Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Root nélkül megoldható, hogy egy játék adatait át tenni egy masik készülékre?

(#22702) Xaels válasza FZsolt15 (#22701) üzenetére


Xaels
félisten

Ott a Helium backup(Régebben Carbon néven futott)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22703) air válasza FZsolt15 (#22701) üzenetére


air
nagyúr

Elvileg már alapból is tudja a rendszer, csak még senki nem tesztelte. Google fiókban alkalmazásadatok szinkronizálása.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#22704) zhata válasza -PLevi- (#22665) üzenetére


zhata
senior tag

Gép-mobil kapcsolat - - -FTPSzerverPro

(#22705) sqpp


sqpp
őstag

Legegyszerűbb módon ES File Explorer..

Van benne Send by LAN funkció, persze ez két Androidos eszközön lehetséges csak,
habár a LAN fülnél szintén tudsz gépről, és gépre is másolni...szóval végülis tudsz mindenhová...
De ha betömöríted a játék fájlait egy zip-be és rákattolsz a megosztásra csak kiválasztod hogy Send by Lan
és akkor már megy is max hálózatsebességgel a telódra a cucc, ami hát elég gyors..

[ Szerkesztve ]

(#22706) FZsolt15 válasza Xaels (#22702) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Megtaláltam, az SD-n volt a mentés.
A Heliumot ismerem csak még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#22707) San398 válasza sqpp (#22705) üzenetére


San398
őstag

Én is az ES File Explorer-t használom gép és tab közötti másolásra

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#22708) fatal` válasza air (#22703) üzenetére


fatal`
titán

Nekem nem csinál semmit, pedig cseréltem ROMot azóta, minden alapbeállítással települt, MyBackuppal állítottam helyre az adatokat. Lehet, hogy csak akkor szinkronizál, ha az appok fel vannak rá készítve és ez a legtöbbre még biztosan nem igaz. Bár annak úgy szerintem semmi értelme nincs, az appfejlesztők eddig is tudtak sd export/importot fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#22709) Melack


Melack
veterán

Helló! Wifis filemozgató progit tudok? Anno volt egy, csak már nincs fenn, és a nevét sem tudom. Köszönöm előre is!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#22710) Bazs-


Bazs-
tag

Milyen programmal tudok a telefonhoz csatolni egy ext4-es pendriveot vagy sd kártyát ?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#22711) San398 válasza Bazs- (#22710) üzenetére


San398
őstag

Esetleg ezt próbáld ki USB OTG Helper [root] ha rootolt az eszközöd

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#22712) petipetya válasza ERPY (#22698) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R Köszi, nálam most javult meg.

"nincs rá lezsóidő"

(#22713) thiclyoon válasza Melack (#22709) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

esetleg Airdroid?
ezzel a gépen és a telefonon is látod az sd-t, és tudod módosíta

(#22714) S e t h válasza dokee78 (#22700) üzenetére


S e t h
nagyúr

Viszont még így is felmerül a kérdés, hogy miért tűnt el a playről.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#22715) Bazs- válasza San398 (#22711) üzenetére


Bazs-
tag

Köszi. Teszteltem, de sajnos nem működik. EzyMount-ot is megvettem, de azzal sem jött össze.
Sajnos több ötletem nincs :(

(#22716) petipetya válasza S e t h (#22714) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kitiltották a kritikán aluli ikonja miatt?

"nincs rá lezsóidő"

(#22717) dokee78 válasza S e t h (#22714) üzenetére


dokee78
félisten

Érdekes,mert hiába telepítettem,nincs a Play áruház "Saját alkalmazások" közt,viszont ha az "Összes"nél ott van és "telepítve" mutatja!

(#22718) Tyer válasza petipetya (#22716) üzenetére


Tyer
őstag

:C

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#22719) tonyqa23 válasza dokee78 (#22717) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ti hogy telepítettétek? Nekem nem kompatibilis, ezért az ingyenest meg se találom, így hát felraktam apk-ból. De a Play nem látja így se sajátban, se összesben. Amúgy tényleg gyors ez a böngésző...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#22720) fatal` válasza S e t h (#22714) üzenetére


fatal`
titán

Mert törölte a fejlesztő, de akinek már fent volt az fel tudja telepíteni, mert véglegesen nem lehet törölni.

(#22721) S e t h válasza petipetya (#22716) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pro verzió fent van.És csak neked , csak most egy ismerős.

hunfatal:
Oké, de a pro verzió csak egy kulcs, az miért is maradt fent?Az megy önmagában is ha telepíti az ember?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#22722) dokee78 válasza tonyqa23 (#22719) üzenetére


dokee78
félisten

(#22723) Richee11


Richee11
senior tag

a polaris office regisztrálása teljesen ingyenes?

(#22724) fatal` válasza S e t h (#22721) üzenetére


fatal`
titán

Mert gyökér a fejlesztő :D

(#22725) Arween válasza LonGleY (#22642) üzenetére


Arween
senior tag

Bocsi reggel volt ,és még nem jutottam kávéhoz :B Természetesen az AirDroid-ra gondoltam :K Köszi az ötletet próbálom az ip-címes párosítást meglátjuk úgy használhatóbb lesz-e.

(#22726) sharkybacsi válasza fatal` (#22724) üzenetére


sharkybacsi
tag

Már miért lenne gyökér a fejlesztő?
Egyáltalán nem törölte, a description harmadik soráig kellett volna csak olvasni a pro verziónál hogy ráakadjatok a linkre, ez valamivel egyszerűbb is, mint szenvedni itt a fórumon.
Segítek:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fevdev.nakedbrowser

(#22727) fatal` válasza sharkybacsi (#22726) üzenetére


fatal`
titán

Azért gyökér, ha valóban csak kulcsot árul a playen és letörölte az ingyenest, akkor kidobatja a userekkel a pénzt, mivel az ingyenest már nem tudod a playről beszerezni. Külső forrásból meg a legtöbben nem szívesen telepítenem.

Nekem meg feleslegesen linkelgeted, nem kerestem, mert nem érdekel. Akkor se használnám ezt a borzalmat, ha fizetnének érte :D

[ Szerkesztve ]

(#22728) LonGleY válasza sharkybacsi (#22726) üzenetére


LonGleY
veterán

Itt van a Naked a Play-en: [link]

Egyébként azért gyökér a fejlesztő, mert beírtam egy 1 csillagos review-t, és egyből lekapta MO-ot az elérhető országokból, azért nem találjátok a Play-en. Nameg folyamatosan jött a baszogatás, hogy fejtsem ki, hogy miért mondtam azt, amit - mintha nem lenne elég világos a google translate alapján, hogy szemetet gyárt. 60-adjára is visszaraktam kis módosítással a szöveget, most úgy tűnik, megunta a reagálást. Egész egyszerűen szúrja a szemét a jól megérdemelt 1 csillag.

[ Szerkesztve ]

(#22729) fatal` válasza LonGleY (#22728) üzenetére


fatal`
titán

Nem lehet telepíteni, csak, ha már fent volt korábban, már feljebb is linkelték.

Ezt az elemet nem lehet telepíteni az eszköz országában.

[ Szerkesztve ]

(#22730) LonGleY válasza fatal` (#22729) üzenetére


LonGleY
veterán

Ahm.

[ Szerkesztve ]

(#22731) sharkybacsi válasza fatal` (#22727) üzenetére


sharkybacsi
tag

Jó lett volna a válaszod előtt legalább a hozzászólásomat elolvasnod, ott a link, ebből látszik, hogy nem csak kulcsot árul.
Senki nem akarja ráderöltetni, ezt nem tudom honnan vetted.

(#22732) sharkybacsi válasza LonGleY (#22728) üzenetére


sharkybacsi
tag

Igen, én is pont ezt linkeltem, de azért köszi. :U

(#22733) fatal` válasza sharkybacsi (#22731) üzenetére


fatal`
titán

A hozzászólásodban lévő link az ingyenes, már nem telepíthető verzióra vonatkozik (ha korábban nem volt telepítve). Feljebb meg írta / kérdezte valaki, hogy a full verzió csak egy kulcs az ingyeneshez.

A mérete a pro verziónak 184k, csodálkoznék, ha ebben a komplett böngésző benne lenne, tehát kell hozzá (valószínűleg) az ingyenes verzió, amit Magyarországon nem lehet telepíteni, ennek ellenére a semmire nem jó pro verziót azért megveheted.

[ Szerkesztve ]

(#22734) oncsi


oncsi
őstag

Erre esetleg valaki?? pls

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#22735) sharkybacsi válasza fatal` (#22733) üzenetére


sharkybacsi
tag

Nem kell hozzá az ingyenes, a full verzió önmagában is megáll, sőt egyszerre is lehet a kettő telepítve.
A 184k a komplett program ( a free még kisebb), de használja a beépített böngésző motorját.
A free verzió apk-ja meg elérhető a fejlesztő weboldalán.
http://nakedbrowser.com/android/
Elég élénk az élet a topikjában:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1929663

Mindezzel nem a program mellett vagy ellen szólok, csak jó lenne, ha csak olyan információkat terjesztenénk, amik valósak, és biztosak vagyunk bennük, ennyivel tiszteljük meg a fórumtársakat.

Egy másik hasonló ligában játszó browser, kicsit szebb felülettel:
Tint Browser
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.tint&hl=en

(#22736) punky10 válasza sharkybacsi (#22735) üzenetére


punky10
addikt

A Tint böngészőnek sokkal szebb felülete van, mint a pucérnak, kellően gyors is, de pl tabletten használva nagyon hiányzik a desktop megjelenités. Ha meg ráklikkelek az oldal alján a teljes verzio(vagy valami ilyesmi) megjelenitésre, akkor nem győzök jobbra-balra, fel-le scrollozni... :((
Ettől függetlenül mobilon lehet, hogy jol használhato, én csak tabon probáltam.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#22737) punky10 válasza punky10 (#22736) üzenetére


punky10
addikt

Lejárt a szerkesztési idöm...
Megkerestem a Tint-et, frissitettem(régen használtam...) és találtam desktop beállitást...
Ugyhogy egy minusz visszavonva... Az oldal tördelésében még mindig gyenge, de lehet, hogy kiprobálom a telefonon is...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#22738) punky10 válasza punky10 (#22737) üzenetére


punky10
addikt

Megint én... :B

A Tint-ben bármit csinálok, nem engedi a youtube-t, csak a mobil verziot. Ha kézzel irom a cimet, akkor is átirja... :O
Nálam bukta...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#22739) finecsa


finecsa
tag

Azthiszem app még nem kapott itt annyi csesztetést mint ez a szerencsétlen Naked Browser. Szerencsére, mert csak a vita miatt telepítettem és nekem nagyon bevált.

És micsoda érvek szólnak ellene... ronda az app, ronda az ikonja, x éves a motorja, gyökér a fejlesztője... :W
Ezzel szemben itt egy korrekt androidos böngészők összehasonlító tesztje, köszönet érte enginev3.0-nak.
Világosan látszik hogy össszességében a Nakked browsert csak az Opera, abból is csak a Mini veri.

Android böngészők tesztje...

[ Szerkesztve ]

(#22740) darvinya válasza finecsa (#22739) üzenetére


darvinya
titán

Hát ez így csak a fogyasztás teszt a valós, a többi egy rakat semmit mondó.

Mert mondjuk a OperaMobil-nál van turbó vagy nincs?
És még egyéb dolog is kellene nézni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22741) zlatan77 válasza LonGleY (#22728) üzenetére


zlatan77
aktív tag

És ezzel jól kicsesztél azokkal,akik meg használni szerették volna.(Én nem)

(#22742) air


air
nagyúr

Naked browser (free) leírásának első 2 pontja:

PLEASE READ:
1)If you do not like the app name or icon, search "change icon" in the Play Store to customize.
2)Uses a minimal user interface to conserve resources. If you do not like the screenshots or do not want to learn a new interface then do not install it.

Remélem nem kell hozzá fordító, hogy megértsék azok, akiknek szól! ;] :C
Egyébként most próbáltam ki egy teljesen szűz tabbal a free verziót, és webről indítva a telepítést felment.

Egyetlen egy programot sem kötelező használni! De csak azért fikázni, mert nekünk nem tetszik, taplóság. Pláne a fejlesztőt gyökerezni. Ez a jellemző magyar mentalitás. Miért nem lehet elfogadni, hogy az emberek véleménye eltérő? Semmi szükség nincs megmondójánosokra, akik eldöntik helyettünk, hogy miről mit gondoljunk. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#22743) ux1 válasza air (#22742) üzenetére


ux1
addikt

Ha vmi a gyári böngésző motorjára épül, akkor minek fizessek érte. Inkább használom a gyárit... ;) Nekem amúgy se jött be. Ekkora xart nem láttam még... ;)

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#22744) citkar


citkar
addikt

Sziasztok!
Keresnék vmi programot vagy widgetet, ami kezeli a telefon ki- és bekapcsolását, ne csak a beállításokból érjem el. Vagy ami még jobb lenne, egy olyan ébresztő, ami az ébresztéssel együtt be is kapcsolja a telefont. Ismertek ilyet?
A régi Sony Ericssonom nem tudott ilyesmit, de az új kínai nagyon frankón ki- s bekapcsol a megadott időpontokban, csak nem akarok mindig a beállításokba menni ezért, könnyebb lenne ha elérném egy gombnyomással, mint pl egy ébresztőórát.

(#22745) darvinya válasza citkar (#22744) üzenetére


darvinya
titán

Ki/bekapcsoló gomb esetleg?
Amúgy nem nagyon értem a kérdést.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22746) air válasza citkar (#22744) üzenetére


air
nagyúr

A telefon bekapcsolását hogy akarod widgettel kezelni? ;]
Egy-két (kínai) modellen kívül az androidos készülékek nem képesek kikapcsolt állapotban ébreszteni, és bekapcsolni a készüléket.
Egyébként a Beállítások menü pontja általában kihelyezhetők a homescreen-re parancsikonként.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#22747) citkar válasza darvinya (#22745) üzenetére


citkar
addikt

A kikapcsolásnál még rendben van, hogy a kikapcsoló gomb, de a bekapcsolás? Így beállítottam, hogy az ébresztő előtt kapcsoljon be (mert hát ugye alszok) és utána meg ébresszen az ébresztő.
Az ébresztőknek van egy rakat widgetje, hogy ki-be kapcsolhatom anélkül, hogy a beállításokba kellene belépnem, na ilyesmi kellene a telefon előre tervezett ki- és bekapcsolására is, de az lenne a tuti, ha össze lenne vonva egy ébresztő appal, azaz, ha beállítom, hogy ébresszen 6-kor, ne kelljen beállítani máshol, hogy kapcsoljon be pl 5:58-kor.

(#22748) citkar válasza air (#22746) üzenetére


citkar
addikt

Ez tökéletesen ki- és bekapcsol az általam megadott időpntokban, igazából a legjobb az lenne, ha ennek a beállításait elérném az ébrezstővel együtt egy appal.

(#22749) DS39 válasza citkar (#22747) üzenetére


DS39
nagyúr

az Y200-am egy perccel ébresztés előtt bekapcsol, nem kell külön beállítani ezt.

de miért kapcsolod ki? okos telefont már nem nagyon kell.

[ Szerkesztve ]

(#22750) darvinya válasza citkar (#22747) üzenetére


darvinya
titán

Hát ahhoz támogatnia kellene a telonak az áll lekalcsolást.
Azaz csak a Op. rendszer van leállítva, de maga telefon nem kapcsol ki.

Egy két telefon tudja, de ennek van egy nagy hátránya.
Ha boot-olás közben hiba lép fel, akkor nincs ébresztés, max. leszívja az aksit 0%-ra.
Ami alsó szinten lévő program Li-Ion(Poly) aksinál akár valós 5%-ig is leszívja, ami már nem egészséges.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.