Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139152) realist


realist
őstag

Sygic Family Locator kapcsán van valakinek valamilyen tapasztalata?

Ha négy eszközt szeretnék egy csoportban kezelni akkor mind a 4-re kell vennem prémium verziót?

(#139153) Mtomasz81


Mtomasz81
tag

Sziasztok! A windows98 simulator android alkalmazással hogy tudok használni régi doos vagy windowsos alkalmazásokat futtatni. Hova kell másolnom az android eszközön? windows 10 emulator is létezik androidra?

(#139154) Somatom


Somatom
veterán

Sony Wi-C400 BT fülessel van vkinek tapasztalata? Az alapfunkciók működnek, de a leírás szerint ez híváskor (értesítéskor?) rezegni is tudna. De, nálam nem rezeg. A töltöttségét sem látom a telón. Van ehhez vmi segédalkalmazás? Playen típusra nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#139155) punky10 válasza Somatom (#139154) üzenetére


punky10
addikt

A Sony segédalkalmazásról nem tudok,de ha csak az akku töltöttségére vagy kíváncsi,akkor ajánlom a BatON nevű alkalmazást.A csatlakoztatott eszközök akkumulátorkijelzésére használom,kicsi,és annyit tud,amennyit pont tudnia kell.Nem akar fájlkezelö,telefontisztító meg mittudomén mi lenni.
[link]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#139156) ollie válasza Mtomasz81 (#139153) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sehogy. Ez egy szimulátor nem pedig emulátor. Nem tud futtatni windows-os alkalmazásokat.

***

(#139157) svgyula válasza Somatom (#139154) üzenetére


svgyula
addikt

Nem jó a vattás pálca? Jobban akarod csiklandoztatni a fűl szőröd :D Én még nem is hallottam rezgő fülesről! Biztosan idegbajt kapnék ha belerezegne a fülembe munka közbe. Végignéztem a "használati" utasítást(gondolom te is) Ott semmi jele annak, hogy lenne benne valamilyen rezgő motor. Azon jót mulattam, hogy van rajta visszajelző ami villog ha hívás(?) van mert ugye az embernek van szeme az álla alatt is! Bár egyesek állítólag tudnak kaméleon módra körbenézni. :)

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#139158) Mtomasz81 válasza ollie (#139156) üzenetére


Mtomasz81
tag

Köszi. Emulátor alkalmazást nem tudsz véletlenül?

(#139159) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Van olyan alkalmazás, amivel egyik telefonról a másikra lehet költözni? SMS, híváslista, esetleg névjegyzék. Bár ez utóbbit, ha kell manuálisan is be tudom pötyögni. pl. Xiaomi -> OnePlus vagy Xiaomi -> Xiaomi.

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#139160) Somatom válasza svgyula (#139157) üzenetére


Somatom
veterán

Nem a füles rezeg(ne). Ez egy nyakbaakasztós izé. Abból kijön két rövid kábel és azoknak a végein vannak a füldugók. Szóval, nem a fülemben kéne rezegjen, hanem a nyakamon, amit akkor is éreznék, ha épp nincsenek bedugva a fülesek. Most nincs nálam a doboza, de azon láttam erre utaló írást. Persze, nem fogok a kardomba dőlni a hiányától. Egy elektromos ágymelegítőért mentem a MediaMarktba és a kasszánál vettem észre, hogy valahogy ez a kütyü is hozzám került. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#139161) WhiteWalker válasza Aurig@ (#139159) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Xiaomin van gyári költöztető rendszer megoldás Xiaomira.
Esetleg a phone clone appot nézd meg , ezzel költöztem Huaweire Xiaomiról , 70-80% -ba egész jól sikerült :DDD

(#139162) ollie válasza Mtomasz81 (#139158) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, és ne is számíts arra, hogy találsz.

***

(#139163) Somatom válasza punky10 (#139155) üzenetére


Somatom
veterán

Próbálgatom, de nem akar működni (vagy, csak én nem jöttem rá, hogy hogyan kéne működjön). Ez vmi értesítést rakna ki a notibar -ra? Az app látja a fülest. Amikor rábökök, akkor egy pillanatra megjelenik valami az értesítési sávon, majd buboréküzenetként, hogy a füles nincs csatlakoztatva. Ez természetesen nem igaz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#139164) Aurig@ válasza WhiteWalker (#139161) üzenetére


Aurig@
őstag

:R

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#139165) Rula


Rula
tag

Sziasztok!
Van valami jó alkalmazás, amivel a telefont lehet használni úgy, mintha egy tényleges kontroller lenne? Tehát nem azt csinálja, hogy mondjuk az Axisokat beállítja a WASD betűkre. (Tehát hogy lehessen rendesen co-op játékokat játszani ketten)

(#139166) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

A McDonald's kupon alkalmazásban minek van root check?:W Nem lehet valahogy megoldani, hogy ne lássa a rootot?

Üdv. Johnny

(#139167) Dr.NX válasza jonnyjoker01 (#139166) üzenetére


Dr.NX
addikt

Magisk-ben kell hide-olni.
Crok írt egy jó útmutatót hozzá.

Elfogadom a sütiket.

(#139168) Dr.NX válasza Dr.NX (#139167) üzenetére


Dr.NX
addikt

Rövidebben: két dolgot kell csak csinálni a Magisk Managerben, a Settings-ben Hideolni magát az MM appot, majd a Hide menüben bepipálni a McD appot.

Elfogadom a sütiket.

(#139169) Somatom válasza svgyula (#139157) üzenetére


Somatom
veterán

Aktiválódott a rezgő funkció. Ez a helyes kifejezés, mert gőzöm sincs, hogy mivel aktiváltam. De, rezeg. Elvileg be is mondja, hogy aktív a rezgés. Jó kis kütyü ez. Gombnyomásra bemondja az akku töltötséget is (angolul beszél, high, mid, low). Kezeli a hangerőt, médialejátszást és play gomb hosszan nyomásra az alapértelmezett segédet indítja (vagyis, ha nem trükköztünk ezzel, akkor a Google keresőt). Ha ezt tényleg tudja az ígért 20 órán keresztül, akkor megérte.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#139170) Dolphine


Dolphine
addikt

Lehet hülye kérdés, de inkább felteszem minthogy tévútra menjek. :U Ha a Gmail fiókhoz csatlakoztatok egy biztonsági kulcsot (fizikai vagy telefon) akkor egy másik gépen ahova nincs csatlakoztatva a kulcs be tudok lépni a fiókomba más módszerrel? Már most is van kétlépcsős azonosítás.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#139171) Luissimo válasza Dolphine (#139170) üzenetére


Luissimo
veterán

Igen, de tudod kerni hogy a masodik kodot pl. smsben kuldje a telodra

(#139172) darvinya válasza Dolphine (#139170) üzenetére


darvinya
titán

Google fiók azonnal jelez, ha ismeretlen gépről jelentkezel be.
Ha 10 percen belül nem okézod le, hogy te voltál, akkor zárja a fiókot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#139173) Dolphine válasza Luissimo (#139171) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm és Neked is darvinya.
Akkor mi van, hogyha olyan gépről jelentkezek be ami nem ismeretlen, de nincs nálam a hardverkulcs. Akkor jön a másodlagos megoldás pl. SMS vagy biztonsági offline kód formájában?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#139174) punky10 válasza Somatom (#139163) üzenetére


punky10
addikt

Lehet úgy is használni,hogy a notibar-ra kiteszi,de én ezt kikapcsoltam.Sok értelme az esetemben amúgy sem lenne,általában rejtem az értesítési sávot... :)
Én rábökök az ikonra,megjelenik az összes eddig párosított eszköz,és amelyik épp kapcsolódva van,ott a connected felirat után ott az akkumulátor töltöttsége is .Headsetek és külső hangszóróknál használom.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#139175) darvinya válasza Dolphine (#139173) üzenetére


darvinya
titán

Fiókba lépj be és válaszd le fiókról.
Utána kapsz megint értesítőt a bejelenkezésről, ekkor válaszd nem és azt gépet kitiltja hozzáférést fiókodhoz.
Op. rendszertől függően törölhető távolról minden adat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#139177) Dolphine válasza darvinya (#139175) üzenetére


Dolphine
addikt

Azt hiszem nem egy malomban őrlünk. :F Nem egészen ezt szerettem volna kérdezni, amire válaszoltál. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#139178) darvinya válasza Dolphine (#139177) üzenetére


darvinya
titán

Nincs olyan, hogy HW kulcs.
Vagy tudod a belépshez kellő adatokat vagy nem.
Kettős azonosításhoz is kell az alap adatok, az csak plusz megerősítés.

Nem használom, mert csak szívhat az ember vele, ha 5 percen belül nem érkezik meg és nem írja be.
5x próbálkozhat vele az ember, utána fiók zárul, s csak telefonon tudják feloldalni.
Honi mobil szolgáltatók pedig nagyban cs…nek az ilyenre, és majd 72 órán belül megkapod.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#139179) nyisziati válasza Dolphine (#139177) üzenetére


nyisziati
veterán

(#139180) Dolphine válasza darvinya (#139178) üzenetére


Dolphine
addikt

Ha nincs HW kulcs, akkor ez mi? :Y
Létezik másik cégnek is, lásd Yubikey, csak amit én linkeltem, abban van ujjlenyomat olvasó, de párosítható Gmail fiókhoz is. link
Eredetileg az volt akérdés, hogy most van két faktoros azonosítás és hogyga lenne még pluszba a Kensington, amit a laposban használnék, akkor az otthoni asztali gépemen be tudok-e lépni a gmailbe a Kensington nélkül. Tehát a Kensingtin fix helyen lenne a laptopban.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#139181) jemy


jemy
tag

sziasztok!
ha a magisket frissítem 19.5re, utánna mindig lefagy a telo, 19.4ig jó! mitől van (mi 9t)? köszi.

(#139182) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

NewPipe-ban van bejelentkezés funkció?

(#139183) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Mit kell engedélyezni a NoRoot Tűzfalnál, hogy a Play áruházból le tudjak tölteni?
Google Play Áruház és a "Google biztonsági mentés, play-szolgáltatások, keretrendszer" engedve van. Pie

(#139184) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az ADGUARD-ra szokott lenni valami akció?
Mert megvenném az örök élet tartalamú verziót egy készülékre , de csípős egybe a majdnem 8 ezer Ft... :B

(#139185) TODI1111 válasza WhiteWalker (#139184) üzenetére


TODI1111
addikt

Szokott. Én is egy akció keretén belül vettem meg régebben.

(#139186) darvinya válasza Dolphine (#139180) üzenetére


darvinya
titán

Ujjlenyomat olvasó Win10 Hello-hoz Win7-hez, aminek semmi köze Google fiókhoz.
Tehát ezt nem használhatod fel azonosítás céljára.

De még Android telefonon sincs ujjlenyomat azonosítás Google fiókba lépéskor.
Nem is lehetne, mert ameddig nem léptél be, addig mivel vesse össze, hogy a Te ujjlenyomatod.

Win pedig helyi azonosítás, ami ugyanaz, mint Android telon nyugvó állapotból való felélesztés.
De ez sem fiókba lépés.

Mega felhő tároló ad kulcs file-t, amit be kell olvasni, de még az sem HW kulcs.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#139187) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok!

Olyan alkalmazást tudnátok ajánlani, amivel egy család tagjai nyomon tudják követni (térképen), hogy a többiek épp merre járnak? Fontos lenne az egyszerű, letisztult kezelőfelület, pl. ne csak weben keresztül lehessen megnézni.

Előre is köszönöm! :R

Meizu MX3 32GB

(#139188) Dolphine válasza darvinya (#139186) üzenetére


Dolphine
addikt

Ezt értem.
Akkor segíts, mert fogalmi zavarban vagyok akkor. :F
Én ezt úgy képzeltem eddig, hogy belépek a Gmailbe jelszóval, majd másodlagos megerősítésként használható a Yubikey vagy a Kensington, mivel mindkét eszköz U2F kompatibilis. Valahogy így

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#139189) eclipse19 válasza user112 (#139183) üzenetére


eclipse19
senior tag

A kapcsolati naplóban látható, hogy mit nem engedett ki a netre.
Azok között lesz.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#139190) fjudors válasza kutkut (#139187) üzenetére


fjudors
aktív tag

google maps?
trusted contacts?

(#139191) punky10 válasza WhiteWalker (#139184) üzenetére


punky10
addikt

Régebben többször volt,manapság nem nagyon vettem észre,hogy akcióznak.Én is figyelem valamennyire,egyik haverom is várja,hogy lemenjem egy kicsit az ára.
Én még időben megvettem,mikor még lehetett komoly kedvezményt kapni,ha rubelben fizettünk...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#139192) user112 válasza eclipse19 (#139189) üzenetére


user112
senior tag

Az a baj, hogy amíg van tűzfal nem kér semmi engedélyt, de nem indul a letöltés. Ha leállítom akkor elindul a letöltés. Újraindítás után nem látszik új alkalmazás a listán

(#139193) user112 válasza eclipse19 (#139189) üzenetére


user112
senior tag

Kivettem a tiltást a szóba jöhető alkalmazásoknál (üres a box). A System kért engedélyt. Megadtam, újraindítottam a Play-t de csak "pörög a körben"

(#139194) darvinya válasza Dolphine (#139188) üzenetére


darvinya
titán

Ujjlenyomat olvasó aktíváláshoz Google fiókba lépve tudod bekapcsolni, de csak Win10-en fog működni külön Google programokkal.
Aztán Win10-en is használ kell.
Tehát, hogy sz.gépbe belépj kell az ujjlenyomat, után G. program használatához ismét kell az ujjlenyomat.
Szerintem ez már felesleges, mert csak idő fog telni vele, de nem lesz biztonságosabb, mint maga a rendszer azonosítás.
Mert, ha már rendszert feltörték, onnéttól már a program átverhető.

De ez már itt nagyon off.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#139195) lovi27 válasza user112 (#139193) üzenetére


lovi27
addikt

Nincs olyan szűrő benne, hogy különválassza a rendszer és a felhasználó által telepített (user) alkalmazásokat? Első körben minden rendszer alkalmazást ki kell engedni.

(#139196) user112 válasza lovi27 (#139195) üzenetére


user112
senior tag

Ezt csináltam. Globál filters üres, semmi extta beállitást nem csináltam benne. Az alkalmazások között vannak rendszer appok is. Csak az általam telepített appoknál van pipa vagy x. A többi üres.

[ Szerkesztve ]

(#139197) user112 válasza lovi27 (#139195) üzenetére


user112
senior tag

Passz. Most hogy újra kivettem a pipákat, x-ek töltödik,frissül rendesen.

(#139199) Surplus válasza kovisoft (#139108) üzenetére


Surplus
tag

Na egy ilyenre én is beneveznék.

(#139200) lovi27 válasza user112 (#139196) üzenetére


lovi27
addikt

Akkor csinálj egy cache és adat törlést a firewall appnál. Vagy egy uninstall, installt. Ezzel elveszíti minden addigi beállítást. Kezd elölről és haladj kis lépésekkel. Először ne legyen tiltva egyik app se, de engedélyezd a fw-t. Megnézed működik-e minden. Majd letiltasz valamit és ellenőrizd működik-e aminek kell. És így haladj lassan tovább...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.