Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) spiritex válasza LonGleY (#7473) üzenetére


spiritex
veterán

Az pl. megoldott már a GMail app-ban, hogy ne felezze el a képernyőt? Mert engem rohadtul zavart. Inverz nézet van, mint a K9-ben? Mert én már anélkül sem tudnék meglenni. Aztán: azt be lehet állítani, hogy ne napokban mérje a szinkronizálandó leveleket, hanem darabszámban? Mert nekem pl. az utolsó 10 levél bőven elég. Ilyesmik miatt használom a K9-et.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7502) dokee78 válasza bok92 (#7500) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem is bejön bár 3 collos kijelzőn nehezebb.
Vajon külön meg kellesz venni vagy a Swiftkey 3-ra frissül rá?

(#7503) bok92 válasza dokee78 (#7502) üzenetére


bok92
addikt

Hát remélem, hogy frissítés lesz, mert az alapot megvettem... :U

(#7504) dokee78 válasza bok92 (#7503) üzenetére


dokee78
félisten

+1
Ennek én is jobban örülnék.

(#7505) Jim74 válasza cris78 (#7499) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm, kipróbálom :R

(#7506) Keresztapper válasza Jim74 (#7497) üzenetére


Keresztapper
senior tag

Érdekelne hogy a Palmary miért nem tetszett. Én eddig azt találtam a legpontosabbnak és ha jól gondolom, minden, általad felsorolt kritériumot teljesít.

http://palscoffeetech.com/

(#7507) Jim74 válasza Keresztapper (#7506) üzenetére


Jim74
nagyúr

Valami miatt a pozíciót nem frissíti a widgeten. Meg idáig GPS nélkül is meg tudta határozni a helyzetemet, elég volt neki csak a mobilnet. Most meg nem akarja. Gondoltam hátha van valami másik program, ami ugyanezt tudja.
Kb. fél éve egyébként azt használom.

[ Szerkesztve ]

(#7508) S e t h válasza petipetya (#7472) üzenetére


S e t h
nagyúr

Meglepne, mivel magyar nyelvezet esetén használja az ékezetes betűket is, ennek hiányában csak tanítással lehetne felvenni az általad használt szavakat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7509) hr2


hr2
őstag

Ma fog megjelenni a GTA Vice City?

(#7510) petipetya válasza S e t h (#7508) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Akkor ez megy a levesbe.

"nincs rá lezsóidő"

(#7511) Dottore válasza Jim74 (#7497) üzenetére


Dottore
addikt

(#7512) buta29030


buta29030
tag

Sziasztok!

Felraktam az MxPlayert és bekapcsoltam a hardveres rásegítést is, meg a szoftverest is. Így már le tudom játszani a filmjeimet. A DTS hangot kivéve. Van erre valami megoldás, vagy csak az, ha előtte a PC-men átkódolom és úgy játszom le őket?

(#7513) Edi77 válasza Jim74 (#7497) üzenetére


Edi77
őstag

Ez? [link]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#7514) kutga válasza air (#7496) üzenetére


kutga
nagyúr

Felhívtam a rendszergazdát, megkaptam az IMAP elérhetőségeket, szépen megy, köszi az ötletet! :R

Let the Zone take me if I am.

(#7515) Jim74 válasza petipetya (#7510) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm, kipróbálom :R

Edy77:Neked is köszönöm :R, de ezt már próbáltam, és valami miatt elvetettem (már nem emlékszem, hogy miért...)

[ Szerkesztve ]

(#7516) Edi77 válasza Jim74 (#7515) üzenetére


Edi77
őstag

Szívesen :)

Sajnálom, mert én már egy éve ezt használom, nekem ez jött be a legjobban.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#7517) Jim74 válasza Edi77 (#7516) üzenetére


Jim74
nagyúr

Lehet, hogy még egyszer nekifutok ennek is ;)

(#7518) Jim74 válasza Edi77 (#7516) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ja, tudom... Hiába állítottam be neki bármilyen várost, nem hozott adatokat. Látszólag frissített, de nem mutatott semmilyen értéket.

(#7519) cris78 válasza Jim74 (#7518) üzenetére


cris78
őstag

Próbáld ki azt amit linkeltem, nekem kiírta, hogy melyik kerületben vagyok éppen és nem római számmal, hanem a kerület nevét. Nekem nagyon tetszik.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#7520) Balinov


Balinov
félisten

tudtok olyan oldalt, ahol kifejezetten tabletes akalmazasokrol lehet olvasni? hirek, ujdonsagok, Play-es akciok,stb?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7521) buta29030


buta29030
tag

Egy butuska kérdés: hol tudom az alapértelmezett alkalmazásokat szerkeszteni?

(#7522) Jim74 válasza cris78 (#7519) üzenetére


Jim74
nagyúr

Kipróbáltam, eddig jónak tűnik. Mondjuk a XIII. kerületre az írta, hogy "District III" :DDD

(#7523) Edi77 válasza Jim74 (#7518) üzenetére


Edi77
őstag

Én a pro verziót használom, és egyszer kellett csak neki a gps, és a kívánt városokat is simán adja

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#7524) DS39 válasza buta29030 (#7521) üzenetére


DS39
nagyúr

mit értesz az alatt hogy szerkeszteni?

(#7525) buta29030 válasza DS39 (#7524) üzenetére


buta29030
tag

Le akartam játszani egy mp3-as zenét. Beállítottam "mindig"-re az egyik lejátszót. Sajnos most nem tudom másra átállítani. Ugyanezt csináltam a videólejátszónál. Hol-hogyan lehet ezeket átállítani?

(#7526) Probert75 válasza buta29030 (#7525) üzenetére


Probert75
addikt

Beállítások/Alkalmazások/Alkalmazások kezelése/...
Megkeresed a progit, ráböksz és lentebb lesz az Alapértelmezések törlése. Ha jól veszem ki szavaid, akkor alapértelmezetté tettél egy lejátszót és nem tudsz mást választani.

[ Szerkesztve ]

(#7527) cris78 válasza Jim74 (#7522) üzenetére


cris78
őstag

Melyik bolygón vagy? :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#7528) spiritex válasza cris78 (#7527) üzenetére


spiritex
veterán

Az éhezők viadalába sorsolták ki..

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7529) Jim74 válasza Dottore (#7511) üzenetére


Jim74
nagyúr

Elnézést, rossz helyre klikkeltem... :DDD

Szóval, köszönöm :R

(#7530) andreina


andreina
csendes tag

létezik olyan program amin keresztül szám géppel írhatok SMS-t, de a telefonnal tudom elküldeni?

(#7531) atike válasza andreina (#7530) üzenetére


atike
nagyúr

MyPhoneExplorer? :)

erre

[ Szerkesztve ]

(#7532) buta29030 válasza Probert75 (#7526) üzenetére


buta29030
tag

:R

(#7533) spiritex válasza andreina (#7530) üzenetére


spiritex
veterán

Ha van wifi routered akkor Airdroid.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#7534) buta29030


buta29030
tag

Van olyan időjárás widget (ingyenes) ami nem csak rábökésre, hanem állandóan kijelzi a legfontosabb adatokat?

(#7535) Braddock válasza buta29030 (#7534) üzenetére


Braddock
őstag

Szinte mind ilyen. Ha adatok alatt az időjárás adatokat érted. A frissítési időt is be tudod álltani. Play keresőszó: weather (pld)

Nekem most a Fancy Pro (AccuWeather-re állítva) van fent. Többen ajánlották. :R Frissítettem 10 perce, erre azt írja, hogy havazik, mondom ez hülye most jöttem be a szabadból. Kinézek és lám már esik is. Ez azért elég pontos :K

[ Szerkesztve ]

(#7536) LonGleY válasza Dottore (#7511) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem működik a widget rész, a lényeg. :]

[ Szerkesztve ]

(#7537) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Az mitől lehet hogy már egyszer telepítve volt a viber LGP970-re, egy darabig használtam és le töröltem. Most meg nem bírom fel telepíteni mert olyan dob rám hogy "hiba nincs hely a kijelzőn"?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#7538) mttssz


mttssz
senior tag

Sziasztok!

Mi a legújabb Google Play verzió, ami biztosan megy GB-n?

(#7539) Jim74 válasza Keresztapper (#7506) üzenetére


Jim74
nagyúr

Egy újraindítás megoldotta a frissítési problémát, úgyhogy visszaraktam a Palmary-t. :K

(#7540) sumsang


sumsang
aktív tag

Olyan akksi kontroll féleséget keresek, mely konkrétan mutatja, hogy melyik program, vagy alkalmazás mikor és milyen mértékben szívja le az akksit. No és persze nem hátrány, ha keveset fogyaszt. :)

(#7541) Schizoka


Schizoka
aktív tag

swiftp-nél mit írjak be a beállításoknál hogy az sd kártyát is lássam ne csal a belső memoriát?

(#7542) buta29030 válasza Braddock (#7535) üzenetére


buta29030
tag

Szinte mind ilyen.

Sajnos én egyet sem találok. Pedig én csak ilyen egyszerűre gondolok:
Ilyen van a linux tálcáján most nekem. Ennyi elég is lenne. De csak olyat találok, ami egy ikon és rá kell bökni, hogy aztán egész képernyős legyen.

Azt sem értem, hogyha kiteszek egy óra widgetet a főlapra és kikapcsolom a gépet, akkor miért tűnik el a következő bekapcsoláskor? (9.7" ANDROID 4.1.1)

Meg korábban is volt egy kérdésem, a DTS hang lejátszásával kapcsolatban, de gondolom ilyet nem lehet, azért nem válaszoltatok rá.

(#7543) petipetya válasza buta29030 (#7542) üzenetére


petipetya
nagyúr

A 3.1.2-17 verziójú Cool Reader nem jegyzi meg az oldalt, ahol a könyvben tartok.

A korábbi verzióval nem volt ilyen gond.

Tud valaki linkelni vagy küldeni egyet?

"nincs rá lezsóidő"

(#7544) air válasza sumsang (#7540) üzenetére


air
nagyúr

Neked is csak azt tudom mondani, amit 2 napja. Kb. 1 hét hozzászólásait kellene visszaolvasni. De a te esetedben 2 nap is elég lett volna. :C
Ja, egyébként erről beszélek.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7545) basaja válasza air (#7544) üzenetére


basaja
senior tag

Sziasztok!
Valaki tudná nekem linkelni RootRoulez kolléga fordításának apk-ját a Dolphin mini-ről?Sajna az oldalán lévő link nem él...:-(

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#7546) Braddock válasza buta29030 (#7542) üzenetére


Braddock
őstag

Az "állandóan kijelzi" nem volt elég konkrét. Félreértettem. :R

(#7547) buta29030 válasza Braddock (#7546) üzenetére


buta29030
tag

Persze, semmi gond. ;) Azt hittem, hogy ilyesmit ezret találok, de most úgy tűnik, csak bonyolultak vannak.

(#7548) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy a google play oldalon hogyan ismertetem fel az eszközöm. Nem tudok letölteni..
(Számítógépen keresztül szeretnék) azt lehet?

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#7549) sumsang válasza air (#7544) üzenetére


sumsang
aktív tag

köszönöm ;) :R

(#7550) air


air
nagyúr

Néhány hete a fórumon többen dicsérték a Maxthon böngésző sebességét. A héten kipróbáltam. Valóban veri a Mobile és a Mini Opera-t is. De a fogyasztása... Az valami tragikus. 10 perc böngészés -10% az akksiból. Más is tapasztalt ilyet?
Xperia U (GB 2.3.7) telefonnal.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.