Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22016) EmberXY válasza LonGleY (#22012) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem is a farenheittel van a baj, nyilván át lehet állítani, csak azért írtam, mert egy kicsit emiatt is közelebb állhat az emberhez egy magyar vonatkozású app, ami ráadásul rengeteget tud. Valamiért ott van az emberben az, hogy mi celsiust és km-t használunk, a hentesnél sem dollárért vásárolunk.
És hogy ne csak off legyen, nyilván emellett az észlelések beküldése miatt nagyobb pontosság érhető el azzal szemben, amikor egy térségben csak pár mérőállomás adatait kapjuk meg...
Egyébként ahogy írtam korábban, az aix-szal is megelégedtem volna, de a widget annyira apró, hogy nem látok belőle semmit. A kijelző teljes szélességéig kihúztam, de nem volt elég.

Up the Irons!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.