Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120551) kaciokos válasza hoffman_ (#120548) üzenetére


kaciokos
őstag

Gyors és fájdalommentes, és nekem bejött anno (de az is tény, hogy nem mindenkinek): az alkalmazásoknál töröld a Google Play Services adatait.

(#120552) S e t h válasza air (#120536) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Egyesek miért állítják olyan ellentmondást nem tűrően, hogy a Gmail app szar?"

Mert diszfunkcionálisan működik hosszú ideje és nincs rá megoldás? Nem zárom ki, hogy ez állhat a háttérben.
Bár igazad van, szar helyett írhatta volna úgy is, hogy "teringettét, hát miért nem működik megfelelően?" Én sem fogom többé használni ezt a jelzőt az általam silánynak tartott termékekkel, szolgáltatásokkal összefüggésben.

"Fogalmuk sincs, hogy miért nem működik, de a Gmail szar."
Jobb lenne ha a Googlenak lenne róla fogalma, mivel ő tulajdonos, de gondolom kevés rá a gempa+ kevesen is dolgoznak ott.

Ha a topikgazda úgy ítélte meg, hogy ez már sokszor elhangzott a user szájából akkor tuti így volt, nekem csak azért nem tűnt fel mert bár naponta látogatom a topikot, de vagy figyelmetlen vagyok, esetleg nem haladta meg az ingerküszöbömet, vagy tudat alatt egyet is értek vele, mert szerintem is "nem jó" az alkalmazás, kérdés ért-e az egész annyit ami itt elhangzott, mert egyébként a megoldáshoz nem jutottunk közelebb.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120553) atike válasza S e t h (#120552) üzenetére


atike
nagyúr

...tényleg nem? :U Elhangzott pár próbára érdemes javítási lehetőség szerintem....

(#120554) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! Mutternak vettem egy telefont de mivel nem ért hozzá nem akarom hogy elnyomkodja, vagy mindenféle hülye alkalmazás le töltsön véletlenül.
Meg lehet valahogy oldani hogy ezt távolról tudjam menedzselni neki?
Igazabol csak Facebookra kell neki meg képeket tárolni és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#120555) Viktor0610 válasza batai15 (#120554) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

AppLock a Playről.
Lezárod vele, amit le szeretnél. :)

Bocs, te nem ezt keresed.
Arra csak roottal volna megoldás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#120556) xSide


xSide
őstag

A Gmail, ha be van állítva weben és az app-ban normálisan, biztosan hibátlan lesz az értesítés. Korábban aki elállított benne valamit attól lesznek a gubancok és az elégedetlenség....

(#120557) galaxys80 válasza xSide (#120556) üzenetére


galaxys80
veterán

Mondtam, hogy valaki előjön majd az user error-al. :D

De nem, nem lett elállítva semmi. Úgyhogy ezt a teóriát dobhatjuk is.

(#120558) batai15

Mondjuk nálam IOS alatt mindig hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

(#120558) batai15 válasza galaxys80 (#120557) üzenetére


batai15
félisten

Jah nettó hülyeség ez a user error.
Inbox, gmail mind beszrt nálam is egy ideje, telefontol függetlenül. (iphone se, mi a1 note 4 miuival)

(#120559) hoffman_ válasza kaciokos (#120551) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi a tippet, első lépésnek tényleg nem drasztikus, megnézem :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#120560) Narxis


Narxis
nagyúr

Besírok ezen a gmail vitán. :D

Thanos was right.

(#120561) Viktor0610 válasza Narxis (#120560) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát jah.
Bár nálam is rapszódikusan működik, meg is jegyeztem itt, de lassan lehetne egy külön topik a témának :DDD

Samsung Galaxy A54

(#120562) DS39


DS39
nagyúr

Szar a csempe.
Vótmá?!

Ja, bocs rossz topik. Szar a gmail....
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#120563) flash-


flash-
veterán

sziasztok

olyan android appot (ha az android 7ben nincs iylen funkció) keresek amiben meglehet adni azt hogy ha a telefon némán van akkor a megadott számokról ha hívnak akkor is csörögjön a telefon, a többit pedig csak kijelezze hogy keresett.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#120564) zeon.hu válasza Viktor0610 (#120561) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van Gmail topik :D

#?*@&!

(#120565) Viktor0610 válasza zeon.hu (#120564) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a nem működő Gmailre gondoltam. ;]

Samsung Galaxy A54

(#120566) kaciokos válasza flash- (#120563) üzenetére


kaciokos
őstag

Van ilyen a hetes droidban, gyártótól függően Priority vagy Do Not Disturb módnak hívják.

(#120567) zeon.hu válasza Viktor0610 (#120565) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Miért, ha a telefonod nem működik, nyitsz neki egy "nem működik a telefonom" topikot vagy a "rendes" topikjában érdeklődsz? :)

#?*@&!

(#120568) Viktor0610 válasza zeon.hu (#120567) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Látom, nem hagytad ki a ma komoly leszek gyógyszered. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#120569) zeon.hu válasza Viktor0610 (#120568) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Neked nem iphone-od van? :DD

#?*@&!

(#120570) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok, valaki régebben ajánlott hanghíváshoz alkalmazást. Tudnátok segíteni, melyiket érdemes használni? Nem baj, ha fizetős. Köszönöm

(#120571) Viktor0610 válasza zeon.hu (#120569) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az is van. :D
De csak azért vettem meg, hogy legyen mibe tenni az adatmegosztó kártyámat. ;]

Samsung Galaxy A54

(#120572) zeon.hu válasza Viktor0610 (#120571) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ios már olyat is tud?
Csak nehogy rosszul fogd...;]

#?*@&!

(#120573) Viktor0610 válasza zeon.hu (#120572) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

5s.
Mondjuk, kellett neki egy repülőmód ki-be, mielőtt működésre tudtam bírni a netmegosztást... :((( ;]

Samsung Galaxy A54

(#120574) bigdady


bigdady
nagyúr

Gmail itt is szar pár hete. Redmi 4x

(#120575) zeon.hu válasza Viktor0610 (#120573) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem vót a bótban egy mifi?
Olcsóbb is, jobb is :D

#?*@&!

(#120576) Viktor0610 válasza zeon.hu (#120575) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az IS van. :D

Nnna, off off, mert kapok a pohámra. :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#120577) windlord


windlord
őstag

Melyik az ajanlott bongeszo mostansag?

Crome - rol valtanek.
Opera mini annyira nem jott at. Jelenleg Puffin - t hasznalok, de az sem annyira okay szerintem.

(#120578) AcCEsS válasza windlord (#120577) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Én még nem próbáltam, de a Samsung böngészőjét dicsérik sokan (éjszakai mód, nagy kontrasztú mód, hirdetésblokkolókhoz való gyors hozzáférés stb.). Próbáld ki!

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#120579) Narxis válasza AcCEsS (#120578) üzenetére


Narxis
nagyúr

Samsung böngésző... :D Azért szerintem vannak komolyabb lehetőségek. Maxthon, UC, Dolphin

Thanos was right.

(#120580) UFO1


UFO1
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy másik telefont és próbaképp feltettem a viber-t be is állítottam ugye kérte a telefonszámot és küldte a kódot beírtam, a régi telefonra jött meg a kód mert abban volt a SIM kártya. Az a gondom, hogy az összes beszélgetésem elveszett a régi telefonról is.
Valahogy vissza lehet ezt állítani? Elvileg meg kell lennie mert 159MB-ot ír ki összes adatként.
PC-n is fent van ott az összes beszélgetésem megvan, hogy tudom átmásolni vagy visszanyerni a beszélgetéseket?

Nagyon fontos lenne kérem segítsen valaki. :R :R

Még annyit szeretnék kérdezni igaz nem kapcsolódik szorosan viber-hez hogy az egész telefont át szeretném költöztetni a másikra mindennel együtt. A régin 5.1 van az újon 6.0 vagyis MIUI 9.2 stabil.
Mivel hogyan tegyem?
Spkype, Whatsapp, Viber és egyéb alkalmazások is vannak amit beszélgetésekkel együtt szeretném átmásolni az új telefonra. :R :R

(#120581) S e t h válasza Narxis (#120579) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mitől komolyabbak?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120582) Narxis válasza S e t h (#120581) üzenetére


Narxis
nagyúr

Úgy gondolom, hogy a suszter maradjon a kaptafánál. Az ilyen gyártói appok csak presztízsből készülnek ki tudja meddig. A tradicionális böngészők amik már évek óta jelen vannak a piacon azért többet nyújthatnak és talán megbízhatóbbak.

Thanos was right.

(#120583) IT user válasza Narxis (#120582) üzenetére


IT user
tag

Maxthon-t, UC-t és Dolphin-t már 8 éve, az SGS2-n is használtam... Hány év kell egy böngészőnek, hogy jó legyen?
Most SGS7-en a Samsung Browser-t használom.

Szerk.: Félreolvastam, pont ezeket ajánlod. Mea maxima culpa! :R
Azért a Samsung Browser tényleg jó, nekem sokkal jobban bejön, mint például a Chrome.

[ Szerkesztve ]

(#120584) Fall-N válasza Narxis (#120582) üzenetére


Fall-N
veterán

A Samsung browser ugyanolyan Chrome fork, mint az Opera.

Az UC, Maxthon meg legalja kínai kémkedős böngészők. Mindkettő szerverre küld adatokat. Le is bukott mindkettő. UC meg az indiai piacra fókuszál amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#120585) Somatom válasza Narxis (#120582) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nem törvényszerű. Lásd a Dolphin esetét! Kénytelen voltam frissíteni a telómat Nugátra, és ezzel máris buktam Dolphin -ban a realtime tördelést. Az más téma, hogy a Samsung böngésző sosem tudott ilyet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120586) Narxis válasza Fall-N (#120584) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen, fork. Ezért se értem azt a komoly rajongást ami ebben a topikban van már egy ideje. Milyen forradalmi újítást hozott amit másik böngésző nem tudott? Mitől jobb vagy több? Mondjuk én a Chrome-mal is meg vagyok elégedve de na... Nem gond, hogy van ez a Samsung böngésző, legyen, +1 konkurencia csak semmi kiemelkedőt nem tud, se sebességben, se tudásban.

Az, hogy ki kémked ki után meg hagyjuk. Akik huawei vagy xiaomi telót használnak az ő rendszerükkel(EMUI, MIUI) azok mit szóljanak? De nem hiszem, hogy a többiek ártatlanok lennének. LG vagy Samsung pl. bukott már le az okos tévéikkel.

Thanos was right.

(#120587) UFO1


UFO1
senior tag

Sziasztok nem tud senki segíteni nagyon fontos lenne vagy hova forduljak segítségért? :U :R :R :R

Sziasztok!
Vettem egy másik telefont és próbaképp feltettem a viber-t be is állítottam ugye kérte a telefonszámot és küldte a kódot beírtam, a régi telefonra jött meg a kód mert abban volt a SIM kártya. Az a gondom, hogy az összes beszélgetésem elveszett a régi telefonról is.
Valahogy vissza lehet ezt állítani? Elvileg meg kell lennie mert 159MB-ot ír ki összes adatként.
PC-n is fent van ott az összes beszélgetésem megvan, hogy tudom átmásolni vagy visszanyerni a beszélgetéseket?

Nagyon fontos lenne kérem segítsen valaki. :R :R

Még annyit szeretnék kérdezni igaz nem kapcsolódik szorosan viber-hez hogy az egész telefont át szeretném költöztetni a másikra mindennel együtt. A régin 5.1 van az újon 6.0 vagyis MIUI 9.2 stabil.
Mivel hogyan tegyem?
Spkype, Whatsapp, Viber és egyéb alkalmazások is vannak amit beszélgetésekkel együtt szeretném átmásolni az új telefonra. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#120588) S e t h válasza Narxis (#120582) üzenetére


S e t h
nagyúr

Értem.
Köszönöm.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120589) darvinya válasza UFO1 (#120587) üzenetére


darvinya
titán

Ha már 2x is beírtad.

Viber -ben van fiók, és oda menthető beszélgetést.
8-as Skype alapból felhőbe tárol, így azt nem kell menteni, csak belépni.
Whatapp nem használom nem ismerem.

Root nélkül nincs mentés, de Viber -t még így sem menthető át.
Amúgy MIUI-n van költöző része MIUI-ra, ami mindent átrak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120590) IT user válasza Narxis (#120586) üzenetére


IT user
tag

Én csak azért használom a Samsung Browser-t, mert gyárilag fent van a telefonomon. Viszont minden igényemet kielégíti, nem terhelem tovább a telefont egy plusz böngészővel. És a Galaxy Apps-on ingyenes volt a Disconnect Pro, így reklámokat sem kell néznem, és ehhez nem kellett root vagy más hekkelés.

(#120591) UFO1 válasza darvinya (#120589) üzenetére


UFO1
senior tag

Sajnos nem mentettem a viber beszélgetéseket, mert nem tudtam, hogy nem lehet 2 mobilon egyszerre használni, de valahol olvastam, hogy ott van az valahol a telefonon 159MB az elég sok adat azt írja ki, ha nem muszáj nem vinném el szervizbe e miatt. Nagyon fontos beszélgetések voltak rajta és vissza szeretném állítani. PC-n megvan minden nincs valami mód, hogy onnan vagy a telefonról kinyerjem a beszélgetéseket? :R

(#120592) zeon.hu válasza UFO1 (#120591) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Android verzióban lehet a Drive-ra menteni.
Ha ezt az asztali verzió is tudja (passz, nincs asztali gépem most), akkor azon mentsd el, utána vissza tudod állítani a telefonon. Itt vagy megtalálja vagy be tudod tallózni a Drive-ról.

#?*@&!

(#120593) UFO1 válasza zeon.hu (#120592) üzenetére


UFO1
senior tag

Az a baj asztali gépen nincs olyan hogy üzenetnapló küldése e-mailben telefonon van.
Elvileg itt azt írták, hogy valahogy ki lehet nyerni csak erre a telefonra nem tudok ROOT-ot feltenni nem megy rá nem tudom miért.
Azt is jó lenne tudni melyik fájlban van a beszélgetések mentése, mondjuk az érdekes hogy telefonról szinkronizálja magát PC-re akkor visszafelé miért nem működik ez mint a Skype-nál.

(#120594) darvinya válasza UFO1 (#120593) üzenetére


darvinya
titán

Nem küldés!
Hanem Viber szintén felhőtárba ment bejelenkezés után, ez mobilon bejelentkezés után visszaállítja.
Ugyanaz mint Skype, csak nem automatikus.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120595) zeon.hu válasza UFO1 (#120593) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mint írtam, nem tudom megnézni.
Androidon Fiók - biztonsági mentés, talán van ilyen pc verzióban is.
Asztalin új telepítésnél lehet szinkronizálni a telefonnal, talán visszafelé is működik.

#?*@&!

(#120596) UFO1 válasza darvinya (#120594) üzenetére


UFO1
senior tag

Nekem nem állította vissza feltettem az új telóra és mikor megnéztem a régin nem volt egy beszélget se. Hogy kell szinkronizálni, mert mondom minden megvan PC-n?

(#120595) zeon.hu
Sajnos semmi hasonló nincs olyan van csak hogy viber megosztása barátokkal face, twitter és outlook ezek vannak csak.

Írtam a supportnak is hátha tudnak valami megoldást csak az a baj át kéne másolni mindent a régi telórol, de így nem merem be se kapcsolni nehogy felülírja valami ha esetleg ki tudom onnan még menteni.

[ Szerkesztve ]

(#120597) Fall-N válasza Narxis (#120586) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem rajongás, csak sajnos nem sok jó böngésző van Androidra.

Chrome jó csak kissé fapados, de így is messze ez a legstabilabb és asztali nézetben simán kiváltja a PC-s böngészést is pár problémás oldallal.

Opera jó és kényelmes, de ez sem tud a tördelésen kívül semmi extrát. Ez is Chrome fork, Így akkor már a Chrome. A tördelés sem releváns már mert csak a gagyi weboldalak nem használnak már mobilra optimalizált változatot. Jobban mondva alkalmazkodik az eszközhöz ha normálisan van megírva (reszponzív). Google is azt szeretné ha a jövőben AMP kompatibilis legyen a weboldal. Ha nem, akkor nem fogja megjeleníteni kereséskor.

Via browser jó még a fapados böngészők közül. Firefox még nem a legjobb, AdGuarddal összeakad még mindig (hiába a tanúsítvány telepítés).

Samsung meg ugyanazt tudja, mint a Chrome csak van benne pár kényelmi extra. Operába is kéne éjszakai mód, ha már ilyen vakító fehér a kinézete. Ezt a Samsung böngészője tudja. A színes mód is teszik, hogy átvették a Chrome-ból. Ez is hiányzik az Operából.

[ Szerkesztve ]

(#120598) darvinya válasza UFO1 (#120596) üzenetére


darvinya
titán

PC-n Viber -ben fiók létrehozás (ha van lehetőség program beállításában), mentés PC-n lévő beszélgetés.
Telefon Viber app beállításában belépni fiókba, visszaállítás.

(#120597) Fall-N

Azért tördelés elég fontos, s van szinkronizáció is.
Ha Google kizárja, akkor ide sem fogsz írni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120599) UFO1 válasza darvinya (#120598) üzenetére


UFO1
senior tag

Hol van olyan hogy fiók létrehozása?

Ez lenne az?

Megpróbálom köszi!

[ Szerkesztve ]

(#120600) darvinya válasza UFO1 (#120599) üzenetére


darvinya
titán

[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.