Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) atike válasza maross (#22800) üzenetére


atike
nagyúr

Gyári adatok visszaállítása. És ki is nullázódik egy az egyben.

(#22802) maross válasza atike (#22801) üzenetére


maross
veterán

Es ha erre volt valami rom teve, akkor arra teszi vissza, vagy valami meg alapabbra?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22803) ra^ven válasza maross (#22800) üzenetére


ra^ven
senior tag

Hát szerintem ha csinálsz egy gyári beállítások visszaállítást, annak törölnie kell a telon minden rögzített accountot és más egyéb felhasználói beállítást, de támogasson meg valaki ebben. :B

Egyes romoknál a gyári visszaállítás galibát okoz, magyarán nem indul el.
Az lenne a legtisztább, ha visszaraknál valamilyen stock romot, és azzal menne el a teló.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#22804) Oldman2 válasza ra^ven (#22803) üzenetére


Oldman2
veterán

A sima "Gyári beállítás visszaállítása", pl. egy SGS2-esen NEM törli a belső SD kártya tartalmát!

Erre figyeljetek, én legutóbb úgy vettem meg egy SGS2-t, hogy a belső SD-n ott volt minden érintetlenül.

(#22805) air válasza Oldman2 (#22804) üzenetére


air
nagyúr

Amelyik készülékben van belső "SD", azokban legtöbbször nem törli a factory reset azt a partíciót. Például Sony Xperia U-n sem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#22806) maross válasza ra^ven (#22803) üzenetére


maross
veterán

Soha nem tettem fel romot semmire, nem tudom most sajnos elsajatitani a kovetkezo negyed oraban :). Igy kaptam egy masik rommal, csak azt tudom, hogy nem gyari.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#22807) Tomaaasz válasza Oldman2 (#22804) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Csak a /data-t törli a factory reset. Ezek a belső SD-s cuccok meg az /sdcard alá vannak mountolva. Az igazi SD kártya meg /external_sd. Legalábbi tabletemnél így van. :)

Oda mentem, ahol vagyok!

(#22808) Deck válasza ra^ven (#22799) üzenetére


Deck
titán

Nincs benne hívás. Nálam a Skype jól működik. Tégy egy próbát az icq-val. Abban van voip és pc-s kliensük is van. Én régebben a gtalkot szoktam használni hívásra sose volt vele gondom. Azt is kipróbálhatod.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#22809) ra^ven válasza Deck (#22808) üzenetére


ra^ven
senior tag

Közben elkezdtem gondolkozni, lehet a 2G zavarta........
Mérgemben volt uninstall, majd otthon próbálkozok újra, no meg 3G-n hátha..

Köszi.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#22810) fdisk


fdisk
őstag

Másnál is rosszul működik az Opera? (nem a mini)
Mert mióta csak Opera lett a neve, nem tördel rendesen, sőt elég sokszor kifagy, és kilép a home screenre.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#22811) punky10 válasza fdisk (#22810) üzenetére


punky10
addikt

Igen, pár oldallal előrébb ki lett tárgyalva. Tedd fel a Play-ről az Opera Classic-ot, ez a régi verzio, csak uj, klasszikus néven... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#22812) Melack válasza punky10 (#22811) üzenetére


Melack
veterán

És az szerencsére jól is működik.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#22813) dokee78 válasza andikaaa (#22782) üzenetére


dokee78
félisten

Kínai csodákban gyári időjárás widget.

tessék

[ Szerkesztve ]

(#22814) csmat válasza air (#22760) üzenetére


csmat
senior tag

Köszi! :R

Azt nem tudja valaki, hogy a CC speed-re lesz-e JB 4.2?

(#22815) tonyqa23 válasza Deck (#22786) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Feltettem ezt a Whatsapp+-t, de sms ellenőrzés nem megy, hívás ellenőrzésnél meg kiírta,h a kliensem módosított, tegyem fel a legújabb verziót a honlapról...vagy valami ilyesmit.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#22816) air válasza csmat (#22814) üzenetére


air
nagyúr

Elvileg lesz.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#22817) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Melyik kamera app tud olyat, mint amikor például emeletről utcaképet fotózva olyan lesz a kép, mintha minatűr terepasztal lenne? Van ilyen vmelyik kamera alkalmazásban?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#22818) Deck válasza tonyqa23 (#22815) üzenetére


Deck
titán

Rakd fel újra a gyárit majd indítsd el ezután sms ellenőrzés elindít rendesen aztán törlés. Ezután mehet fel a whatsapp+. :)

PS5

(#22819) fatal` válasza fatal` (#22781) üzenetére


fatal`
titán

Megtaláltam. :D

Hátha mást is érdekel: ROOT kell neki, külön lehet állítani, hogy melyik billentyűzetet használja álló módban, fekvőben és fizikain. A PRO verzióval alkalmazásonként lehet szabályozni.

Keyboard Manager

(#22820) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

Arra van valami lehetőség, hogy adott alkalmazás statisztikáját megnézzem Google Playben?
Tehát ennél részletesebben szeretném, hogy ne csak az értékelését illetve telepítések számát láthassam, hanem pl. azt is, hogy mennyi 4 csillagokat kapott, adott időszakban mennyien töltötték le stb.
Statisztikai adatokat szeretnék gyűjteni alkalmazásokról, amelyek majd egy modellben szerepelnének, ezért is lenne fontos.

Választ előre is köszönöm,
Peti

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#22821) tonyqa23 válasza Deck (#22818) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Na így már elindult. Bár a gyárinál se kaptam semmilyen sms-t, csak oda ugrott,h adjam meg a nevem meg tegyek fel profilfotót. Meg ennél se. De gondolom jól van így...kösz.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#22822) pikszel válasza tonyqa23 (#22817) üzenetére


pikszel
őstag

A Camera 360-ban van olyan effekt, hogy tilt-shift. Szerintem ezt keresed.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#22823) Deck válasza tonyqa23 (#22821) üzenetére


Deck
titán

Szívesen! És milyen? Hogy tetszik?

PS5

(#22824) fdisk


fdisk
őstag

(#22811) punky10. Köszi.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#22825) S e t h válasza tonyqa23 (#22817) üzenetére


S e t h
nagyúr

Látom megelőztek, én is ilyen kulcsszóra kerestem rá.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#22826) pepe091 válasza fdisk (#22824) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Milyen készülékről van szó? De ez itt nagyon off... A készülék topikjában kérdezz inkább...

(#22827) tonyqa23 válasza pikszel (#22822) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ez az egyetlen kamera app a gyárin kívül, amit letöltöttem még régebben, de eszembe nem jutott volna,h megnézzem van-e benne ilyen. Mondjuk nem is tudtam, h mi ennek a módszernek a neve...köszi mind2töknek!:)

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#22828) tonyqa23 válasza Deck (#22823) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Így még nemtok nyilatkozni, nekem az imo helyett kellett vmi,mert az ette az akksit, most ezt egyelőre figyelgetem,h mennyire ébresztget meg ilyenek.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#22830) Bozek


Bozek
nagyúr

Egy nagyon jó alkalmazás a multitask-hoz: Kakudo Lite

A fizetős verzió is csak 222 Ft jelenleg.

Régebben mindig gondban voltam például az OTP SmartBank esetében, hogy ha megnéztem az SMS-ben kapott kódot, visszadobott a bejelentkező képernyőre és persze új kódot küldött.

[ Szerkesztve ]

(#22831) fatal` válasza pvt.peter (#22820) üzenetére


fatal`
titán

Szia!

Nem, ezeket csak a fejlesztő látja a developer consoleban. Esetleg, ha valami külső weboldal naplózza, akkor találhatsz ilyen infot.

(#22832) pvt.peter válasza fatal` (#22831) üzenetére


pvt.peter
őstag

Értem, köszi.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#22833) El Gringo


El Gringo
senior tag

sziasztok. Létezik olyan progi, ami felolvas minden notification-t pl: sms érkezett ettől és ettől, vagy e-mail érkezett, vagy nem tudom? + olyan se lenne rossz, hogy sms-t illetve hívófél nevét felolvassa. Ami jól működik.

Vocalizer TTS-t használok és GoSmsPro-t. :R

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#22834) zsoca67 válasza El Gringo (#22833) üzenetére


zsoca67
tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=ekawas.blogspot.com&hl=hu

(#22835) El Gringo válasza zsoca67 (#22834) üzenetére


El Gringo
senior tag

hm ez jól "néz ki" képek alapján, köszi. Megnézem :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#22836) aizen92 válasza Bozek (#22830) üzenetére


aizen92
addikt

Nagyon király kis progi! :R köszönjük!

mennyit zabál amúgy? azt nem nézted?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#22837) ux1 válasza #40993792 (#22829) üzenetére


ux1
addikt

Nem csak annak... G300, y200, Blade3 nem médiatek... :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#22839) set79


set79
csendes tag

Sziasztok!
Van egy tabletem, aminek teljesen meg vagyok elégedve a hangerejével, kivéve a skype-nál. Ott alig hallani a másik felet. Van mód a hangosításra? Már próbáltam elemes nokia hangszórót is. Játékoknál, meg egyéb alkalmazásoknál üvölt, de skype-nál igen gyatra. Létezik erre megoldás?
Üdv

(#22840) Rimuru válasza set79 (#22839) üzenetére


Rimuru
veterán

Az egész Skype halkan szól, miden hívásnál vagy csak egy embernél? (ha nem tudod próbáld ki, lehet a másik fél halk túlságosan)

Vigyázat, csalok!

(#22841) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Tudtok valami app-ot, amivel google drivera lehet feltölteni a fényképeket?
Most ezt a Foldersync-et használom, meg próbáltam a google +-al feltölteni, de az cska picassára teszi fel, vagy nem értem, hogy hogyan is csinálja.

(#22842) set79 válasza Rimuru (#22840) üzenetére


set79
csendes tag

Nemnem,minden hívásnál! De pl ha hívnak akkor a kicsengés is nagyon halk.

(#22843) aizen92 válasza OgKush (#22841) üzenetére


aizen92
addikt

Photo desk nevű alkalmazást használom. Mindig onnan pakolok fel drivera + a gyári galériát ezzel váltottam fel

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#22844) OgKush válasza aizen92 (#22843) üzenetére


OgKush
senior tag

:R :R Kipróbálom! Köszi!

(#22845) LonGleY


LonGleY
veterán

Hogyan tudnám ezt a gemius/ipsos felmérős b*ságot eltüntetni? Az újonnan telepített Opera Classic-ban jön elő mindig itt, bármelyik fórumlinkre kattintva, session-önként egyszer. Már próbáltam a linkjei alapján letiltatni, kitölteni, minden..

[ Szerkesztve ]

(#22846) LonGleY válasza LonGleY (#22845) üzenetére


LonGleY
veterán

Ok, azt hiszem megvan: opera:config#destination > 3

Ez úgy tűnik, kinyírja a nemkívánatos popup-ot.

(#22847) LonGleY válasza LonGleY (#22846) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem, így sem jó... hogy lehet kinyírni?!

(#22849) darvinya válasza LonGleY (#22845) üzenetére


darvinya
titán

1-2x töltsd ki, ha megint előjön akkor süti törlés, vagy kapcsold ki a süti fogadást.

(#22848) Zsolt_72

Akkor ezek szerint nem kezeli a sütiket.
Van egy pár oldal ami enélkül minden egyes alkalommal újra végig kell zongorázni mindent, hogy eljussunk a kívánt eredményhez.

Hát egy böngészőre nézve elég gáz.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22850) aizen92 válasza #40993792 (#22848) üzenetére


aizen92
addikt

Hihetetlenül pofátlanság. Használhatatlan a böngésző úgy sztem. Gondoltam kitöltöm párszor és majd akkor abbahagyja de töröltem is a fenébe....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.