Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129501) Aurig@ válasza zolikaDB (#129483) üzenetére


Aurig@
őstag

Ha minden igaz, akkor: Nova beállításai -> ...és valamelyik menüben az ikon elrendezés opción belül van betűméret. Medium-ról Condensed-re állítottam.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#129502) eclipse19 válasza 7Sony7 (#129481) üzenetére


eclipse19
senior tag

És olyat nem tud valaki, amivel a macskámat tudnám figyelmeztetni, hogy ne felejtsen el inni? :))

Androidos mobilt már gond nélkül használ, de annyi esze nincs sajnos, hogy igyon, ha szükséges.

Ja, nem.
Pont fordítva. Bocs.

:DD

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#129503) MADcat válasza eclipse19 (#129502) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Parancsolj.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#129504) Somatom válasza eclipse19 (#129502) üzenetére


Somatom
veterán

Fordítva???
Azt szeretnéd, hogy a macska figyelmeztessen arra, hogy telótapizás helye igyál? Nehéz ügy. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129505) #77646080 válasza Somatom (#129504) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nehéz, de érdekes kihívás lenne egy kisállatokkal foglalkozó tréner számára. Némi időt és pénzt igényelne, de érdemes megpróbálni. :DDD

(#129506) Dolphine válasza #77646080 (#129491) üzenetére


Dolphine
addikt

Az a baj, hogy olyan nevek vannak ott amelyek nem csillagosok! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#129507) Injun válasza lovi27 (#129471) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi,király vagy!

(#129508) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Viber csoport üzenetet csak az elsőt jeleníti meg, amennyiben nem olvasom el megnyitva az alkalmazást, a többire annyit ír, hogy "új üzenetei érkeztek ide:..."
Így nem tudom zárképernyőn és/vagy Pebble órán elolvasni mindet.
Megint sikerült elbarmolni...

#?*@&!

(#129509) 7Sony7


7Sony7
addikt

TODI1111 és zsoltzsolt: Köszi, kipróbálom.

eclipse19: Igazán mélyenszántó... Az eszedbe sem jutott, hogy betegség miatt több folyadék kell, mint ami magától eszébe jut?

-

(#129510) ity


ity
csendes tag

Sziasztok! Tudtok olyan app-ot ami az S pennel írt szöveget nem alakítja át nyomtatott szöveggé? Olyan napló alkalmazást keresek ami a hagyományos határidőnapló kinézetű és kézzel tudok benne jegyzetelni? Segítségeteket előre is köszönöm!!

(#129511) tylerddd


tylerddd
veterán

Jóféle, igényes átváltó app-re lenne szükségem, amiben valutaátváltó is van. Az se baj, ha fizetős. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#129512) snowdog válasza tylerddd (#129511) üzenetére


snowdog
veterán

Nem tudom konkrétan mire gondolsz, de én az OTP SmartBank-ot használom (főleg másra). Abban viszont van árfolyam táblázat (közép árfolyam, deviza/valuta - vétel/eladás árfolyam). Ez egy ingyenes alkalmazás.

(#129513) TODI1111 válasza ity (#129510) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem éppen határidő napló kinézetű de a smsung notes alkalmazás nem jó? Úgy is írhatsz, hogy a kézirásod menti és bármikor szerkeszthető.

(#129514) ity válasza TODI1111 (#129513) üzenetére


ity
csendes tag

Azt használom is de napi jegyzetelésre ahol az óráknak is jelentőségük van nem a legalkalmasabb. Nagyon jó lenne a hagyományos határidő napló vagy valamelyik naptár alkalmazásban a kézzel írt szöveg beillesztésének a lehetősége!

(#129515) tylerddd válasza snowdog (#129512) üzenetére


tylerddd
veterán

Valami ilyesmire. Ez az aktuális árfolyamok alapján váltja a pénzeket. De ez az app más okból nem jön be. Logikátlan, macerás, nem tetszik a dizájn stb.

A SmartBankot használom, de ezt a lehetőséget nem próbáltam még.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#129516) Injun


Injun
aktív tag

Hogyan lehet kikapcsolni ,hogy a Facebook videok maguktól elindúljanak?

(#129517) tylerddd válasza Injun (#129516) üzenetére


tylerddd
veterán

FB app beállításaiban a Médiatartalmak és névjegyek alatt.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#129518) csadi0011


csadi0011
őstag

Sziasztok!

Az Unified Remote Full alkalmazásomnak elrontottam a widgetjeit valahogy és nem funkcionálnak. Ezzel egy időben a rendszer akkukezelő is elkezdte feldobni az értesítést, hogy az Unified Remote a háttérben fut. Hallottam róla, hogy sokaknak jön ez az értesítés mindenféle app-nál, de nekem ez az első alkalom. Szóval valami gond lehet az applikációval.
Úgy rontottam el a widgeteket, hogy widgethasználat előtt alk.kezelőben leállítottam az alkalmazást. Valamiért megbolondította. (Nem csatlakozott jól szerverhez, azért állítottam le.)

Az a problémám, hogy ha letörlöm az alkalmazáskezelőben az adatokat, majd az alkalmazást, akkor újrarelepítésnél mintha semmi sem változott volna. Bentmaradtak a szervereim, a főmenübe kért távlövőim, és a widgetek nem működnek továbbra sem.

Nincs root. Hogy tudom gyalulni az appot?

(Xperia XZ1 Compact)

(#129519) Injun válasza tylerddd (#129517) üzenetére


Injun
aktív tag

Hála

(#129520) darvinya válasza tylerddd (#129511) üzenetére


darvinya
titán

Ezt tudom ajánlani MIUI számológép és váltó(net szükéges valuta váltóhoz friss adat miatt).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129521) Dolphine válasza Dolphine (#129506) üzenetére


Dolphine
addikt

Valami egyéb ötlet?
Nem, hogy nem csillagos számok, hanem nagyon régi számokat tett bele a tárcsázóba, olyan régieket, amiket hónap óta fel sem hívtam! :O

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#129522) DS39


DS39
nagyúr

Van olyan app amivel lehet nézni rtl klub élő streamet?

(#129523) darvinya válasza DS39 (#129522) üzenetére


darvinya
titán

Telenor MyTv-t használom már régóta.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129524) snowdog válasza DS39 (#129522) üzenetére


snowdog
veterán

Ha van TV előfizetésed (DIGI, Telekom, stb) akkor azok adnak ingyenes hozzáférést. Az ehhez tartozó appokat letöltheted a play-ről. [link] [link]

Előfizetés nélküli lehetőségről nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#129525) HDR123 válasza ity (#129510) üzenetére


HDR123
tag

Google keep

(#129526) tonyrulez


tonyrulez
őstag

OTP Smart Bank appban hogy lehet ujjlenyomatos azonosítást engedélyezni? Swift Backup-ból állítottam vissza, de ujjlenyomatot nem ajánl fel. Más app (pl. Paypal, eBay, Authy) használja az ujjlenyomatot.

4 8 15 16 23 42

(#129527) tibike8 válasza ity (#129510) üzenetére


tibike8
őstag

OneNote is tudja.

(#129528) ity válasza tibike8 (#129527) üzenetére


ity
csendes tag

Szerintem az csak üres lapot ad, nem olyan vagy hasonló mint a határidő napló, de jövő héten megyek továbbképzésre a onenote használatához, hátha ...

(#129529) snowdog válasza tonyrulez (#129526) üzenetére


snowdog
veterán

Bal felső sarok három párhuzamos vonal, majd Beállítások, és azon belül Ujjlenyomat bekapcsolod.
Ha nálad nincs ilyen, akkor frissítsd a legújabb verzióra (egyébként is javasolt a frissítés).

[ Szerkesztve ]

(#129530) DS39 válasza snowdog (#129524) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszönöm.
Darvinya neked is.

(#129531) tonyrulez válasza snowdog (#129529) üzenetére


tonyrulez
őstag

Köszönöm, be volt kapcsolva az ujjlenyomat, de kikapcs-bekapcs után már működik :)
Elvileg a legfrisebb, Play nem ajánl fel frissítést. Nincs leválasztva Play-ről

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#129532) HDR123


HDR123
tag

Van olyan app ami ha ellopják a telóm de megy a mobilnet akkor neten keresztül tudok fotót készíteni a telefonnal?

(#129533) darvinya válasza HDR123 (#129532) üzenetére


darvinya
titán

Cerberus.?

Letiltani beépítet Google Készülék kereső és a hozzátartozó app [link], vagy weblap [link].

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129534) HDR123 válasza darvinya (#129533) üzenetére


HDR123
tag

Ezt ismerem. Ha lehetne képet készíteni távolról a telefonnal ezen a weboldalon keresztül akkor tökéletes lenne.

(#129535) HDR123 válasza darvinya (#129533) üzenetére


HDR123
tag

Bár ez a Cerberus egész ígéretesnek tűnik.

(#129536) tylerddd válasza darvinya (#129520) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez tökéletes, egyszerűen nagyszerű. Sajnos a Samsungom számológépében valutaváltó nincs, a többit ez is tudja. Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#129537) ityam


ityam
senior tag

Sziasztok!

Androidra van olyan remote desktop program amivel rendesen tudok windows 10 et irányítani? Bluetooth billentyűzett F gombjai sajna az android oprenddszerét vezérli és nem a remote desktopon lévő gépen érvényesül. Nem találtam sajna erre még megoldást.Szóval le kéne tiltsa a remote desktop app az android vezérlését.

(#129538) Frawly


Frawly
veterán

Olyan lehetőleg ingyenes (esetleg fizetős) appot keresek, ami a teló töltését meg tudja állítani egy kívánt százalék fölött, tehát ha pl. beállítom, hogy 85%-nál tovább ne töltse, akkor ott abbahagyja. Állandóan a töltőn tartom a telót, 100%-ra töltve, de azt olvastam, hogy ez nem tesz jót az aksinak. Erről azt hittem, hogy bullshit, de mióta rekordsebességgel nyiffant ki a telóm akkuja 1,7 év után, így kezdem az ilyen fejtegetéseket komolyan venni, az új telóra próbálok jobban vigyázni.

Nem powersave alkalmazást keresek. Valami olyat ajánljatok, amiről biztosan tudjátok, hogy jó, és nem amatőr app. Átnézhetném a Play Store-t, de nem akarok 100 alkalmazást végigpróbálni, mire találok egy működőt.

(#129539) beg válasza Frawly (#129538) üzenetére


beg
veterán

5 napja volt téma.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#129540) Viktor0610 válasza beg (#129539) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Te is a Fototrend alól fórumozol? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#129541) beg válasza Viktor0610 (#129540) üzenetére


beg
veterán

Mobilon barátibb.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#129542) Frawly válasza beg (#129539) üzenetére


Frawly
veterán

Bocs, hogy nem olvastam vissza. Kösz a választ. Sajnos ez elkeserítő, hogy mindenhez root jog kell. Lehet megpróbálom rootolni a telót.

Ha jól értem, még az is vitatott, hogy az ilyen 85%-ra töltős mókák érnek-e valamit. Nem akarom vitatni egyik irányban sem, csak olvastam róla, és gondoltam adok a dolognak egy esélyt, minek után már több helyről is láttam ilyen véleményt.

(#129543) #77646080 válasza Frawly (#129542) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ha jól értem, még az is vitatott, hogy az ilyen 85%-ra töltős mókák érnek-e valamit.

Így van, magam is azt az álláspontot képviselem, hogy értelmetlen ezzel foglalkozni. Onnantól kezdve, ha belegondolsz: a telefon működése olyan, hogy a tényleges 0%-nál hamarabb kapcsol ki és a 100%-ot sem akkor jelzi, amikor ténylegesen eléri. Hamarabb kapcsol ki és előbb fejezi be a töltést.

Tordai Tibi topiktárs írt erről hosszabban, most sajnos nincs módom kikeresni. Érdemes elolvasni, többször volt itt már téma.

(#129544) vgyuri válasza Frawly (#129538) üzenetére


vgyuri
őstag

Wifi-s konnektor (pl. Aliexpress-ről "wifi smart plug" 12 dollártól adják) és egy automatizáló program? Nem szükséges hozzá root, 85%-nál kikapcsolná a konnektort.

Ezzel az is megoldható lenne, ha valaki állandóan töltőn hagyna egy eszközt, pl. 15%-nál konnektor be, 85%-nál ki.

[ Szerkesztve ]

(#129545) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv, vettem most egy Archos telót és nincs rajta se galéria se email alkalmazás.
Láttam felsorolva az összefoglalóban 4-5 db-ot céges IMAP-os emailre használnám.
Van javaslatotok melyiket érné meg letölteni?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#129546) HussarF

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresek, amivel a sebességemet tudom mérni, főleg az autóban ülve. Alapvetően google maps-et használok navigációnak, ezért nem szeretnék másik navigációs app-ot telepíteni, viszont abban nincs sebességmérés.
Kimondottan ehhez a Velociraptor alkalmazást ajánlják. Bár nekem nem fontos, hogy menet közben mindig legyen sebességmérés. Fontosabb az, hogy nagyon pontos legyen, mert kalibrálni akarom néha menet közben hozzá a kocsit. Találtam így netes utánaolvasgatások után pár app-ot, de gondoltam itt is megkérdezem, hogy hátha van itt valakinek tapasztalata.

(#129547) darvinya válasza HussarF (#129546) üzenetére


darvinya
titán

Telefonnal akarsz nagyon pontos GPS sebesség mérést. :F
Autó sebesség mérőjét nem így szokták kalibrálni/hitelesíteni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129548) HussarF válasza darvinya (#129547) üzenetére

A kalibrálás azért túlzás, de pontosabbnak tartom a GPS-es mérést, mint a sebességmérőt a kocsiban. Csak össze akarom hasonlítani és ezért kéne, hogy - természetesen figyelembe véve az ilyen típusú mérés lehetséges pontosságát - legyen megbízható, pontos.

(#129549) nyisziati válasza HussarF (#129548) üzenetére


nyisziati
veterán

Sima összehasonlításra akár a Waze is jó, én is azt használom.
Még a sebességtúllépésre és a fixen telepített traffipaxokra is figyelmeztet.

(#129550) Frawly válasza vgyuri (#129544) üzenetére


Frawly
veterán

Ez egy egész jó ötlet, kösz szépen. Utánaolvasok. Ha ezzel meg tudnám oldani, az nagyon baró lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.