Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7989) Degeczi válasza Foose (#7985) üzenetére


Degeczi
nagyúr

nekem eddig nagyon jól teljesít ilyen szempontból, pedig csak egy pici HTC, 600 MHz-es procival (szintén gyári ICS), amin rögtön érződne a lassulás

a szabad memória itt igazából csak jó, ha minél kevesebb van - hiszen különben csak fölöslegesen, haszon nélkül fogyaszt áramot

amin viszont ledöbbentem: miért kell gyakorlatilag lehetetlenné tenni a beszélgetések rögzítését?
kipróbáltam sokféle alkalmazást, de mindegyik csak a mikrofon jelét tudta rözgíteni, ami kb. katasztrófa... :W
nem értem, mire jó fixen megtiltani a hangfolyamhoz hozzáférést: ezt a telefon tulajdonosára kellene bízni, akarja-e engedélyezni

a korábbi Symbianos Nokián max. azzal kellett trükközni, el tudja-e nyomni a percenkénti pittyet a rögzítőprogram - de az nem volt kritikus ha nem, és a beszélgetések jó minőségben maradtak meg, ami gyakran volt hasznos

pusztán ezért már kezdem bánni, h Androidost választottam - fene gondolta volna előre

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.