Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68651) air válasza unravel (#68646) üzenetére


air
nagyúr

Miért kell ehhez külön app?
A wifi beállításainál kiválasztod a hálózatot, amihez csatlakoztál, és ott kiírja az IP-t.

(#68650) LógaGéza

De igaz.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#68652) #79335424 válasza unravel (#68646) üzenetére


#79335424
törölt tag

air írt egy lehetőséget. Nekem a beállítások -> teló adatainál van egy állapot menüpont. Csatlakozott wifinél ott írja az aktuális IP -t. Mobilnetnél meg annak az IP -jét (feltéve, hogy a "kedves" szolgáltató nem NAT -ol).

(#68653) vicze válasza ollie (#68637) üzenetére


vicze
félisten

Pont ezt csináltam, és mondom akkor még csak beta 6.2 volt szóval azt külön kellett felrakjam, nem Play-ből.
6.1-el volt a mentés KK-n és 6.2-vel a restore L-en.

(#68654) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy olyan távirányitós appot tudok e mondani amin, nem az asztalt látom hanem kezelő felületekkel tudom irányitani a dolgokat! Pl winapmot kezelni gombokkal, nem ugy mint a Splashtop Personalba hogy az egész képernyőt jeleniti meg! Köszi!

Esetleg aki használ Splashtop Personalt az próbálta már hogy a PCn valaó játékot megjeleniti e!? A videó lejátszás meg de ha játékot indítok akkor sötét képernyőt mutat! Lehetne vele játék képét kivetíteni!?

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#68655) Carline válasza #79335424 (#68643) üzenetére


Carline
őstag

Sosem teszek át semmit az sd-re, mert már rég rájöttem, hogy az bekavarhat.
Egy S4 LTE+ telón akarom visszaállítani a progikat, beállításokat.
Tesztként megcsináltam, hogy a TiBa-t és a pro kulcsot letöröltem. Eredeti könyvtárt átneveztem.
Playről mindkettőt újra letöltöttem.
Kisérletképp 3 alkalmazást elmentettem, majd töröltem őket az alkalmazáskezelővel.
Utána vissza akartam állítani és ugyanúgy az első alkalmazásnál megáll és nem csinál semmit.
Újraindítom a telót, app backupp programmal visszaállítom csak a programokat és a TiBa-val a "csak adatok" visszaállításával megcsinálom. Úgy működik. De az lenne a lényeg, hogy az alkalmazást és az adatait is visszaállítsa.
Root rendben, busybox is. Kezdő képernyőn mindenhol zöld pipa.
Csak CM12 alatt nem megy.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#68656) vicze válasza Carline (#68655) üzenetére


vicze
félisten

Na annyi különbség van az én esetemmel, hogy én csak Data restore-t csináltam, mivel az appok úgyis visszajöttek store-ból.
Viszont most esett le, hogy az app restore az ART miatt semmiképp se működhet! Újra kell fordítani az APK-t és ahhoz mindenképpen telepíteni kell. A TiBa pedig csak visszamásolná a file-okat, és a Dalvik-os odex file-ok nem működnének. Azt nem értem, hogy figyelmeztetést erre miért nem csináltak. :F

[ Szerkesztve ]

(#68657) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Az androidos Total Commander FTP pluginja csak kliens, igaz? Szerverként nem üzemel?

Szerk: közben megtaláltam, hogy csak kliens. :l

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#68658) teo77 válasza teo77 (#68657) üzenetére


teo77
őstag

Olyan két ablakos fájlkezelőt keresek, amelyik tud SFTP-szerverként is működni. Létezik ilyen? Találtam több FTP/SFTP szerverként működni tudó fájlkezelőt, de egyik sem 2 ablakos.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#68659) Logeeen válasza teo77 (#68658) üzenetére


Logeeen
senior tag

Solid Explorer.

#Xiaomi 13T#

(#68660) Bozek válasza zeusz55 (#68654) üzenetére


Bozek
nagyúr

Unified Remote: ingyenes, full.

Kell a PC-re egy kliens és minden tökéletesen működik. Amire meg nincs kezelőfelület, arra is lehet csinálni, én a CompuPic-hez (ősrégi képnézegető PC-re, de jobbat a mai napig nem találtam) készítettem egyet magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#68661) #79335424 válasza Logeeen (#68659) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt hogy kell belőle előcsalni? Én csak SFTP klienst találtam, szervert nem. Abból csak FTP van. Sztem azt csak szerver alkalmazással lehet megoldani.

(#68662) teo77 válasza Logeeen (#68659) üzenetére


teo77
őstag

Köszönöm, nagyon jó!
A fogd és vidd hogy működik? Ha fekvő módban van, a fájlon való hosszú nyomásra a lebegő menü jön be.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#68663) #79335424 válasza teo77 (#68662) üzenetére


#79335424
törölt tag

Döntsd el, hogy mit szeretnél! Az egy kliens. A szerver a menü -> fájlmegosztásnál van. De csak FTP. A fogd/vidd -hez az ikonra nyomj hosszan, ne a fájl részre!

[ Szerkesztve ]

(#68664) ProdiG


ProdiG
tag

Sziasztok,remèlem nem teljesen rossz helyre írok ,nem találtam olyan topikot ami konkrétan az android rendszerrel foglalkozna. Rom fejlesztésben,programozásban szeretnék segítséget kérni,xda-n keresgettem tutorialokat de régieket találtam.Ha valaki tudna segíteni az alapokban, vagy egy még használható tutorialt küldeni nagyon hálás lennèk. :)

[ Szerkesztve ]

(#68665) Bozek válasza ProdiG (#68664) üzenetére


Bozek
nagyúr

Android programozás

Bár nem egyértelmű, hogy pontosan mit akarsz. ROM-ot fejleszteni, vagy pedig programokat írni Android-ra. Ez a topic az utóbbiról szól.

(#68666) ProdiG válasza Bozek (#68665) üzenetére


ProdiG
tag

Nem értem hogy ezt a topikot hogy nem vettem észre :D ROM fejlesztès lenne a cél,de ezt írtam. Köszönöm a topikot,rákèrdezek ott. :)

(#68667) zeusz55 válasza Bozek (#68660) üzenetére


zeusz55
senior tag

Köszi szépen, játékot mutatja?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#68668) teo77 válasza #79335424 (#68663) üzenetére


teo77
őstag

Köszi!
Eldöntöttem, mit szeretnék! Csak először azt hittem, tud SFTP-t;a kollega azt írta, tud.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#68669) Carline válasza vicze (#68656) üzenetére


Carline
őstag

Érdekes, de a play szerint lollipop (azaz ART) kompatibilis.
Ugyanazon készüléken CM12 (ahol ugyancsak ART van) alól mentem akkor sem állít vissza ugyanazon készülékre CM12-ben.
Na mind1 akkor marad a csak data visszaállítás.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#68670) Bozek válasza zeusz55 (#68667) üzenetére


Bozek
nagyúr

"nem az asztalt látom hanem kezelő felületekkel tudom irányitani a dolgokat"

Erre reagáltam, ez csak a kezelőfelületet mutatja, nem a képet. Vagy félreértettem valamit?

(#68671) vicze válasza Carline (#68669) üzenetére


vicze
félisten

Eleget keresgélve találtam, jó pár jelentést, hogy az app restore nem működik, furcsa, ha hazaérek kipróbálom.
Esetlég még ez?

(#68672) Carline válasza vicze (#68671) üzenetére


Carline
őstag

Nos újra leszedtem a supersu-t, TiBa-t és playről mindent megint újratettem és működik.
A visszaállítás app+data megy rendben.
Köszönöm, hogy foglalkoztatok a problémámmal. :R

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#68673) DarkChild


DarkChild
senior tag

Sziasztok!
Tudtok esetleg nekem olyan alkalmazást ajánlani, amelyik a "gazda" készülék mozgásérzékelő szenzorát figyelve képes egy másik mobilkészülékre SMS-ben riasztást küldeni?
Találtam sokféle "anti-theft" appot, de olyat nem nagyon, ahol a mozgásérzékelő szenzor indítja el a riasztási eseményt, nem pedig mondjuk a készülék feloldásának megkísérlése.
Szóval olyasmi kellene, ami ha megmozdítják a kütyüt, néhány másodpercen belül küld egy SMS-t a másik kütyüre :B
Ismertek ilyet?
Köszönet! :R

(#68674) SsPL711 válasza DarkChild (#68673) üzenetére


SsPL711
őstag

Ezt találtam, de nem próbáltam.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#68675) #79335424 válasza DarkChild (#68673) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mobile Alarm System. Ennek a pro -ját használom. Működik.

Egyébként egy automatizáló is tudja ezt. A Robotban van "készülék megrázva", vagy "készülék lefordítva" esemény. Meg még egy csomó más szenzoresemény.

[ Szerkesztve ]

(#68676) acsati válasza acsati (#68633) üzenetére


acsati
aktív tag

Erre akkor nincs senkinek semmi ötlete? Amiket ti használtok ilyesmire, nincs vele probléma?

(#68677) SsPL711 válasza acsati (#68676) üzenetére


SsPL711
őstag

Nekem ugyan ilyen pontatlan a GPS history, ha megnézem.
Nem illeszkedik a térképre pontosan, tele van levágásokkal, fals nyomvonalakkal.
Mintavételezéstől is függhet szerintem.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#68678) teo77


teo77
őstag

Urak! Mit kell tennem, hogy a YouTube-ot újra rendszeralkalmazássá tegyem? Az App2Zip-el csináltam egy telepíthető zipet a egy youtube apk-ról, de az hibával leállt a PhilZ-ben.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#68679) teo77 válasza teo77 (#68678) üzenetére


teo77
őstag

Megoldva!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#68680) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Tudok ajánlani olyan ingyenes eBook olvasót, ami sokféle formátumot megeszik(epub, mobi, pcr) és teljes képernyőn lehet olvasni (azaz a rendszer gombok sem látszanak olvasás közben)?

(#68681) teo77 válasza fausto (#68680) üzenetére


teo77
őstag

FBreader! Szuperjó! Pluginnal még jobb!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#68682) fausto válasza teo77 (#68681) üzenetére


fausto
addikt

Elsőre tényleg jól néz ki, köszi! :R

(#68683) Bozek válasza fausto (#68680) üzenetére


Bozek
nagyúr

Moon+ Reader. A PRC-t meg nevezd át MOBI-ra és már viszi is, az előbbi a régi, az utóbbi az új neve, de szinte ugyanaz a kettő.

(#68684) |AP|


|AP|
veterán

Allcast - et használ valaki? Nagyon jól működik az okostévére küldés. Szépen megy a legtöbb fájl formátum, egy dolog hiányzik: a feliratokat nem küldi ki a videókkal. Hiába ugyanaz az srt elnevezése, nem megy, pedig elméletileg tudja (legalábbis a leírás szerint)
Sok appot kipróbáltam erre a célra, mindegyiknek van valami nyűgje, az Allcast magasan a legjobb. Ha felirat is lenne, akkor tökéletes lenne.

(#68685) fausto válasza Bozek (#68683) üzenetére


fausto
addikt

A moon+ szimpatikus volt, csak a prc-t nem vitte. Köszi a tippet, így már jó, tesztelgetem mindkettőt!

(#68686) domerator


domerator
veterán

Lett egy droidos tabletem, a tesco féle opendott (megjegyzem váratlanul nagyon jól teljesít!) és próbálgattam rajta a mostani böngészőket... hát pofám leesett, amikor a boat browser az akku statisztikában nagyobb fogyasztást ért el, mint a kijelző!!! :Y
Eddig az UC browser a legjobb, illetve kérdésem, hogy az android natív böngészőjét hogy lehetne feltelepíteni? 4.4.2 a rendszer

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#68687) quailstorm válasza domerator (#68686) üzenetére


quailstorm
nagyúr

talán ez?

emlékeim szerint pedig volt root nélküli is, mikor új volt a Z1compact azt raktam fel...

(#68688) domerator válasza quailstorm (#68687) üzenetére


domerator
veterán

Kösz, próbáltam, de nem teszi fel a browsert valamiért. Pont ezért kérdeztem, mert valami rémlik, mintha kitkaton már a chrome lenne a natív... az meg egy xar, nem kell, le is tiltottam. :((

(ja... én vakegér... most nézem hogy root kell hozzá... azért nem teszi fel...) :W :W

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#68689) ollie válasza domerator (#68688) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van fent root nélküli változat is. A különbség, hogy a rootos system appként teszi fel.

***

(#68690) domerator válasza ollie (#68689) üzenetére


domerator
veterán

Koszi, de erre meg azt irja, hogy az eszkoz nem kompatibilis... ez inteles cucc.

Azt hiszem elobb utobb rootolnom kell... akkor meg en is fel tudok tenni sok mindent ra.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#68691) dokee78


dokee78
félisten

Ha a gyári Facebook kliensből letöltöm valaki fotóját,ugye nem kap erről értesítést?

(#68692) petipetya válasza dokee78 (#68691) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem kap értesítést róla, tapasztalatból tudom.

"nincs rá lezsóidő"

(#68693) dokee78 válasza petipetya (#68692) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.

(#68694) darvinya válasza domerator (#68690) üzenetére


darvinya
titán

Opera Classic-ot próbáltad?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#68695) Deck


Deck
titán

Eddig nagy Whatsapp-os voltam és a családban/ismerősök között is ez ment.Volt 1-2 dolog ami hiányzott ugyan de a legjobb volt. Tegnapig viszont valamiért nem is hallottam a Telegram-ról amiben benne van az az 1-2 dolog ami hiányzott és Gépre is felrakhattam. Így már le is cseréltem mindenkinek itthon! Nagyon szuper program! :DD :C

PS5

(#68696) bubi92 válasza Deck (#68695) üzenetére


bubi92
őstag

az a baj ezekkel, hogy hiába jó neked. ha az ismerőseid maradnak a rossznál.

(#68697) plaschil


plaschil
aktív tag

Sziasztok!

Rádió alkalmazást keresek, ami nem wifi és 3G-t használ, hanem a beépítettet. (RDS) A gyári alkalmazás nincs meg már, Cyanogen mod van fenn, abban meg nincs ilyen app.

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#68698) Deck válasza bubi92 (#68696) üzenetére


Deck
titán

Szerencsére hallgatnak rám és lecserélik :D

PS5

(#68699) domerator válasza darvinya (#68694) üzenetére


domerator
veterán

Igen, nagy opera fan voltam par eve, de mostanra annyira el lett chesve, hogy szinte hasznalhatatlan.

UC browser ami eddig a legkevesbe fajdalmas. Dolphin is esik-kel, rocog mint allat... a nativ droid meg nem megy fel root nelkul.

Ios-on van az atomic, az elegge hasit, de droidra nem lattam.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#68700) Viktor0610 válasza plaschil (#68697) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Spirit1: Real FM Radio

Már, ha szeretnél egy kisebb vagyont ilyesmire költeni. :D

(Igen, szerintem azért ilyen drága, mert nincs más, aki ezzel foglalkozna. :D )

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.