Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120851) G@ben


G@ben
addikt

A google gyári naptárnál nem oldható meg valahogy, hogy emlékeztető írásánál a szövegből többet mutasson, ne pedig a lenti beállítások vegyék el a kép 3/4-ét, amikből amúgy sem állítgatok semmit?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#120852) Phülöp válasza virshlee (#120847) üzenetére


Phülöp
addikt

Amíg letöltöm és telepítem, addig kijavítanád ezt a mondatot a leírásban?

"- Simple controls (tap the right side to use your and tap the left side of the screen to use your jetpack, but be careful you don't have much fuel)"

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#120853) szabacsik válasza dodicsaba (#120850) üzenetére


szabacsik
őstag

ACR. Évek óta használom. Tökéletesen teszi a dolgát.

/\____/\

(#120854) BalanceR


BalanceR
addikt

Köszi a tippeket, Királyok vagytok srácok! Az Alfred nagyon bevált!

MÁS:
Létezik olyan launcher, ami folyamatosan bekapcsolt kijelzőre van tervezve, és ezért van benne beégésgátló?
Okosotthon vezérlést szeretnék megvalósítani régi telóval...
A tervem az, hogy fix tápon lesz a teló, folyton bekapcsolt displayel, és azon lennének az ikonok, widgetek, amik a lakásvilágítást vezérlik, de ez így pár nap után jól beégetné az ikonokat...
Olyan indító kellene, ami el tudja rejteni az értesítési sávot, és mondjuk percenként pár milivel arrébb pakolja az asztali elemeket, ezáltal csökkenti a beégés lehetőségét.
Ötletek erre?
Előre is nagyon köszi! :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#120855) Phülöp válasza BalanceR (#120854) üzenetére


Phülöp
addikt

teljesen laikusként

nem hagynám kint az ikonokat állandóra, hanem x idő tétlenség után kiraknék egy digitális órát 20-30% dim mellett, és tapicskolásra jönne vissza a fényerő meg az ikonok

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#120856) kory24 válasza detroitrw (#120841) üzenetére


kory24
őstag

Szia.

Úgy emlékszem a CPU-z tud ilyet, ha opciókban bekapcsolod.

(#120857) Deck


Deck
titán

Anyumnak felraktam az Erste mobil appját de ennél hulladékabb appot is ritkán látni.. :W;]

PS5

(#120858) kovacs65 válasza Deck (#120857) üzenetére


kovacs65
senior tag

Szerintem az éppen használható szintet talán eléri.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#120859) Deck válasza kovacs65 (#120858) üzenetére


Deck
titán

Rengeteg funkció hiányzik belőle. Playen olvasd csak milyen hibákkal fut. Hónapok óta nem működik megfelelően az S8 családon.

PS5

(#120860) Somatom válasza Deck (#120857) üzenetére


Somatom
veterán

Az Erste netbank webes felülete viszont tökéletesen használható telóval is. Én is úgy nyomom, mert a kliensalkalmazás nem kezeli az Eurós bankszámlákat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120861) VeryByte válasza dzsordzs69 (#120845) üzenetére


VeryByte
őstag

MoneyManagerEx
Két telefonnal nem próbáltam, de telefon+PC teljesen jól működik.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#120862) detroitrw válasza kory24 (#120856) üzenetére


detroitrw
addikt

én nem találtam meg benne :F :(

(#120863) kory24 válasza detroitrw (#120862) üzenetére


kory24
őstag

Bocsi.

Cpu-X

(#120864) detroitrw válasza kory24 (#120863) üzenetére


detroitrw
addikt

Köszi majd ránézek :R

(#120865) dzsordzs69 válasza air (#120848) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi :)

(#120866) dzsordzs69 válasza VeryByte (#120861) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszönöm, időközben kipróbáltam a MoneyLovert-t, tudja a szinkront telefonok között, faja is, és olcsóbb is, mint az Expense IQ, úgyhogy meg is vettem. :)

(#120867) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

Ausztrália offline utca térképét le lehet tölteni valahogy? Melton, Melbourne és Sydney érdekel főleg

Tigris, tigris, csóvafény...

(#120868) Bozek válasza air (#120834) üzenetére


Bozek
nagyúr

"A példádra válaszoltam"

Nem, inkább megint kötekedtél. Elolvastad a példát végig?

"kocsiba kapcsolódjon a fejegységre majd induljon a spotyfi és még egyszeri érintésre kapcsolatot bontsa majd"

Megsúgod, hogy a kapcsolat bontását hogyan oldod meg automatizálóval? Anélkül természetesen, hogy bármi gombot meg kelljen nyomni a telefonon. És persze minden hibalehetőséget kizárva, tehát a közelségérzékelő nem jó ötlet.

(#120869) Somatom válasza Bozek (#120868) üzenetére


Somatom
veterán

"Paraszt NFC -vel". Vasdarab a tartóba, az automatizáló pedig a teló mágneses szenzorának delta értékét figyeli. :) SGS2 -nél működött.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120870) air válasza Bozek (#120868) üzenetére


air
nagyúr

Megsúgod, hogy a "még egyszeri érintésre kapcsolatot bontsa majd" ehhez minek kell NFC? Ha kiszáll az autóból és eltávolodik tőle, akkor bomlik a kapcsolat. Ehhez semmi sem kell. Se automatizáló, se NFC. Egyébként még shell scriptre is lehet parancsikont csinálni, akkor ott az egy érintés.
Egyébként ha értelmeset nem tudsz szólni, akkor kár a billentyűzetet koptatnod.
Unalmas az állandó baszogatásod, hogy én kivel kötözködök.
Foglald el magad mással, az én hsz-eimet pedig lépd át!! :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120871) kaciokos válasza Somatom (#120860) üzenetére


kaciokos
őstag

Ja, csak nincs mobil nézete, és emiatt folyton zoomolgatni kell, hogy láss valamit és eltaláld a gombokat. :(

Amúgy nekem az Erste mobil appja minden igényem kielégíti, Samsung S7-en fut is hiba nélkül. Tény, hogy vannak olyan finomságok, amik nincsenek benne, de nekem pont nem hiányoznak.

[ Szerkesztve ]

(#120872) Bozek válasza air (#120870) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Ha kiszáll az autóból és eltávolodik tőle, akkor bomlik a kapcsolat."

És ha csak mondjuk a McDrive előtt akarja lekapcsolni a Spotify-t, akkor is szálljon ki az autóból?

"Egyébként még shell scriptre is lehet parancsikont csinálni, akkor ott az egy érintés"

A kijelző idejét meg beállítja jó hosszúra, hogy egész úton ne kapcsoljon ki? Akkor hol az egy érintés?

"Foglald el magad mással, az én hsz-eimet pedig lépd át!!"

Szabad országban élünk. Az meg, hogy mit írsz PÜ-ben, nagyon nem hat meg. Csak saját magad minősíted vele.

(#120873) Somatom válasza kaciokos (#120871) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam meg a mobilnézetnek nincs jelentősége, mivel alapból asztali módban használom a böngészőt. De, nem rémlik, hogy olyan nagyon szenvednék tőle. Lehet, hogy azért, mert én fektetett nézetben használom a telót. Így persze a zoomolás sem nagy kunszt, mivel két ujjam mindíg szabad. Próbáltam álló nézetben, egykézzel böngészni, de csak szerencsétlenkedés lett belőle. Plusz, mindíg attól tartottam, hogy kiesik a kezemből a teló.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120874) air válasza Bozek (#120872) üzenetére


air
nagyúr

Az meg téged minősít, hogy legalább annyira nem a kérdező eredeti kérdésére akarsz válaszolni és segíteni neki, hanem folyamatosan engem támadsz.
Ráadásul ez a folytonos direkt támadásod ellenem még a szabályokat is sérti.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120875) Somatom válasza Bozek (#120872) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát... Ha le akarja állítani a Spotify -t, akkor kiveszi a tartóból a telót, majd újra visszarakja, hogy meglegyen a második NFC érintés? Nem tűnik praktikusnak.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120876) Bozek válasza Somatom (#120875) üzenetére


Bozek
nagyúr

Attól is függ, hogy milyen a tartó. Ha csak Spotify-t akar hallgatni, akkor akár kijelzővel befelé is berakhatja a telefont (tudom, nem életszerű) és akkor elég a hátuljához érinteni az NFC-t.

A kérdés amúgy sem az volt, hogy megoldható-e máshogy, hanem az, hogy NFC-t lehet-e programozni.

(#120874) air: Amikor te kötekedsz másokkal, akkor minden rendben van ugye? Ha fordítva van, akkor már nem tetszik. Meg amúgy csak halkan megjegyzem, te se a kérdésére válaszoltál. De tudod mit? Menj sírni egy moderátornak.

[ Szerkesztve ]

(#120877) kuksa90 válasza cellpeti (#120867) üzenetére


kuksa90
őstag

Ha a google térképre gondolsz, akkor igen. Ráállsz a megfelelő kockákra, elnevezed, és offline letöltés...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#120878) Somatom válasza Bozek (#120876) üzenetére


Somatom
veterán

Próbáltam már többféle módszert, de egyik sem volt az igazi. Legutóbb egy, direkt a telómhoz való tartót vettem. De, sajnos, szoftveresen ez is el lett qrva. A teló azonnal érzékeli a kapcsolódást, de csak annyi az üzenet, hogy "Moto Mod csatlakozva". Az nincs benne, hogy milyen Mod. :W Az ostoba Lenovo nem követeli meg a Modok fejlesztőitől, hogy dedikálják az eszközüket. Így root nélkül nem tudom megkülönböztetni a Mod -jaimat. A következő próbálkozásom valamilyen bluetooth gomb lesz. Ezt alapból detektálja a rendszer. Gombnyomáshoz pedig automatizálós utasítást kapcsolnék, ami némítja a média hangcsatornát, és indítja a hangvezérlésemet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120879) makoss


makoss
addikt

Üdv!

MX Playert használok filmnézésre és BDRip filmeket szoktam nézni xiaomi redmi note 3 pro telón, de mostanában néhány film párbeszéde igen halk, minden más hangok: zörejek robbanások, autózúgás hangosabb.
Mi a probléma ilyenkor?
Fel lehet javítani valamilyen programmal?
Viszont ez a helyzet ha tévére van küldve a tartalom, így bocs ha nem jó helyre írtam volna, legyetek szivesek ajánlani 1 másik topikot ha itt nem kapnák választ, köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#120880) Somatom válasza makoss (#120879) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor tapasztaltam ilyet, amikor az 5.1 -es hangsáv sztereóra ment ki. Tudomásom szerint az Android csak passtrough -ban ad ki 5.1 -es kimenetet. Le kéne keverni az 5.1 -et sztereóra, vagy nem Androidot használni médialejátszásra.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120881) makoss válasza Somatom (#120880) üzenetére


makoss
addikt

5.1-re én is gyanakodtam de megnéztem kettő 5.1-es videót, az egyik halk volt, a másik normális.
Ilyenkor mi a teendő? :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#120882) bexinho23


bexinho23
őstag

Van olyan alkalmazás, ami egy "gombnyomásra" autós nézetbe vágja a képernyőtartalmat?
Tehát nagy képernyő elemek lennének, amik kezelik/hozzárendelhetek pl. a google maps-et, poweramp-ot, waze-t, vagy más utazáskor használatos programot.

(#120883) Phülöp válasza Somatom (#120880) üzenetére


Phülöp
addikt

magam is erre tippelek

(#120881) makoss: ütni kell a hangstúdió munkásait. Lábbal.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#120884) Somatom válasza makoss (#120881) üzenetére


Somatom
veterán

Passz.

bexinho23:
Van. Android Auto. De, csak kompatibilis programokkal működik. Pl. a Térkép az kompatibilis. Ha régiókorlát miatt nem lenne elérhető, akkor az apkmirror -ról letölthető.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120885) bexinho23 válasza Somatom (#120884) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszi. Teszek vele egy probát.

(#120886) Somatom válasza bexinho23 (#120885) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem nem jött be. Igazából szokás szerint az alkalmazások fejlesztői a hibásak. Nem látnak tovább az orruknál (tisztelet a kivételnek). Ha az autós mód meghívásához nyilvános intenteket használnának, és azokat publikálnák, akkor síma ügy lenne az egész, nem kéne Android Auto kompatibilitás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120887) makoss válasza Somatom (#120880) üzenetére


makoss
addikt

Nincs olyan progi ami az 5.1-ből csinál sztereót?
Akár PC-re

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#120888) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Időjárás appot keresnék, ami a záróképernyőn is megjeleníti az aktuális értékeket, normális a GPS keresése, több helység időjárása is hozzáadható a kedvencekhez.

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#120889) kuksa90 válasza makoss (#120887) üzenetére


kuksa90
őstag

Szerintem ebben a topicban tudják a megoldást: ujra kell muxolni a rip-et.

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#120890) Badboys


Badboys
őstag

Hogyan lehet aktiválni a lite messengert a fúl helyett. Szinte csak beszélgetésre használom,de a rohadt facebook nélkül nem engedi használni. A fúl meg nem kért semmi regget a facebookra. A nagy az baromi sokat foglal.Nem akarok facebookot.A Playból töltöttem le a litet és mindenáron csak facebookkal szórakozik. Köszi

(#120891) punky10 válasza Badboys (#120890) üzenetére


punky10
addikt

A Messenger a facebook fiokod azonositoját használja.Ha nincs fiókod,nem tud mihez kötni.Regisztráció esetén FB alkalmazás nem kell az eszközre(most próbáltam ki a táblámon)csak meg kell adni az FB azonositot és jelszót.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120892) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Ki milyen rendszer tisztítót használ android-on?

(#120893) bigrock válasza Is-tee (#120892) üzenetére


bigrock
addikt

Én néha nedves törlőkendővel át szoktam törölgetni a kijelzőt meg a hátlapot... :)

(#120894) Is-tee válasza bigrock (#120893) üzenetére


Is-tee
aktív tag

Nagyon vicces, de nem telefon tisztítót írtam, hanem rendszertisztítót!

[ Szerkesztve ]

(#120895) Viktor0610 válasza Is-tee (#120894) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell ilyen app.
Max., ha mégis, akkor SD Maid.

Samsung Galaxy A54

(#120897) Is-tee válasza #20749568 (#120896) üzenetére


Is-tee
aktív tag

Köszönöm a válaszokat. Igazából, csak érdeklődtem, hogy éremes-e, vagy sem, esetleg beruházni rá. Mert eddig a Clean Master-t használtam, de ott mindig talált valami szemetet kb 4-600Mb-ot, és ezt nem kicsit fals-nak vélem. CCleaner-el szemeztem, de akkor sztornózom! :)

[ Szerkesztve ]

(#120899) Is-tee válasza #20749568 (#120898) üzenetére


Is-tee
aktív tag

Elképzelhető... ezért is kérdeztem, hogy érdemes-e, az ilyen programok használata! :)

(#120900) punky10 válasza Is-tee (#120899) üzenetére


punky10
addikt

Utoljára egy 1,5 G-s Alcatelre tettem fel SDMaid-ot,hogy egy gombnyomásra törölje a (sz@rul megírt)FB app cashe-ét,és adatait.De amióta az aszony telója is 3Gb RAM-al van,azóta nem használom.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.