Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120701) dbius válasza Viktor0610 (#120700) üzenetére


dbius
veterán

Dátumbeállítás ablakában jobb oldalon felül van a gomb az óra állításának lehetőségéhez.

(#120702) darvinya válasza Zola007 (#120686) üzenetére


darvinya
titán

Kapcsold ki a többi szinkronizálást, s utána már csak levelek lesznek ahhoz gmail címhez társítva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120703) Viktor0610 válasza dbius (#120701) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Látom már a hibát, én a simát néztem, abban nincs, most megvettem a Prot (bár nem használom, de 250 forint nem nagy összeg), abban tényleg van ilyen lehetőség. :)

Samsung Galaxy A54

(#120704) Bozso68


Bozso68
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan alkalmazást/megoldást keresek, ami automatikusan a legerősebb ismert wifi jelre kapcsolodik, és szükség esetén automatikusan váltson 5, illetve 2.4GHz között.

Otthon az emeleten egy dual band ASUS RT-AC66U B1 router szolgáltatja a wifi jelet, és a földszinti nappaliban van egy 2.4 GHz-es jelerősítő. A telefonom egy Samsung SG7-es, 7-es androiddal.
A telefonban nem találok rá megoldást. A routerben levő Roamin Assistantot a beállítások ellenére sem sikerült működésre bírnom, hogy a telefon a segítségével az 5 GHz-ről átváltson 2.4 GHz-re. Ha a telefont átrakom a 2.4GHz-es hálózatra, simán működik a dolog, és a telefon vált a router és a jelerősítő között.

Jelenleg egy WIFI Manager programot próbálok, ami az 5, és a 2.4 GHz között - mivel a két frekvenciát most két külön hálózatnak adtam meg - simán átvált. Viszont a router 2.4 GHz-e (ahol már az 5 GHZ elgyengült) és az alsó nappaliban levő 2.4 GHz jelerősítő között nem hajlandó váltani, mert ugyanazon hálózatnak látja. Szóval ez sem jó megoldás.

Valaki tudna segíteni a megoldásban?

Köszi: Zsolt

(#120705) Viktor0610 válasza Bozso68 (#120704) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem a problémát.
Nálunk is van 5 GHz és 2.4 GHz wifi, de a telefonom automatikusan vált közöttük, ha "kimennék" az 5 GHz-es wifi hatósugarából.

Samsung Galaxy A54

(#120706) lócitrom válasza zeon.hu (#120697) üzenetére


lócitrom
őstag

úgy emlékszem, hogy a Mobizen nem kompatibilis :( de megnézem ismét...

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#120707) Bozso68 válasza Viktor0610 (#120705) üzenetére


Bozso68
senior tag

Nem találok beállítást rá, alapból meg vérstabilan ül a -85dB-es 5GHz-en. Ha elveszti a jelet, akkor minden bizonnyal átvált. A lényeg, hogy az erősebb jellel dolgozzon.

[ Szerkesztve ]

(#120708) zeon.hu válasza lócitrom (#120706) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

4.4-es androidon is megy nálam.

#?*@&!

(#120709) lócitrom válasza zeon.hu (#120708) üzenetére


lócitrom
őstag

verziószámot írnál a biztonság kedvéért?

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#120710) kaciokos válasza Pierre75 (#120618) üzenetére


kaciokos
őstag

Biztos, hogy 1 év? Amikor új telefonra költöztem, én is azt vettem észre, hogy csak az elmúlt 1,5 évet szinkronizálja, és nem találtam módot arra, hogy ezt a viselkedését megváltoztassam. :(

Böngésző téma: én is Chrome-ot használtam nagyon sokáig, de pár "újítással" kihúzta a gyufát:
- Home gomb eltüntetése
- könyvjelzők levéltele a Home oldalról
- Home oldal telefosása számomra irreleváns tartalommal
- mobil nézet orrba-szájba erőltetése
Szóval hiába csak egy fork a Samsung böngésző, abban nincsenek ilyen kényelmetlenségek.

(#120711) zeon.hu válasza lócitrom (#120709) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

3.4.4.12, a legfrissebb.
Esetleg próbáld régebbi verzióval (apk mirror-ról).

#?*@&!

(#120712) Is-tee


Is-tee
aktív tag

Az aquamail-t milyen gyakran szokták promózni? Esetleg valami alternatíva?

(#120713) seneca07


seneca07
tag

Sziasztok, tudtok olyan pdf olvasót androidra, amelyiknél pl. ha bezárom az adott e-könyvet, megjegyzi az oldalszámot és következö megnyitáskor, ugyanott folytatja.? Windos-ra ilyen a Sumatra pdf, de ez nem elérhetö androidra. Elöre is köszönöm a választ. Üdv.

(#120714) hati válasza Is-tee (#120712) üzenetére


hati
addikt

Pl. Nine

(#120715) S e t h válasza seneca07 (#120713) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elképzelhető hogy a Moon Reader tudja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120716) Zola007 válasza S e t h (#120688) üzenetére


Zola007
veterán

Felraktam a BLUEMAIL progit, eddig nagyon tetszik, kellőképpen személyreszabható, de logikus és nincs fölös csicsa
Köszönöm az ajánlásokat :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#120717) Fandango válasza Zola007 (#120716) üzenetére


Fandango
veterán

Én is azt használom már elég régóta, teljesen jó levelező app!

(#120718) seneca07 válasza S e t h (#120715) üzenetére


seneca07
tag

Igen, köszönöm szépen, valóban tudja.

(#120719) Zola007 válasza darvinya (#120702) üzenetére


Zola007
veterán

Próbályam, de azonnal elkezdi szinkronizálni.
Akkora f... ság, hogy nem lehet az első szinkron előtt kiválasztani, hanem googlefit, maps, gmail, appok, minden sz.rt elkezd lehúzni azonnal.
Push /poll/fetch módot hol lehet beállitani a Gmail appban?

Talán furcsa kérdés, de van valahol valami tutorial, ami leírja részletesen az Android 1-1 kevésbé gyakran piszkált funcióját a beállítások menüben?
Mert mos hogy állítgattam sok minden, olyan almenükre és dolgokra bukkanok, hogy csak lesek.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#120720) Somatom válasza Zola007 (#120719) üzenetére


Somatom
veterán

Ez most az alapértelmezett fiók szinkronja? Az cseles.
1.: Eszköz szinten kikapcsolod a teljes szinkronizálást.
2.: Bejelentkezel a fiókba.
3.: Repülő módba teszed a telót.
4.: Visszakapcsolod a szinkronizálást.
5.: Így már hozzáférsz szinkron előtt a fiók szinkronlistájához. Kikapcsolod, amit nem szeretnél szinkronizálni.
6.: Kikapcsolod a repülő módot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120721) lócitrom válasza zeon.hu (#120711) üzenetére


lócitrom
őstag

benéztem. ez 4.1 :o és eddig semmilyen értelmes rögzítésre alkalmas alkalmazást nem találtam...

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#120722) darvinya válasza Zola007 (#120719) üzenetére


darvinya
titán

Mikor telo belakáskor megadod gmail címet (főfiókot), van egy kérdés, hogy visszaállítson tárolt adatot, ennél pipa ki.
Ekkor még csak email működik, mivel nem indítottál semmilyen más app-ot(maps, play áruház, stb.)
Fiók felhő mentést kikapcsolható (ki is kell, ha nem akarod a tárolást) Beállítások - Biztonsági mentés és visszaállítás menüben
Szinkronizálások kikapcsolása Beállítások - Fiókok - G fiók - Email cím

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120723) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

Szerettem volna kipróbálni a PixelPhone Pro nevű okosságot, de sehol sem találom a beállítási lehetőségeket. Valószínű, hogy én vagyok a béna, de akkor sem találom.

Mit kell indítani és azon belül hol találom meg a beállítási lehetőségeket?

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#120724) Viktor0610 válasza Aurig@ (#120723) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hosszan a kettőskereszt.
Ha megnézed, alatta van a menü "szokásos" három pöttyös jelölése. ;)

Samsung Galaxy A54

(#120725) Somatom válasza darvinya (#120722) üzenetére


Somatom
veterán

Az alapértelmezett fiókon az összes szinkron alapértelmezetten aktív. A szinkronbeállításokhoz csak aktív szinkron mellett férsz hozzá. A fiókba pedig csak aktív netkapcsolattal tudsz belépni. Ezért van az, hogy ha nem trükközöl, akkor mire hozzáférsz a szinkronbeállításokhoz, addigra már rég leszinkronizált mindent. Ezért kell előbb kikapcsolt szinkronnal belépni, majd kikapcsolt net, de aktív szinkron mellett kikapcsolni a fiók "fölösleges" szinkronizációit.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120726) Aurig@ válasza Viktor0610 (#120724) üzenetére


Aurig@
őstag

OK, köszi!
Isten bizony nem figyeltem!

:R

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#120727) darvinya válasza Somatom (#120725) üzenetére


darvinya
titán

Itt a hangsúly azon van, mikor először költözöl be és veszed fel főfiókot, akkor megkérdezi az adatok visszaállítását, ezt ki kell kapcsolni (pipa ki).
Igaz, hogy aktívak a szinkronizálások, de nem szinkronizálnak, mivel nem indítottad el segéd app-okat.
Pl: pár hete ideiglenesen beköltözött készülékbe most beléptem Gkeresőbe és ez fogad [kép], mivel nem eddig nem léptem be.
Így adatokat sem szinkronizált.

Ekkor kikapcsolható még a szinkronilázások.
Ugyanez érvényes később felvett G címre is.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120728) Somatom válasza darvinya (#120727) üzenetére


Somatom
veterán

Milyen segédappokat? Pl. ha vannak névjegyeid a telón (pl. Vcard mentésből), akkor azokat kapásból leszinkronizálja, és ezzel rögtön jogsértésbe kerget.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120729) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Hétvégén vettem az új telefonomat egy P9-es személyében. Ez az első androidos telefonom, és lenne pár láma kérdésem.
Az előző telefonomról a képeimet bemásoltam a mostani telefon megfelelő mappájába. Azt szeretném elérni, hogy az adott képnézegető, galéria app megnyitásakor, ezeket a képeket mutassa havi lebontásban mondjuk. Jelenleg a Google Fotók, ill. Galéria app van a telefonon. Utóbbinál, ha elindítom a Fotók fül alatt nincs kép, át kell mennem az "Albumok" fülre, majd belépnem a Képek mappába.
A Google Fotók app-nál alapból a Drive-on lévő képeket mutatja, a telefonon lévő képek megjelenítéséhez vezető út: bal felső sarok szendvics ikon/Eszközmappák/Pictures.
Az Egészség app-ot hogy tudom kilőni, elméletileg a Beállításokban mindenhol kikapcsoltam, de az értesítési sávban időről-időre kiírja a lépéseim számát.

(#120730) darvinya válasza Somatom (#120728) üzenetére


darvinya
titán

Nem szinkronizál semmit, pláne VCard-ból, ameddig nem lépsz be az Kapcsolat app-ba.
Névjegyeket először is fiókba kell menteni, azaz mikor felveszed újként van egy menü, hogy hova mented

Ha nem fiókba mented, akkor azt nem szinkronizálja fel.

Nem egy hsz volt pont emiatt itt, hogy nem jó helyre vette fel és nem lett szinkronizálva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120731) Zola007 válasza Somatom (#120720) üzenetére


Zola007
veterán

és #120722) darvinya : nem, ez lenne a 3. gmail fiók a telefonon, ráadásul "céges", amihez többen hozzáférnek és nem akarom, hogy bármit feltoljon a telómról
Mindegy is, a Bluemail nagyságrenddel jobban tetszik mint a gmail app és nincs is vele ilyen gond.

#120725) Somatom: én is levettem a mobilnetet és wifit is a biztonság kedvéért mikor felvettem az új fiókot, de nekem meg sem jelent semmilyen szinkronbeállítás (settings►accounts►otheraccounts►google►***@gmail.com helyen)
Az alap accountnál választhatók voltak. Persze amint adtam neki netet, azonnal felbukkantak, de mire az elsőtől kivettem a pipát, már az appdata/calendar/contacts szinkronja le is futott, egyszerűen nem volt időm kivenni a pipákat a többi elől olyan kismennyiségű adat

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#120732) darvinya válasza Zola007 (#120731) üzenetére


darvinya
titán

Másodlagos fiók esetén is csak akkor megy a szinkronizálás (ez főleg névjegynél), ha belépsz az app-ba.
Névjegy (előző hsz) csak akkor kerül fel a felhőbe, ha oda van mentés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120733) Somatom válasza darvinya (#120730) üzenetére


Somatom
veterán

Stock Androidon nincs olyan, hogy nem fiókba mented. Csak fiók opció van, nincs pl. készülék tárhely. A névjegyek tulajdonosa mindenképpen a fiók lesz, de ha a fiók szinkronbeállításaiban a névjegyek szinkronja ki van kapcsolva, akkor a készüléken maradnak. Ezért kell kikapcsolni a szinkront az általam írt módon.

Zola007:
User error, n+1 -szer megcsináltam már. Én nem azt írtam, hogy kapcsold ki a Wifit, meg a mobilnetet, hanem azt, hogy tedd repülő módba. Az autoszinkron kapcsolója pedig a Beállítások -> Fiókoknál van, jobb felül, a három pöttyre bökve.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120734) air válasza Zola007 (#120731) üzenetére


air
nagyúr

Net nélkül hogy veszel fel Google fiókot? :Y
Hogyan ellenőrzi a jelszavad? :F

@Darvinya:

Természetesen az nem igaz, hogy a szinkronizálás csak akkor történik meg, ha belépsz az alkalmazásba.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120735) Urban Terror


Urban Terror
tag

Üdv! Blokada (blokada.org) nevű alkalmazást használ valaki? Van esetleg vélemény róla?

(#120736) ignisz válasza SOAD19 (#120729) üzenetére


ignisz
senior tag

Szia. Először csinálj egy akármilyen fotót. Ekkor a telefonon lesz egy Camera mappa. DCIM- Camera . Ebbe másold a fotókat.

(#120737) darvinya válasza Somatom (#120733) üzenetére


darvinya
titán

Pedig Stock android-ba is van helyi és SIM.
Nálad Moto -n van elcseszve gyártói fw.

(#120734) air

Csak email-ek szinkronizálodnak le automatikusan.
Mint írtam ideiglenes telefont használok, fiók felvéve, nem léptem be egyes app-ban, és csodálkozva tapasztalom, hogy nincs naptár értesítés, mikor hív kapcsolatom nincs beazonosítva.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120738) Somatom válasza darvinya (#120737) üzenetére


Somatom
veterán

Először természetesen én is erre gyanakodtam. Aztán írta itt valaki, hogy az Ő Pixelében is csak fiók tárhely van. Az pedig a stock (mármint a Google-féle stock) Android.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120739) air válasza darvinya (#120737) üzenetére


air
nagyúr

"Csak email-ek szinkronizálodnak le automatikusan."

Nem igaz.
Aminél be van kapcsolva a szinkronizálás, és az auto sync aktív, az mind szinkronizálódik. Automatikusan.
Nem kell belépni semmilyen alkalmazásba.

"Nálad Moto -n van elcseszve gyártói fw."
Milyen gyártói fw? :F
Moto Z-n tudtommal vegytiszta Android van.

Szerintem inkább nálad van elcseszve valami, ha nem szinkronizál. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120740) punky10 válasza darvinya (#120737) üzenetére


punky10
addikt

Pont most próbáltam ki.Egy hónapos a telefonom,még nem adtam hozzá a 2. gmail címemet.Úgy döntöttem,itt az ideje,ne csak a táblagépen legyen.Hozzáadtam az új fiókot,repülőbe tettem,kikapcsoltam az összes szinkronizálást ,majd kiléptem a repülő-módból.A Play áruházban átváltottam az új címemre,és ott volt minden,amit eddig a táblán használt nickkel leszedtem.
Tehát most nincs igazad,az uj cím megadásakor leszinkronizál mindent,nem kell megnyitni az alkalmazásokat.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120741) Somatom válasza punky10 (#120740) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értem, hogy ez egyáltalán miért kérdéses. A fiók szinkronbeállításainál pörögnek az egyes típusok szinkronjelei, és kiírja az utolsó szinkron időpontját. Sztem elég világosan mutatja, hogy az appokba belépés nélkül is leszinkronizálja azok adatait.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120742) punky10 válasza Somatom (#120741) üzenetére


punky10
addikt

Így va.Csak a kolléga állítását akartam leellenőrízni.Eddig így tudtam ,de a Gogle bármikor változtathat.Most viszont nem volt változás.Alapból be van kapcsolva(egy,talán a fitnesz-adatok kivételével)az összes elem.És le is szinkronizál azonnal,mihelyt megadod a címet,és nethez jut.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120743) darvinya válasza punky10 (#120740) üzenetére


darvinya
titán

Mit írtam: míg nem lépek be az app-ba

Amúgy mit vársz Play áruháztól, hogy kikapcsoltad szinkront?
Fiókot felvetted, az a fiók is ott lesz, DE fiókhoz kötött app-ok adatai nem töltödnek le.

(#120741) Somatom

Az a dátum tár kapcsolatot írja, nem valóban adat folyt rajta.
Akkor még 1x leírom:
Jan. 23-án beköltöztem teloba, Feb. 1-én nincs naptári értesítés, feb. 2-án mutert nem jelzi csak szám van.
Fiók alatt szinkron dátum jan. 23, míg @ aznapi dátum.

Mivel csak ideiglenes telo, ezért csak félig meddig költöztem be, nem szabtam testre.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120744) punky10 válasza darvinya (#120743) üzenetére


punky10
addikt

Te azt állítottad,hogy csak a gmail szinkronizálódik le azonnal,a többi csak az adott alkalmazás megnyitása után .Hát nem.A Play is alkalmazás,és simán leszinkronizálta azonnal,a Play megnyitása nélkül.Egyébként igaza van Somatomnak,nézd meg,az új cím beírása után mi minden kezd el autómatikusan szinkronizálódni,mihelyst van net.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120745) darvinya válasza punky10 (#120744) üzenetére


darvinya
titán

Mit szinkronizál le Play?
Hol mutatja tároló valódi adatfolyamot, s nem csak hahó itt vagyok bejelentkezés dátumot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120746) punky10 válasza darvinya (#120745) üzenetére


punky10
addikt

A 2. email címemmel letöltött/megvett alkalmazásokat.Ez az email cím eddig csak a táblagépeimhez volt,más programokat használok rajta,mint a teldfonomon.Eddig a telómon nem is voltak ott azok az alkalmazások.Most megnyitottam a Play-t,átváltottam az új címre,és ott van az összes adat.Átváltok a Naptárra,ott van 3 olyan esemény,amit az új címre vettem már fel.A naptárt is leszinkronizálta.Az emailokat Te is mondtad,így azt nem is említem.De az új cím megadása után nekem leszinkronizálta az emailokat,a naptárt és a Playt.
Mást nem,mert ezenkívül nem használok kindkét eszközön Google cuccot.Illetve igen,elfelejtettem megnézni,hogy a böngésző és a Keep mit csinál...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120747) darvinya válasza punky10 (#120746) üzenetére


darvinya
titán

De mindig ott lesz Play áruházban, mivel felvetted a fiókot, de maga az app nem jelenik meg a készüléken s vele együtt az adatai.
Naptárba app-ba beléptél, s mint megint Beléptél az app-ba.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120748) punky10 válasza darvinya (#120747) üzenetére


punky10
addikt

Igen,de a Play áruházba,és a naptárba repcsi-módba léptem be.Tehát ekkor nem tudta leszinkronizálni,mert nem volt net.A böngészőt tudtam volna még kipróbálni,mert van pár olyan könyvjelző,amit tévedésből az új cimre mentettem.De azt elfelejtettem.A Keep-et pedig azért sem tudtam volna kipróbálni,mert az új címmel nem voltam soha bejekentkezve.
Több cuccot nem használok Google bácsitól.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120749) Somatom válasza darvinya (#120745) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értem, hogy ezt mire érted. Kikapcsolt szinkronnal importáltam pár névjegyet Vcard -ból. Aztán bekapcsoltam a szinkront, és ha utána webes felületen megnéztem, akkor ott voltak a névjegyek. Tehát, bármit viszel be manuálisan a kliensbe, az le lesz szinkronizálva. Olyan nincs, hogy "hahó, itt vagyok".

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120750) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Sziasztok

Nem tudja valaki hogyan tudom a billentyűzet értesítést eltüntetni az értesítési központból amikor írok? Ez tulajdonképpen egy Android rendszer értesítés a billentyűzet megváltoztatásáról, de hiába tiltom le akkor is ott van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.