Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120168) Somatom válasza air (#120159) üzenetére


Somatom
veterán

Nem egészen. Az AA -ban lehetséges mindkét futtatási mód. Én többre értékelem a natív futtatást, telós szinkronnal. Nálunk céges "fedélzeti mindenesként" Huawei Mediapad T1-10 -ek vannak a vontatókban (SIM -es, GPS -es kivitel). Eltekintve a hardver elavultságától, használati értékben sokkal többre becsülöm, mint egy AA fejegységet. Persze, én olyanná tudom faragni, amilyenné akarom, de sztem egy átlag user is előrébb lenne, ha a fejegységben egy általános Androidot kapna, némi "támogatással" az autógyár részéről. Gondolok ezalatt egy kezelőfelület választó opcióra, egy beépített, programozható bluetooth gombra, stb. A Térkép kivételével az Android Auto alatt futtatható programok számomra zéró értéket képviselnek. Helyettük símán lehetnének általános Android alkalmazások, amik a fejegység segédalkalmazásaival optimalizálhatóak autós használatra.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.