Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47426) petipetya válasza atosan (#47425) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyiket felhő alapú tárhelyet sem találtam igazán gyorsnak, amikor filmet másoltam velük a telefonra.

Mindenesetre bármelyik felület magyar tud lenni, ha ezeket beállítod az ES filekezelőn. De ha ragaszkodsz a külön klienshez, akkor a Drive magyar. A Dropbox és Box esetén nem emlékszem a kezelőfelület nyelvére, mert a Drive-ban ellentétben ezek nincsenek külön telepítve.

Még a Mega kliense is tartalmaz magyar nyelvet, illetve magyarra állítható a webes felülete.

A Dropbox amúgy telepítve van a Linux és a Win alá is, az elég gyors. Ám azt nem tudom, hogy régebbi gépen hogyan muzsikál. Emellett a Drive is a napokban dobta ki a külön telepíthető klienst Win/Mac rendszerekre, azt még nem próbáltam ki a Win alatt.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.