Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78752) Flind válasza fery02 (#78736) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem valahogy sokkal folyamatosabb a rendes. Gyors a Mini, néhány dologban még gyorsabb is (pl indításban sokkal), de nálam jobban akadozott pl. a görgetés. Na lehet, hogy ez csak a telefonom miatt van, mert elég régi már, de a rendes jól megy. Ha meg már több lapot nyitottam meg, ez az akadozás irreálisan felerősödött, szinte használhatatlan lett. Olyankor néhányszor FC-vel ki is dobott. Ezen felül pedig grátiszként hiányzott is nekem belőle a sima UC néhány funkciója, pl. a képnézegető, a szöveg szerkesztő, a page info menü, amikhez hozzászoktam.
Ha ezeket Te nem használtad eddig sem, szerintem azért érdemes lehet kipróbálni, mert az akadozás valószínűleg csak egyéni probléma.
(Illetve nekem annyira nem is probléma, mert amúgy teljesen elégedett vagyok a simával, nem találtam jobb böngészőt. :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.