Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59991) Imdre válasza #79335424 (#59988) üzenetére


Imdre
aktív tag

Ha írom, hogy az új verziók nálam nem jók, akkor nem értem miért azt ajánlja... de mindegy is.
Hogy mik a gondjaim?
- bármit töltök le, csak egy néhány kB-os semmit szed le (ez a legutóbbi frissítésnél lett ilyen, más böngészővel nincs ilyen gond).
- többször indítás után egyből kilép
- lefelé görgetésnél simán fut, felfelé görgetésnél azonban (csak ha újra megjelenik a fejléc) akadozik az egész
- hiába jegyeztetem meg vele a jelszót egy adott oldalon, azt mindig újra be kell írni. Egy egyszerű példa: hardverapróra belépve megjegyzi a jelszót, ha itt (ph) akarok belépni, akkor be kell írni a felhasználónevet, jelszót. Persze erre van több példa is...
- nem jegyzi meg a letöltési könyvtárat (tudom régi probléma, ezzel együtt tudok élni)
- néhány oldalt nem tölt be. Csak tölti a nagy semmit
Egyébként szeretem ezt a böngészőt. De nem értem miért kell meglepődni a kérdésemen? Többször volt ajánlva/linkelve egy program korábbi verziója, arra hivatkozva, hogy a frissítések nem igazán lettek sikeresek :F
Csak ezért bátorkodtam kérdezni, hátha valaki tapasztalt bugokat és egy korábbi verziót használ. Én nemrég tértem vissza erre a böngészőre, mert telefon váltása miatt a korábbi nem megfelelően jeleníti meg az oldalakat.
Mielőtt jönne a kérdés, kipróbáltam pár böngészőt és ennek a legjobb a megjelenítése/kezelhetősége. Gondoltam valamelyik korábbi verzióval, a jelzett hibák száma kevesebb, de...

norbert1998: ...akkor én kérek elnézést :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.