Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129651) karldergroße válasza nyisziati (#129649) üzenetére


karldergroße
senior tag

Sajnos az én készülékemnek nincs topicja: egy Huawei Mate 10-em van, amelyet Magyarországon egyáltalán nem forgalmaznak, az enyém szürkeimportos. Amúgy kitűnő készülék, de kevés hozzá a támogatás... Köszönöm a választ!

(#129652) fecus válasza karldergroße (#129651) üzenetére


fecus
őstag

Light Manager?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#129653) Sonja válasza tonyrulez (#129621) üzenetére


Sonja
veterán

Köszi a választ! Igen, valóban ott át lehet vinni (Egy kicsit már máshogy van, így!), de ez csak a google kétlépcsős azonosítást viszi át a másik telefonra. Az összes többi lementettet kézzel kell ismét felvinni. :( Megcsináltam, mert kb 7 vagy 8 ilyen van, de na. Elég hülye megoldás. Ez van. :) :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#129654) nyisziati válasza karldergroße (#129651) üzenetére


nyisziati
veterán

Nincs mit.
Közben találtam egy threadet az xda-developers-en, ahol kifejezetten ez a téma.

Itt a Light Flow Pro version-t ajánlják, állításuk szerint tökéletesen működik.

(#129655) Somatom


Somatom
veterán

Van egy régi Opera béta a telómon, aminél működik az egyujjas nagyítás, automatikus szövegtördeléssel. APK -ból telepítettem a tabomra (szintén 7 -es Android), de akármit állítgatok benne (pl. teló megjelenés), nem akar működni. Vajon mi lehet az oka? A későbbi verziókban (beleértve a legújabb, 48 -ast is) már egyáltalán nem működik ez a funkció.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129656) darvinya válasza Somatom (#129655) üzenetére


darvinya
titán

Elvileg független milyen eszközön használod átkapcsolható Tab vagy Telo kinézete legyen.
Átállítás után újraindítottad az app-ot?

Új verziós Bétában külön menü van Szöveg beállításai néven, amiben be kell kapcsolni a szöveg tördelés.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129657) Somatom válasza darvinya (#129656) üzenetére


Somatom
veterán

Írtam, hogy váltogattam a nézetet, és volt újraindítás is. A szövegtördelést csak azért említettem, hogy a topiktársak ne kezdjenek fölöslegesen, más böngészőket javasolni. Az egyujjas zoom nem akar működni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129658) eclipse19 válasza Somatom (#129655) üzenetére


eclipse19
senior tag

Úgy tűnik weboldaltól (is?) függ. Nálam van olyan oldal ahol működik, de többnyire nem.
A legfrissebb (nem béta) verziót használom.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#129659) darvinya válasza Somatom (#129657) üzenetére


darvinya
titán

Ott Tabbal lesz gond, mert eddig bármelyikre felrakva ment a váltás.
Dupla érintéses zoom szövegtördelés is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129660) #98193408


#98193408
törölt tag

Szevasztok!

Szeretnék választ kapni tőletek a Whatsappal kapcsolatos kérdésemre. Nevezetesen arról van szó, hogy egy okosórán (Z60-as modell) szeretném beüzemelni a Whatsappot. Az internetet már sikerült beállítanom rajta, de a Whatsapp ikon a tappomra egy rövid internetes keresés után 404-es hibával tér vissza. Nézegettem videókat a Youtubon és valami VXP kiterjesztésű fáljlokat mutatnak. A kérdésem konkrétan ezt célozza: honnan szerezhetek ilyen Whatsapp fájlt és hogyan kell felraknom?

(Okosóra fórumban is kérdeztem már, de nem kaptam választ. Valószínűleg túl szakmai a kérdés. Remélem innen nem hajtotok el azzal, hogy ott kérdezzem meg.)

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#129661) tonyrulez válasza Sonja (#129653) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ha van 7 vagy 8 ilyen akkor erősen ajánlom az Authy-t ha nem akarod a következő alkalommal is újracsinálni. Nekem most 8 van hozzáadva, jópárszor telepítettem újra (másik ROM, új telefon), csak be kell lépni.

4 8 15 16 23 42

(#129662) Somatom válasza darvinya (#129659) üzenetére


Somatom
veterán

Erre én is gondoltam, de a Google Térképben és a Firefox -ban is megy az egyujjas zoom, tehát nem érintésérzékelési probléma.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129663) darvinya válasza Somatom (#129662) üzenetére


darvinya
titán

Azon eszközön jött elő ilyen probléma, ami rendszer szinten android verziót hazudja.
Még MBox-on is működik kinézet váltás, H1 légegérrel duppla érintéses zoom tördeléssel, pedig ez nem mondható nem mókolt fw-s eszköznek.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129664) Somatom válasza darvinya (#129663) üzenetére


Somatom
veterán

Talán meg tudok különböztetni két Androidverziót. Hatos nem lehet, mert van benne freeform mód. Nyolcas sem lehet, mert nem adb -n, hanem fejlesztői menüből lehet aktiválni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129665) darvinya válasza Somatom (#129664) üzenetére


darvinya
titán

Akkor passz, hogy mi a gond.

Amúgy mi az a FreeFrom mód, mert rákeresve tv csatornát ad ki.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129666) Somatom válasza darvinya (#129665) üzenetére


Somatom
veterán

Nem freefrom, hanem freeform. Úgy már biztosan lesz rá találat. Többablakos mód, átméretezhető ablakokkal. Pl. itt egy videó a sok közül. Telón nehezen kezelhető, viszont tableten, de leginkább monitoron hasznos feature. Főleg a Tálca alkalmazással. Pl. lehet fórumozni, amíg kis ablakban reklám megy egy MyTV -s film alatt. A TVGO nem tud háttérben futni, a MyTV viszont igen.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129667) darvinya válasza Somatom (#129666) üzenetére


darvinya
titán

Ja… több ablakos mód, így már értem, de ez nem 7/8-es ficsör, hanem.már 6-ban is elérhető, sőt egyes gyártók.már 5-ön is megcsinálták.

Én is használtam telon játszottam/fórumoztam, miközben Tv-em.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129668) Somatom válasza darvinya (#129667) üzenetére


Somatom
veterán

Ha te mondod, akkor biztos úgy van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129669) darvinya válasza Somatom (#129668) üzenetére


darvinya
titán

Na, kicsit jobban beletúrtam emlékeimbe, s fel.rémlet, hogy ICS alatt már VLC tudott kisablakban videó lejátszani miközben bármi mást csináltam, mind ezt NeoV-n.
Aztán jött a JB 4.3-as Sony SP, aminél rengeteg mini app volt, ami ablakban nyilt meg mértezhető is volt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129670) Somatom válasza darvinya (#129669) üzenetére


Somatom
veterán

Én meg nem szeretnék az emlékeidbe gázolni. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129671) #77646080 válasza Somatom (#129670) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez egy nagyon elegáns válasz volt. :R

(#129672) afoyem


afoyem
tag

Üdv. Hogyan tudom átméretezni a futó alkalmazások előnézeteinek a méretét?

Leginkább kicsire akarom vagy akkor már töltse ti teljesen a képernyőt.

Root van.

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2018/10/209Screenshot_Rendszer_UI.png

[ Szerkesztve ]

(#129673) darvinya válasza Somatom (#129670) üzenetére


darvinya
titán

Nyugodtan nem nagy szám az ablak. Sajna NeoV adatoknak lőttek, így arra már nem kereshető.
De keres nagy tesóval Xperia Small app-ra.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129674) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Sziasztok...

Nagy nehezen idekerültem én is. Secure androidos Blackberryvel.

Hiányolok egy Ultimate Backup nevű BB10 alkalmazást és sajnos nem találtam minőségben azonosat.

Igen sok az kozmetikázott kopi(mind nevettséges szar!) alkalmazás a droid boltban. Az F-Droidban meg egy darab sincs.

Ami kellene: kontaktok, adatok, képek, zenék mentése. Semmi felhőszar.. usb kulcsra kellene titkosítással.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#129675) darvinya válasza Polarstar (#129674) üzenetére


darvinya
titán

Gondolom telefon költözés miatt szeretnél menteni.?
De, ha letitkosítod, akkor az csak titkosító készülék fogja feloldani más készülék nem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129676) Polarstar válasza darvinya (#129675) üzenetére


Polarstar
nagyúr

külső meghajtóra tenném fel, semmi telefon.

Megjegyzem a Ultimate verzió már NAS-.ra is mentett Wifivel. napi vagy heti rendszerességgel. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#129677) Somatom válasza Polarstar (#129674) üzenetére


Somatom
veterán

Titkosítottat még nem csináltam, úgyhogy ez csak tipp. Keress rá a Playen a "truecrypt", vagy "EDS" (Encrypted Data Store) kifejezésekre és nézd meg, hogy azt tudod-e használni!
A számodra (értsd: felhasználói alkalmazás számára) hozzáférhető adatokról Foldersync -kel tudsz mentést készíteni (automatizáltan). Mivel Tasker beépülő, ezért akár "extrém" feltételekhez is tudod társítani a szinkron indítását. Pl. ha X vendor ID -jű USB meghajtó csatlakozik, vagy, ha a teló X Wifi hálón van + töltőn van + éjszaka van + a kijelző már egy órája inaktív.
A szinkron iránya lehet bármi. Helyi meghajtó, felhőtárhely, FTP szerver (NAS), stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129678) pc360 válasza Somatom (#129677) üzenetére


pc360
addikt

TrueCrypt biztosan nem, mert az évekkel ezelőtt megszűnt. Helyette van a VeraCrypt, és akad is pár program, ami támogatja Androidon - elvileg.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#129679) Drughi


Drughi
addikt

üdv!

Bükkbe megyünk kirándulni.

van olyan térkép, amin szerepel a túra útvonal, vagy bármilyen járható út, ami a google térképen már nincs?

(#129680) 7Sony7 válasza Drughi (#129679) üzenetére


7Sony7
addikt

Ha nem találsz jobbat, nézd meg a Maps.Me nevű appot. Úgy nézem részletesebb, mint a g térkép

-

(#129681) Drughi válasza 7Sony7 (#129680) üzenetére


Drughi
addikt

tegnap kipróbáltam itthon, de 3x összeomlott.

(#129682) Donát.x


Donát.x
csendes tag

Sziasztok abban szeretnék egy kis segítséget kérni, hogy telefonról (Samsung Galaxy S7 Edge) pendrivera(ADATA Pro Advanced S102 64GB) tettem videót és ezt ha rádugom az okos tvre (LG 43UK6400PLF) akkor sajnos valamiért azt írja, hogy a tartalom nem elérhető, a pendriveot a tv látja csak ami rajta van nem jeleníti meg, esetleg valamilyen alkalmazás segítségével kellett volna rátenni a tartamlat és aztán a tvre dugni vagy a tvén kellett volna valami átállítani vagy más lehet az ok ?
Köszönöm a segítséget előre is. :) :R

(#129683) 7Sony7 válasza Drughi (#129681) üzenetére


7Sony7
addikt

:Y Évek óta használom immár a 3. telón, még egyszer sem omlott össze. Akkor passz. Hátha valaki tud jobbat.

-

(#129684) zsoltzsolt válasza Drughi (#129681) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

HuMap
Nézz rá, egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#129685) tonyrulez válasza Drughi (#129679) üzenetére


tonyrulez
őstag

OpenStreetMap-en fent vannak túraútvonalak, olyan alkalmazást kell keresni ami ezt használja (szinte mind).

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#129686) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Az I am Rich Plus 132.999 Ft helyett ingyenesen letölthető
Kihagyhatatlan!
:DDD !

[ Szerkesztve ]

(#129687) ityam válasza Donát.x (#129682) üzenetére


ityam
senior tag

Nincs nagy tapasztalatom okostévével de valószínűleg a filerenderrel van gondja a TVnek. A TV nem tudom milyen filerendszereket ismer, de lehet FAT, FAT32, esetleg NTFS. Úgy tudom utóbbi kettőt javasolja az LG.
Ha telefonról tetted a videót pendrivera akkor még kérdés hogy a pendriveon milyen filerendszer van. Ha meg is formáztad a pendriveot a telefonnal akkor könnyen lehet hogy nem FAT32 vagy NTFSre formázta a telefon és azért nem ismeri fel. Azt derítsed ki szerintem először milyen filerendszer van a Pendriveon.

(#129688) Viktor0610 válasza zsoltzsolt (#129686) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Le is töltöttem! 🤣

Samsung Galaxy A54

(#129689) zsoltzsolt válasza Viktor0610 (#129688) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:C Akkor most már te is rich :D

(#129690) ityam válasza Viktor0610 (#129688) üzenetére


ityam
senior tag

alkalmazás engedélyeket remélem azért letiltottad, ne nyúlják le a kontaktokat meg egyéb dolgokat.

(#129691) Somatom válasza Donát.x (#129682) üzenetére


Somatom
veterán

Több oka lehet, de első körben én is a fájlrendszernek járnék utána. A 64GB -os már lehet, hogy gyárilag exFAT, amit a teló támogat, a TV viszont nem. Ez esetben formázni kéne FAT32 -re.
De, lehet más is. Van egy 128 -as pendrive -om, amit a telóval formáztam FAT32 -re, majd rámásoltam adatokat. Android és Linux alatt látok minden könyvtárat. Win alatt viszont néhányat csak akkor, ha engedélyezem a rendszerfájlok megjelenítését. Fogalmam sincs, hogy ennek mi az oka, de ha a TV erre nem képes, akkor nem fognak megjelenni az ilyen könyvtárakban levő tartalmak. Első tesztre én mindenképpen közvetlenül a gyökérbe másolnám a fájlokat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129692) Viktor0610 válasza ityam (#129690) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmihez nem kér hozzáférést.
Ennyi pénzért ( ;] ) el is várom. :))

Samsung Galaxy A54

(#129693) Bozek válasza zsoltzsolt (#129686) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ha akció lejárta előtt 10 perccel "megveszem", majd a teljes árnál kérek visszatérítést, akkor vajon utalnak 133 ezret? :D

(#129694) pc360 válasza Viktor0610 (#129692) üzenetére


pc360
addikt

Én egy kis poént várnék tőle, ha már a balga ingyen letölti, hogy random jelzőket jelenítsen meg a "ritch" helyett.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#129695) Somatom válasza Bozek (#129693) üzenetére


Somatom
veterán

Ettől olyan rich leszel, hogy nem jár visszatérítés. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#129696) Cyrin válasza zsoltzsolt (#129689) üzenetére


Cyrin
addikt

Én vagyok rich, így nem tölthetem le. Az hazugság lenne. :D

(#129697) #81733120


#81733120
törölt tag

Sziasztok,
Tudtok valami olyan appot, amivel meg tudom nézni, hogy milyen gyártmányú kijelző van a mobilomban?

(#129698) pc360 válasza #81733120 (#129697) üzenetére


pc360
addikt

Az nem egy plug-n-play eszköz, mint a PC-knél. Főleg, ha cserélve lett, akkor meg nem mondja, hogy miféle.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#129699) #81733120 válasza pc360 (#129698) üzenetére


#81733120
törölt tag

Akkor inkább kicsit kijavítom a kérdésem. :B
Honnan tudhatom meg, hogy milyen gyártmányú kijelzővel (pl. LG, Samsung, etc.) jött ki az adott modell a gyártósorról? Mert erről nem találtam infót sehol sem, de úgy olvastam más topikban, hogy van erre app, ami segítségével megtudhatom az efféle infókat.

[ Szerkesztve ]

(#129700) Polarstar válasza Somatom (#129677) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Köszi! Az útirány megfelelő. Azért még kell vele dolgoznom kicsit.

Kár, hogy nincs megvehető igen széles körben használható program erre.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.