Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68401) junkpod


junkpod
nagyúr

Sziasztok, olyan appot keresek amivel azonos router logó laptopról tudok fájlokat masolgatni/módosítani a droidon , úgy mint es explorerbol.
Állítgatni kell egy tvbox felbontasat és ha rosszul sül el akkor nem tudok rajta csinálni semmit mert pl kilót a billentyűzet, nem jól pozicional az egér...
Van ilyen app?

Box's don't touch!

(#68402) junkpod válasza MaciG (#68350) üzenetére


junkpod
nagyúr

Google keep

Box's don't touch!

(#68403) sgergi válasza junkpod (#68401) üzenetére


sgergi
veterán

SwiFTP app (playen elvileg már nincs fenn) és Total commander. FTP módon tudsz böngészni a TC-ben a telefonod meghajtóin. De természetesen más FTP progi is van a Playen.
Vagy pl: [link]

[ Szerkesztve ]

(#68404) #79335424 válasza sgergi (#68403) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem ez nem ennyire egyszerű. Ha futó OS -en akar rendszerfájlokat módosítani (pl. build.prop), akkor ahhoz kevés lesz az FTP, mivel csatolásokat és jogosultságokat is kéne változtatni. Ráadásul a változtatások csak reboot után fognak érvényesülni, tehát a szervernek automatikusan, rendszerrel kell indulnia, hogy az elérés megmaradjon.
Sztem talán Webkey, vagy PAV szerver lehet jó. Vagy ADB.

(#68405) szundybence


szundybence
aktív tag

Sziasztok!

Olyan (lehetőleg ingyenes) programot keresek az Androidos (4.1.1) okos-telefonomra, ami automatikusan és jó minőségben felveszi a telefon-beszélgetést, a Skype-beszélgetést, a Hangout-beszélgetést, stb, még akkor is a fülhallgatóval, vagy Bluetooth fülhallgatót használok.

(#68406) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Az hogy lehet hogy egy alkalmazást nem tudok letörölni? :F
Erről van szó, és ez tudtommal nem integrált app egy LG G Pad8.3-ban.
Inaktív a törlés gomb.

(#68407) kuksa90 válasza z123456789 (#68406) üzenetére


kuksa90
őstag

Először a saját beállításainál kell inaktiválni a programot, utána törölhető.

szerk: nekem felzabálta az akksit...

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#68408) junkpod válasza #79335424 (#68404) üzenetére


junkpod
nagyúr

Igen build. Pro-am jatszottam:)
A legjobb az lenne ha megkapnam a droidon kepernyojet és egeret, billentyűt.
Alkalmazast éppen meg el tudok indítani ha kell.
De lehet marad adb-rol biztonság másolat visszaallitas.

Box's don't touch!

(#68409) #79335424 válasza junkpod (#68408) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sejtem, hogy mit szeretnél, csak attól tartok, hogy ha a hibás kalibráció miatt elszáll a kép, akkor az a távoli asztalt is hazavágja. A PAV szerver viszont webes, úgyhogy az talán működik. Arra viszont nem emlékszem, hogy van -e benne terminál funkció. Telón van tuti megoldás az ilyesmire. Az Aroma fájlkezelő. Csakhogy ragaszkodik a touch inputhoz. Legalábbis nekem nem sikerült az irányítása egérrel és billel. Fut, látom a GUI -t, csak nem férek hozzá. Nagyon bosszantó.

(#68410) teo77 válasza #79335424 (#60691) üzenetére


teo77
őstag

Köszi szépen! Korábban nem láttam ezt a válaszod. Nagyszerűen hangzik! Ezzel a módszerrel távsegíthetek androidot is? Azt hogy érted, hogy "állítva leteszi a telóját"? Van jelentősége, hogy hogy van a telefon elhelyezkedve? :O

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#68411) #79335424 válasza teo77 (#68410) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen, van. A Webkey -ben forgatható a nézet, de nem olyan egyszerű összehozni, hogy ne legyen torz a kép és hogy amire böksz a telódon, annak ne a fejjel lefelé nézet szerinti koordinátái érvényesüljenek a másik eszközön. Amit látsz és amire böksz, az két dolog. Ha ezek nincsenek összhangban, akkor nem fog működni a vezérlés. Ha nem akarsz szívni az irányítással, akkor az irányítandó telón az alábbiakat javaslom beállítani a művelet előtt:
Állandó álló nézet, (vagyis forgatás kikapcsolva).
Képernyőzár kikapcsolva, képernyő kikapcsolás hosszú időre állítva.
Beállítások -> Kisegítő lehetőségek -> érintés tartási késleltetés: hosszú (vagy legalább közepes)
Wifi alvási irányelv beállítása (kikapcsolt kijelzőnél is tartsa hálózati kapcsolatot)
Ezeket még egy műszakilag különösen szöszi is meg tudja tenni (ez tapasztalat :) ).

[ Szerkesztve ]

(#68412) teo77 válasza #79335424 (#68411) üzenetére


teo77
őstag

Rendben! Köszönöm! Végre egy ígéretes távsegítő alkalmazás! Ugye, ez android és android között is működik?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#68413) #79335424 válasza teo77 (#68412) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze. A barátnőmnek egy Sony Xperia Mini Pro -ja volt, amit vagy PC -s böngészőből, vagy Androidos miniPC -ről, vagy SGS2 -ről irányítottam. Tőlem kapta a Sony -t és már rootolva, "előkészítve" adtam oda neki. Azóta lecserélte egy szolgáltatósa, ami nem rootolt, úgyhogy azzal önállóan kell megbírkóznia.

[ Szerkesztve ]

(#68414) junkpod válasza #79335424 (#68409) üzenetére


junkpod
nagyúr

A kép nem száll el csak pl nagyobb lesz mint a kijelzo és nem látom jó részét vagy nincs összhangban az egér és a kép felbontas...
1080p kimenet van de tartalmilag egy 720p desktop van felskalazva 1080p felbontasra, hogy nagyok legyenek az ikonok, de nekem jó lenne a kis ikon is de valós 1080p desktop kell.
Ki érthet ahhoz, hogy mit érdemes buildprop ban átírni?
Van benne olyan hogy
Has.1080p.scale =2
Resolution=1280x720

Box's don't touch!

(#68415) student


student
őstag

annak mi célja hogy az eddig használt tv műsort mutató tv24 app frissités után

hozzáférést szeretne a képekhez,videókhoz fájlokhoz?

ez így egy adathalász rakás szar igaz :F

[ Szerkesztve ]

(#68416) #79335424 válasza junkpod (#68414) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sejtettem, hogy ide fogunk kilyukadni. Felejtsd el a build.prop -os próbálkozásokat! A felbontásváltó menü is kamu. A natív kimenet fix és a kernelben van definiálva, mint ahogy a képfrissítési frekvencia is. Az 1080 -hoz kernelt kell cserélni. Nem ismerem az Armlogicos lehetőségeket, de ha létezik rá 1080 -as kernel, akkor a freaktab.com -on biztosan találsz. De nem javaslom. Az AML minden 8726 -os SOC -ot csak MP2 -es Malival szerelt. Ha ráereszted a fullHD kimenetet, akkor kb. olyan lesz, mintha ólomcsizmát adtál volna rá. Gyenge az a vas a FullHD -hoz.

[ Szerkesztve ]

(#68417) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Sziasztok!!!

A sixaxis controller nevű appnál amikor hozzápárosítom a kart az utána ps3mal is működni fog?

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#68418) dlaj


dlaj
őstag

Üdv, Mindenkinek, és BUÉK!

Szerintetek a Gravity Box-szal be lehet állítani, hogy az érintőgombok mindig világítsanak? :R

(#68419) beg válasza dlaj (#68418) üzenetére


beg
veterán

Igen. Természetesen csak akkor, amikor a kijelző is aktív.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#68420) dlaj válasza beg (#68419) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi, igen úgy szeretném. :R

(#68421) z123456789 válasza kuksa90 (#68407) üzenetére


z123456789
addikt

És abba hol tudok belépni? :F

(#68422) raziel01


raziel01
veterán

Létezik olyan program amivel lehet ki-be kapcsolgatni a külső billentyűzet? Rá van dugva a tabra a micro USB-s billentyűzet viszont így akkor is fogyaszt ha nem használom. Kihúzogatni meg nem akarom folyton ha nem muszáj. Root-olt a tab. Op3n Dott

(#68423) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

A sixaxis controller nevű appnál amikor hozzápárosítom a kart az utána ps3mal is működni fog?

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#68424) rgeorge válasza raziel01 (#68422) üzenetére


rgeorge
addikt

USB hosszabító?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#68425) szundybence


szundybence
aktív tag

Esetleg erre valaki?

(#68426) Tav-Csoves válasza szundybence (#68425) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Hát ha volna ilyen alkalmazás, az nekem is kéne!!

(#68427) dokee78 válasza szundybence (#68405) üzenetére


dokee78
félisten

Telefonbeszélgetést pár app tud rögzíteni,főleg,ha ROOT is van.

Lassan 1 éve használom.

(#68428) iTomi81


iTomi81
tag

Kedves android testvérek. Ha valaki beállította a telefonján a "külső SD kártya titkosítást, megköszönném ha privátban jelezne nekem mert lenne jó néhány gyakorlati kérdésem ezzel kapcsolatban. Előre is nagyon szépen köszönöm.

(#68429) arti1121


arti1121
senior tag

egy másik topikban már kérdeztem és nem jött rá válasz.

bisztos hogy olvastam valahol már a problémára a választ de sehol sem találom a keresöben sem!!

SZOVAL:

fent volt a performance control alkalmazás és egyik nap csak ugy eltünt. probáltam ujra telepiteni de azt irja hogy az alkalmazás nincs telpítve! mi lehet a gond?? máskor simán felment

ha esetleg valaki emlékszik a megoldásra kérem jelezze

[ Szerkesztve ]

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#68430) vadászcsiga válasza dokee78 (#68427) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem root nélkül is működik a call recorder

(#68431) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!

Az normális jelenség hogy az SD kártyán ugyan azokat a mapokat látom mint a telefon belső memóriájában? Ahogy betettem az SD kártyát,már úgy jelenítette meg az es file explorer és a telefon saját fájlkezelője is ugyan ezt látja.

(#68432) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Valaki nem tudja miért van az hogy a battlefield commander miért nem kombatibilis a telómmal?
Lg g flex

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#68433) dokee78 válasza vadászcsiga (#68430) üzenetére


dokee78
félisten

Az szerintem nem ez az alkalmazás.

(#68434) air válasza RiseOfEvil (#68432) üzenetére


air
nagyúr

Csak! :)
Mármint ezt csak a fejlesztője tudná megmondani.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#68435) vadászcsiga válasza dokee78 (#68433) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor nem szóltam :B

(#68436) punky10 válasza RiseOfEvil (#68432) üzenetére


punky10
addikt

Mert ez egy elég merev játék.Nem"flexibilis"... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#68437) junkpod válasza #79335424 (#68416) üzenetére


junkpod
nagyúr

A kimenet most is 1080p60, ezt írja a tv és a doboz menüjében is ezt választottam, ez ok. A gond az, hogy a ui 720-ban van generálja és ez van felskalazva 1080-ra...
Van erre a beszélgetésre egy jobb topic, itt már off?

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#68438) Indiant válasza dokee78 (#68427) üzenetére


Indiant
addikt

Vajon VOIP hívást is tud rögzíteni?

(#68439) dokee78 válasza Indiant (#68438) üzenetére


dokee78
félisten

Azt nem tudom,meg kell nézni a changelogját.

(#68440) szundybence válasza dokee78 (#68427) üzenetére


szundybence
aktív tag

Kipróbáltam már korábban az általad ajánlottat. Sajnos csak telefonnál működik. Nekem kellenének a Skype és az egyéb SIP-protokolos hívások is. Azokkal sajna még a kézi indítással sem működik. Azért köszönöm a válaszodat!

(#68441) Freddycom


Freddycom
őstag

Az ilyen jellegu alkalmazasok, konkretan ez, tenyleg mukodhet?

[link]

Leirasa szimpatikus, illetve az is, h nincs telebaszva mindenfele plusz alkalmazassal, csicsas felulettel, feltehetoleg azt teszi, amit iger.

[ Szerkesztve ]

(#68442) expander


expander
senior tag

Sziasztok, olyan programot/widgetet keresnek (ha egyaltalan letezik), amivel max. 1-2 mozdulattal ki tudom kapcsolni az ertesitesek rezgeset. Jelen allas szerint: Beallitasok-Hang-Rezges erossege menupontban kell lehuznom az ertesitesek csuszkajat. Szedtem le egy par "profile manager" programot, meg "vibrate off" widgetet, amik valoban kikapcsoljak a rezgest, de csak a bejovo hivasnal, nekem pedig az ertesiteseknel kellene :\

(#68443) junkpod válasza expander (#68442) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ha nemár teszed a telefont? Bekapcsolo hosszan és ott a menüből néma profil.

Box's don't touch!

(#68444) expander válasza junkpod (#68443) üzenetére


expander
senior tag

nalam nincs ilyen opcio (LG G3) :D alapbol profiljaim sincsenek, ezert kellett kulon programmal kiprobalnom, de nem mukodik veluk. a beallitasokban van olyan opcio, hogy "rezges hivasra", a programok csak ezt az opciot kapcsolgatjak ki-be, viszont van kulon egy olyan opcio, hogy rezges erossege, amiben 4 db csuszka van, koztuk az ertesitesek rezgesenek erossege is. na ezt kellene nekem valahogy egy widgettel, vagy valami progival 1 kattintassal allitgatni :D

(#68445) #79335424 válasza junkpod (#68437) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy AML8726 -os topik van -e. Nekem Rockchipeseim vannak. Van külön 3066 -os és 3188 -as topik, de nem lenne szerencsés belekeverni egy AML -t. Szóval ez ott is off lenne. Az Xtreamer -nek talán van topikja.
Kattints erre a kütyüvel:
whatismyscreenresolution.com
Mit ír? Ha 720 -ról, 1080 -ra váltasz, akkor változik, az főképernyőn levő ikonok mérete? Ha nem, akkor az az egész felbontásváltó menü AML -en is ugyanúgy csak humbuk, mint RK -n. Sztem a kínaiak ezt előre belerakták, hogy majd leprogramozzák, de beletőrt a bicskájuk. Az Android nincs felkészítve a rendszerképet megjelenítő, elsődleges kijelző felbontásának változására. Egy telón nem cserélget a user 720 -as kijelzőt, 1080 -asra.

(#68446) darvinya válasza junkpod (#68437) üzenetére


darvinya
titán

Ilyenkor a dpi-t állítsd át, és igazodik a tv képéhez.
Viszont ez a telo/tabletre is kihat, tehát széteshet a kép.

Mivel nincs 2 felbontásra megírva az UI, ezért van 1080-on is 720.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#68447) #79335424 válasza darvinya (#68446) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem az UI a probléma. Az egy kis DPI korrekcióval (160 -> 240) símán igazodik a 720 -> 1080 kernel cseréhez (ez saját tapasztalat). Androidon nincs az UI -nak felbontás definíciója. Csak nézet módok vannak, de ezek közül a 720 és az 1080 ugyanabba a megjelenítési kategóriába tartoznak.

[ Szerkesztve ]

(#68448) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Olyan progit keresek amivel nyomon tudom követni a lányom telefonját.
Párat kipróbáltam már, de egyik se ér egy forintot se.
Jól gondolom, hogy kellenek a Google fiókjának az adatai hozzá.

Előre is kösz. :R
üdv.

[ Szerkesztve ]

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#68449) g_g_g


g_g_g
őstag

Sziasztok!
Frissült a dolphin browser és azóta, ha pl. fórumot olvasok és egy linket megnyitok egy másik lapon, majd bezárom a lapot, akkor az oldal tetejére ugrik vissza, nem oda ahonnan a linket megnyitottam. Baromi idegesítő, lehet ezt valahogy állítani, hogy bezárás után oda ugorjon vissza, ahonnan a linkre kattintottam?

(#68450) Viktor0610 válasza Tigi (#68448) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Androidon alapból van egy Eszközkezelő nevű szolgáltatás, amivel akárhonnan (PC, másik telefon, stb.) láthatod a készülék helyzetét a Google fiókba való belépést követően itt. ;)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.