Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120951) arnyekxxx válasza Somatom (#120949) üzenetére


arnyekxxx
veterán

az egyszerű alatt a fentebbi Battery appra gondoltam, de megnéztem a robotot és tetszik.

(#120952) darvinya válasza KurtCobain (#120950) üzenetére


darvinya
titán

Ez a csodatévő app.
De adat kiolvasáshoz/érték meghatározáshoz/figyelmeztetéshez, miért kell 3MB?
Ja…sok kéretlen reklám erőszakos bemutatásához.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120953) papg79


papg79
tag

Sziasztok! Tudnátok olyan programot ajánlani,amivel youtube-ról tudok videot letölteni telefonra? Köszönöm előre is.

(#120954) Rimuru válasza papg79 (#120953) üzenetére


Rimuru
veterán

NewPipe (playen nem lehet fent youtube letolto (es hatterben lejatszo - youtube red feautre) app google szabalyzata miatt).

Vigyázat, csalok!

(#120955) KurtCobain válasza darvinya (#120952) üzenetére


KurtCobain
őstag

Adaway csodákra képes.

Mmm'kay?

(#120956) #95763968


#95763968
törölt tag

Sziasztok! Olyan appot keresek, amivel más Androidos telefont tudok "távvezérelni". Anyukám megkapta az első Androidos telefonját, és másik városban élünk, nagyon nehéz lesz neki segítenem, ha bármi van...

Köszönöm!

(#120957) canniball válasza arnyekxxx (#120948) üzenetére


canniball
nagyúr

Battery Widget. 5%-os lépésekben (akár emelkedés, akár csökkenés) tetszőleges értékre tudsz riasztásokat beállítani.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#120958) Somatom válasza #95763968 (#120956) üzenetére


Somatom
veterán

A mamád telóján root jogot igényel a távvezérlés.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120959) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Tudtok nekem mondani olyan hotspot alkalmazást, ami USB-s összeköttetést is kezel?

Az a bajom, hogy a telefonom 5.0-s androidos, nem kap már újabbat és az ebben lévő USB Hotspot funkció nem teljesen tökéletes. Mindig használat előtt újra kell indítsam a telefonomat, mert kiakad rajta a net, utána már jó, de na. Azt írja a program, hogy Windows7, 8.1 kompatibilis. Gondolom ekkor még nem volt Win10, aztán valami összeakadás van vagy nem tudom. WiFi opcióval nincs ilyen gond, csak az asztali gépemen nincs WiFi.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#120960) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy olyan jó focimanagert, amit magyarul is lehet játszani?

Köszönöm.

(#120964) darvinya válasza wolfman (#120959) üzenetére


darvinya
titán

1. Telefon fw-n root nélkül semmilyen app nem segít
2. Biztosan nem.Win10 bug-os
3. eBay-en 500Ft USB-s n-es WiFi modul (én is ezzel fejlesztettem most már porfogó sz.gépem)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120965) csipuka válasza #95763968 (#120956) üzenetére


csipuka
senior tag

Teamviewer quick support.
A tavvezerles meg az hogy vezetekesen felhivom vagy szamitogepen, hogy hova bokjon

(#120966) atike válasza csipuka (#120965) üzenetére


atike
nagyúr

Teamviewer 12 óta - persze csak ha meg véve hivatalosan - egy rakat gyártó telefonját lehet vezérelni úgy, mint ahogy azt a számítógépekkel is teszi (azaz a telefon képernyőjét / felületét is lehet látni asztali gépen és persze teljes értékűen használni is. Mondjuk nem bármelyik telefont az is tény, de eddig a legtöbbel ment. Nagyon nagy királyság, alig vártuk, hogy a cég végre megvegye és ne csak az ingyenessel kínlódjunk... :DDD :DDD Bár gondolom ez a kérdezőnek nem segítség, de hátha hasznos információ. Ja igen, az ingyenessel persze nem működik.

(#120967) bigrock válasza atike (#120966) üzenetére


bigrock
addikt

146.200 HUF. Alkalmi vétel, pláne magánszemély részére. :DDD

(#120968) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Nem szorosan a témához kapcsolódik, de eléggé pörgős topic így segítséget kérnék.

Van az új telefonoknak (talán note7 óta) ez a smart funkciója, hogy ismeretlen szám mellé oda írja a nevet, hogy kit hívsz, vagy ki hív.

Hiába engem hívnak a cég nevet írja ki pedig ez a magán számom. Azt hittem az e-mail miatt de töröltem és ugyanúgy. Honnan szedi eme információt? mert ez így elég zavaró. Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

Üdv

(#120969) beg válasza Zsocy155 (#120960) üzenetére


beg
veterán

Android játékok topikja

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#120970) air válasza Songo (#120968) üzenetére


air
nagyúr

Valami "okos telefonkönyvből" szedi, ahol a céges számokhoz, értelemszerűen a cég van társítva, nem személy.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120971) arnyekxxx válasza atike (#120966) üzenetére


arnyekxxx
veterán

persze csak ha meg véve hivatalosan

Ja igen, az ingyenessel persze nem működik.

Dehogynem, én is ezzel felügyelem a kölök alcateljét.

(#120972) Zsocy155 válasza beg (#120969) üzenetére


Zsocy155
őstag

Köszi szépen!

(#120973) Zeki


Zeki
nagyúr

Még mindig keresek a lányom samsungjára olyan appot, amivel a messengerbe iphone telón lévő emojikat tehet be. Neki azok jobban bejönnek.
Van ilyen?

(#120974) Fall-N válasza Zeki (#120973) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem hiszem. Ha találsz is olyan billentyűzet alkalmazást amiben van olyan emoji, akkor is a Messenger kicseréli a saját emoji-jára.

(#120975) Zeki válasza Fall-N (#120974) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aha, tehát az iphone-os messenger tudja csak azokat az emojikat, androidra mindegy milyen, úgyis a saját droidos messenger felülírja.
Ennek nem fog örülni, de ez van.

(#120976) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

FB Messengerbe az adott személlyel folytatott beszélgetés legelejére lehet ugrani? Vagy végig kell görgetni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#120977) Graphics válasza cellpeti (#120976) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Végig kell görgetni sajnos.

Webes böngészőben, PC-n esetleg előre lehet ugrani

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#120978) atike válasza Graphics (#120977) üzenetére


atike
nagyúr

Böngészőből sem lehet.

(#120979) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

A google térkép-nél hogy lehet letölteni egy adott ország teljes térképállományát, hogy offline is használható legyen a navigáció?
A Beállítások/Offline térképek menüpont alatt rábökök a "Válassza ki a saját térképét"-re, és ekkor megjelenik egy téglalap, amivel kijelölhető egy adott térség, aminek ezután letölthető a térképállománya. Érdekes egy megoldás... :U Anno wp-on egyszerűen letöltöttem az adott országok állományát, annyira nem volt nagy adatmennyiség, bőven 1 giga alatt volt, talán 5-600 MB pl. Románia. Nem igazán értem miért nem lehet országos állományt egyben letölteni, vagy én vagyok láma, és benéztem valamit. :F

(#120980) darvinya válasza SOAD19 (#120979) üzenetére


darvinya
titán

Így működik.
Pl: aki csak ingázik Bp körül, annak miért kell egész országot letölteni (részlet max. 100MB, ország 1GB).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120981) SOAD19 válasza darvinya (#120980) üzenetére


SOAD19
addikt

Azért jó lenne, ha lenne mód egész országos letöltésre szerintem. Debreceni vagyok, és ha Sopronba akarok eljutni, akkor most játsszak vele, 2-3* töltsek le egy-egy régiót, figyelve arra, hogy némileg fedjék egymást, nehogy kimaradjon egy kis szakasz, mert akkor gondolom, nem is tudja megtervezni offline az útvonalat. :U
És mi van akkor, ha le van töltve mondjuk Budapest, aztán nap közben úgy alakul, hogy sürgősen el kell menned vidékre, több száz km-re, és nincs neted, hogy gyorsan letöltsd az adott szakaszokat... Nekem régebben volt ilyen esetem. Reggel bementem a melóba, majd közölte a főnök, hogy el kellene mennem a Mátrába árut elhozni. Szerencsére le volt töltve a magyar állomány, így annyira nem volt gáz a dolog (viszonylag kezdő sofőr voltam).

(#120982) darvinya válasza SOAD19 (#120981) üzenetére


darvinya
titán

Ha így ingázol akkor egyszerűbb egészet kijelölni és letölteni.
Mert átlag ember, főleg magyar, nem ruccan ki csak úgy 100km-en túl.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#120983) Somatom válasza SOAD19 (#120981) üzenetére


Somatom
veterán

A tervezést nem a teló, hanem a Google szervere végzi. Offline nem működik. Ilyen célra offline navit kell használni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120984) SOAD19 válasza darvinya (#120982) üzenetére


SOAD19
addikt

Az az igazság, hogy jelenleg abszolút nem ingázok. Debreceni vagyok amúgy, és idén tervezek felmenni Pestre dolgozni, ha minden jól alakul. És jól jönne majd egy megbízható, komoly navigáció.
Ha le akarom tölteni Mo-t, akkor két részletben meg is tudnám tenni, ezzel a négyzetes kijelölővel, de így belekerül a kijelölésbe jó néhány országból is, feleslegesen: [link]

(#120985) DS39 válasza SOAD19 (#120984) üzenetére


DS39
nagyúr

A Here WeGo nem jó alternatíva?
Ott le lehet tölteni offline az egész országot és asszem tervezni is lehet így.

[ Szerkesztve ]

(#120986) Somatom válasza SOAD19 (#120984) üzenetére


Somatom
veterán

Mihez kell a komoly navi? Feltételezem, hogy Debrecenből kitalálsz. Rámész a pályára, ahol követed a táblákat és megérkezel Budapestre. Ott meg van net, működik a Térkép, Waze, stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120987) SOAD19 válasza DS39 (#120985) üzenetére


SOAD19
addikt

Ennél az app-nál a vélemények között írták, hogy nem épp a leggyorsabb a térképállomány frissítése. Pont egy Debrecen közeli példát hoztak fel, kb. 2 hónapja adták át Debrecen elkerülőjének egy szakaszát, és még mindig nem mutatja a Here Wego: [link]

Azt nem értem, hogy telefonon miért nem mutatja, ha asztali gépen, böngészőn meg igen, mint ahogy látható.
Nyűgös egy embernek tűnhetek, pedig nem vagyok az. :D

(#120986) Somatom

Jogos! Az a helyzet, hogy feltöltőkártyás vagyok, és a feltöltésenkénti 500 MB csak egy hónapig használható fel, én meg van hogy 2-3 havonta töltöm fel a telefonomat. Otthon melóban van wifi, így nem nagyon vagyok rászorulva a mobilnetre. De, tényleg nem ártana lassan intézni mobilnetet...

[ Szerkesztve ]

(#120988) Norby86


Norby86
őstag

Sziasztok!

Létezik olyan app ami a dual sim-es telefonoknál az egyik sim kártyát bizonyos időre mondjuk este 10-től reggel 7-ig automatikusan repülő üzemmódba teszi?

-Norbi-

(#120989) Foose válasza SOAD19 (#120987) üzenetére


Foose
addikt

Less rá az Osmand-ra! Van ingyenes és fizetős verzió is! Offline ha kell, és mellesleg az általad mutatott elkerülő is rajta van...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#120990) Somatom válasza Norby86 (#120988) üzenetére


Somatom
veterán

Először próbáld meg manuálisan kapcsolni ezzel! Ha működik, akkor automatizálóval lehet időzítetten is kapcsolni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120991) Norby86 válasza Somatom (#120990) üzenetére


Norby86
őstag

Nem működik sajnos. Snapdragon processzorral nem megy.

-Norbi-

(#120992) Somatom válasza Norby86 (#120991) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor root nélkül sztem nem fog menni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#120993) Norby86 válasza Somatom (#120992) üzenetére


Norby86
őstag

Van root is a telefonomon, de nem reagál semmit ha nyomkodom a sim ikonokat a programba, se az off, se az on-ra.

-Norbi-

(#120994) Tesztelo.hu válasza Somatom (#120986) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Miért, Debrecenben és az autópályákon nincs net? :)
Nem igazán értem, miért kell itthon offline navi, a mobilos netcsomagok azért egyáltalán nem megfizethetetlennek manapság.

(#120995) BalanceR


BalanceR
addikt

Körkérdés: Tudnátok javasolni egy GPS tracker appot, ami jól használható, egyszerű, nem erőforrásigényes, van KML vagy GPX export, és tud olyat, hogy megadott időnként lerak egy trackpointot?
Letöltöttem már vagy 15 alkalmazást, de mind csak rajzol egy útvonalat indulási, meg érkezési ponttal, de nem tudom megnézni hogy egy adott időben pontosan hol voltam.
Olyat szeretnék, ami mondjuk percenként lerak egy jelölőt pozícióval, iránnyal, sebességgel...

Előre is nagyon köszi!
:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#120996) atike válasza arnyekxxx (#120971) üzenetére


atike
nagyúr

12-essel nem működött a képernyő megosztás az ingyenesben. A 13-ban már benne van az alapban is? Az komoly, ha úgy van! :)

(#120997) atike válasza bigrock (#120967) üzenetére


atike
nagyúr

Nyilván nem arra gondoltam, hogy vegye meg... :) Magánszemélynek finoman szólva sem buli. De ha van valahol az ismeretségi körében vagy a munkahelyén adott, akkor segíthet.

(#120998) air válasza BalanceR (#120995) üzenetére


air
nagyúr

Több mint tracker: Locus.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#120999) atike válasza arnyekxxx (#120971) üzenetére


atike
nagyúr

Most néztem utána - működik ingyen a képernyő átvitel androidos telóról tényleg? :F Itt nem úgy írják.

Na most már megnézem... :DDD

Jelentem, a 13-as verzióban már működik az ingyenesben is! :R

Fel kell telepíteni a kérdéses telefonra a Teamviewer Quciksupportot, az asztali gépre magát a Teamviewert és az asztali gépről hibátlanul vezérelhető a telefon.

Nekem a V10-hez a QuickSupport telepítése után egyből felajánlotta, hogy rakjam fel az LG AddOn-t - gondolom ez kell a képernyő megosztáshoz.

Arról nincs infóm, hogy bármelyik telefonnal működik-e - a 12-esnél volt pár olyan, aminél nem működött.

Szóval akkor az eredeti probléma "megoldására" mégiscsak jó megoldás - ingyen. :K

(#121000) arnyekxxx válasza atike (#120996) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ingyenest használok és már lassan 2 éve azzal matatom a tabletet, még böven a 12-es korszakban kezdve.

szerk. Igen anno nekem is azzal kezdte az app, hogy teleptheti-e az alcateles addont aztán kész, ment.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.