Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) spiritex válasza DiVaD (#7098) üzenetére


spiritex
veterán

Aldiko tudja. Híres is, sokan használják.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7102) G.Lucas válasza atike (#7091) üzenetére


G.Lucas
csendes tag

Megtaláltam, FlashOnRing, letöltöttem és működik! (nem free, 215HUF)

(#7103) macilacus válasza siofok (#7099) üzenetére


macilacus
senior tag

Hali!
Kell neki root?

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#7104) savanyaw válasza club1 (#7060) üzenetére


savanyaw
csendes tag

Az eredeti kérdés.

Saját hangszóróján kihangosítva akarom használni, vezetés közben, és látni szeretném hány perce beszélünk.
Néha kikapcsol a kijelző, néha látom az időt (SE Mini Pro).
Próbáltam a Keepscreent csak nem tudom melyik alkalmazás fut hívás közben.

Szebb Magyar Jövőt!

(#7105) siofok válasza macilacus (#7103) üzenetére


siofok
őstag

sztem nem,de miért nem próbálod ki?Már eddigre kiderült volna. :)
Nekem root-olva van a teló,ezért nem tudom,de nem írja a leirásban.

OnePlus nord 2t

(#7106) vans?


vans?
őstag

sziasztok!

ide iranyitottak ezzel a kerdessel! jo helyen jarok? :D valaki tudna segiteni? a nevjegyet mar ki tudtam rakni a fokepernyore.. csak ez a kisse ormotlan modja van ennek ezzel a nagy fekete buborekkal?

koszi!

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#7107) whYz


whYz
addikt

Lehet nem jo helyre irok.
Kindle Fire 2-n szeretnem megoldani, hogy play-en telepithetoek legyenek a nem kompatibilis appok is. Root van, a bootloader locked.
Lehetseges ez, vagy telepitgethetek mindent apk-val?

(#7108) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Ezeknek a aGPS progiknak van úgy értelműk, hogyha nem használok mobilnetet?

Elvileg ugye a műholdak legutolsó pozicióit töltik be, ezzel segítve a pozicionálást...de mobilnet nélkül van úgy értelme, hogy mondjuk naponta frissítem? Nyilván a műholdak is változtatják helyzetüket...

Mely programok ajánlottak? GPS Fix, GPS Test, GPS Status &Toolbox?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#7109) stefi68


stefi68
addikt

Tud valaki olyan (egyszerű) alkalmazást amely kiírja az állapotsorra a pillanatnyi szabad memória [RAM] értékét MB-ban (nem %-osan)?

Szerk.: Egyet már találtam: Memory Bar Simple

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#7110) spiritex


spiritex
veterán

Tudtok ajánlani nekem jó kis mászkálós játékokat? Olyanok érdekelnének, amik a régi idők zx spectrum-jára vagy commodore 64-ére írt mászkálós játékok hangulatát idézik. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7111) decoati válasza volvoguy (#7108) üzenetére


decoati
aktív tag

legjobb tudomásom szerint a holdakról is letölti az efemeridákat, de zavartalan kapcsolat kell, és kb. fél perc/hold (50 baud)

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#7112) SG3rg0 válasza stefi68 (#7109) üzenetére


SG3rg0
őstag

(#7113) handrash válasza vans? (#7106) üzenetére


handrash
őstag

Én ezt használom: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vcmdev.android.people

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#7114) stefi68 válasza SG3rg0 (#7112) üzenetére


stefi68
addikt

Köszönöm a segítőkészséget, de amint írtam az állapotsoron megjelenő Free Memory érdekelne...

Az előbb talált MemoryBar Simple egész jó de olyan kicsi számokkal írja ki, hogy alig látom (bár ez lehet már a korral jár :U )

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#7115) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

hali, szerintetek létezik androidra olyan tracking program ami később dátum alapján geotaggeli a fényképezőm jpg fájljait? vagy olyan PC program ami pl a Sport Trackerből exportált .gpx filet használja...? köszi

[ Szerkesztve ]

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#7116) smilecat


smilecat
aktív tag

Hello!

Olyan programot keresek ami nem a "belső SD-re" pakolja át(app2sd) az alkalmazásaimat hanem egy általam berakott SD-re. Mert így hamar elfogy a tárhelyem ha játszani akarok :D (pl Bard's Tale 1.7GB)

Köszi

(#7117) handrash válasza smilecat (#7116) üzenetére


handrash
őstag

link2sd root jog és egy külön partició kell neki a kártyán.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#7118) róland válasza handrash (#7117) üzenetére


róland
veterán

Méghozzá célszerűen ext2 partíció.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#7119) smilecat


smilecat
aktív tag

Köszönöm, meglesem. :R

(#7120) macilacus válasza siofok (#7105) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszi a választ :DDD
Nekem is rootolva van és azért kérdeztem, mert kellene egy olyan ami root nélkül működik és teljesen kilövi a nem kívánt hívót.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#7121) DiVaD válasza spiritex (#7101) üzenetére


DiVaD
senior tag

Köszi, a sima verziót néztem, de abban nem találtam meg. Vagy ez PRO feature? Na nem mintha 600Ft-ot nem érne meg, de ha csak Én voltam a béna, akkor feleslegesen nem veszem meg.

(#7122) Morris


Morris
veterán

Hali!

Létezik androidra olyan térkép szett, ami úgy néz ki mint a nokia telefonokon?? Valahogy ezzel az IGO MyWay és Primo párossal nem igazán tudok megbarátkozni!

Illetve olyan alkalmazást keresnék ami automata váltogatja a telefon háttérképeit bizonyos (beállítható) időközönként.

[ Szerkesztve ]

(#7123) fatal` válasza Morris (#7122) üzenetére


fatal`
titán

Sygic, Navigon?

Nokia térkép nincs androidra.

Másikra:
Wallpaper Changer

Wallpaper Slideshow

Egyiket sem próbáltam, nem tudom milyenek.

Szerk.: Az előző fizetőst véletlen töröltem. :D Mindegy, itt van két ingyenes. :D

[ Szerkesztve ]

(#7124) Morris válasza fatal` (#7123) üzenetére


Morris
veterán

köszönöm! ;) :R

(#7125) Edi77 válasza Morris (#7122) üzenetére


Edi77
őstag

[link] :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#7126) royalka


royalka
őstag

Melyik távoli asztalkezelő progit ajánljátok win7-hez?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#7127) fatal` válasza royalka (#7126) üzenetére


fatal`
titán

RDP kell?

Én TeamViewert használok, de van rengeteg RDP kliens is a marketen, igaz, ahogy nézem a nagyrésze fizetős. Próbáld ki a PocketCloudot.

(#7128) Melack válasza royalka (#7126) üzenetére


Melack
veterán

TeamViewer

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7129) royalka válasza fatal` (#7127) üzenetére


royalka
őstag

Mivel az utorrent remote-t nem tudom működésre bírni ezért az utorrent vezérlésre kell.
:R

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#7130) nightmare13


nightmare13
senior tag

Sziasztok!

Nem tudjátok, van-e olyan szótárprogram androidra, mint anno a mobimouse volt pc-n? Tehát ha pl olvasok egy könyvet angolul, nem ismerek egy szót, rábökök, és kidobja, hogy mi az?

Válaszotok elrőre is köszönöm!

Üdv:
Bálint

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#7131) Richee11


Richee11
senior tag

sziasztok, tudom, hogy rossz forum de tudnátok nekem 70-80 ezer forint értékben megbízható tabletet ajánlani? ami rendszeresen frissíthető, alkalmas filmnézésre és igazából ezen szeretnék tanulni!

(#7132) Jim74 válasza siofok (#7099) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm szépen :R

(#7133) spiritex válasza DiVaD (#7121) üzenetére


spiritex
veterán

Night time reading az opció neve és az ingyenesben is benne kell lennie.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7134) G.Peter


G.Peter
aktív tag

Nem tudom, hogy írta-e már valaki, de a poweramp akciósan 540 Ft körül megvehető (én még 544-ért vettem, jelen pillanatban 538, de azt hiszem nem ezen a +-10 Ft-on múlik)

(#7135) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Udv mindenkinek!
Olyan appot keresek, amivel meg lehet azt csinalni, hogy elore beallitott idoben kikapcsolja pl a 3g-t, az email 5percenkenti frissiteset, vagy pl az egesz mobilnetet. Es ezt automatikusan pl hetfotol pentekig 23:00-tol pl reggel 06:00-ig. Erre van valami megoldas? Elore is koszi ;)

"Those who want respect, give respect"

(#7136) handrash válasza Idiofil (#7135) üzenetére


handrash
őstag

http://www.google.hu/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CDIQFjAA&url=https%3A%2F%2Fplay.google.com%2Fstore%2Fapps%2Fdetails%3Fid%3Dcom.jmpdroids.internetscheduler.free%26hl%3Dhu%26referrer%3Dutm_source%253Dgoogle%2526utm_medium%253Dorganic%2526utm_term%253D3g%2Bscheduler%2Bandroid&ei=7WW5UKidM6Hh4QSl1YDQDw&usg=AFQjCNG2Fk3xNzbDfDUmn8yC_GyEF17g4w
például.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#7137) Chris Kiki válasza volvoguy (#7108) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nem tudod naponta frissíteni. Az almanach adatok (a műhold pálya adatai) 2 órán keresztül érvényesek. Utána Coldstart van. De természetesen tudod használni mobilnet nélkül is, legfeljebb "rossz látási viszonyok" között nehezebben fog fixet.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#7138) air válasza fatal` (#7123) üzenetére


air
nagyúr

"Nokia térkép nincs androidra."

Hogyne lenne: erre.

(#7108) suti_88:
Olyan, hogy aGPS progi, nincs. Az AGPS egy szolgáltatás. Ha van mobilneted, vagy van a közelben szabad wifi hotspot, a segítségével gyorsabban talál fixet a készülék.
Amiket írtál azok GPS segédprogramok. Működnek AGPS-sel is, de csak sima GPS esetén is.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7139) air válasza Idiofil (#7135) üzenetére


air
nagyúr

Llama, Tasker.
Utóbbinak topikja is van itt a fórumon.

(#7131) Richee11:
Kicsit drágább, de szinte biztosan ez a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7140) air válasza Richee11 (#7131) üzenetére


air
nagyúr

Bocsi, még nem járt le az időm.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7141) Idiofil válasza air (#7139) üzenetére


Idiofil
aktív tag

air + handrash: :R :R
Köszönöm

"Those who want respect, give respect"

(#7142) Receptor


Receptor
csendes tag

Sziasztok! /Keresőt próbáltam, de sajnos nem segített./
Egy olyan appot keresek, amit a tabomra telepítenék, és azt kellene tudnia, hogy a telómról osztott wifi esetében csak előre meghatározott appoknak adjon net használati engedélyt, viszont az itthoni wifinél az összes használhassa. Root szükségesség nem akadály.
Segítségeteket előre is köszönöm :)

(#7143) Dr.ÚR


Dr.ÚR
csendes tag

Üdv!
Még mindig olyan alkalmazást keresek, ami hívás után kiírja az időtartamot egy "ablakban".
A Call Meter 3G nem vált be, mert néha kiírja, néha nem, de nem jövök rá hogy ezt miért csinálja!
Légyszi, légyszi.... segítsetek! :)

(#7144) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok,

Az új skydrive-n keresztül szerkesztettem egy szakaszt OneNote-ban és azóta nem lehet egy android-s eszközzel sem szinkronizálni... :F

Találkozott már vki ezzel?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7145) darvinya válasza Dr.ÚR (#7143) üzenetére


darvinya
titán

Rosszul van beállítva.
Hívó előtagok nem jó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7146) kariad


kariad
senior tag

Olyan progit keresek, ami ingyen wi-fi-t megkeresi és a térképen jelöli, merre vannak a közelben!

Arra gondolok, hogy a GPS-t használja (nem a Mobilnetet) és mutatja a térképen merre kell mennem a közelben ahol elérhető az ingyen wi-fi :R

(#7147) Dr.ÚR válasza darvinya (#7145) üzenetére


Dr.ÚR
csendes tag

Szia!
Te vagy az utolsó reményem! Kifejtenéd bővebben mit csinálok rosszul? Nekem csak az alapbeállítások vannak kitöltve, mert mindenkit mindig ugyanannyiért hívok!

(#7148) air válasza kariad (#7146) üzenetére


air
nagyúr

Egy tipp.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7149) asdasdasd válasza royalka (#7129) üzenetére


asdasdasd
tag

(#7150) nightmare13 válasza nightmare13 (#7130) üzenetére


nightmare13
senior tag

Abból ítélve, hogy erre nem kaptam választ, valószínűleg nincs ilyen :(

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.