Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129801) punky10 válasza HDR123 (#129800) üzenetére


punky10
addikt

De ha használsz egy külső tárcsázót,ami hiába csak egy skin,lehet ,hogy többet nyújt,mint a gyári.
Persze lehet,hogy a gyári is felnőtt már a feladatra,nem tudom,2.1-es androiid óta külső appokat használok... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#129802) tibike8 válasza kezman (#129798) üzenetére


tibike8
őstag

Annyira nem bánt. Inkább csak nem értem, hogy egy olyan app ami elvileg mindegyik készüléken mennie kellene egy verzió fölött, miért nem lehet rátenni.
Amúgy a DW-t használjuk a párommal régóta, de most a True Phonet tettem fel pár napja ami tetszik is. Ez utóbbiban az nem tetszik csak, hogy tárcsázás után a háttérben marad az alkalmazás. A DW be tudta zárni teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#129803) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Akkumulátort cseréltem. GSam Battery, AccuBattery van telepítve. Ezek honnan fogják tudni, hogy már egy másik akkumulátor van a telefonban? Nem találom hol kell ezt jelezni.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#129804) keszo


keszo
őstag

(#129798) kezman

Szia

Nézem az általad ajánlott tárcsázó képeit (True Phone Dialer & Contacts) ezen a képen látható sötét módot is kilehet választani?

Attila

(#129805) pc360 válasza tknof1871 (#129803) üzenetére


pc360
addikt

Ha törlöd az alkalmazásadatokat, akkor azok biztosan resetelődnek. Viszont miért használsz olyan programokat, amikkel csak az akku gyorsabb merítését éred el? Az első szabály az akkuk kímélése témakörben, hogy a velük kapcsolatos appokat nagy ívben elkerülöd.

Ha nem muszáj, akkor egyéb rendszerappot sem érdemes használni. Ez alól egy takarítóprogram lehet kivétel, de abból sem az ultra fancy, minden bitet átrostáló, nagyot ígérő izék, hanem egy sima CCleaner, vagy a Google sajátja, a Files Go. Elég egy CPU-Z arra, hogy komolyabb adatokat olvass ki a készülékből.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#129806) kezman válasza keszo (#129804) üzenetére


kezman
őstag

Igen persze, van több téma is, próbáld ki az exDialert is annak :K szép témái vannak.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#129807) punky10 válasza pc360 (#129805) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem meglepődnél egy GSam battery akku monitor fogyasztásán... :)
Most valamiért vacakol a Drive-om,így nem tudtam feltölteni képet ,de 0,05% a gyári akkumulátor-alkalmazás szerint a fogyasztása...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#129808) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Ha egy fizetös alkalmazást megvásárolok,akkor mennyi idö mulva lesz használhato a teljes verzioja?

GO Gunners!!!

(#129809) D1L1ZS válasza snooze (#129808) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Többször vettem már free/ trial alkalmazáson belül premium hozzáférést, azt követően azonnal feloldotta az app fizetős funkcióit...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#129810) snooze válasza D1L1ZS (#129809) üzenetére


snooze
veterán

Értem.. köszönöm!

GO Gunners!!!

(#129811) FNZ


FNZ
őstag

sziasztok!

androidra keresek olyan programot, mint amit az alma és a samu note 9 tud, hogy megnyitok egy word doksit és abba lehet egy pen tollal jegyzetelni.
mintha egy kinyomtatott doksis papírra jegyzetelnék.

(#129812) KTibxx


KTibxx
aktív tag

Sziasztok! Android 8.0-ra (s7 edge) tudtok ajánlani olyan appot amivel tiltani tudok rendszer app-okat?
Adhellt használtam, de ezen a rendszeren nem akar működni.

(#129813) ollie válasza FNZ (#129811) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Digitális pennel (ami a Note-hoz is van) nem tudsz semmilyen más telefonon sem írni, mert ahhoz fizikailag kell léteznie egy Wacom rétegnek a képernyőbe építve, vagyis hardveres korlátai vannak.

Mielőtt megemlíted, az apple féle pen teljesen máshogy működik, az szoftveresen van az iPad-ről vezérelve, de az a szoftver értelemszerűen nem létezik androidra.

[ Szerkesztve ]

***

(#129814) zsoltzsolt válasza KTibxx (#129812) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Beállításokban bármit tudsz tiltani, az nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#129815) KTibxx válasza zsoltzsolt (#129814) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Sajnos nem mindent lehet, max "kényszerleállítás" működik.

(#129816) zsoltzsolt válasza KTibxx (#129815) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Lehet nem véletlenül 🙂

(#129818) Ablakos válasza KTibxx (#129812) üzenetére


Ablakos
őstag

Rootolt eszközön lehet minden appot tiltani/eltávolítani. Ennek lehetnek akár súlyos következményei.

(#129819) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Hali!
Anno ezt csináltam, de most az eredeti lementett systemui-t tettem, vissza. Már át is másoltam, a jogokat pipálgattam éppen be, amikor lehalt a totalcommander a systemui-val.
Nem tudom valahogy adb-n újra futtatni a totalcommandert (van rendszergazda joga)? Nem szeretném emiatt a telefont újra tenni.

Eddig odáig juottam, hogy a totalcommander csomag neve com.ghisler.android.TotalCommander, és fönn van az adb a gépen.
Ha kiadom az adb devices parancsot, akkor kiír egy hexadecimális számot, és azt, hogy unauthorized.

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#129822) W201


W201
újonc

Sziasztok.
Tudna valaki segíteni,Sony Z5-on szeretném a szoftvert régebbre cserélni,köszönöm.

(#129823) kezman válasza HDR123 (#129765) üzenetére


kezman
őstag

Szia, bocs de az üzeneteket hogy tudom sötétre állítani?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#129824) keszo


keszo
őstag

(#129823) kezman

megcsináltam a True Phone-ban a sötét módot, nálam az sms-ben gyárilag kilehetett választani a sötét módot.

Attila

(#129825) kezman válasza keszo (#129824) üzenetére


kezman
őstag

Ok kösz, meg van, már nekem is sötét, szerintem jó tárcsázó én szerettem, most a exdialert használom meg is vettem, a frankó témák miatt 😉

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#129827) KTibxx válasza zsoltzsolt (#129816) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Köszönöm az óvást, szakmabéli vagyok, de néha "megtréfálnak" ezek a változtatások.

Ablakos :

Gondolom kizárólag a 8.0-ra értetted mert a 7-es verzión hibátlan gyári állapotú rendszeren is.

[ Szerkesztve ]

(#129831) k850 válasza W201 (#129822) üzenetére


k850
addikt

Sony Flashtoollal [HELP ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#129839) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Az ExDialer-ből létezik magyar nyelvű változat?

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#129840) punky10 válasza Aurig@ (#129839) üzenetére


punky10
addikt

Persze.
Miért,van nem magyar nyelvű is? :D
Szerintem(amennyiben nem valami ritka van beállítva)a rendszer nyelvét használja,mert nekem mindig magyar az ExDialer.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#129841) Aurig@ válasza punky10 (#129840) üzenetére


Aurig@
őstag

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#129842) beg


beg
veterán

Minden résztvevő tudja miért lett beszántva a pc alkalmazás offolós szál (és az azt kiváltó előzmény). Aki nem bír megmaradni a tomporán, az jelentkezhet egy rövidebb kispad bérletre bátran.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#129843) pc360 válasza beg (#129842) üzenetére


pc360
addikt

Az androidról volt szó 90%-ban, úgyhogy jár a vastaps.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#129844) Tökimanó válasza KTibxx (#129812) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Próbáld ki az Activity Launchert! Nem mindent ,de a legtöbb rendszer alkalmazást lehet tiltani vele. Nekem bevált.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#129845) kaciokos válasza Tökimanó (#129844) üzenetére


kaciokos
őstag

Aki esetleg Weather M8-at használ, tapasztalt olyat, hogy a 4x2-es widgetről az aktuális hőmérséklet mellől egyszer csak eltűnik a maximum és minimum? Ha újraindítom a telót, visszajönnek.

Szerk.: bocs, új akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#129846) KTibxx válasza Tökimanó (#129844) üzenetére


KTibxx
aktív tag

Köszönöm, megnézem!

(#129847) darvinya válasza kaciokos (#129845) üzenetére


darvinya
titán

Nálam minden rendben.
De melyik 4x2-es widget?
Órásat használom.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129848) Aurig@ válasza punky10 (#129840) üzenetére


Aurig@
őstag

Nem rossz, viszont egyet hiányolok belőle vagy csak nem találtam:

Hol van - ha van egyáltalán - , hogy egy számot hozzáadjak a blokkolt listáshoz, ezen applikáción belül?

A DW Contacts & Phone-ban van ilyen lehetőség.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#129849) #19482368


#19482368
törölt tag

Sziasztok, nem vagyok egy Android guru, de az normális hogy a Telekom samsung J5-re most jött meg a 8.1.0 SE 9.5? Nem igazán vagyok képben hogyan is kellene ennek mennie, működnie. A kérdésem az lenne inkább hogy másnak is most érkezett meg, vagy csak valamiért az én telefonom valamiért eddig nem kapta meg.
Ma volt a készülék szervizbe, mert megrepedt a vaku környékén az üveg? És mire haza értem, már az fogadott hogy van update, rá. De a napokban mikor elindítottam a frissítést, akkor azt írta minden a legfrissebb.
Tehát a kérdés más is ma kapta meg, vagy nálam volt valami kompromittálás ami miatt késet az update.

[ Szerkesztve ]

(#129850) Bozek válasza #19482368 (#129849) üzenetére


Bozek
nagyúr

Bármi lehetséges. De ezt miért nem a telefon topikjában kérdezed?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.