Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120201) paler válasza air (#120195) üzenetére


paler
aktív tag

Megoldódott...tényleg szolgáltatóhoz kapcsolódó szolgáltatás ez.

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#120202) Bozek válasza paler (#120198) üzenetére


Bozek
nagyúr

"mikor telefonálás közbe hívják, akkor pittyeg a telefonja, sőt ha akarja akkor még fogadni is tudja a hívást"

Az a Beállítások - Hívás - További beállítások - Hívásvárakoztatás menüpontban kapcsolható be. A Voda esetében rendesen működik, de megy a Telenornál is. Előbbi saját, utóbbi céges előfizetés nálam.

(#120203) Voice24


Voice24
őstag

Erre valaki? :)

(#120204) KubanitoS válasza Voice24 (#120203) üzenetére


KubanitoS
veterán

A leírás alapján bekavart az új YT app.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#120205) NandorHUN válasza darvinya (#120192) üzenetére


NandorHUN
addikt

Samsung Internet amennyire tudom már elérhető bármelyik telefonra.
Én ajánlom, hogy tegyél vele egy próbát.... Szerintem messze a legjobb böngésző, pedig próbáltam mindent.

Asztalon egyébként én is Operát használok, de van rá Add-on ami szinkronitál Samsunggal.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#120206) F.E.K.. válasza paler (#120198) üzenetére


F.E.K..
senior tag

A hívás utáni értesítést a szolgáltató kezeli, náluk lehet megrendelni (ilyenkor a kikapcsolt telefonra érkezettekről is kapsz értesítést amikor bekapcsolod például).

A hívás közbeni jelzést ellenben tudhatja a készülék, az enyémen például "hívásvárakoztatás"-nak nevezik.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#120207) punky10 válasza Viktor0610 (#120200) üzenetére


punky10
addikt

Vak vezet világtalant... :DD

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120208) darvinya válasza NandorHUN (#120205) üzenetére


darvinya
titán

Tud tördelni, s szinkronizálni?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120209) Fall-N válasza darvinya (#120208) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is azt használom. Tördelni nem, szinkronizálni igen (Samsung Cloud).

(#120210) picur10


picur10
aktív tag

Sziasztok!
In-game vásárláshoz kellene segítség. Az ott megadott érték usd-ben van, a google play forintban akarja levonni. Ezzel nem is lenne gond, ha pl. 9.99USD-ért 3390 Ft-ot akarna levonni. Ez még EUR átváltásnak is elég rossz lenne, nem hogy USD-nek. :U :W
Hogy tudnám átállítani a google play-ben használt devizanemet usd-re (mert remélem akkor már a rendes összeget vonná le, a bank meg majd átváltja)?
Köszi!

(#120211) tomy86 válasza picur10 (#120210) üzenetére


tomy86
addikt

Pedig szerintem stimmel a forintban levont összeg. 10 USD ~ 2580ft + 27% ÁFA = 3277 A különbözet meg az átváltási árfolyamból adódhat.

(#120212) punky10 válasza picur10 (#120210) üzenetére


punky10
addikt

Kb 260 forinttal váltva a dollárt,+ az ÁFA,nagyjából a megadott összegnél vagyunk..

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#120213) picur10


picur10
aktív tag

Áfában nem is gondolkoztam. :(
Akkor a VAT és az ÁFA különbségét visszakérhetem? ;]

(#120214) Oldman2 válasza picur10 (#120213) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem, mert a vásárlás helyén érvényes ÁFÁ-t fizeted ki.

Az USA ár az nettó mindig.

(#120215) darvinya válasza Fall-N (#120209) üzenetére


darvinya
titán

Aklor kilőve, Samu Cloud pedig adat kiadást Köszönöm nem kérek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120216) SharpSA válasza #61392896 (#120197) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam azt is felvette, azaz bluetooth kihangosítón a telefonálást. A fülessel nem vagyok biztos, mert még nem próbáltam, de holnap azt is megnézem.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#120217) Fall-N válasza darvinya (#120215) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem az tetszik benne, hogy ugyanúgy színezi az oldalhoz a fejlécet, ahogy a Chrome. Van benne éjszakai mód. Operában is el tudnám képzelni ezeket. Minden más téren az Opera tényleg jobb.

(#120218) darvinya válasza Fall-N (#120217) üzenetére


darvinya
titán

Én pont nem szeretem színezet fejlécet, éjszakai mód pedig készülék végezze el autofényerőn, mert böngészőből kilépve kiégetné szemem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120219) Fall-N válasza darvinya (#120218) üzenetére


Fall-N
veterán

Az éjszakai mód azért lenne jó az Operában, mert nem fehér vagy világosszürke lenne az UI, hanem sötétszürke vagy fekete. Éjszakai mód az Oreóban alapból van, használom is.

(#120220) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Mi a fene baja lehet nálam az Avast-nak, többször olvasom az eszközkarbantartó naplójában, hogy összeomlott!?
Az írta a support, hogy küldjek naplófájlt.
Csak azt tudom, amit az eszközkarbantartó ír, de ebből nem derül ki semmi!

(#120221) darvinya válasza GEPESZ66 (#120220) üzenetére


darvinya
titán

Semmi baja nincs, csak maga az Avast a vírus, s ezt a újabb rendszer nem szereti.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120222) Somatom


Somatom
veterán

Tud valaki olyan alkalmazást, ami "külsős" appot is tud floatingban futtatni? Amiket eddig néztem, azokban widgetet, parancsikont, meg néhány előre megadott alkalmazást lehet választani. A Voice Speed Dial persze nincs köztük. Tudom, hogy lutri, mert az app vagy összeomlik az erőszakolástól, vagy nem. De, egy próbát megérne.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120223) #61392896 válasza SharpSA (#120216) üzenetére


#61392896
törölt tag

Köszönöm a válaszod. Nézd, biztosat nem lehet tudni, de a saját tapasztalat azért mindig egy biztos pont. Nekem a 6-os androiddal felvett, a 7-es frissítés után meg már nem. (Mármint bluetooth fülhallgatóval.) Most akkor jogos, hogy az oprendszert gyanusítom?

(#120224) canniball válasza darvinya (#120097) üzenetére


canniball
nagyúr

darvinya és Zeki!
Köszi, nem rémlett hogy ez is ott van az összefoglalóban...
Jól látom, hogy ez regisztráció nélkül semmit nem csinál?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#120225) darvinya válasza canniball (#120224) üzenetére


darvinya
titán

Én regisztráció nélkül próbáltam ki, utána fizetőshőz kell.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120226) Bozek válasza #61392896 (#120223) üzenetére


Bozek
nagyúr

Részben jogos, részben nem. Az oprendszer lehet a hiba oka, de erről nem a Google, hanem a gyártó tehet. Ha gyári Android alatt nem menne, akkor lehetne az előbbi.

(#120227) #61392896 válasza Bozek (#120226) üzenetére


#61392896
törölt tag

Történetesen ez egy Moto 4G. Már nemtudom hol olvastam, de ezen eredeti gugliszoftver fut.

(#120228) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok,
van olyan program, amelyik android törölt fájlokat állít helyre és nem kér root jogosultságot?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#120229) Styleair


Styleair
aktív tag

Sziasztok!
Azt, hogyan lehet megcsinálni, hogy Viberben, illetve Messengerben a nevekhez automatikusan rendelt képeket -
felhasználva azokat - , a normál telefonkönyvben / címlistában is megjelenítse a nevek mellett?
(rootolás nélküli mezei user estén)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 SE

(#120230) YASKATIR


YASKATIR
aktív tag

Milyen programot tudnatok ajanlani rendszerszintu DNS szerver cserere? Le szeretnem cserelni a DNS szervert mobilneten es az osszes wifi kapcsolaton is az AdGuard sajat DNS (176.103.130.130
176.103.130.131) cimere, de nem igazan talalok mukodo megoldast, ami kollektivan mindenhol lecserelne.

Android 7.1.2, MIUI 9

(#120231) vodrosjozsi válasza YASKATIR (#120230) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én a tasmakot ajánlom, állítólag nem lehet dobálni a yaskatírokat vele ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#120232) YASKATIR válasza vodrosjozsi (#120231) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Tilos tasmakkal dobalni a yaskatirt...

(#120233) vodrosjozsi válasza YASKATIR (#120232) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ó bocs, igazad van.. :(

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#120234) Putyin90


Putyin90
senior tag

Sziasztok! Ismerősnek kellene egy olyan navigációs app, ami tömegközlekedéssel is tud útvonalat tervezni és nem fogyaszt sok adatot, ha előre le van töltve az adott ország és város térképe.

[ Szerkesztve ]

(#120235) ollie válasza F.E.K.. (#120206) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A hívás közbeni jelzést ellenben tudhatja a készülék, az enyémen például "hívásvárakoztatás"-nak nevezik.

Ez is a szolgáltató szolgáltatása, nincs köze a telefonhoz, a telefon csak a felületet adja a beállításhoz, de a szolgáltatóhoz megy ki az igény.

(#120210) picur10: dollárban mindig a nettó árakat látod. Azért van ez így, mert az USA-ban nem egységes a forgalmi adó (sőt, sok államban nem is kell fizetni az online vásárlások után).

[ Szerkesztve ]

***

(#120236) basaja válasza Putyin90 (#120234) üzenetére


basaja
senior tag

Hali
Here Wego?

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#120237) Wolfskin válasza Wolfskin (#120228) üzenetére


Wolfskin
őstag

van egyáltalán ilyen program? ami androidon root jogok nélkül törölt elemeket helyreállít, vagy az eleve lehetetlen rootolás nélkül hozzáférni?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#120238) Wolfskin válasza Putyin90 (#120234) üzenetére


Wolfskin
őstag

a BKK futás google maps-et használ, de pl van egy másik, ami letölti a térképet offline, az a neve, hogy "Budapesti..." ennyit ír ki, de sehol sem találom a nevét egy nagy M betű a logója, menetrendek keresésre kidobja a google play. a here nagyon jó offline navi, a tömegközlekedős részét mg sose használtam, arról nem tudok nyilatkozni

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#120239) Putyin90 válasza basaja (#120236) üzenetére


Putyin90
senior tag

Az elég gagyi párszor próbáltam, de a Google Térképet használom továbbra is, az tud mindent, ami nekem kell, többek között a tömegközlekedéses navit is (hol van a legközelebbi megálló, oda is elvisz, akár gyalog is, aztán megmondja mikor melyik buszra/villamosra/akármire kell szállni). Mivel korlátlan a mobilnetem, így engem nem érint, hogy mennyit fogyaszt, de nem hinném, hogy sokat, de az ismerősömnek kifejezetten olyan kell, ami tömegközlekedéssel is navigál.

(#120240) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Ajánlanátok valami jó szotár appot?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#120241) air válasza alratar (#120240) üzenetére


air
nagyúr

Google translate nem jó?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120242) Bozek válasza Wolfskin (#120238) üzenetére


Bozek
nagyúr

Budapesti Menetrend

(#120240) alratar: A legjobb az Angol nagyszótár, viszont 6950 Ft-ba kerül, az Akadémiai Kiadó honlapján lehet megvenni. Gyakorlatilag ez ugyanaz, mint a papíralapú, csak digitálisan.

[ Szerkesztve ]

(#120243) adp


adp
őstag

sziasztok a bkk futár alkalmazásnál nem tudok keresni, mert azt írja ki a google play szolgáltatás nem elérhető? mi ilyenkor a teendő? p9 literól lenne szó, legfrissebb droid

(#120244) Mcrazy válasza alratar (#120240) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szia!

Tessék! Nem csak angolul, kb 16 nyelven tud

Üdv: Mcrazy

(#120245) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Kérdezném a tisztelt egybegyultektól, hogy melyik az az app amelyi kiírja hogy hány töltési ciklus van az akkuban? Valamint mA-ban írja ki a töltöttséget.

valami

(#120246) darvinya válasza adp (#120243) üzenetére


darvinya
titán

Frissítsd Google Play szolgáltatást.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120247) pontyos


pontyos
senior tag

Sziasztok, friss androidos lettem, egy jó fotó szerkesztő program iránt érdeklődnék. Hátha van valakinek ötlete, WP után elvesztem az áruházban :) Köszönöm!

(#120248) Styleair válasza pontyos (#120247) üzenetére


Styleair
aktív tag

Snapseed, Pixlr
Ezeket én még csak letöltöttem, ajánlások alapján. Próba 😉

Xiaomi Mi 9 SE

(#120249) Phülöp válasza pontyos (#120247) üzenetére


Phülöp
addikt

Nekem az iudesk féle Photo Editor vált be, amire nekem kell, pont jó.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#120250) SharpSA válasza #61392896 (#120223) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam az Oreo béta van most az 5T-n, de így emlékszem a 7-essel is működött a dolog.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.