Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129401) darvinya válasza CB (#129398) üzenetére


darvinya
titán

Budapesti Menetrend címmel is navigál, és tud offline-on is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129402) #77646080 válasza Viktor0610 (#129400) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nálam is a házszámok pontossága az egyik, ami miatt favorit a HERE.

(#129403) gulyasa


gulyasa
őstag

Nem nagyon ismerem a Huawei/Honor telefonokon kívüli, szintén 4.4 vagy az utáni más Androidos telefonokat, így azt sem tudom, hogy a Huawei-eken gyárilag telepített "Telefonkezelő" app tényleg a Huawei "terméke" vagy csak a "nevükre vették".... De talán tud valaki válaszolni közületek.

Azt nem tudjátok, mitől lehet, hogy a Telefonkezelőben az optimizáláshoz elindítva az automatikus keresést (a "tisztítás" előtt), elér 97%-ig a WLAN-ig és onnantól nem lép tovább, bármeddig is hagyom futni az app-ot?

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#129404) zeon.hu válasza gulyasa (#129403) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Gyári.
Optimalizálás néha csinál ilyet, egy idő után végigfut.
Egyébként felesleges használni.
A víruskergetője viszont jó!

#?*@&!

(#129405) Doggy dog válasza DrBubo77 (#129393) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Letöltöttem a 3.5.3at.
Jól be tudtam állítani.
9 kontaktot simán hozzá tudtam adni kivételhez.
Köszi :R

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#129406) laleeee


laleeee
őstag

"Archíválás" hová tűnt a Messengerből ?

(#129407) Viktor0610 válasza laleeee (#129406) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól sejtem, már az új dizájnon vagy.
Nálam droidon még a régi van, és van még archiválás lehetőségem.

(Ezt a régi-új kinézet dolgot nem értem. Droidon kb. napi szinten használom a Messengert, ott nem akar megújulni a design, ellenben a fényévente egyszer bekapcsolt i5s-emen ma már az új kinézetet töltötte be. :F )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#129408) beers


beers
addikt

Sziasztok! Olyan programot keresnék, ami tud hanghívást, egyfajta vészhívást úgy, hogy a telefont ne kelljen kézbe venni! :R

M&N

(#129409) pc360 válasza CB (#129398) üzenetére


pc360
addikt

A Budapesti Menetrendet én is tudom ajánlani, az mindenjépp jó, ha van a telódon. Az offline térkép részt külön be kell kapcsolni majd rajta.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#129410) #81733120


#81733120
törölt tag

Sziasztok,
Lehet valahogyan hirdetésblokkoló kiegészítőt hozzáadni a mobilos Chrome-hoz? :F

(#129411) Viktor0610 válasza #81733120 (#129410) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A mobilos Chrome nem támogatja a kiegészítőket.
Minden másra ott az összefoglaló vagy a Blokada (nem tölthető a Playről).

Samsung Galaxy A54

(#129412) dlaj válasza Viktor0610 (#129411) üzenetére


dlaj
őstag

Ez a Blokada jobb mint az Adguard? És vajon a Massenger-ben újabban felbukkanó reklámokat is szűri?

(#129413) Viktor0610 válasza dlaj (#129412) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passzolom, én AdGuardot használok. :D

Az nem szűri a Messenger reklámokat. :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#129414) dlaj válasza Viktor0610 (#129413) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi.

(#129415) kiraly.andra


kiraly.andra
aktív tag

Telefon: Moto Z Play, Android 7.1.1 (nem rootolt) / PC: Windows 10, Total Commander. Azt szeretném, ha a TC-ben állandóan ott lenne egy meghajtó, amelyben látnám a telefon tartalmát, tudjak oda/onnan másolni fájlokat. Megvettem a DavDrive alkalmazást, beállítottam, ott a "P" meghajtó, ott a telefon tartalma, örülünk. Aztán amikor fájlokat mozgatnék, már nem örülök, mert elfogadhatatlanul lassú a folyamat, úgy 100kb/s környékén repülnek a bájtok. Szerintem ez így nem normális, valamit, valahol be kellene állítani. Ha erről van szó, akkor mit és hol?

Ha nem, milyen egyéb megoldást tudtok ajánlani? Sokat nem kardoznék ezzel, mert egyébként meg tudom oldani FTP-vel a dolgot, és nem is kell túl gyakran a közvetlen hozzáférés, inkább csak úgy eszembe jutott, hogy ha ez egyszerűen megoldható, akkor miért ne legyen.

:a:

(#129416) #81733120 válasza Viktor0610 (#129411) üzenetére


#81733120
törölt tag

Kár érte, viszont köszi a tippet, majd kipróbálom. :R

(#129417) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Szombaton mennénk egy túrára, megkaptam az útvonalat gpx-be.
Melyik appba tudnám feltölteni ezt a gpx-et, s jelezné a pillanatnyi pozíciót, hogy követni lehessen az útvonalat, s működne kikapcsolt képernyővel is?

(#129418) Saccco válasza Jabby (#129417) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pl.: GPX Viewer - Tracks, Routes & Waypoints

Esetleg át kell konvertálni KML-be és akkor megy Google Maps-szal. Nem teszteltem, olvastam.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#129419) laleeee válasza Viktor0610 (#129407) üzenetére


laleeee
őstag

Már megint hülyeséget válaszoltál

(#129420) Bozek válasza laleeee (#129406) üzenetére


Bozek
nagyúr

Benne van az. Legalábbis nálam még ott van az új kinézettel is.

Nyomj hosszan a beszélgetésre, akkor előjön a menü, ott lesz a három vonalra nyomva az archiválás is.

(#129421) Viktor0610 válasza laleeee (#129419) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elnézést kérek, hogy segíteni próbáltam.
Nem fordul elő többet. :U

Samsung Galaxy A54

(#129422) darvinya válasza kiraly.andra (#129415) üzenetére


darvinya
titán

Felesleges volt megvenni app-ot.
Telefon MTP módban csatlakozik, Win10 alapból felcsatolja, TC-ben meg rendszer gyökeret kell megjeleníteni és ott lesz telefon is.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129423) Viktor0610 válasza darvinya (#129422) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Félve írom le, mert esetleg megint hülyeséget sikerül válaszolnom, de ő vezeték nélkül akar csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#129424) #77646080 válasza darvinya (#129422) üzenetére


#77646080
törölt tag

Az általa (kérdező által) emlitett app pontosan annak a metódusnak kínál alternatívát, mint amit te írtál. MTP vezetékes csatlakozás helyett Wi-fi kapcsolat.

(#129425) #77646080 válasza Viktor0610 (#129423) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem tévedsz, úgy van, ahogy írtad.

(#129426) darvinya válasza Viktor0610 (#129423) üzenetére


darvinya
titán

És (#129424) German_TD

:R
Ezt kicsit benéztem.

Bár én EsFileExplorer - Távoli gyors elérést használom, amit FTP-vel csatolom fel, s ac WiFi-n 500Mbps sebességre képes.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129427) Drag77 válasza Jabby (#129417) üzenetére


Drag77
senior tag

Lucus map https://play.google.com/store/apps/details?id=menion.android.locus

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#129428) Jabby válasza Saccco (#129418) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi, 2 éve használom útvonalak megjelenítésére a GPX Viewert, nem tudtam, hogy már a GPS funkció is működik benne.
Ezzel és a (#129427) Drag77 által ajánlott (neked is nagy köszönöm!) Lucus-szal indulok el!

Mindkettőtöknek :R

(#129429) laleeee válasza Viktor0610 (#129421) üzenetére


laleeee
őstag

Hagyjál már , egy 100 évvel ezelőtti messengerről meg az iphone-odról handabandálsz

(#129430) laleeee válasza Bozek (#129420) üzenetére


laleeee
őstag


Nekem ez jön fel csak

(#129431) #81733120 válasza laleeee (#129429) üzenetére


#81733120
törölt tag

Arra próbál rávilágítani, hogy már valószínűleg kiszedték az új verzióból.:U

(#129432) pikszel válasza laleeee (#129430) üzenetére


pikszel
őstag

Rakd fel esetleg a Lite verziót, abban még ott van ez a funkció.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#129433) #81733120 válasza pikszel (#129432) üzenetére


#81733120
törölt tag

:K

(#129434) Aurig@ válasza laleeee (#129429) üzenetére


Aurig@
őstag

Miért bánt valakit az, ha más egy régebbi appot használ? Ha Ő neki megfelel ez miért zavar mást?
Egyébként nagy kalap fos ez a messenger! Próbaképpen feltettem mert egyik kolléga csak ezt használja, nem tudom milyen megfontolásból.
A lényeg, hogy miután őt mail cím alapján hozzáadtam, olyan személyeket dobált be, akiket nem is ismerek! Sem a számukat, sem a mail címüket nem tudom, nincsenek semmilyen listában (telefon, mail). Mégis ott vannak!
Ez normális dolog? Talán ez a jövő, hogy mindent rád akar erőltetni a messenger? Szerintem egyáltalán nem!
Alapból úgy telepítettem fel, hogy NE szinkronizálja a névjegyeket! Minden nap új személyek jelentek meg, aminek semmi értelmét nem láttam. Elrejteni el lehetett egy darabig, de néhány nap után megint látszódtak. Rohadt akaratos egy alkalmazás.
...és mennyien vannak, akik létezni sem tudnak nélküle! Kérdezte is a kolléga, hogy miért szedtem le, mondtam, hogy nincs arra időm, hogy naponta rejtsek el személyeket. Kérdés nélkül frissítette magát úgy, hogy a play áruház ki van kapcsolva. Ez már egy negatív dolog önmagában. Minden app nyugton van, egyik sem kínlódik a frissítések végett.
Így haszálhatatlan a messenger. Eddig is minden gond nélkül megvoltam, nem hiányzott, ezután sem lesz másképp.

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#129435) pc360 válasza #81733120 (#129431) üzenetére


pc360
addikt

Auriga!

Hiába kerestek régi funkciókat a kliensekben, nem csak attól függ a funkcionalitás, hanem a Facebook-tól is. Előfordulhat, hogy amit egy régebbi klienssel még archiválni tudtok, az simán elérhetetlenné válik egyik napról a másikra. Ha az aktuális Lite verzió még támogatja, mint ahogy pikszel írja, akkor az még oké. De ha már az oldal sem támogat egy adott funkciót, se pedig a régebbi klienseket visszamenőleg, akkor jön a megborulás. Arra már nem is térnék ki részletesebben, mekkora baromság a sebezhetőség miatt régi programokat alkalmazni netes funkciókra. Ez sosem volt bölcs ötlet, és továbbra sem lesz az.

Ez normális dolog? Talán ez a jövő, hogy mindent rád akar erőltetni a messenger? Szerintem egyáltalán nem!

Igen, az teljesen normális, hogy egy szolgáltatás változik. Az meg az alapműveltség része, hogy tudd, miért fontos minden netes pogramot frissen tartani. Az egy dolog, hogy maga a szolgáltatás szutyok. De nem kötelező használni, illetve a böngészőben normálisan elérhető a Facebook-tartalom, ha valami miatt szükség van rá.

play áruház ki van kapcsolva

Csak remélhető, hogy a neted is ugyanígy ki van kapcsolva a készüléken! Az egy dolog, hogy te nem érted, miért frissülnek a programok, de más kérdés ezt a tech-analfabéta hozzáállást egy topikban tükrözni.

Érdekes módon, normális programokkal frissen tartás mellett is teljesen nyugodt az élet, és akkor nem követi el az embert azt, hogy frissítetlen, biztonsági résekről hemzsegő telefonnal csatlakozik fel a világhálóra... A Discord, a Gmail, és még egy rakás program előszeretettel frissülnek akár pár naponta, mégsem okoznak semmiféle galibát...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#129436) Fall-N válasza pc360 (#129435) üzenetére


Fall-N
veterán

+1

Nem értem mit kell ellenezni a frissítéseken.

(#129437) Bozek válasza laleeee (#129430) üzenetére


Bozek
nagyúr

Melyik Messenger verzió? Nálam a 190.1.0.27.95 van fenn, ami elvileg a legfrissebb és így néz ki:

(#129438) WhiteWalker válasza pc360 (#129435) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem mindig a legfrissebb a legbiztonságosabb . ;]
Arról nem is beszélve hogy van hogy jól elk@rjak az adott appot / szoftvert az új kiadással , vagy ki/ be tesznek olyan tartalmat ami neked kellett vagy épp nincs rá szükséged.

[ Szerkesztve ]

(#129439) bigrock válasza WhiteWalker (#129438) üzenetére


bigrock
addikt

Ebben élen jár a Cheetah Mobile banda...

(#129440) Aurig@ válasza Fall-N (#129436) üzenetére


Aurig@
őstag

(#129438) Mikamaka +1

Talán mert nem minden frissítés tökéletes és hibamentes! Utána meg jönnek a sóhajtozások, hogy miért engedte az illető lefrissíteni, mert ez nincs benne, ami benne volt, mért rakták bele feleslegesen azt, amit beletettek, jobb volt a régi stb.!

Elég sokat olvasok olyanról, hogy megbánták a frissítést, de visszacsinálni az előző állapotot jóval macerásabb!
Ha valami megy gond és hiba nélkül, miért kellene piszkálni? Biztonsági rés! Honnan tudja az átlagos felhasználó, hogy mi a biztonsági rés és mit "foltoztak" be! Vagy épp, mit nem! Rá lehet fogni bármire, hogy javították.

Egyetlen szóval nem mondtam sosem, hogy valaki ne frissítsen le bármilyen szoftvert de, amikor erőltetik, hogy jó meg kell, mert ez meg az "javult", ha egyáltalán javult, az azért bosszantó! Hadd legyen választási lehetőség! ...és, ha egy programnál, alkalmazásnál ez nem lehetséges az elég nagy probléma! Az említett Messenger ilyen!

De hagyjuk, mindenki a saját álláspontját tartja fontosnak. Végül is nem baj, ezért különbözünk! Elég furcsa lenne, ha mindenkinek, minden megfelelne!

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#129441) kiraly.andra válasza #77646080 (#129424) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Valóban nem írtam le, de vezeték nélküli kapcsolatot szeretnék a telefon és a számítógép között.

Egy állandó betűjelet a Total Commanderben, amely mögött ott a telefon tartalma, hacsak az nincs épp kikapcsolva. Az nem gond, ha ehhez az utóbbin valaminek folyamatosan futnia kell, már amennyiben nem okoz gondot egyéb területen (akku, erőforrássok). Az sem gond, ha nem ingyenes a megoldás, de az már igen, ha használhatatlanul lassú. A WebDav elvileg jó megoldás, normális sebességgel kellene működnie? Ha mégsem, akkor annak mi lehet az oka? Android vagy Windows oldalon keresendő a megoldás?

:a:

(#129442) snowdog válasza kiraly.andra (#129441) üzenetére


snowdog
veterán

Én nagy megelégedéssel ezt használom (Ftp Szerver Pro): [link]

Habár itt a TC-ben nincs állandó betűjel, de az indítás egy-két gombnyomás (FTP), és amíg be nem zárod, pont olyan mintha bármilyen más tárolót nyitnál meg.

[ Szerkesztve ]

(#129443) kiraly.andra


kiraly.andra
aktív tag

A jelentősen, és rossz irányba módosított Wetransfer alkalmazás helyére keresek valami mást.

A lehető legegyszerűbben tudjak alkalomszerűen fájlokat megosztani a telefonomról úgy, hogy a fogadó félnek se kelljen mást csinálnia, mint kattintani a letöltéshez. Ne kelljen regisztrálni, még ingyenesen sem, legalábbis a fogadónak. Az nem gond, ha ez csak egy hétig tehető meg, a 2 Gb méretkorlát is bőven elegendő, azzal sincs gond, hogy ehhez fel kell töltenem valahova a fájlokat. Sőt, ez előny, mert sokszor olyasmit adnék át, amit a megosztás után magam nem őriznék, tehát a letöltéshez ne kelljen nálam is meglennie az anyagnak. Dropbox, Google Drive (és bármi ilyesmi) ugyanezen okból nem jó, én nem akarom tárolni ezeket a fájlokat valahol, és azzal sem akarok foglalkozni, hogy oda feltegyem, majd ha már tudom, hogy letöltötték, akkor töröljem (mert ez így macerás lenne).

Röviden: azt szeretném, amit eddig a Wetransfer tudott, semmi mást. Azt tudom, hogy mobilon is használhatom a böngészős verziót (wetransfer.com), de az is távol van az egyszerűtől.

:a:

(#129444) darvinya válasza snowdog (#129442) üzenetére


darvinya
titán

Már írtam, hogy egyszerűen is lehet.
Lesz meghajtó jele.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#129445) snowdog válasza kiraly.andra (#129443) üzenetére


snowdog
veterán

Akkor talán ezt keresed. [link]

WESENDIT: NAGY FÁJLOK MEGOSZTÁSA
A WeSendit nevű szolgáltatás szintén a fent említett célból jött létre, vagyis nagy fájlok gyors és egyszerű megosztására. A szolgáltatást 5 GB-os fájlméretig teljesen ingyen vehetjük igénybe, még csak regisztrálnunk sem kell. Egyszerűen ráhúzzuk a kívánt fájlokat a böngészőben a megnyitott oldalra, beírjuk a címzett e-mail címét, a saját e-mail címünket, s ha akarjuk, akkor egy rövid üzenetet. A fájl – amúgy gyors – feltöltése után a címzett kap egy levelet a letöltési linkkel, mi pedig egy másikat, arról a tényről, hogy a kérdéses állomány feltöltése befejeződött. Azt is láthatjuk, hány napig él majd a letöltés (nagyjából egy hét múlva törlik a fájlt a szerverről, így tárolásra nem alkalmas, csak küldésre, rövidtávú megosztásra). Sőt, ha a címzett letöltötte a fájlt, arról is kapunk értesítést.

(#129446) pc360 válasza WhiteWalker (#129438) üzenetére


pc360
addikt

Nem mindig, de többnyire akkor is azzal vagy a legközelebb. Egyébként nyilván előfordulhat, hogy rossz irányt vesz egy app, de a neteseknél sajnos akkor sem megoldás a régi verzióra beragadás.

Auriga!: Honnan tudja az átlagos felhasználó, hogy mi a biztonsági rés és mit "foltoztak" be!

Nem kell tudnia, csak annyit, hogy a frissítések normális esetben nem véletlenül történnek. Az instant messenger, az email, a bankolós és a böngésző programoknál ez kiemelten fontos, és többnyire nem felületet érintő változásokról van szó, hanem annál sokkal fontosabbakról.

Hadd legyen választási lehetőség!

Hadd legyen, persze, de nem nagyon van. Ha internetet, és a saját, fontos adataidat is kezelő szoftverekről van szó, akkor a frissen tartásuk, illetve a rendszer frissen tartása a minimum, amit meg kell tenni. Sokan elfelejtkeznek arról is, hogy a legtöbb gyártó leszarja a usereit, és nem kapják meg a szokásos havi security fix-eket, amiket a Google amúgy rendszeresen kiad. A Nokia felhasználók, és pár egyéb gyártó kiemelt, aktuális példánya kapják csak meg ezeket, rendszerint 2 évnél nem több ideig. Így is túl sok ember rohangál outdated eszközzel, és legalább egy ilyen fórumon nem lenne szabad ennek a létjogosultságát még alátámasztani.

mindenki a saját álláspontját tartja fontosnak

Ez nem csak saját álláspont, hanem fucking alapvetés.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#129447) mcll


mcll
senior tag

Egy furcsaság. Már jóideje használom a Pulse SMS küldöt appot. Sose volt gondom vele. Azonban kb egy hete volt SMS váltásom egy új kontaktal. Azóta naponta többször jelzi hogy SMS jött, és ott ugyanaz az SMS szerepel amit az elején is elküldött. Ugyanígy a saját SMS-eseim is spontán időközönként megkapom, saját magamtól. Csak ennél az egy embernél van ez. Elsőnek az emberem számát raktam be tiltólistára, akkor meg is szűntek ezek az ismételt, spontán küldött SMS-ek, de amit én írtam azok ugyanúgy érkezgetnek, mintha én magam küldtem volna magamnak. Most saját maga is tiltólistára tettem. Mi lehet itt a gond?

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#129448) GreenIT


GreenIT
tag

Bocs, ha rossz helyre irok, nem talaltam forumot es a temat se igazan ismerem, csak tovabbitok egy kerdest, hatha valaki tud segiteni:

--

Samsung Galaxy S4 zsebben hordva idonkent veletlen hivasokat general, hogyan lehet letiltani?

A kezikonyvben ez van:
A készülék lezárása és feloldása
A véletlen használat elkerülése érdekében használaton kívül zárja le a készüléket. A Bekapcsológomb
megnyomása kikapcsolja a képernyőt és alvó üzemmódba kapcsolja a készüléket. A készülék
használaton kívül egy bizonyos idő elteltével automatikusan lezárt állapotba kapcsol.
A készülék feloldásához nyomja meg a Bekapcsológombt, vagy a Kezdőlapgombot és a képernyő
alsó részén található feloldó képernyő területen pöccintsen az ujjával bármely irányba.

Ez nem igaz, a bekapcsologomb megnyomasara egy menu jon fel negy opcioval, kikapcsolas, repulo uzemmod, ujrainditas, vagy veszhelyzet (ami le van tiltva).

Kepernyo blokkolasara azt irja, hogy a bejovo hivasokat blokkolja, amit pont nem akarok.
Valamint nem akarok pin kodot vagy mintat beallitani, mert a kezikonyv szerint, ha elfelejtem, csak szerviz tudja visszallitani, es arra nincs par napom, meg utazasi idom, hogy ezt kivarjam.

Azt akarom, hogy valoban zarja le a gombokat addig, amig a zsebemben van, es csak akkor mukodjon, amikor valoban hasznalni akarom.

(#129449) Viktor0610 válasza GreenIT (#129448) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vagy lezárod valamilyen kóddal, mintával, vagy zsebmód appot telepítesz rá, esetleg tedd nyitható tokba.

Samsung Galaxy A54

(#129450) Zola007


Zola007
veterán

melyik aktuálisan a
• legegyszerűbb
• legkevesebb memóriaigényű
• ingyenes
pénzügyi naplózó alkalmazás
amiből idővel lehet pl. Excelbe vagy hasonló PC-s formátumban exportálni a bevitt adatokat? (vagy van Win alatt is futó változata)
Ez utóbbi annyira nem kardinális kérdés
:R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.