazdálkodási appot mondani, amivel meg tudom nézni mi mennyit fogyaszt? Mi nem engedi estleg deepsleep-be a cucot?
Egyszerűen nem jövök rá, mi eszi az aksim, mert fél óra böngészés, durván 10-15%-ot merül, wifi használat mellett. Vagy ez normális és barátkozzak meg vele?
3 hónapos, használtan vett TOSHIBA AT300-at használok. Lehetséges az is hogy ennyire kivan az akksija?
Már nem tudom mit gondoljak...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#7886) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés az miért van, hogy Polaris Office nem kezeli a pdf- fájlt???

A Polaris leállt üzenettel kilép...

Valami ötlet vagy javaslat melyik progit próbáljam ami ilyen "univerzálisabb" ???

Előre is köszönöm!

(#7888) SziberTomi válasza #40993792 (#7887) üzenetére


SziberTomi
tag

Igen, a hangerejére :D

iPhone 5S

(#7889) kurion


kurion
senior tag

Keresnék egy olyan programot amivel valahogy tudom állítani a felbontást ha mást nem a launcherét.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#7890) helixP


helixP
nagyúr

Vajon jól gondolom, hogy a Go Launcheren kívül más, ingyenes launcher nem kezel mappákat az app drawerben...?

(#7891) Doosa


Doosa
aktív tag

Tudtok olyan zene lejátszót ami, kényelmesen és gond nélkül kezeli a hálózaton található zenéket? ( Nem építi fel minden indításnál újra a hálózati térképet, teljes papát le tud játszani ha vannak almappái akkor azokat is, egy gombnyomásra indul a zene ha arról van szó, nem DLNA !)

(#7892) quailstorm válasza kurion (#7889) üzenetére


quailstorm
nagyúr

[link] LCD density értéket veszed kisebbre ha kisebb kell, nagyobbra ha nagyobb. Vigyázz, ha túl drasztikusan állítod, előfordulhat hogy kezelhetetlenné válik a rendszer(valami túl kicsi vagy kicsúszik a képből és nem látszik). Előszeretettel használatos Note-on a sasszeműeknek, a tablet UI előcsalogatásához. 220 alá semmiképp nem menj, de 5-10-es lépcsőben próbálkozz.
ROOT és biztonsági mentés szükséges.

(#7893) air válasza quailstorm (#7892) üzenetére


air
nagyúr

A videótól leestem a székről. Eszméletlen egy ilyen csaj szájából, ilyen dolgokat hallani. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7895) twine válasza air (#7893) üzenetére


twine
addikt

Igaz ami igaz,,,de mennyi vágás van a videóban :C :DDD :Y Az sem véletlen.... ;]

(#7896) rjg válasza Doosa (#7891) üzenetére


rjg
őstag

Az ES File Explorer nálam megoldja az általad írtakat a Synology NAS-ról.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#7897) S e t h válasza petipetya (#7866) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam le sem esett, mert én folyamatos éjszakai üzemmódban nyomom az aksi miatt. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7898) petipetya válasza S e t h (#7897) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azzal nem sokat érsz, hacsak nem amoled a kijelződ - márpedig nem az. :D

Közben megszűnt a hiba.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7899) Cidan


Cidan
tag

Biztonságos telepíteni egy olyan programot ami hálózati kommunikációt(teljes internet-hozzáférést) kér?

(#7900) #40351744 válasza Cidan (#7899) üzenetére


#40351744
törölt tag

Ha egy olyan program, amit józan paraszti ésszel el tudsz dönteni, hogy erre szüksége-e lehet, és szerinted nem, akkor ne telepítsd. pl egy számológép app-nak nem biztos, hogy fog kelleni... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.