Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76285) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok.
Lenne egy fura kérdésem: szeretném "kiszedni" egy rádió appból a live stream címét, hogy ne kelljen mindig a telefonomon hallgatnom, hanem gépen is menjen.
Külföldi rádió, az oldalukon elég furán van megoldva a stream, mert videóval egybekötött és a munkahelyen gyakorlatilag 2 percenként megáll ff és ie-vel is. [link]
Volt egy stream link, amit találtam neten, de az két hónap után teljesen behalt és nem találok másikat.

Szóval adott ez az android app, aminek a forgalmát az os monitor appal figyeltem, de nem nagyon találtam hasznos címeket benne.

Szerintetek megoldható ez vhogy?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.