Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120151) KubanitoS válasza Somatom (#120150) üzenetére


KubanitoS
veterán

Túlságosan negatívan állsz hozzá. :D Szóval mit is kellene megnéznem?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#120152) #61392896


#61392896
törölt tag

Ha megmozdítom a telefonom, kiírja digitálisan a pontos időt. Jobban tetszene nekem egy analóg óra. De mi lehet az ilyen appok gyüjtőneve?

(#120153) Somatom válasza KubanitoS (#120151) üzenetére


Somatom
veterán

Pl.a teló hangbeviteli beállításait. Netet kap?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120154) Somatom válasza KubanitoS (#120151) üzenetére


Somatom
veterán

Egyébként az AA hangbeviteli beállításainál van egy súgó (kérdőjel jobb felül). Azt is nézd át!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120155) air válasza Somatom (#120138) üzenetére


air
nagyúr

Akkor kellene egy normális mirroring, de a Mirror Link is hulladék.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120156) SG3rg0


SG3rg0
őstag

TV műsor appot tudtok mondani amiben nem ugrál a reklám?

(#120157) Somatom válasza air (#120155) üzenetére


Somatom
veterán

Nem vagyok annyira hi-tech fan, hogy ez az AA vonat érdekeljen. Csak azért próbáltam ki, mert vettem egy olyan dokkolót, amit kifejezetten a Moto Z sorozathoz készítenek (pontosabban azért vettem ilyen telót, mert kiegészítőket lehet hozzá csatlakoztatni), és ez a dokkoló javasolta az AA -t. Gondoltam, hátha bejön. De, nem így történt, úgyhogy részemről ennyi, lapoztam.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120158) l.kiss


l.kiss
tag

Sziasztok,
Párom p9 lite (vns-l21) telefonján, ha messengeren küld linket vagy bármilyen hivatkozást, akkor a fogadónál "A melléklet nem érhető el" üzenet jelenik meg. Ha bemásolja a linket, akkor átjön mint szöveg, de a hiba üzenet ugyanaz. Nyilván valamilyen biztonsági beállítás az ok, de nem találom.
Előre is köszönöm a segítséget.

"... és a jó győzött, mint mindig."

(#120159) air válasza Somatom (#120157) üzenetére


air
nagyúr

Az Android Auto nem egy car launcher vagy dashboard.
Ezt kimondottan azért csinálták, hogy autós fejegységre lehessen tükrözni a telefon képét, hangját, funkcióit stb. A Mirror Link helyett, utódjának, leváltójának.
Ha csak a telefonon futtatod, azzal nem vagy sokkal előrébb, mert minden a telefon relatíve kisebb kijelzőjén kell nézned.
Az autókba 7-8-10" kijelzőt szerelnek, azon van/lenne értelme használni.
De a korlátozások miatt semmire sem jó.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120160) atesz117 válasza #61392896 (#120152) üzenetére


atesz117
aktív tag

Glance+, Always On Display stb, hasonlókat keress az Áruházban

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A34 5G

(#120161) adrian94 válasza Meggyi001 (#120137) üzenetére


adrian94
őstag

Sajnos nekem ez sem jo es csak egyutt tudom itt is allitani :( valamit at kene allitanom vagy, hogy tudnam beallitani, hogy menjen kulon?

(#120162) LyonnaisFan1 válasza Bozek (#120125) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

Jaja,sajnos a témákat nem kezeli, pedig a külső témák sokkal jobbak.
Cserébe viszont jobb az audio engine, és millió meg egy beállítás érhető el. Okos állítgatásokkal több kihozható egy fülesből.
A licencet rendesen fogadta, komolyabb omlás nem volt az elsőt leszámítva, amikor a beállítások exportálásákor crashelt, és csak az alkalmazás adatainak törlése segített. És kezdhettem elölről. :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#120163) #61392896 válasza atesz117 (#120160) üzenetére


#61392896
törölt tag

:R :R :R

(#120164) Bozek válasza LyonnaisFan1 (#120162) üzenetére


Bozek
nagyúr

"jobb az audio engine, és millió meg egy beállítás érhető el"

Örülj neki. Én a 8.0 miatt elbuktam a PA Hi-Res támogatását, ezért is várom a v3-ast. Még a Z5 Compact-on, 7.1.1-en tökéletes volt.

(#120165) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali keresnek egy jól működő VPN programot telefonra, az se probléma ha fizetős.

(#120166) Rimuru válasza nepszter1 (#120165) üzenetére


Rimuru
veterán

OpenVPN, persze ehhez kell egy szolgaltatas is. ;) esetleg ProtonVPN

Vigyázat, csalok!

(#120167) Meggyi001 válasza adrian94 (#120161) üzenetére

Akkor lehet hogy a rom nem engedi ezt a ficsört? :F

https://gamergep.hu/

(#120168) Somatom válasza air (#120159) üzenetére


Somatom
veterán

Nem egészen. Az AA -ban lehetséges mindkét futtatási mód. Én többre értékelem a natív futtatást, telós szinkronnal. Nálunk céges "fedélzeti mindenesként" Huawei Mediapad T1-10 -ek vannak a vontatókban (SIM -es, GPS -es kivitel). Eltekintve a hardver elavultságától, használati értékben sokkal többre becsülöm, mint egy AA fejegységet. Persze, én olyanná tudom faragni, amilyenné akarom, de sztem egy átlag user is előrébb lenne, ha a fejegységben egy általános Androidot kapna, némi "támogatással" az autógyár részéről. Gondolok ezalatt egy kezelőfelület választó opcióra, egy beépített, programozható bluetooth gombra, stb. A Térkép kivételével az Android Auto alatt futtatható programok számomra zéró értéket képviselnek. Helyettük símán lehetnének általános Android alkalmazások, amik a fejegység segédalkalmazásaival optimalizálhatóak autós használatra.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120169) LyonnaisFan1 válasza Bozek (#120164) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Még jó, hogy 7.1.2 van a RM4X-en :DDD

Jobb is akkor, ha nem mókolok oreos romokkal, mert már van rá.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#120170) #61392896


#61392896
törölt tag

Ha már óra..., tudtok olyan analóg órát, aminek a másodpercmutatója nem ugrál, hanem szép simán megy? Esetleg aktív háttérkép is lehet, csak kúszó másodpercmutatójú legyen.

Régen volt egy Omega karórát ábrázoló, de már sehol nem találom.

(#120171) draco31


draco31
veterán

Hello!

Olyat keresek, ami az elérhető mobilhálózatok jelerősségét mutatja anélkül, hogy csatlakoznék rájuk. van ilyen?
Root és egyéb ilyen nincs a mobilomon.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#120172) Zeki válasza nepszter1 (#120165) üzenetére


Zeki
nagyúr

HotSpot Shield

Anno 1 évre megvettem, tudott olyan trükköt, amit más VPN-ek nem, és a hazai szolgáltatók bekajálták. :)

(#120173) zgynyh válasza zhata (#120106) üzenetére


zgynyh
csendes tag

Kedves zhata!

Köszönöm!
Ezt tettem.

ZGY

[ Szerkesztve ]

(#120174) sajtos75


sajtos75
tag

Sziasztok! Tudtok valami olyan megoldást ami egy régebbi Androidos telefonból TV okosítót csinál? Tehát a régi telót MHLn keresztül rádugom a tvre. És ezt a telót egy másik androidossal vezérlem. Képernyőt tükrözök például. Mert csak olyanokat találtam amihez a TVnek is tudnia kell a képernyő tüktözést. Amit nem tud. Ezt váltaná ki a régebbi droidos teló. :) :)

(#120175) Fall-N válasza sajtos75 (#120174) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem hiszem, hogy létezik ilyen. Viszont TV okosítót kapsz már olcsón. Típust nem tudok ajánlani, mert nem használok ilyet. Viszont ha venni kellene akkor a Xiaomi MiBox-ot venném meg.

(#120176) punky10 válasza sajtos75 (#120174) üzenetére


punky10
addikt

Ragaszkodsz ahhoz,hogy másik telóval vezéreld a tv-re kötött telefont?Ha nem,akkor egy régi,MHL-képes telefont összekötsz a tv-vel.Veszel egy BT-s egeret,párosítod a tv-re kötött telefonnal,és voltaképp készen vagy...

A régi Archos táblagépem éveket működött így,viszont a folyamatos töltés miatt kikészült...

Fall-N:általában nem az alsókategóriában játszó telefonok jellegzetessége az MHL...Nekem az Archos g80 simán birta,igaz akkoriban az a TI Omap proci egész jó volt.Ja,én mini HDMI-vel csatlakoztam,bár szerintem ebben nincs különbség.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120177) Fall-N válasza punky10 (#120176) üzenetére


Fall-N
veterán

Csak az a baj, ki tudja mennyire bírná a régi telefon hardvere a mostani alkalmazásokat és a videó lejátszása közben nem szaggatna-e?

(#120178) #61392896


#61392896
törölt tag

Tudtok olyan fórumot, ahol a rootolás utáni beállítgatásokkal foglalkoznak? Meg szeretném tudni, hogy a 7-es android letiltott voice adatfolyamának a feloldása hogyan történhetne meg?
Ugyanis már az ACR és egyéb telefonos hangrögzítők helpjéből is kiderül hogy ez egy letiltás. Két oreóst is sikerült kipróbáltatni az ismerettségi körömben. Azzal sem működik. Vagyis venni sem tudnék nagyon új telefont, amin működne. Ígyhát marad a rootolás utáni feloldás. De hogyan???

(#120179) brd válasza #61392896 (#120178) üzenetére


brd
nagyúr

Nem hiszem, hogy Android tiltás lenne, ill. ha az is, megkerülhető, mert 7.0-án, egy Mate 9-cel root nélkül is működik az ACR-ben a rögzítés (még bluetooth-szal is).

The only real valuable thing is intuition.

(#120180) #61392896 válasza brd (#120179) üzenetére


#61392896
törölt tag

Milyen beállításokkal használod?

(#120181) brd válasza #61392896 (#120180) üzenetére


brd
nagyúr

A forrás Auto-n van hagyva, eddig hibátlanul rögzít (kivéve, ha a hívás közben kapcsolom be a bluetooth-t és adom át oda a hívást, akkor az átadás után a semmit rögzíti az adott hívás idejére - de ehhez viszonylag sok idő kellene, hogy debugoljam, lehetne-e valamit tenni vele), így nem próbálgattam végig a lehetőségeket.

The only real valuable thing is intuition.

(#120182) #61392896 válasza brd (#120181) üzenetére


#61392896
törölt tag

Köszönöm a válaszod! Akkor maga a telefonom tiltja le?

(Például egy Oneplus 5 T-vel sem működik.)

[ Szerkesztve ]

(#120183) #61392896 válasza brd (#120181) üzenetére


#61392896
törölt tag

Sajnos egyik beállításnál sem működik. De ki is írja, hogy nem tudja rögzíteni.

Ha megkerülhető a letiltás, vajon létezik olyan program, amivel működne?

(#120184) fa4hu


fa4hu
őstag

Tudtok olyan alkalmazást, amivel a telepített alkalmazásaimat tudnám egy listába kiírni (ha esetleg backup-ból nem tudnék mindent visszaállítani)?

(#120185) Bozek válasza #61392896 (#120182) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem Sony Xperia Z1 Compact-tal (5.1.1), Z5 Compact-tal (7.1.1) és XZ1 Compact-tal (8.0) is működik az ACR mindenféle probléma nélkül.

(#120186) punky10 válasza fa4hu (#120184) üzenetére


punky10
addikt

Egy fájlkezelővel (pl TotalCommander vagy Es file)még a telepítőket is ki tudod menteni.Az már sok?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120187) KubanitoS válasza fa4hu (#120184) üzenetére


KubanitoS
veterán

List my apps

Én ezt használtam, sima szöveges dokumentumba is ki tudja menteni a listát.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#120188) #61392896 válasza Bozek (#120185) üzenetére


#61392896
törölt tag

Köszönöm a válaszod.

(#120189) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok,
talan jo topik, androidos Chrome nincs csak asztali.
Hogyan lehetne benne beallitani hogy ha asztali webhely kerese, az ne csak az aktualis oldalra vonatkozzon? Agymenest lehet kapni minden weboldalnal ranyomni a beallitasok/ asztali webhely kerese gombra, es ilyenkor meg gorgetesnel folyamstosan felajanlja Az oldal mobilbaratta alakitasa kerdest. Tok logikatlan.

(#120190) Somatom válasza sajtos75 (#120174) üzenetére


Somatom
veterán

A Kodit, és még néhány médialejátszót tudod vezérelni másik telóról. Rootolt teló esetén pedig bármit. Csak nem nagyon látom értelmét. A vezérelt telón hogyan deriniálod az egér pozícióját? Húzogatod az ujjad a "távirányító" teló kijelzőjén? Sztem idegölő mutatvány lenne.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120191) fa4hu válasza KubanitoS (#120187) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi, kipróbálom!

(#120192) darvinya


darvinya
titán

Hogy tudták, tudják így elku…ni Opera (Béta)-t.
Mostani frissítéssel zoom-ba web oldal végére nem lehet menni, eltűnő navi / URL sávok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120193) SharpSA válasza #61392896 (#120182) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez érdekes, mert nálam működik az ACR OP 5T-vel. Rögzít minden hívást ha kell.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#120194) paler


paler
aktív tag

Van olyan app, ami tudja azt hogyha éppen telefonálok, és közbe hív valaki, miután befejeztem a telefonálást kapjak egy értesítést a nem fogadott hívásokról is. Mert jelenleg a telefonálás közbeni hívásokról nem kapok értesítést. Vagy esetleg belehet ezt állítani valahogyan az androidon belül is?
Készülék: Lenovo K6 Note

[ Szerkesztve ]

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#120195) air válasza paler (#120194) üzenetére


air
nagyúr

Szolgáltató.
A készülék ezt nem tudja kezelni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120196) punky10 válasza paler (#120194) üzenetére


punky10
addikt

Alkalmazást nem tudok,és ha egy órán belül Somatom nem jelentkezik,hogy a Robotban milyen parancsokat kell létrehozni,hogy ez működjön,akkor ereszd el a témát,nincs megoldás... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120197) #61392896 válasza SharpSA (#120193) üzenetére


#61392896
törölt tag

Bocs, itt a Bluetooth fülhallgatóval való működést latolgatjuk. Sajnos azzal meg sem nyikkan az 5T.

(#120198) paler válasza air (#120195) üzenetére


paler
aktív tag

Ez érdekes. :F Az előző Lenovonál mindig kapott értesítést a párom azokról a hívásokról, amik akkor voltak mikor ő éppen mással telefonált. Ezért is hiányolja ezt a funkciót a mostani telefonjából. Egyébként mi Vodások vagyunk, és nem is változtatunk szolgáltatót az utóbbi években.
Az egyik kollégámnak Samsungja van, és az ő telefonjában van valami menüpont ahol betudja állítani azt hogy mikor telefonálás közbe hívják, akkor pittyeg a telefonja, sőt ha akarja akkor még fogadni is tudja a hívást. Természetesen addig a másik fél várakozó pályára kerül.

[ Szerkesztve ]

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#120199) Somatom válasza punky10 (#120196) üzenetére


Somatom
veterán

:D
Ha nincs róla valami OS szintű értesítés, akkor passz. Egyébként meg találtam magamnak más kihívást. Tanítom az Android Auto -t, hogy megérteni Magyar hangutasítások. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120200) Viktor0610 válasza Somatom (#120199) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"hogy megérteni Magyar hangutasítások"
Látom, még nagyon az elején vagy... ;]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.