Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120651) snooze válasza Bozek (#120650) üzenetére


snooze
veterán

Ok..megprobálom..köszi..

GO Gunners!!!

(#120652) IT user válasza Thunderzolee (#120644) üzenetére


IT user
tag

Simple Galery vagy QuickPic.

(#120653) air válasza snooze (#120649) üzenetére


air
nagyúr

Én a Play-est használom, és mutatja.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120654) brd válasza Fall-N (#120634) üzenetére


brd
nagyúr

Sajnos én még nem láttam olyan skálázódást, ami a mai méretű telefonokra ténylegesen jó lenne (kivéve tesztkódban); valószínűleg feltétel a weboldal készítőknél a csökkent látás, és/vagy egy homloklebeny eltávolítás a CV-ben (vagy a managgának, aki irányítgatja). A betűk túl nagyok lesznek, ráadásul a legtöbb ilyen weboldal, súlyosbításként tele van kihasználatlan üres területekkel is. Tudnál egyet mutatni? (Csak, hogy megadjam az alaphangot, példaként, hogy mi a nem jó: index.hu fototrend.hu). Ill. egy másik probléma a reszponzivitással, hogy így elvész a nagyítási/kicsinyítési lehetőség is a böngészőben, ez azért baj, mert a legtöbb weboldal csak egy picit nagyítva lenne pont jó egy mai, 5+" kijelzőjű telefonra, de a reszponzív oldalak ennél jóval többet nagyítanak a betűkön.

The only real valuable thing is intuition.

(#120655) darvinya válasza brd (#120654) üzenetére


darvinya
titán

Szerintem ezt akkor találták ki mikor nem volt ekkora méret/felbontású kijelző, s most előkerült fiók mélyéről.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120656) Thunderzolee válasza IT user (#120652) üzenetére

Köszi a tippeket, egyik se jó. :(
A jobbra-balra húzás az rendben van, az már legalább ezekben működik, de a mappákat ezek se jelenítik meg jól.

Én ezt nem értem.

Total Commanderben látszanak a mappák normálisan:
SD kártya --> Mozaik --> 1971, 1972, 1973, stb. (évjáratonként külön, majdnem 30 mappa) --> 01, 02, 03, stb. (a havi számoknak megfelelően 12 almappa évenként)

De ezek az appok csak a legalso szinten levő 01-től 12-ig mappákat jelenítik meg, ugye kábé 30-at mindegyikből, ömlesztve. Értelem szerűen lehetetlenné téve a közöttük való keresést, mivel csak egy kétjegyű számmal jelzi a mappák neveit, (ugye ezek a havi számok mappáinak nevei).

Természetesen végigzongoráztam a beállításokat, de akármilyen nézetre váltottam, a felsőbb szintű mappákat nem jelenítette meg egyik app sem. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#120657) Thunderzolee

Annyi előnye azért lett, h most már nem kell visszalépkednem minden egyes megnyitott kép után, most már tudok oldalra húzva lépkedni a bescannelt oldalak között, így azért már sokat javult a "felhasználói élmény". :D

Köszi a segítséget, mégis jobb így, mint végigpróbálgatni az összes appot amit a Play beadott "képnézegető" keresésre. :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#120658) Fall-N válasza brd (#120654) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát nem tudom. :F Mármint nekem nem zavaróak a nagy címek például az indexen, ha a cikken belül normális a szövegméret. Ez is valahol az újságírói gyakorlatból ered, mert ha megnézed akkor a papír alapú újságokban is hatalmas és figyelemfelkeltő a cím. A szöveghez képest jóval nagyobb a betűméret.

Konkrét példa nem jut eszembe, de gyártók hivatalos oldalán nem voltak nagy ló betűk.

Szóval engem nem zavar addig amíg nem kell folyamatosan fölöslegesen görgetni a hülye betűméret vagy a tördelés miatt. Pl. Totalcar kényelmesen olvasható (nekem).

(#120659) brd válasza Fall-N (#120658) üzenetére


brd
nagyúr

Nem a címről (az egy dolog lenne, csak egy-két sor), hanem a cikkek szövegében a betűméretről van szó. Pont az a baj, hogy de, görgetni kell hozzá, mert feleslegesen nagyok a betűk (ill. ez önmagában nem is lenne baj, ha állítható lenne), sőt, számomra az olvashatóságot is rontja, megakasztja, lassítja az olvasás folyamatát a túl gyakori sorváltás. Igen, jó hogy felhoztad: a Totalcar pont jó példa arra, hogyha még egy kicsit lehetne kisebb a betűméret, már sokkal jobb lenne. Persze nem kötelezően, megértem, ha valakinek rossz a szeme, valószínűleg nekem is lesz az, de az a baj, hogy kötelezően ránk van erőltetve, ami a készítők szerint jó és nem hagynak választási lehetőséget.

The only real valuable thing is intuition.

(#120660) canniball


canniball
nagyúr

Ismerünk olyan alkalmazást, ami bluetooth billentyűzetet varázsol az androidos eszközből?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#120661) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Létezik olyan program ami autós kamerát varázsol a telefonból úgy, hogy közben használom pl a waze-t?
köszi.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#120662) sbwolf válasza cikasz (#120661) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Playen keress rá. Dashcam.

(#120663) air válasza cikasz (#120661) üzenetére


air
nagyúr

Igen, van olyan, ami tud háttérben rögzíteni.
De most meg nem mondom melyik, mert pár éve kipróbáltam vagy 10-et, és lehet, hogy azóta már olyan is tudja, ami akkor nem tudta.
Szóval Play-en keress, és próbálgass!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120664) azoltan88


azoltan88
tag

Kedves Fórumtársak! Audio profil váltó alkalmazást keresek. Eddig az AudioGuru volt a telefonon, de nem működik a szoftverfrissítés utána. Van-e alternatíva rá? A következő üzemmódokat szeretném beállítani: Hangos mód / Rezgő mód / Teljesen néma mód. Az audioguru tökéletes volt eddig, egy widget-en lehetett kapcsolgatni az egészet. Köszi a segítséget. Üdv, Z

(#120665) air válasza azoltan88 (#120664) üzenetére


air
nagyúr

Llama?
E-Robot vagy bármely automatizáló.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120666) TODI1111 válasza azoltan88 (#120664) üzenetére


TODI1111
addikt

Én Ezt használom már régóta minden készülékemen.

(#120667) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy melyik a leggyorsabb táblázatkezelő app jelenleg?
Labormunkához keresek olyan megoldást, amivel gyorsan ki lehet számolni dolgokat. Pl ha összerakok egy PCR reakciót, akkor ne kelljen egyesével végigszámolgatnom a csilliárd összetevőt, hanem beírom, hogy az A1 cellát szorozd be 5,5-el és végighúzom az A oszlopon.
Jelenleg az Excelt használom Galaxy S7, 7.0-án: onedrive appban rábökök a file-ra, és azt nyitom meg Excel-ben, de ez valami retek lassan nyílik meg, mindig malmozik. Alapvetően felhőbe mentek mindent, ez gondolom lassít pluszban, de ha lementem offline-ba, akkor is lassan nyílik meg. Az lenne a legjobb, ha excel-kompatibilis formátumban el is lehetne menteni.

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#120668) SharpSA válasza oszi666 (#120667) üzenetére


SharpSA
veterán

PlanMaker HD
WPS Office

A WPS Office 9.6.1-ből kiszedtem az aláírást, így nem frissül. Az újabb verziók tele vannak felesleges dolgokkal és reklám hegyekkel.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#120669) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az Avast Mobile előfizetésemből még van 2 hónap , kb. 2400 FT volt akkor.
Az Avast-nál hogy történik majd a hosszabbítás?
A Play áruházon keresztül lesz ilyenkor valami kedvezményesebb ár?
Vagy ismét teljes árat kell fizetni?
Lehet, hogy inkább áttérek az Esetre, újságos kóddal.
Avast vagy Eset szerintetek?

(#120670) air válasza GEPESZ66 (#120669) üzenetére


air
nagyúr

Még mindig egyik sem. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120671) Zola007


Zola007
veterán

jelenleg melyik a legjobb email kliens többféle szolgáltatós fiók esetén?
K-9 mail pár hete nem frissít, beállításai is egyre átláthatatlanabbak számomra, váltanék valami egyszerűbbre és üzembiztosabbra

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#120672) rjg válasza Zola007 (#120671) üzenetére


rjg
őstag

Én az AquaMail-re váltottam.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#120673) Zola007 válasza rjg (#120672) üzenetére


Zola007
veterán

szintén K-9ről?

" Ability to add more than two accounts."
Tényleg csak 2 fiókot enged az ingyenes?

3300 Ft-ért azért meggondolom, nekem több van mint 2

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#120674) rjg válasza Zola007 (#120673) üzenetére


rjg
őstag

Igen, bár én előre megpróbáltam a CloudMagic-et, amíg havidíjas nem lett, aztán a BlueMail-t, utána jött az Aqua. Én 1800 körül vettem meg, nálam is több mint öt fiókot szinkronizál, különböző domain-ekkel.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#120675) oba


oba
addikt

Én a TypeApp mailt használom. Teljesen ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#120676) darvinya válasza Zola007 (#120671) üzenetére


darvinya
titán

Gmail app

De mivel rendszer biztonsághoz kötött, emiatt pár dolgot el kell végezni:
-Telon Beállítások-Google-első 3 menü biztonsági ellenőrzést/engedélyek elvégzése
-Windows Exchange fiók létrehozás utáni válasz email-ben engedélyezni külső email kliens használata

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120677) Lacics25 válasza nOvOp (#120638) üzenetére


Lacics25
aktív tag

(#120678) oszi666 válasza SharpSA (#120668) üzenetére


oszi666
őstag

Szia es az alairast hogyan lehet kiszedni?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#120679) zhata válasza GEPESZ66 (#120669) üzenetére


zhata
senior tag

"Esetre, újságos kóddal."
Így "ïngyenes". :)

(#120680) Viktor0610 válasza GEPESZ66 (#120669) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyik sem?

Évek óta használok androidos okostelefonokat, egy dologra kell figyelni, hogy az appok telepítési helye megbízható legyen. ;)

Samsung Galaxy A54

(#120681) zsoltzsolt válasza Viktor0610 (#120680) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az appok telepítési helye mindig megbízható legyen..
Az minden esetben a saját telefonom, másokéra nem telepítek. Így az mindig megbízható 😁, esetemben

(#120682) Deck válasza rjg (#120672) üzenetére


Deck
titán

+1

Akcióba kell megvenni ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#120683) Mcrazy válasza oszi666 (#120678) üzenetére


Mcrazy
őstag

Zipsigner tud ilyet. Topik összefoglalóban is fent van.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#120684) lócitrom


lócitrom
őstag

kitkat-re tudtok mondani olyan alkalmazást, ami normálisan tud képernyőképet videó formájában rögzíteni akár gép nélkül? az se baj, ha gép kell hozzá, csak legyen értékelhető az eredmény.

valamint valahogy ki lehet menteni facebook beszélgetéseket telefonról valamivel? látom, hogy gyorsítótárat használ az alkalmazás, gondolom így csak lehet exportálni. a telefon teljesen offline, így archiválással semmiképp sem menteném.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#120685) MikeWazowski válasza Zola007 (#120671) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Outlook.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#120686) Zola007 válasza darvinya (#120676) üzenetére


Zola007
veterán

Nem lenne rossz, de nem tudok bozzáadni gmail címet úgy, hogy ne akarja az egész fiókot hozzáadni, csak az emailt.
Szinkronizálás beállítások nem elég, megjelenik Mapsban, naptárban, stb.
De én kizárólag az levelezőfunkciót akarom a másik 2 gmail címből a telefonon tudni

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#120687) atike válasza Zola007 (#120671) üzenetére


atike
nagyúr

Bári ami nem Outlook... :DDD

Viccet félretéve - AquaMail.

(#120688) S e t h válasza Zola007 (#120686) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én most dobtam a gmailt, egyelőre a samsung email appot használom.
Messze nem olyan sokrétű mint az aquamail, de most ez jobban fekszik, sallangoktól mentes.

Az Aquát gyakran akciózzák, de ott van a Blue mail is, sokan kedvelik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120689) kuksa90


kuksa90
őstag

Brave böngészőben szeretném megnézni a mentett jelszavakat, de csak csillagokat mutat. Hiába tapizok a megjelenítésre, nem csinál semmit, mintahogy a vágólapra sem teszi... :((
Mit csinálok rosszul, illetve hogyan tudnám megnézni?
Köszönöm.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#120690) oba válasza kuksa90 (#120689) üzenetére


oba
addikt

Nálam a kis szem ikonra bökve előjött a minta vagy ujjlenyomat kérés ablak, minta megadása után megjeleníti a jelszavakat.

(#120691) kuksa90 válasza oba (#120690) üzenetére


kuksa90
őstag

Köszi - akkor ezekszerint be kell állítanom valami védelmet, jelenleg csak sima képernyőzár van. :R

szerk: ujjlenyomattal már tökéletes.

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#120692) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Feltettem a 3G Watchdog Pro-t. Tök jól számolja az adatforgalmat, viszont miért nem lehet a mérési ciklus kezdetét adott hónap, adott nap nulla órájától beállítani?
Nekem minden hónap 3, nulla órától kezdődik az aktuális hónap adatforgalma. Ha ezt állítom be, akkor harmadika délelőtt 12 órától számol. Ezt módosítanom kellett másodika 23:59-re, így számol rendesen. Normális, hogy csak ilyen módon lehet beállítani a kezdési dátumot?

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#120693) Viktor0610 válasza Aurig@ (#120692) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Abból kiindulva, hogy nincs lehetőség a kezdési óra beállítására, ez nekem programhibának tűnik.
Esetleg megpróbálhatsz az időzónákkal variálni a rendszer időbeállításai között, vagy ha nem segít, akkor hibabejelentés a program készítőjének.

Samsung Galaxy A54

(#120694) IT user válasza Aurig@ (#120692) üzenetére


IT user
tag

Nem lehet esetleg AM/PM keveredés?

(#120695) sztothj


sztothj
tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani valamilyen alkalmazást amivel meg tudom nézni, hogy mi terheli az oprendszert, mert néhány napja 15-20 másodpercenként "lefagy" az LG G4-em 1-2 másodpercre: nem lehet görgetni (FB, böngésző, galéria, stb), spotify is meg-megáll néhány pillanatra. Szerintem valami alkalmazás leghet a "ludas". Nem szeretnék gyári visszaállítást, túlságosan be van már lakva készülék. Ötlet? Köszi :R

Az idő a legjobb tanár - eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli.

(#120696) Viktor0610 válasza sztothj (#120695) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt inkább a topikjában kérdezd, ott hamarabb kaphatsz választ szerintem.

Samsung Galaxy A54

(#120697) zeon.hu válasza lócitrom (#120684) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha van root, akkor xposed+Gravitybox (KK), abban be lehet állítani gombra, kikapcsoló menüre, stb.
Ha nincs, akkor Mobizen.

#?*@&!

(#120698) Somatom válasza Viktor0610 (#120693) üzenetére


Somatom
veterán

Ez fura. A Telenor ciklusfordulóm elsején van, de sosem éjfélkor, hanem reggel 7-8 között fordult. Ezt símán meg tudtam adni a 3GW -nak.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120699) #29004800


#29004800
törölt tag

Kedves Fórumozók!

Egy hete váltottam Win10M-ről Droidra egy vadiúj Huawei P10-el.
Belaktam, pár megszokott dolog azért hiányzik:

1. Olvastam itt valahol, hogy egy appal meg lehet variálni a gyári hangok erősségét külön-külön. Visszanéztem több ezer hozzászólást, de nem találom. Szörnyű, hogy folyton állítgatni kell, némely helyzetben kifejezetten kínos.

2. Kezdő vagyok androidban. A SquareHome2 telepítése kíván-e magasabb szintű hozzáértést, vagy letelepíthetem, mint a többit, illetve, ha mégsem jön be, vissza tudom-e tenni a mostani ikonrendszert? (Bár ezt utálom, amióta létezik.)

Köszönettel veszek minden infót!

(#120700) Viktor0610 válasza Somatom (#120698) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor azt írom, én nem találtam meg az appban. :D

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.