Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129251) Rigormortiis válasza darvinya (#129250) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ki van kapcsolva.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#129252) darvinya válasza Rigormortiis (#129251) üzenetére


darvinya
titán

Akkor passz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129253) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Google térképet nem lehet valahogy bővíteni olyan dolgokkal, hogy
Trafi kijelzés
Sebesség korlát és aktuális sebesség kijelzés
stb...?!

Mint egy waze, csak azt ki nem állhatom

Vagy van olyan amibe ezek esetleg benne vannak, lehetőleg google térképet használjon (frissesség miatt), és még van benne olyan extra funkció hogy zene vezérlés?!

Google térkép csak a google zene appot ismeri zene vezérlésre

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#129254) beg válasza enginev3.0 (#129253) üzenetére


beg
veterán

Waze már google tulajdon egy ideje.
Pont arra lenne szükséged, de ki sem állhatod.

Szóval nem, nincs.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#129255) Somatom válasza enginev3.0 (#129253) üzenetére


Somatom
veterán

Floating -ban azt raksz ki a Térkép fölé, amit akarsz. Akár zenevezérlést is. A CamSam Plus -t használom kamerafigyelésre. A widgete külső alkalmazás nélkül is meg tud jelenni floating -ban és van benne pillanatnyi sebességkijelzés.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129256) enginev3.0 válasza beg (#129254) üzenetére


enginev3.0
félisten

Waze sem lenne rossz, ha nem lenne olyan agresszív a dugó kikerülés benne
Egyszer kb +40km-et jöttem haza, mert ő úgy gondolta hogy nekem az jó, hát anyád, inkább állok egy kicsit, minthogy 40km-t autókázzak :((( :((( :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#129257) Rigormortiis válasza darvinya (#129252) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi azért.

Hihetetlen, hogy ezt az elcseszett, idegesítő dolgot nem lehet egykönnyen kikapcsolni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#129258) zeon.hu válasza Rigormortiis (#129257) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Erre is jó a Pebble órám, az kiír minden üzenetet, rezgéssel jelez, így nem kell hang a Viberre (sem).
(Beállítható, hogy csak akkor jelezzen, ha nem vagyok az alkalmazásban)

#?*@&!

(#129259) Rigormortiis válasza zeon.hu (#129258) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hangja nekem sincs egyáltalán, viszont ezt a hangot nem bírom kikapcsolni. Nekem csak annyi értesítés kell tőle, hogy aod-re pakolja ki, ha jött üzenet. Ne csiripeljen.

Ehhez képest mindig ordít az üzenetvalto képen. Ez csak engem zavar?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#129260) darvinya válasza Rigormortiis (#129257) üzenetére


darvinya
titán

Nem tudom nálam mi van, de csak bejövő üzenetkor van hang.
Persze Ne zavar mód alatt nincs semmilyen hangja.

Nincs bekapcsolva előugró ablak?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129261) Somatom válasza Rigormortiis (#129257) üzenetére


Somatom
veterán

Én biztos megpróbálnék automatizálóval kibabrálni vele.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129262) paolinho válasza darvinya (#129243) üzenetére


paolinho
őstag

Meglett, köszi! :R

(#129263) kaciokos


kaciokos
őstag

Ismer valaki olyan időjárás app-ot, ami
- egy képernyőn mutatja az óránkénti (minimum 24 órára) és napi előrejelzést (mint az iPhone)
- van 4x2-es óra+időjárás widgetje (esetleg valamennyire konfigurálható)
- lehetőleg AccuWeather-ről vagy Weather Underground-ról szedi az infókat, de ez nem kritikus

Kipróbáltam egy csomót a Play Store-ból, de valahogy egyik sem nyerte el a tetszésem. :(

(#129265) darvinya válasza kaciokos (#129263) üzenetére


darvinya
titán

Weather Mate (M8)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129266) kaciokos válasza #20749568 (#129264) üzenetére


kaciokos
őstag

Köszi, ismerem, de pont az első feltételem nem teljesíti, nem látszik egy képernyőn az óránkénti és a napi előrejelzés.

(#129267) kaciokos válasza darvinya (#129265) üzenetére


kaciokos
őstag

Köszi, ez első blikkre eléggé tetszik.

(#129268) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Használ vki Business Calendar t?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#129269) darvinya válasza kaciokos (#129267) üzenetére


darvinya
titán

Én az órásat használom, mert annak 3 féle jelzést tud, ha többlet adatra bökök.

Képben:

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129270) Aurig@ válasza darvinya (#129269) üzenetére


Aurig@
őstag

Lehet hozzáadni tetszőleges települést?

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#129271) darvinya válasza Aurig@ (#129270) üzenetére


darvinya
titán

:F :U

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129272) tomy86 válasza gyuszmó (#129268) üzenetére


tomy86
addikt

Igen, mi a kérdés?

(#129273) gyuszmó válasza tomy86 (#129272) üzenetére


gyuszmó
őstag

Hello, az őrületbe kerget, hogy a naptárt tele szórja, hogy az év hányadik napja van. Sehol sem tudom kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#129274) Zeki


Zeki
nagyúr

A youtube vanced nem hajlandó feltölteni a youtube-ra. "egy alkalmazás nem tudja végrehajtani a műveletet" Honoráriumot 8 Oreo. Másnál is leáll hibával?

(#129275) nyesix


nyesix
senior tag

Mi a legegyszerűbb módja annak, hogy egy appot(játék) lementsek és egy másik telefonon vissza állítva ugyanonnan folytassak? (akár felhőbe is menthet)

(#129276) Tyer


Tyer
őstag

Sziasztok, azzal lehet vnit kezdeni, h az insta csak az app-ban jelezzen, a chrome-ban nem(telon)
Koszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#129277) Somatom válasza nyesix (#129275) üzenetére


Somatom
veterán

Ha az app nem ad erre lehetőséget, akkor sztem root és Titanium Backup. De, még így sem garantált a működés, mert a játék kötődhet az Android ID -hez is, ami a másik telón nem fog stimmelni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129278) nyesix válasza Somatom (#129277) üzenetére


nyesix
senior tag

És rootolas nélküli telefonon?

(#129279) Somatom válasza nyesix (#129278) üzenetére


Somatom
veterán

:(

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129280) Amarth válasza eclipse19 (#129238) üzenetére


Amarth
aktív tag

Az ajánlott van bekapcsolva, meg az érmeblokkoló.
Amikor az Adblock volt fent, az egy nap alatt kb 100-at mutatott.
Lehet megnézem az általad használtat.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#129281) delon


delon
tag

sziasztok

alkalmazás leárazásokat figyelő app-ot tudnátok ajánlani?

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#129282) Gabis válasza delon (#129281) üzenetére


Gabis
őstag

(#129283) Saccco válasza Gabis (#129282) üzenetére


Saccco
nagyúr

Van rendes weboldala is: https://www.app-sales.net/

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#129284) Gabis válasza Saccco (#129283) üzenetére


Gabis
őstag

Igen, tudom... ő appot kérdezett.

(#129285) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,
hozzám került egy AGM X1 lineage os-el (13, android 6.0.1), és így néhány alkalmazás hiányzik.
olyan alkalmazás t keresek, ami:

dual kamera: tudja kezelni a dua cam adta fícsöröket (pl mélységélesség utólagos állítás, szokás Bokeh-nak is hívni)

ujjlenyomatolvasó (ha nincs a biztonsági beállítások közt, akkor lehet, hogy a "drivere" hiányzik? (vagyis az os nem kezeli) van ilyen alkalmazás külön?

Rádió: a másik telefonról átküldött rádió átvált online rádióba, és bármely store-ból letöltött bármely offline, rds vagy FM-nek hazudott rádió is mind mind online rádiók. Létezik egyáltalán rádió alkalmazás ami nem internet rádió?

gravity boxhoz hasonló alkalmazás, amivel a gombok funkcióit át tudom programozni (legalábbis a home gombról letiltani, hogy minden második nyomásra feldobja keresést. Tehát most HOME/SEARCH felváltva van rajta, egyszer megnyomva ez, még egyszer a másik)

köszi!
W

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#129286) darvinya válasza Wolfskin (#129285) üzenetére


darvinya
titán

Ez mind rendszer szintű dolgok, ezeket egy 3rd app nem fog kezelni/javítani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129287) tomy86 válasza gyuszmó (#129273) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem a google naptáraid valamelyikénél van ez beállítva, mert nekem ilyet soha nem írt ki a BC, pedig már 5-6 éve használom. Nézd meg a "beállítások -> Naptárak és teendő listák" menüpont alatt, hogy nincs-e olyan google naptár felvéve, ami az év napjainak a számát mutatja, mert a Business Calendaron belül ilyen beállítás biztos nincs (legalábbis én nem találtam)!

(#129288) tomy86 válasza gyuszmó (#129273) üzenetére


tomy86
addikt

Ha csak azokat a naptárakat használod, amik alul látszanak, akkor én a google naptárakba belépve a "system" és a "sigyula" naptár beállításait nézném meg. Azért is gyanús, mert e hétfői napoknál nem írja és a "system" naptárnál pedig csak szeptember 25.-én. Ha google naptárakba belépve is látszanak ezek, akkor egyértelműen nem a BC generálja.

(#129289) Wolfskin válasza darvinya (#129286) üzenetére


Wolfskin
őstag

sejtettem.... :(
de azért köszi

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#129290) Somatom válasza Wolfskin (#129285) üzenetére


Somatom
veterán

A Google keresés tiltható. Kell egy másik asszisztens alkalmazás, amit ki lehet jelölni alapértelmezettnek. Nálam ez az Auto Tools. Home nyomvatartásra automatizáló segítségével a saját hangvezérlésemet indítja a Google -é helyett. Ha nincs társítva hozzá művelet, akkor nem fog csinálni semmit. Ha most a Google search (vagyis, az alapértelmezett asszisztens) megjelenése egy rendszer bug nálad, akkor az Auto Tools az automatizálón keresztül a "home mutatása" műveletet is aktiválhatja. Így mindegy, hogy a rendszer a hiba miatt esetleg az asszisztenst indítaná, mert annak a vége is automatikusan a home -hoz visz. Ezt hívják hibaelhárítás helyett, hibamegkerülésnek. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129291) polonic válasza enginev3.0 (#129256) üzenetére


polonic
félisten

Pedig lehet, hogy jobban amortizáltad az autót, meg több tüzelőanyagot pöfékeltél el, mintha a 40 km-t szépen egyenletes tempóban teljesíted.

(#129292) Wolfskin válasza Somatom (#129290) üzenetére


Wolfskin
őstag

fú, köszi, de ez nem egyszerű.
letöltetett velem egy másik appot is, hogy azon keresztül tudom a trial periódust elindítani (AutoApps), hogy egyáltalán működik-e, ugyanakkor észrevette, hogy rootolt a készülék, amihez letöltetett egy root addont, amin keresztül aztán 990 Ft-ért elméletileg megvehetek valamit..

segítenél, hogy ezt az egy fícsört hogy tudom kipróbálni vele (apk)? utána megveszem, ha megy.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#129293) darvinya válasza Wolfskin (#129292) üzenetére


darvinya
titán

Home gomb alól kikapcsolható a keresés, ehhez nem kell semmi külön app (legalábbis 8.x-en).
6.x-nél is kell lenni rendszerben Alapértelmezett alkalmazások, ezen belül kell lenni Segédalkalmazás és hangbevitel, itt Nincs-re állítva a Home gomb csak Home lesz, és hosszú gombnyomáskor nem történik semmi.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129294) Somatom válasza Wolfskin (#129292) üzenetére


Somatom
veterán

Próbáld meg, amit darvinya írt! Az nem kerül semmibe.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129295) Wolfskin válasza darvinya (#129293) üzenetére


Wolfskin
őstag

igen, csak ez linegae os, az android 6.0.1 alapon és egész mások a beállítási lehetőségek. sajna nem találtam ilyet.
nem a pénzt sajnálom rá, csak sok app egyáltalán nem működik itt, szóval addig nem veszem eg, amíg nem tudom kipróbálni. de mintha lenne egy 30 napos trial periódus, még egy reklámot is végignéztem, csak nem sikerül élesítenem

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#129296) darvinya válasza Wolfskin (#129295) üzenetére


darvinya
titán

Azon is van ilyen beállítás, csak pontos helyét nem tudom, mert nem használok LOS-t.
De az rémlik, hogy ott külön menü van gombokra.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129297) Somatom válasza Wolfskin (#129295) üzenetére


Somatom
veterán

Akár kikapcsolni, akár megváltoztatni szeretnéd az alapértelmezett asszisztenst, azt a menüpontot mindenképpen meg kell találnod.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129298) Wolfskin válasza Somatom (#129297) üzenetére


Wolfskin
őstag

Van ilyen, hogy beállítások/gombok/kezdőgomb, és az alatt hogy hosszú érintésre --> kikapcsolja a képernyőt (ami nagyon dicséretes,) de ezen felül csak dupla érintés van még, de arra bármit állítok be nem reagál semmit. ebből is arra következtetek, hogy a OS és a hardver nem 100% kompatibilis, mert pl ilyen opciók is vannak, hogy gombok megvilágítása, holott ezen csak festett gombok vannak

egyébként a kínaiak amúgy sem tudnak mit kezdeni a megvilágított gombokkal, mert még valahány ilyen telefont próbáltam, max azt lehetett beállítani, hogy érintés után kigyulladtak és úgy maradtak. kicsit olyan, mint az itt a piros hol a piros. megnyomsz egy gombot, utána felfedik magukat, hogy eltaláltad-e. :D csupa móka az élet egy ilyen telefonnal (a samsung ezt úgy oldotta meg, hogy bekapcsolható, ha világít a kijelző, a gombok is világítanak) amúgy elég a festett gomb, meg a sötétben tapogatózás. csak akkor szívás, ha két telefont használ valaki, é a másikon fordítva vannak a gombok. :W

ennél már csak a ki/bekapcsoláskori max hangerős üdvözlő fanfár okosabb dolog (pláne outdoor telefonon). meg a kikapcsolhatatlan akku-merülés jelző vinnyogás.

egyébkéntt arra nézve van valamilyen egységes vélemény, h melyik a legjobb, és egyáltalán kell-e vírusirtó, internet security, firevall(rootolt) applikáció?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#129299) HREH válasza Wolfskin (#129298) üzenetére


HREH
senior tag

Ha már úgyis rootolt, miért nem teszed fel az Xposedet, és azon belül a Gravityboxot?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#129300) gyuszmó válasza tomy86 (#129288) üzenetére


gyuszmó
őstag

Ok köszönöm

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.