Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21998) S e t h válasza fatal` (#21997) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csak egy kicsit ellentmondásos amit írtál.Te hivatkoztál arra, hogy az időképen baromságokat is regisztrálnak, én erre írtam ,hogy igen, előfordul, de a nagy számok törvénye alapján, ha a környékemen 5 emberből 1 küld be fals adatokat, akkor sincs gond, erre most te írod, hogy miért akkora probléma a pár fokos eltérés.Te írtad a fals adatküldést, vagy te mire értetted a baromságokat?Ha nyáron havazást küld be, vagy micsodát?

Engem nem a pár fok zavar, hanem, hogy jelenidőben egy másik alkalmazás sem éri el az időkép szintjét, ahol km távolságra meg tudod határozni egy zivatar távolságát, irányát, feltéve ha ismeri az ember a földrajzot. :D

Akit meg ez nem érdekel, az utána fogja szídni az alkalmazást, hogy napsütés volt írva és mindent elvert a jég.Igen, ha lokális jelenség volt és nem fronthoz köthető, akkor nem nagyon fogja mutatni az alkalmazás, mivel azt nem tudja értelmezni ,hogy 5 % esély van zivatarra adott térséget illetően, vagy 35.
Az időképen viszont látod és tudsz vele számolni, azt meg már írtam ,hogy előrejelzésre nem jó, de erre vonatkozólag megvan a véleményem az összes időjárás appról.

EU viharkép, enyhén lol kategória lehet.Megmutatja ,hogy Büdösböhönyén zivatar lesz 10 perc múlva?Kétlem.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.