Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139951) Probert75 válasza Jack Oneill (#139950) üzenetére


Probert75
addikt

Nem csak simán a billentyűzet volt!
És akár mennyire szereted és gyors, idegesítő, hogy nem írsz ékezettel.

(#139952) MADcat válasza Pubszon (#139949) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

:R világos.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#139953) Howkeddlee


Howkeddlee
senior tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni tőletek. Nova Launcert használok már évek óta. Nem is volt vele problémám idáig. Nagytakarítást végeztem a telefonomon (S7E) és töröltem olyan alkalmazásokat, amiket már nem vagy szinte soha nem használtam. (Nincs root a telón)
Megmaradt a korábbi 4-5 asztalból (asszem ez a neve, amin az alkalmazások ikonjai vannak) 2 asztal, amit szeretnék törölni. Próbáltam is a törlést, de amikor megfogom az asztalt, akkor nincs ott a kis x ha odahúzom és akkor törölné. Sem felfelé, sem lefelé húzva nem tudom törölni. Mit hibázok el? Vagy ez a Novának valami beállítása lehet hogy ne engedjen törölni? :F
Nagyon köszi a segítségeteket.

(#139954) punky10 válasza Howkeddlee (#139953) üzenetére


punky10
addikt

Ha egy asztalon nem marad semmi(se alkalmazás,se widget)akkor az magától eltünik.Ha valami miatt mégsem,akkor a haladó beállításban újra kell indítani.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#139955) Probert75 válasza Howkeddlee (#139953) üzenetére


Probert75
addikt

Ha a legfrissebb van, akkor ha összecsippented a kijelzőt, majd hosszan érintve és elengedve a törlendő oldalt, megjelenik ez:

(#139956) Howkeddlee válasza Probert75 (#139955) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Ohh basszus :W Köszi szépen, így már sikerült. :R

(#139957) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Messenger-be hogy lehet bejelentkezni már létező fiókkal?
Facebook regem nincs, nem is volt, de Messenger van.

#?*@&!

(#139958) tomy86 válasza m_kovacs (#139946) üzenetére


tomy86
addikt

A Macrodroid topikban biztosan kapsz választ a kérdéseidre.

[ Szerkesztve ]

(#139959) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Na,nekem,vagyis a lányomnak ugyanaz a problémája,mint a 139957-ben.
Két héttel ezelőttig simán használta a Messengert,Fb profil nélkül. Most kapott egy másik telót,és egyszerűen nem lehet telepíteni a messengert. Vagy a fenti üzenet,vagy a következő jelenik meg egy ablakban: (#100 invalid parameter)
Mi lehet a baj?

Üdv: Attila

(#139960) pube111


pube111
senior tag

Valami jó task changer, app changer, alkalmazás váltót tud valaki?

(#139961) FeZ... válasza zhorvath (#139944) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Azt valóban tudja és az ékezetes betűk is külön vannak, emiatt egyelőre azt használom, csak azt, hogy a nem különálló magánhangzóknál ha rányomok feldobja a világ összes karakterét, ami baromira zavar.

[ Szerkesztve ]

(#139962) FeZ... válasza mjani1172 (#139937) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Próbáltam már azt is, de abban is volt ami nem tetszett sajna.

(#139963) bara17


bara17
tag

Sziasztok, Aquamail Pro - t használok azonban van egy Exchange fiókom melyet nem tudok felvenni. Ha manuálisan akarom felvenni mit hova kell írnom? Vagy mi lehet a hiba (Xiaomi mi 9t telefon)

(#139964) svgyula válasza tillatrilla (#139959) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Én is belefutottam már ebbe a problémába. A play felületen van több "messenger" alkalmazás és a nagy része csak fosbukkal megy!
Az ikonok között van egy alig látható különbség. Ha emlékszel akkor azt keresd meg ha nem akkor próbálkozz egyenként.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#139965) zeon.hu válasza svgyula (#139964) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az eredeti messenger nem enged be minket.
Nálam működött,, kidobott és utána nem engedett bejelentkezni.
Felettem egy régi verziót (218.0.0...), az müködik, csak éppen új fiókként kezel, hiába léptem be a jó adatokkal, magyarul minden beszélgetés eltűnt.
Messenger Lite ugyanez.

#?*@&!

(#139966) DS39


DS39
nagyúr

Tök furcsa, hogy nincs hivatalos Monopoly játék a store-ban. a Hasbro miért nem terjeszkedik a mobil platformra? - költői kérdés -
(van egy-két alternatív verzió, de egyik sem az igazi...)

(#139967) WhiteWalker válasza DS39 (#139966) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mert a mikrotranzakció hiánya nélkül már nem éri meg ;]

(#139968) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Switfkeynél tényleg nem lehet kirakni az ékezeteket az alap kiosztàsra?

Köszi

(#139969) DS39 válasza Jumbozorz (#139968) üzenetére


DS39
nagyúr

sajnos nem találtam erre módot, pedig kb. ez hiányzik belőle csak a gboardból. jobban megszoktam, mint a google bill-jét.

(#139970) Indiant


Indiant
addikt

Kellene nekem egy ébresztő, ami nem az ébresztő.
Tehát a némításnál némul, de egyéb esetben csörög. Nem csak pittyen egyet, mint a naptár.
Van ilyen?

(#139971) Mr K


Mr K
senior tag

A Google Messages (5.0.052) alkalmazással kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni (Android 10):

1. Hogy tudnám elérni, hogy az éppen írt üzenetet ne egy 3,5x1,5cm-es ablakban kelljen megszerkesztenem, ahová egy normál 160 karakteres SMS sem fér ki? (A képernyő 6,7x13,5cm-es, azaz lenne hely egy nagyobb szerkesztő ablaknak is.) A landscape mód csak szükségmegoldás, mert úgy meg "gépelni" kényelmetlen.

2. Rá lehetne-e venni az alkalmazást, hogy folyamatosan mutassa a hátralévő karakterek számát, ne csak akkor, ha már csak 10 maradt?

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#139972) Dr.NX válasza Fall-N (#139945) üzenetére


Dr.NX
addikt

Mely betűk az élvezetesek? :DDD

Elfogadom a sütiket.

(#139973) Somatom válasza Dr.NX (#139972) üzenetére


Somatom
veterán

Kinek, melyik. Nekem a N. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#139974) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

YouTube Vanced nálatok műxik? Azt írja nincs internet kapcsolat...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#139975) M3oH válasza D1L1ZS (#139974) üzenetére


M3oH
addikt

Nálam működik

(#139976) zeon.hu válasza D1L1ZS (#139974) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Be akarsz jelentkezni?
Akkor szokott ilyet...

#?*@&!

(#139977) D1L1ZS válasza zeon.hu (#139976) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Már be voltam jelentkezve. Még reggel rendben volt...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#139978) zeon.hu válasza D1L1ZS (#139977) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telefon milyen régióra van állítva?
Nekem Szerbiában át kellett állítani, addig nem ment.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#139979) ignisz válasza D1L1ZS (#139974) üzenetére


ignisz
senior tag

Nekem telefonon megy, tableten nem. Két hete kb. mindkét készüléken leállt. Leszedtem újra telepítettem, s eddig működött. Be voltam jelentkezve.

(#139980) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#139974) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Meglett a hiba forrása! :)

Bekapcsoltam/ módosítottam a google kétlépcsős azonosítást és ezért kiléptetett...

Újraraktam a MicroG-t, majd utána YT vancedot, bejelentkeztem és minden frankó! )

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#139981) etooo válasza DS39 (#139966) üzenetére


etooo
senior tag

(#139982) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Meg lehet azt oldani valahogy, hogy a google maps-t ne érdekelje, hogy sokat kell gyalogolni egy tömegközlekedéses útvonaltervezésnél? Példa most 5 perccel ezelőtti esetről: konkrétan nem ajánlott egy éjszakai buszt, ami 3 utcával otthonomtól rakna le, de azonnal érkezett, helyette azt javasolta várjak 20 percet egy olyan éjszakaira, ami csak 1 utcára rak le. Értelemszerűen a 20 perces különbség nem jön ki a gyaloglással, max 5 perc lesétálnom azt a távot.

Többször is előfordult már ehhez hasonló eset, amikor kicsit hoszabb gyalogútról van szó.

Üdv. Johnny

(#139983) DS39 válasza etooo (#139981) üzenetére


DS39
nagyúr

köszi az infót. :)

(#139984) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,

Tudna valaki segíteni?
Az Outlook alkalmazás random nem küldi el az üzenetet.
Valaszolnék egy üzenetre, megírom, elküld gomb, felugrik hogy elküldte, de valójában nem.
És nincs se a piszkozatokban, se az elküldöttekben. Sehol. Van hogy egymás után különböző címekre nem küldi el, de van hogy nincs vele gond.
Wifi ről is, mobil netről is csinálja.
Találkozott már vki ezzel a hibával?
Már töröltem, újra raktam, ujra beállítottam.
Semmi. Sehol se találok megoldást.

Már azon agyalok hogy alternatív alkalmazást próbáljak ki. De ingyenes, reklám mentes, jót nem találok ami outlook ot kezeli.

Iszonyat idegesítő hogy újra írjam....

[ Szerkesztve ]

(#139985) DS39 válasza lanszelot (#139984) üzenetére


DS39
nagyúr

én Outlookot használok outlook és gmail fiókkal, sosem tapasztaltam ilyen hibát.

De a gyárilag telepített Gmail appban is hozzá tudsz adni outlook fiókot.

(#139986) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Találkozott már valaki olyannal, hogy hiába nyom rá a widgetre, nem indul el a program?
Redmi note 5, nova launcher prime. Az időkép, és a yatse widgetje nem jól működik. Frissül rendesen, de hiába tapizom, nem indul el a program. Volt widget törlés, majd újra kihelyezés, volt program törlés/telepítés, volt nova launcher visszaállítása egy korábbi mentésre, de ugyanaz.

(#139987) jani0114 válasza mjani1172 (#139935) üzenetére


jani0114
tag

Magyar ékezetes billentyűzet? :) Egy próbát megér.

(#139988) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok!

Device Info HW az alábbi adatokat mutatja egy új, papíron 2000mAh kapacitású akkunál. Jól sejtem, hogy ez azt jelenti, hogy a tényleges kapacitás nagyon messze van a ráírt értéktől?

Egyébként az akku kb. ennek megfelelően (borzalmasan) teljesít. 40%-nál kézbe vettem, 1 percen belül leugrott 20%-ra, majd a következő 1 perc nyomkodás alatt esett még 2%-ot. :(((

Én inkább visszakérném a pénzt az eladótól, mert ez szerintem nem lesz jobb, de régen voltak városi legendák, hogy lehet szoftveres bug is (csak rosszul jelzi ki a kapacitást), és dalvik cache törléssel helyrehozható a dolog. Erről vélemény, tapasztalat? :R

Meizu MX3 32GB

(#139989) lanszelot válasza DS39 (#139985) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,

Nem szeretem ha 1 email kliens progi több email-t kezel. Mindnek külön appot szoktam használni.
Samsung S8+ -al használom. Lehet az csinál vmi gubancot.

(#139990) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Létezik hogy a Viber alkalmazás egyik frissítésébe bekerült egy "nézze meg ezeket" fül?
Mert a chat alatt megjelent mindenféle chat, például Erste Bank , FTC , Retro Rádió stb...
:W
Kb hasonló mint a FB messzengerbe van...
Másnál is van?

[ Szerkesztve ]

(#139991) gojko.m


gojko.m
senior tag

Huawei P8 lite Android 5.0.1 telefonon nem működik a ColorDict szótárprogram angol-magyar szótára [link]. A régi telefonjaimon (Android 4.1.2 és egy még régebbi) viszont jól működik. Mi lehet ennek az oka? Létezik ennek a szótárnak valami frissített, újabb készülékekkel is kompatibilis változata? Vagy van valami szerkesztőprogram, amivel hozzá lehetne igazítani az új készülékekhez?

(#139992) tillatrilla válasza WhiteWalker (#139990) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Van. Felfedezés fülön lehet válogatni köztük.Nem magától kerülnek be,a felhasználónak van lehetősége berakni őket a csevegésbe.De simán eltávolítható.

Üdv: Attila

(#139993) WhiteWalker válasza tillatrilla (#139992) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Aha...
Ez érdekes mert én egyet se raktam be , ezért pislogtam hogy mik ezek és hogy kerültek ide :((

(#139994) kispe82


kispe82
tag

Sziasztok. Itt az utolsó engedély mit jelent? Kellene tőle tartanom? :F

(#139995) Somatom válasza kispe82 (#139994) üzenetére


Somatom
veterán

Ha a többi miatt nem aggódsz, akkor amiatt már fölösleges. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#139996) kispe82 válasza Somatom (#139995) üzenetére


kispe82
tag

Nem tárolok nemzetbiztonsági adatokat a tabomon. :D

(#139997) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Sziasztok.
Két kérdés..
1. A gyári Samsung böngészőt hogy lehetne szinkronizálni a chrommal?
2. A gyári böngészőbe be lehet állítani valahogy, hogy a kezdőlapnál hír cikkeket dobjon fel mint a chromeban? (ahogy a képen mellékeltem)

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#139998) darvinya válasza Leonardo91 (#139997) üzenetére


darvinya
titán

Töltsd le a Chrome-ot és állítsd be alapértelmezett böngészőként.
Nem tudod átvinni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#139999) Laby


Laby
senior tag

Sziasztok!

Tudtok olyan android-os alkalmazásról ami az iPhone portré módjához hasonlóan tud ilyen stúdió effektekes képeket csinálni "egy gombnyomásra"?
(Fekete vagy épp fehér hátteret csinál magától és a fényeket is úgy alakítja szoftveresen mintha stúdióban fotóznának.)

Iphone telefonokon nagyon frankón működik ez a funkció, de gondolom a mai konkurens okostelefonokon ugyan olyan jól működhetne mert a portré mód már nem csak iPhone-on működik jól. Nekem OnePlus 6T van ami nem a legjobb fotós telefon, de még itt is tök jól körülvágja az arcot, onnantól pedig csak szoftveresen kellene felhasználnia azt amit már egyszer megcsinált a telefon.

(#140000) zeon.hu válasza Leonardo91 (#139997) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Lehet, csak töltsd le asztali gépre is, ott kell regelni, beállítani, majd mobilon is bejelentkezni.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.