Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82450) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Segítségre van szükségem. Köszi szépen.

Egy Prestigio Multiphone 4322 DUO okostelefonom van, Jelly Bean androiddal, aminek a verziója azt hiszem, hogy 4,1. Mobilarena cikk a készülékről
Idén májusban járt le a 2 éves garancia a telefonról és én vettem vadi újan.

Most kezdenek az alábbi gondok lenni a telefonnal:
- Nem tudok telepíteni semmit, mert azt írja, hogy nincs elég tárhely, holott kb. 100 MB szabad terület van a belső tárhelyen és az általam beletett 16GB-os micro SD kártyán is bőven van még hely.
- Ez miatt a Google alkalmazások már nem is szinkronizálnak, mert problémáznak a szabad hely miatt.
- Letelepítek néhány programot, de a felszabaduló helyet is felzabálja valami, szerintem maga az android.
- Nincs elég RAM memória sem. A futó alkalmazásoknál leállítok dolgokat, de rögtön betölti a felszabaduló helyet az Android.
- Leállnak alkalmazások, rendszeralkalmazások is. Kiírja, hogy valami része leállt az androidnak, ami miatt nem tudja megjeleníteni az Desktop-ot/Asztalt.
- Nem tudok böngészni, mert egyszer csak kiírja, hogy LOW MEMORY és leállítja a böngészőt.

Mi lehet a megoldás, hogy újra minden rendesen működjön, mint pl. fél évvel ezelőtt ?

Esetleg állítsam vissza gyári beállításokra és telepítsem újra fel azokat, amiket használok ?

Köszönöm szépen.

BEJEGYZÉS SZERKESZTÉS :
Ha kikapcsolom és kb. 5 perc múlva újra bekapcsolom, akkor kicsit jobban működik és kb. 1 órán át nem jelentkeznek a fenti gondok. köszönöm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.