Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) Aethel


Aethel
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Keresgéltem a play-en is meg a fórumon is de sehol nem találtam olyan progit ami PDF-ből sima JPG-t tud csinálni. Nyomtatáshoz kellene mert a gyári Canon app csak beolvasott PDF-et hajlandó nyomtatni, máshonnan beszerzett PDF-et baszik nem tetszik feldogozni. :(((
Eddig netes konvertálókkal megoldottam mindig de sokszor kerülök netmentes helyzetbe.. Próbáltam az OfficeSuite Pro-t de az sem hajlandó PDF-et másképp elmenteni.. vagy én vagyok ennyire béna? :D

(#22902) LonGleY válasza Aethel (#22901) üzenetére


LonGleY
veterán

Ilyet nem mobilon kell csinálni, hanem asztali gépen. Arra pedig adott ez a topik, azon belül is a kereső kifinomult használata. A válaszok közt megtalálható egy-két webes megoldás is, ami adott esetben mobilon át is működne.

[ Szerkesztve ]

(#22903) fatal` válasza LonGleY (#22898) üzenetére


fatal`
titán

Ez IMAPhoz van, ő exchanget kérdezett. IMAPon a gyári e-mail kliens tud PUSH-t egyáltalán?

(#22901) Aethel: Jól olvasom, hogy PC-s nyomtatáshoz akarsz konvertálni? Az fölösleges. Adobe Readerből vagy Foxitból ki tudod nyomtatni.

[ Szerkesztve ]

(#22904) LonGleY válasza fatal` (#22903) üzenetére


LonGleY
veterán

Japp, elnézést.

Viszont igen, a gyári Gmail tud push-t természetesen. Az a legjobb ebben. Egyáltalán nem fut a háttérben, viszont mindig egyből jelez.

[ Szerkesztve ]

(#22905) Aethel válasza LonGleY (#22902) üzenetére


Aethel
aktív tag

Értelek, gépen és tableten is megoldottam eddig böngészőből de mint ahogy írtam nekem valami offline megoldás kell.

(#22903) hunfatal : Igen, próbáltam az egyikkel de ugye a Google Cloud Printert akarja használni, amihez szintén internet kell, nem?
A foxit képes közvetlenül a nyomtatóra küldeni az anyagot wifin?

[ Szerkesztve ]

(#22906) fatal` válasza LonGleY (#22904) üzenetére


fatal`
titán

De azt (számomra érthetetlen okból) nem szeretné használni. :D

(#22907) fatal` válasza Aethel (#22905) üzenetére


fatal`
titán

Ha számítógépről akarod kinyomtatni a pdfet akkor nem értem a problémát. Átmásolod a pdfet és kinyomtatod a gépen bármiből, akár officeból is.

Közvetlenül droidról nem tudsz nyomtatni, mert nem kezel nyomtatót, mint hardverelemet.

(#22908) Aethel válasza fatal` (#22907) üzenetére


Aethel
aktív tag

Van egy Canon app amin keresztül tudok nyomtatni, de az sajnos kizárólag a saját maga nyomtató által beszkennelt PDF-eket hajlandó kezelni. Ezzel megbékéltem, viszont a sima JPG képeket lazán kitudom vele nyomtatni tab-ról. Ezért kellene valami alkalmazás ami képes a telón lévő PDF-et átkonvertálni képpé. Persze mindez Androidon, internet elérés nélkül. Ilyet sajnos sehol nem találtam.

(#22909) fatal` válasza Aethel (#22908) üzenetére


fatal`
titán

Ezt próbáltad? Bár az értékelések alapján nem lehet egy nagy eresztés, de egy próbát megérhet.

Esetleg ez, bár nem tudom, hogy pdfből képet tud-e.

[ Szerkesztve ]

(#22910) smisa


smisa
őstag

sziasztok

még nem írtam ide de most találtam egy szoftvert ami nagyon hasznos lenne csak elsőre elég gyanús müveletett csinált ;] Az app nem más mint az Emoze első login után szólt a gmail hogy gyanús bejelentkezést gátolt meg, mégpedig egy Israeli, Tel Aviv-i IP-ről :Y

Valaki használja vagy hallot róla ? :B

Előre is köszönöm a válaszokat

(#22911) vgyuri válasza smisa (#22910) üzenetére


vgyuri
őstag

Lehet, hogy Tel Aviv-ban van a szerverük, ami meg akarta nézni a leveleidet, ha újat talált volna akkor push-ban értesít.

(#22912) fatal` válasza vgyuri (#22911) üzenetére


fatal`
titán

Ezt a Google APIján keresztül kéne intézze és arról nem kapsz értesítést gyanús bejelentkezésről.

(#22913) xenom0rph


xenom0rph
őstag

A messenger 5-10 perc késéssel jelez, whyyyy?. :W :F

halahala

(#22914) petipetya


petipetya
nagyúr

Elvileg hamarosan jön majd egy bugfix a Play-hez: [link]

Azt nem tudom, hogy mit javít, mert nálam hibátlan.

"nincs rá lezsóidő"

(#22915) twine válasza petipetya (#22914) üzenetére


twine
addikt

"Rosszul" közelíted...más lett a koncepcio ;]
Ezzel a "bugfixel" először elk#rják....és majd később jön egy újabb android verzió amiben javítják...;]
I/o óta észrevettem,,, mindent ami hibátlan volt elk#rtak....
Nekem meg nem kéne fórumoznom ha drinkelek,,,,:B
Mert tudom hogy a fele nem igaz annak amit írtam,, de valami porszemet mégis érzek a (google)gépezetben :U

[ Szerkesztve ]

(#22916) dokee78 válasza petipetya (#22914) üzenetére


dokee78
félisten

Például ma nekem nem jelezte,hogy van frissítés a SwiftKeyhez.
Ha rámentem a saját alkalmazásokra ott sem jelezte,hogy frissíthető.
De ha az alkalmazásra nyomtam akkor már ott volt a frissítés gomb.

(#22917) tonyqa23 válasza petipetya (#22914) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ez a Play automatikusan frissíti magát? Mert én emlékszem,h a 4.0.26-ot raktam fel, most meg 4.1.6. Semmi értesítés vagy vmi? Legalább wifit használ?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#22918) fatal` válasza dokee78 (#22916) üzenetére


fatal`
titán

Nem azonnal jelzi sosem. Vártál volna még 3 órát és kiírta volna.

(#22917) tonyqa23: Igen automatikus.

[ Szerkesztve ]

(#22919) Arween válasza pikszel (#22822) üzenetére


Arween
senior tag

"A Camera 360-ban van olyan effekt, hogy tilt-shift. Szerintem ezt keresed."

Én nem találom benne ezt az efektet :( van benne sok, de ezt hol merre keressem?

(#22920) pvt.peter válasza dokee78 (#22916) üzenetére


pvt.peter
őstag

Így már én is jártam, korábbi verziókban is volt ilyen.
Mitől lehet?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#22921) tonyqa23 válasza Arween (#22919) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Elindítod és lesz egy kis világos kocka forma, benne egy fehér < jel.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#22922) #51177472


#51177472
törölt tag

Sracok, ha fel fullel zenethallgatok lefekvesnel, az ebreszto a telefon hangszorojan vagy a fulesben fog szolni?

(#22923) #51177472 válasza #51177472 (#22922) üzenetére


#51177472
törölt tag

Kiprobaltam, m2-n. :)

(#22924) punky10 válasza #51177472 (#22922) üzenetére


punky10
addikt

:F
Tehát ha egyik odaladra halláskárosodást szenvedtél, akkor az egyik közszolgálati TV csatornán fognak ébreszteni?

:DDD

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#22925) #51177472 válasza punky10 (#22924) üzenetére


#51177472
törölt tag

:DD

[ Szerkesztve ]

(#22926) petipetya


petipetya
nagyúr

Frissült a Google Naptár, most már a saját színek szerint mutatja az eseményeket.

"nincs rá lezsóidő"

(#22927) citkar válasza petipetya (#22926) üzenetére


citkar
addikt

Na annak örülök, praktikus s nem örültem h csak PC-n láttam más, az általam megjelölt színekben.
Múltkor abba ütköztem, hogy egy androidos naptárral szinkronizáltam a gmailes naptáram és csak a közeli időt szinkronizálta...a több hónaposat nem, az megoldható, hogy a régi, akár a teljes naptár tartalmát szinkronizálja?

(#22928) aizen92


aizen92
addikt

Beautiful Widgets használ valaki? mennyire pontos?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#22929) twine válasza aizen92 (#22928) üzenetére


twine
addikt

"Nekem" nagyon pontos,,,
Accuweather a szolgáltató(lehet állítani de nekem így jó),,,A hőmérséklet Budapesten, és a Szentendrei-szigeten max 2 fokot tér el (+-) ( a kertben lévő hőmérővel szoktam néha "csekkolgatni") :B :DDD
És az előrejelzések is pontosak általában,,,(pedig van egy elég speciális "microklíma" a szigeten a Pilis, és a két Dunaág keltette légmozgás miatt)
Gyakorlatilag reggel ehhez öltözöm,,,
Gondolom függ attól hol laksz, de nekem hónapok óta bevált,,, :K

[ Szerkesztve ]

(#22930) fatal` válasza aizen92 (#22928) üzenetére


fatal`
titán

AccuWeather úgyhogy elég jó.

(#22931) citkar válasza petipetya (#22926) üzenetére


citkar
addikt

A gogole naptár valóban a beállított színek szerint mutatja az eseményeket, de nem találom hol lehet beállítani hogy a ahvi nézetben ne csak csíkot mutasson, hanem a történét szövegét, tud valaki segíteni?

(#22932) petipetya válasza citkar (#22927) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tényleg, a múltkor is írtad. Bevallom fogalmam sincs.

Milyen eseményt nem látsz? Ami pl. 1 év múlva jön el?

A havi nézetben én is csak a csíkokat látom, és nincs is külön beállítás erre.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#22933) twine válasza citkar (#22931) üzenetére


twine
addikt

El nem tudom képzelni havi nézetben hogyan tudná szöveggel megjeleníteni az eseményeket,,,főleg ha egy nap több esemény is van... :U :F
Szerintem ez irreális elvárás,,,
Épp ezért érdemes egy koncepciót felállítani milyen eseményekhez milyen színt használsz,,,hogy havi nézetben valami elképzelésed legyen mit is látsz két hét múlva,,,privát eseményt, munkahelyit,,etc...aztán egy gombnyomás megnézni mi van ott, és még egy visszatérni havi nézetre,,,
De persze nem tudhatom mit, és hogyan használsz,,,csak javasolgatok ;) :R :R
Én heti nézetben használom a naptáram épp ezért,,de eszembe nem jutott, hogy ilyen kis képernyőn ekkora helyen megjelenítsen bármit is szöveggel...
A szinkronos problémád egyedi lehet mert mind előre mind "hátra" két évvel végiggörgettem ,és mindent jelez,,,,
Soha nem futottam még ilyen hibába :N

[ Szerkesztve ]

(#22934) citkar válasza petipetya (#22932) üzenetére


citkar
addikt

Nem is a jövő, hanem a mult érdekel, néha visszanézni, hogy 3 vagy több hónapja mi, mikor is volt.
De pár hete telót cseréltem s azokat erre nem szinkronizálja.
Ahh..a csík nem jó, akkor lehet marad a régi business calendar, de ott meg nem szinkronizálja a kívánt színt.

(#22933) twine A business calendar megmutatja haviban is, ha ezt állítom be, persze ha egy tucat eseményed van egy napra nem ideális, de nekem hiányzik, egy napra 2 max 3 eseményem van s jó látom a történés nevét, stb-t, mert az is több infó. SE xperia mini pron is így használtam s épp jó volt, hogy látom az esemény címét. A mostani iocean x7-et, 5 colon meg plána jó :D

[ Szerkesztve ]

(#22935) twine válasza citkar (#22934) üzenetére


twine
addikt

Asztali gépen(böngészőből) a google naptárban látod az elmúlt időszakok eseményeit?
Nem lehet, hogy azon a telefonon nem volt szinkronizálva a naptárad, és ezért nem látod a mostanin, mert nincs mit szinkronizáljon a szerverről?
Bocs ha alap dolgot kérdezek,,,csak ez a telefonváltás történet ilyet feltételez :U :R

Szerk:
"A mostani iocean x7-et, 5 colon meg plána jó"
Ugy már értem full hd-ben lehet hangyaf*sznyi betűkkel rajzolgatni ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#22936) citkar válasza twine (#22935) üzenetére


citkar
addikt

A google fiókomban megvan természetsen minden régi, talán évekre visszamenőlegesen, ta a tavalyiak biztos.
Két hete új telóm lett, naptár fel, szinkronizálás, a jelenlegi dátum (talán visszafele egy hónapot is) szinkronizált, de a több hónappal ezelőttit már nem, pedig visszanéztem volna h ősszel mi, mikor történt.
A PC-n sikerült utánajárni, de hát ha már okostelefon...tudhatná ez is :)

[ Szerkesztve ]

(#22937) LonGleY válasza citkar (#22936) üzenetére


LonGleY
veterán

Ismert hiba, van rá két workaround:

[link]
[link]

(#22938) petipetya válasza citkar (#22934) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem 1 évre visszamenőleg ott vannak az események a naptárban, most néztem.

Én mindig ugyanahhoz az email címemhez tartozó Google Naptárba írtam be az eseményeket (telón és gépen egyarant), amit folyton szinkronizál a készülék. Így ezzel sosem volt gondom.

Feltételezem, hogy te nem mindig ugyanabba a naptárba mentetted el az eseményeket, és ezért nincsenek meg.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#22939) LonGleY válasza petipetya (#22938) üzenetére


LonGleY
veterán

Ez is egy eshetőség, de ha online megvannak, akkor nem ez a baj. Azért nincsenek meg, mert visszamenőleg nem szinkronizál 1 hónapnál többet (ami szerintem eleve egy feature), de ez már leírásra került. Erre lehet megoldás a törlés-dátumvisszaállítás-újraszinkronizálás, vagy az exchange módszer.

[ Szerkesztve ]

(#22940) citkar válasza petipetya (#22938) üzenetére


citkar
addikt

Amíg az előző telóban rendszeresen szinkronizáltam szintén megvoltak, nem törölte ki a régieket, de így az új telóban a régi események ugye üresek voltak és újonnan, első alkalommal szinkronizáltam...a régieket (több hónaposokat) nem "húzta le" a google naptárról.

[ Szerkesztve ]

(#22941) petipetya válasza citkar (#22940) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem.

"nincs rá lezsóidő"

(#22942) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Cimborám és pajtásai fejlesztettek egy chat-elő alkalmazást, ez a Close2U névre hallgat, próbáljátok ki.

"Ez egy közösségi alkalmazás mellyel csetelhetsz a körülötted lévőkkel. Szerezz pontokat, lépj szinteket, hogy használni tudd az eddigi zárolt opciókat!"

═════════════════════════════════════════

(#22943) sharkybacsi válasza Nocsesz1 (#22900) üzenetére


sharkybacsi
tag

Ez imap volt, ha activesync-et akarsz, akkor inkább így:

Gmail Exchange ActiveSync server address: m.google.com
Gmail Exchange ActiveSync domain: google
Gmail Exchange ActiveSync user name: Your full Gmail address (me@gmail.com, e.g.)
Gmail Exchange ActiveSync password: Your Gmail password
Gmail Exchange ActiveSync TLS/SSL required: yes

(#22944) dime27


dime27
őstag

Sziasztok!

Tud vki mondani vmi jóféle akkumlátoridő növelő alkalmazást vagy esetleg olyan alkalmazást amivel ki tudom kapcsolni vagy szabályozni a 4 magot a tabletemben ( Ainol Novo Spark 9) hogy tovább birja az akksi benne.Csodálkozom hogy a 10000 miliamperes akksija viszonylag hamar 4-5 óra üzemidő után megadja magát és ebben nem is maximum fényerőn volt a tablet.

Előre is köszi!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#22945) Pityke78


Pityke78
őstag

Üdv!

Nincs olyan alkalmazás esetleg, ahova el lehet menteni különböző e-mail címeket, vagy jelszavak és egyszerűen be lehet másolni őket egy-egy weboldalra történő belépés alkalmával?

Kicsit unalmas és hosszú távon idegesítő is, hogy ha beakarok lépni egy oldalra, akkor mindig be kell pötyögnöm az e-mail címem, illetve jelszavam.

Köszönöm a segítséget!

(#22946) xSide


xSide
őstag

A google féle naptárhoz a mostani frissítés után szükséges a Google Play Szolgáltatások (a térképhez, youtubehoz már korábban).
Sajnos eddig is a hirtelen gyors merülésért felelős volt, mikor 14 órából pl. 2 órát tartotta ébren a telót.
A playhez a napokban elér a friss verzió mindenkihez, ami többek közt egy akksi merülési fixet is fog tartalmazni.

(#22947) DjBlero válasza RootRulez (#22942) üzenetére


DjBlero
őstag

köszönjük :R kiprobálom

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#22948) LonGleY válasza Pityke78 (#22945) üzenetére


LonGleY
veterán

A LastPass sok mobilos böngészőbe is be tud épülni, de ott általában fizetősek. Asztali gépen ingyenesek ezek a kliensek (én Operával, Chrome-al, Firefox-al használom). A LastPass-nak saját https szolgáltatása van, ahol a weboldalak jelszavai tárolódnak, és így a böngésző extension-ök révén cross-platform mindenhol ugyanazokat tudod használni.

Egy jó alternatíva még a PasswdSafe (asztali kliensként Password Safe, az adatbázis közös is lehet), ami egy biztonságos jelszótárolót jelent, de ennek mobilon nincs auto-beíró funkciója. Olyat csak a böngészőbe épült kiegészítővel lehet megtenni.

[ Szerkesztve ]

(#22949) citkar válasza RootRulez (#22942) üzenetére


citkar
addikt

Ki is próbálom majd :)

(#22950) klambi


klambi
addikt

szevasztok!
olyan gondom lenne, hogy feltettem 1 miui romot, aminek ugye nem az ADW az alap luncher-e, ezért felraktam azt rá, viszont sok restartnál a saját alap luncher-t tölti be, kérdés. az megoldást ha root uninstallerrel eltávolítom az alapot, vagy nézegettem, hogy vannak programok amikkel elvileg be lehet állítani az alapértelmezettként valamelyiket, de ebben nem vagyok biztos, c esetleg van más út amivel alapértelmezetté tudom tenni az ADW-t :F

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.