Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80518) #79335424 válasza Mr Dini (#80516) üzenetére


#79335424
törölt tag

Valóban és nem is túl régen. Elnézést, nem emlékeztem rá! Nem állt szándékomban úgy tenni, mintha én találtam volna fel a spanyolviaszt! :) Éjszaka keresgéltem, mert bosszantott ez a mirroring ügy. Az egyik miatt a miniPC csuklott össze, a másiktól meg a teló kapcsolt ki (az azért nem egyszerű összeakadás lehet). Gondoltam, teszek még egy kétségbeesett kísérletet és nagyon megörültem, hogy bejött. Egyébként Te találtál benne kifejezetten médiastream lehetőséget? Tudom, hogy arra van sok más lehetőség, de sztem belefért volna a feature listába, hisz nem áll olyan távol egymástól a két funkció. Eljátszadoztam vele, de a 720p -n már érezni lehetett, hogy határon van. Persze, azért betoltam neki a Killa Sample -t is, de az már slideshow lett odaát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.