Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43301) VeryByte válasza air (#43299) üzenetére


VeryByte
őstag

Már miért ne mehetne?

VNC-vel meg az lesz a baja, hogy a PC-n nem nyit portot.

Ha valami normálisabb oprendszere van, akkor bármelyik RDP kliens jó lehet neki a telefonon. Lokális hálón az a lkegegyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#43302) Jb001 válasza #79335424 (#43212) üzenetére


Jb001
tag

Az az external sd -s sor is érdekes. Nincs benne kártya? Nincs vmi app2sd, vagy átlinkelés, ami hiányzik neki?

"Csak" 64 Gb belső memória.

Fontos lehet, hogy csak a frissítéseknél írja a hibát, telepítésnél soha, akkor se ha újrarakom az adott progit. Tegnap "véletlenül" egyet sikerült neki újítani, de a vibert, ES-t pl. továbbra sem.

Az app2sd írja h. App2sd is not totally supported bí your device! és ha rányomok h. vmit tegyen át, behozza az app rendszerbeállításait és írja h. nyomjak rá a nem létező áthelyezés az SD-kártyára.

Nemrég bekerült a VirtualSD Manager a romfrissítéssel, 2-féleképpen lehet létrehozni "SD"-t: vfat v. ntfs filerendszerrel. Mindkettőt kipróbáltam, u.azt csinálja az app2sd mint korábban.

Az átlinkeléshez nem értek, el tudnád mondani, mit csináljak? Sajna a linux nekem magas, huszon éve dos + windows-on élek.

(#43303) 800.henrik válasza Jb001 (#43292) üzenetére


800.henrik
senior tag

Már próbáltam, nem megy: [link]

Szerk.: PC Remote Controller-el van kép, de nincs egér :O

[ Szerkesztve ]

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#43304) air válasza VeryByte (#43301) üzenetére


air
nagyúr

Nem lokális hálóról van szó.

(#43303) 800.henrik
Szerintem kár erőltetni. Így nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#43305) #79335424 válasza Jb001 (#43302) üzenetére


#79335424
törölt tag

Itt leírtam. Az előtte levő hsz -emet is olvasd el. A Solid Explorer fizetős, a Root Explorer nem.

(#43306) gmark247


gmark247
tag

Heló!

Akadozó telefonbeszélgetés megoldható play áruházból történő más contact manager használatával?
A probléma abban nyilvánul meg, hogy pár másodpercre elnémul a partner hangja és/vagy akadozva hallom.
Lenovo A850, rootolt készülék custom ROMmal, de gyári ideafriend.apk a contactmanager.

Esetleges probléma lehet, hogy egy faluban élek és ezért a 3G jel elég gyenge? Lehetséges valahogy erősíteni rajta?

Ha áruházból tölthető le megfelelő applikáció, akkor melyik? Lehetséges alapértelmezett contact managernek beállítani úgy, hogy a gyári ne legyen érvényben, esetleges eltávolítása ne okozzon gondot?

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#43307) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok,olyan szép esetleg animált időjárás widgetet keresek,aminek az oldalára több várost kitehetek egy oldalon,köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#43308) VeryByte válasza air (#43304) üzenetére


VeryByte
őstag

Mé', szerinted, ha két gépet összekötsz, az mi? :-) Az, hogy 192.168-as, 169.254-es, 10-es vagy akármilyen IP range-ben van, az ebből a szempontból teljesen mindegy. Ha rpouter-ed van, ami a gateway-ed is, akkor is lokális hálód van, onnan is el tudod érni a gépedet (különben nem menne pl. a port forwarding), akkor meg miért is nem lokális háló?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#43309) air válasza VeryByte (#43308) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg próbáld meg mégegyszer, figyelmesen elolvasni a kérdező leírását. Nincs routere. A telefonból csinált hotspotot, és arra csatlakozik a számítógéppel. Nálam ez nem lokális hálózat, és az RD alkalmazások így nem tudnak működni. Szerintem.
Egyébként hogy jön ide a port forwarding?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#43310) Laca1212


Laca1212
őstag

Megjött a hivatalos KitKat a ONE-omra és kérdezném, hogy másnál sem működik 4.4.2 alatt az AppLock?

(#43311) bok92


bok92
addikt

Üdv! Tudnátok ajánlani valami jó (komolyabb) jegyzet alkalmazást? Pl olyat mint az Awesome Note...

(#43312) air válasza bok92 (#43311) üzenetére


air
nagyúr

Google Keep?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#43313) bok92 válasza air (#43312) üzenetére


bok92
addikt

Használtam azt, de valahogy nincs egy kategóriában az Awesome note meg a Keep ... :DDD Olyasmit keresek főleg... De azért kösz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#43314) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Megcsináltam avstreamer-el :C :))

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#43315) saphancs válasza saphancs (#43269) üzenetére


saphancs
aktív tag

Erre esetleg vki? (Telóról nem tudok linkelni bocsi)

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#43316) petipetya válasza Laca1212 (#43310) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megnéztem stock 4.4.2-őn (Nexus 4), és nálam hibátlanul működik.

"nincs rá lezsóidő"

(#43317) Tyer válasza bok92 (#43311) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem a Trello ugrik be. Én megelégedéssel használom

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#43318) bok92 válasza Tyer (#43317) üzenetére


bok92
addikt

:R

(#43319) VeryByte válasza air (#43309) üzenetére


VeryByte
őstag

Nos, csak mert hitetlen kutya vagy :) , megcsináltam amit a páciens írt, és teljesen jól működik! (Azért csak most, mert lusta vagyok és van más dolgom is.)
Szerinted, a telefontól kapott IP (192.168.43.205) és a telefon saját IP-je (192.168.43.1) nem alkot lokális hálózatot? Vagy ez nálad mit jelent?

Tehát:
- TV letölt mind a gépre, mind a telefonra
- gépen minden interface kikapcs, kivéve a wifi-t
- telefonon mobil data kikapcs
- telefonon wifi hotspot bekapcs
- gépen csatlakozás a wifi hotspotra
- TV elindít a gépen
- TV elindít a telefonon
ÉS NEM MEGY
- gép TV-jén beállít, hogy LAN kapcsolatot engedélyezze
ÉS MEGY!!!!

Szóval, működik az.

Port forwarding pedig egy régebbi kommentre volt italás, de a mostanihoz semmi köze egyébként, ahol is a gateway-rő volt szó, de mondom, nem lényeges.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#43320) punky10 válasza VeryByte (#43319) üzenetére


punky10
addikt

Ha a telon kikapcsolod a mobil adatot,akkor hotspotként mit osztol meg? :U

Vagy én értelmezem rosszul,és nincs szükség a mobilnetre,csak a csatlakozás miatt kell a hotspot...?

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#43321) LonGleY válasza punky10 (#43320) üzenetére


LonGleY
veterán

2.

(#43322) air válasza VeryByte (#43319) üzenetére


air
nagyúr

Én is kipróbáltam. Ha nincs mobilnet nem lehet hotspotot csinálni. :U
A "kutyás" sértegetést meg inkább elengedem a fülem mellett, mert nem süllyedek le a te szintedre. Legközelebb akkor írj nekem, ha megy kulturáltan!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#43323) siofok


siofok
őstag

Sziasztok!azt hogy tudnám kideríteni,hogy az lg képernyőzár proginak mi volt az előző verziója?mert az nálam hibátlan volt,de ez a pár napja érkezett 3.0 ez sok hubát hozott.

OnePlus nord 2t

(#43324) helixP


helixP
nagyúr

Leváltanám a Lama-t mert mostanában sajna rakoncátlankodik. Szerintetek Tasker, vagy E-robot? Esetleg valami más?

siofok:Tegnapelőtt linkelték a 2-est, meg az egypont valahányast a srácok nézd meg azokat.

(#43326) Siriusb válasza helixP (#43324) üzenetére


Siriusb
veterán

E-robot, igaz, én csak most kezdtem el használni.

(#43327) beci


beci
őstag

Ha már volt,sorry.
Tessék választani.:)
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#43328) sharkybacsi válasza air (#43309) üzenetére


sharkybacsi
tag

A hotspot definíció szerint lokális hálózat.

"Public access wireless local area networks (LANs) were first proposed by Henrik Sjödin at the NetWorld+Interop conference in The Moscone Center in San Francisco in August 1993.[1] Sjödin did not use the term hotspot but referred to publicly accessible wireless LANs."

".... It was then that the term "hotspot" entered the popular vernacular as a reference to a location where a publicly accessible wireless LAN is available."

@(#43320) punky10: nem akar netet megosztani az eredeti poszt szerint ha jól emlékszem, csak rá akar látni a telefonról a gépre.

@(#43322) air: de lehet mobilnet nélkül hotspotot csinálni. Csak nem lesz netelérés megosztva. Illetve a mobilnet helyett meg lehet mást is osztani, mondjuk egy bluetooth wifi adapterről érkező netet, vagy akármilyen másik hálózatra való rálátást.

[ Szerkesztve ]

(#43329) xenom0rph válasza xenom0rph (#43282) üzenetére


xenom0rph
őstag

Valaki?

halahala

(#43330) air válasza sharkybacsi (#43328) üzenetére


air
nagyúr

Alapvető tévedésben vagytok a wlan és a hotspot tekintetében. De ebbe a topikba ez nem fér már bele.
Amit ide beszúrtál az egyébként nem a hotspot definíciója.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#43331) zsloti


zsloti
senior tag

Közben megtaláltam :)
Zs

[ Szerkesztve ]

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#43332) dokee78


dokee78
félisten

Olyan Facebook appot tudtok amivel komplett beszélgetést ki lehet menteni?

(#43333) xenom0rph válasza dokee78 (#43332) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ilyen nem létezik

halahala

(#43334) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Sziasztok !

Olyan appot keresnék amivel létretudnék hozni jelszóval védhető vagy más módon külső kezeknek elérhetetlenné tevő mappát.

Köszönöm!

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#43335) kovisoft válasza ted_mosby (#43334) üzenetére


kovisoft
őstag

Ezek szerint az EDS / Cryptonite nem jött be. Mennyire komolyan akarod védeni az adott mappát? Csak szimplán ne találjon rá az, aki kezébe veszi a telódat, vagy elvesztés-ellopás-SD kártya kivétele-stb esetén is garantáltan olvashatatlan legyen a tartalma?

(#43336) fojtviki válasza kovisoft (#43335) üzenetére


fojtviki
senior tag

Szerintem inkabb annyit akar, hogy ha valaki nyomkodja a telefonjat es mondjuk ranyom a kepekre, akkor kerjen egy jelszot:) Mellesleg nekem is kellene ilyen:)

(#43337) VeryByte válasza air (#43322) üzenetére


VeryByte
őstag

Volt szmájli.

És nem a hotspot volt a lényeg, hanem, hogy tudja-e TeamViewer-rel vezérelni a gépét. Azt pedig tudja. Leírtam. Nevezhetjük akárminek, tethering, hotspot, LAN, stb....
De a LAN-ba azért nem kötsz bele, ugye? :-)

[ Szerkesztve ]

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#43338) canniball


canniball
nagyúr

Olyan app. létezik-e, amivel úgy lehet felhasználót váltani hogy nem kell húzkodni a csúszkát?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#43339) petipetya válasza canniball (#43338) üzenetére


petipetya
nagyúr

Milyen csúszkát?

"nincs rá lezsóidő"

(#43340) canniball válasza petipetya (#43339) üzenetére


canniball
nagyúr

A képernyő-feloldó csúszkát, vagy lakatot vagy mi annak a hivatalos neve.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#43341) Andyka0908


Andyka0908
tag

Sziasztok!

Egy olyan appot keresek, amivel lehetséges új frissítéseket elérni az adot készülékre vagy ez minden adott márkánál más és más app?
Nálam egy Lenovo készülékről lenne szó.

Köszi. :)

Asus TransformerBook T100, Lenovo IdeaPad A10, PocketBook Mini 515

(#43342) Viktor0610 válasza Andyka0908 (#43341) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a készülék menüjéből eléred alapból.

Samsung Galaxy A54

(#43343) Andyka0908 válasza Viktor0610 (#43342) üzenetére


Andyka0908
tag

Igen, megvan köszi. :)
Ott olyan van, hogy:
1) Rendszer frissítések
2) EC frissítések

EC az mit takarhat? :)

Asus TransformerBook T100, Lenovo IdeaPad A10, PocketBook Mini 515

(#43344) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!

Van egy x10 mini prom.
Most van 1x ilyen telom.
Hova menti az alkalmazásokat amiket le töltők?

Mert én nem találom.
Köszönöm a segítséget.

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#43345) Bozek válasza air (#43330) üzenetére


Bozek
nagyúr

A hotspot a WLAN segítségével nyújt Internet szolgáltatást. Akkor miért is nem lokális hálózat, ha ezen keresztül kapcsolódik egymáshoz két (vagy több) eszköz?

(#43346) arti1121


arti1121
senior tag

létezik olyan app ami mondjuk 07-16 és 20-07ig lehet tetszés szerint megadni neki appokat és azokba csak jelszoval lehet használni??

előre is köszi

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#43347) w.miki


w.miki
veterán

CM7hez létezik olyan egyszerű alkalmazás, amivel a zárképernyőn lévő Óra, vagy más adatok betűtípusát/méretét tudom változtatni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#43348) Moralespg válasza FZsolt15 (#43092) üzenetére


Moralespg
tag

Magyarul is tud?

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#43349) #79335424 válasza w.miki (#43347) üzenetére


#79335424
törölt tag

VOIP -hoz keresek előhívó választó megoldást. Egy olyan lehetőség kéne, amiben ha megadok egy előhívó opciót, akkor hívásnál választhatok, hogy előhívóval, vagy anélkül indítsam a hívást. Van pár ötletem, de egyik sem tűnik egyszerűnek. A névjegyzék összes számát pedig nem szeretném duplikálni és szerkeszteni.

(#43350) Koga777 válasza air (#43231) üzenetére


Koga777
tag

Nálam több százszor elmentette az ES File Explorert...
Talán rendszeralkalmazásként van a ROM-odban mindkettő program, azért nem menti el?

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.