Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41533) #79335424 válasza oszkarfincs (#41524) üzenetére


#79335424
törölt tag

A wifi rész nem gond. Csak a 2g-3g. Ez Android "feature". CM romokon működik. Gyári romokon is megoldható két módon.
1.: automatizálóval behívatod a menüt és emulálod a kapcsolás érintési műveletét (shellparancs: input tap x y, ahol x és y az érintés képernyőkoordinátái), majd kilépsz belőle (shellparancs: input keyevent 4, ami tulképp a vissza gomb).
2.: Itt egy XDA -s topik Ez tulképp az 1.-es módszer, csak a háttérben. Megcsináltam, de nem javaslom. Tetü lassú a váltás és magával a működéssel is voltak problémáim. Valahol korábban leírtam és felraktam a Youtube -ra egy videót a működéséről SGS2 -n.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.